Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

Επισκέπτης
Αν γράψω τον τρόπο που μπορείς να βρεις χρησιμοποιώντας ΜΟΝΟ το γούγλη τα στοιχεία του πίξη θα μπορεί ο καθένας να το κάνει.
Αν δεν έχει πρόβλημα το αποδεικνύω ατάκα κι επιτόπου..
Σωθηκε ηδη σκρηνσοτ απο το παραπανω ποστ...

Πιεξουλη,η μπαλιτσα σε σενα τωρα.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Θα το θυμάμαι όταν χρειαστεί να ποστάρω εσένα.
-σοβαρα τωρα???η ασφαλεια θελει να σε κανει να σωπασεις???δηλαδη θελει η ασφαλεια να σταματησεις να ποσταρεις βιντεο με κοτοπουλα που γαμιουνται στον παλερμο ,γιατι κινδυνευει η χωρα???? εισαι καλα αγορι μου,μπας και στη γειτονια σου πετανε προυσαλιο στα τζακια και "εγινες"?
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Απαντησα σε μια απορια.

Που είχε απεύθυνση σε άλλον...

Όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται.

Ασε που δεν ισχυουν τα περι ονοματων που ποσταριστηκαν,αλλη μια μαλακιουλα απο τις πολλες εδω μεσα.

Πάλι με αμφισβητείς, πάλι θα διαψευστείς...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Αν γράψω τον τρόπο που μπορείς να βρεις χρησιμοποιώντας ΜΟΝΟ το γούγλη τα στοιχεία του πίξη θα μπορεί ο καθένας να το κάνει.
Αν δεν έχει πρόβλημα το αποδεικνύω ατάκα κι επιτόπου..
-ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΑΛΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....Θα φυγει ,με ποιον θα γελαμε μετα ρεεε?????θα τζασει το βλαμμενο και θα χασουμε ωρες χαβαλε....εισαι καλα?ΜΗ ΤΟΥΣ ΠΡΟΓΚΑΣ...
 

Επισκέπτης
Ποστάρισες;

Καμωνόσουν ότι ΝΑΙ.

Άμα θέλεις να σου ψάξω να σου βρω το διάλογό μας για Αποστολόπουλο και Αποστολάκη.

Rings any bells?

Εγώ αυτό που θυμάμαι, είναι πως ποστάρισα σε ΑΛΛΟ φόρουμ ένα επώνυμο (το οποίο ανήκει και σε παλαίμαχο ποδοσφαιριστή του παοκ) και κάποιο μέλος του μπουρέλα τελεία κομ, ανέβασε σε σκρινσοτ αυτό μου το ποστ λέγοντας ο ίδιος πως πρόκειται για το επώνυμό του.
Δεν είμαι υπεύθυνος εγώ για τη μαλακία που δέρνει τον καθένα και μαρτυράει χωρίς ξύλο..
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Εγώ αυτό που θυμάμαι, είναι πως ποστάρισα σε ΑΛΛΟ φόρουμ ένα επώνυμο (το οποίο ανήκει και σε παλαίμαχο ποδοσφαιριστή του παοκ) και κάποιο μέλος του μπουρέλα τελεία κομ, ανέβασε σε σκρινσοτ αυτό μου το ποστ λέγοντας ο ίδιος πως πρόκειται για το επώνυμό του.
Δεν είμαι υπεύθυνος εγώ για τη μαλακία που δέρνει τον καθένα και μαρτυράει χωρίς ξύλο..
-ΠΕΣ τωρα οτι λες ψεματα ρεεεε συ,χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: θα μεινω απο νεφρα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
- σε παρακαλω νατσε ,πες το νικ του φωστηρα ρε συ,το χω χασει αυτο το σκηνικο!
 

Επισκέπτης
Παλι μας την εκανε ο πιεξουλης...Εσιωπησε,πρεπει βεβαια να φυλαγεται απο την ασφαλεια,ετσι ειναι οι αγωνισταραδες μνημονιακοι στο μπου... :2funny:

Το ζητημα ειναι οτι ειτε πρεπει να φαει καμποσα ακομη προβοκατοροψωμακια για να μεγαλωσει,ειτε να κλαφτει ακομη περισσοτερο στους μοντ-τα ρηπορτ δεν φτανουνε.

Εισαι νινι ακομη πιεξουλη...Εδω ομως ο τραμου γερασε,ασπρισε η κεφαλη του και δεν φτουραει,να μην εχουμε και απαιτησεις,σωστα.
 

Επισκέπτης
-ΠΕΣ τωρα οτι λες ψεματα ρεεεε συ,χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: θα μεινω απο νεφρα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!

Όπως ακριβώς τα λέω  :2funny: :2funny:

- σε παρακαλω νατσε ,πες το νικ του φωστηρα ρε συ,το χω χασει αυτο το σκηνικο!

Το μόνο που μπορώ να πω είναι πως είναι λατρεμένος..
 

Επισκέπτης
- σε παρακαλω νατσε ,πες το νικ του φωστηρα ρε συ,το χω χασει αυτο το σκηνικο!
Πρεπει να εχει σβηστει μαν,ξερεις τωρα,κλαψα στους μοντ(αφου επεσε το αυτογκολ απο τη σεντρα :2funny:)και λοιπα...

Και μην ξεχναμε το κολλημα του εν λογω να τσεκαρει τα ποστ του Νατσο σε αλλα φορα... :2funny:

Κατακαημενοι μνημονιακοι...Ολοι σας κατατρεχουν,ερμοι... :2funny:
 

Επισκέπτης
Περιμένω το ΟΚ απ' τον πίξη για να του αποδείξω πως τα στοιχεία του τα έβγαλε ΜΟΝΟΣ του στη φόρα..
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Εγώ αυτό που θυμάμαι, είναι πως ποστάρισα σε ΑΛΛΟ φόρουμ ένα επώνυμο (το οποίο ανήκει και σε παλαίμαχο ποδοσφαιριστή του παοκ) και κάποιο μέλος του μπουρέλα τελεία κομ, ανέβασε σε σκρινσοτ αυτό μου το ποστ λέγοντας ο ίδιος πως πρόκειται για το επώνυμό του.
Δεν είμαι υπεύθυνος εγώ για τη μαλακία που δέρνει τον καθένα και μαρτυράει χωρίς ξύλο..

Επίσης ποστάρισες και ένα επώνυμο που ανήκει σε διάσημο βουλευτή του Πα.Σο.Κ που έχει πεθάνει, ήταν στο Ε.Α.Μ και είχε διατελέσει Υπουργός Δικαιοσύνης.

Rings any bells?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
-Δηλαδη στα μισα ποστ του λακη που γραφει τη λεξη παπαδοπουλος,θα πρεπε να χει καρφωθει το μισο σαιτ και βαλε,ετσι?   :2funny: :2funny: :2funny: ρε τι αλλο θα ακουσω δω μεσα???
 

Επισκέπτης
Περιμένω το ΟΚ απ' τον πίξη για να του αποδείξω πως τα στοιχεία του τα έβγαλε ΜΟΝΟΣ του στη φόρα..
Μαλλον ετοιμαζει σπεσιαλ αναφορα με μπολικο δακρυ για τους μοντερατορες αλλα δεν το βλεπω να φτουραει το πραμα.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Επίσης ποστάρισες και ένα επώνυμο που ανήκει σε διάσημο βουλευτή του Πα.Σο.Κ που έχει πεθάνει, ήταν στο Ε.Α.Μ και είχε διατελέσει Υπουργός Δικαιοσύνης.

Rings any bells?
-ρε παιχτη αυτον με τη μπανανα στα βυζια για αβαταρ,λες?
 

Επισκέπτης
-Δηλαδη στα μισα ποστ του λακη που γραφει τη λεξη παπαδοπουλος,θα πρεπε να χει καρφωθει το μισο σαιτ και βαλε,ετσι?  :2funny: :2funny: :2funny: ρε τι αλλο θα ακουσω δω μεσα???

Το να ανεβάζει κανείς επώνυμα χρηστών είναι πουστιά δεν είναι ;;;;;;
Στο μέτρο που δεν θέλουν να τα γνωστοποιήσουν οι ίδιοι ;;;;;
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Μαλλον ετοιμαζει σπεσιαλ αναφορα με μπολικο δακρυ για τους μοντερατορες αλλα δεν το βλεπω να φτουραει το πραμα.
:2funny: :2funny: :2funny: να σου πω κατι....στα πελε μου να με μπανιαρουνε,φανταζομαι και σενα και του νατσο το ιδιο...αλλα να μας μπανιαρουνε ρε συ για ασφαλητες??? παει πολυ....  :2funny: :2funny:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Το να ανεβάζει κανείς επώνυμα χρηστών είναι πουστιά δεν είναι ;;;;;;
Στο μέτρο που δεν θέλουν να τα γνωστοποιήσουν οι ίδιοι ;;;;;
:2funny: σε ειδα ρε πουστρη σε διπλανο νημα και λεω θα τον τσιμπησω τωρα που τζασε ο πιξις...και τσουπ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom