Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

Επισκέπτης
Το καραγκιοζακι που αναφερεις ειναι νεκρος και λιγος σεβασμος οφειλεται σε αυτον. Τωρα ο μπατσακος των 800 ευρω καλα θα κανει να αφησει την ασπιδα , το γκλομπ , τις καλαμιδες , τα δακρυγονα και να χρησιμοποιησει τα οπλα του σε βαρος αυτων που τον αναγκαζουν να κανει αυτη τη δουλεια για αυτα τα χρηματα.Επισης υπαρχουν και αλλες εργασιες εκτος απο τα σωματα ασφαλειας στον ιδιωτικο τομεα και αρκετος κοσμος το παλευιε για εκει.Αν οι μπατσοι ηταν παιδια των εργατων και παρουσιαζοταν ως εργατες των 800 ευρω ειναι ενα θεμα δικο τους αφου απο τη στιγμη που διαλεξαν τη μια οχθη και οχι την αντιπερα αναποφευκτα αποδεχτηκαν το ρολο του φυλακα των αφεντικων τους κοινως κρατικα κοπροσκυλα που λογω των 800 ευρω θα κανουν και το νταβατζη και το πρεζεμπορα , και το παρκαδορο και το σωματοφθλακα προσωπων και φυλακα εγκαταστασεων  και θα κλεψουν τους αλλους συναδελφους τους μεσα στη κλουβα(αληθινο περιστατικο στην Αθηνα)
Ελά να γινόμαστε πολύ να πέσει το οχυρό που έχει χτιστεί εδώ μέσα!!! :rockon:
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
2. Μακαρι να ειχε κλεισει τοτε το Σλαβομακεδονια! Κρινετε χωρις να συνυπολογισετε οτι οι πολιτικοι του τοτε ΗΞΕΡΑΝ τι θα συμβει σημερα!
3. Ο κυριος τιποτα! Αυτος που εριξε τον ΔΕΞΙΟ Μητσοτακη! Ας ειναι καλα τα media και οι φιλοι μας οι Αμερικανοι που μας εφεραν τους συμμαθητες στο τιμονι της χωρας!


Αντωνακης , Γιωργακης , Μητσοτακης  ολοι  στο   Bilderberg.....μαζι με τα υπολοιπα διεθνη λαμογια.......αυτοι  επρεπε  να  ηταν  φυλακη   να  τους  γαμανε  οι  αραπηδες  !!!   Υπαρχει μεγαλυτερη τιμωρια απο αυτο ?? :2funny:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
ψηφισε και αλλαξε τα...αν εισαι μαγκας(οχι εσυ προσωπικα)βαλε και υποψηφιος ...μπορεις....

Πως ρε συ, αφού λέμε ότι η δημοκρατία μας έχει ΠΡΟΒΛΗΜΑ... φαίνεται άλλωστε εδώ και 35 χρόνια

Αν σου αρεσει κρατα τη..

ΕΓΩ ΤΗ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ)

 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Αντωνακης , Γιωργακης , Μητσοτακης  ολοι  στο   Bilderberg.....μαζι με τα υπολοιπα διεθνη λαμογια.......αυτοι  επρεπε  να  ηταν  φυλακη   να  τους  γαμανε  οι  αραπηδες  !!!   Υπαρχει μεγαλυτερη τιμωρια απο αυτο ?? :2funny:

Carlos
εσύ με ποιους είσαι ρε συ... (ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ)
 

Επισκέπτης
Πως ρε συ, αφού λέμε ότι η δημοκρατία μας έχει ΠΡΟΒΛΗΜΑ... φαίνεται άλλωστε εδώ και 35 χρόνια

Αν σου αρεσει κρατα τη..

ΕΓΩ ΤΗ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ)
Αυτή την δημοκράτια αν εξαιρέσεις πρασινό/γαλαζο βολεμένους όλοι οι υπόλοιποι την βαρέθηκαν!!! :P

Δεν θέλουν όμως Χούντα!!! :headbang:
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
1. Ηταν μακρια!
2. Μακαρι να ειχε κλεισει τοτε το Σλαβομακεδονια! Κρινετε χωρις να συνυπολογισετε οτι οι πολιτικοι του τοτε ΗΞΕΡΑΝ τι θα συμβει σημερα!
3. Ο κυριος τιποτα! Αυτος που εριξε τον ΔΕΞΙΟ Μητσοτακη! Ας ειναι καλα τα media και οι φιλοι μας οι Αμερικανοι που μας εφεραν τους συμμαθητες στο τιμονι της χωρας!
4. Γεωργιος Ραλλης! Του χρωστατε χαρη ρε που εφερε τα Lacoste στην Ελλαδα και ανοιξε το δρομο για τα επωνυμα ρουχα!

αχαχαχαχαχα

Υ.Γ. Τα μισα τα λεω σοβαρα ;)

Ρε κουφάλες,εγώ φταίω που προσπαθώ να μιλήσω σοβαρά μαζί σας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Βλέπω πάντως πέρα από την πλάκα ότι υπάρχει σύγχιση.

Άκου λοιπόν κάτι πλάκες:

Εγώ που είμαι αναρχικός και ανθέλλην, έκανα 18 μήνες θητεία, 14 εκ των οποίων στην ΕΛΔΥΚ, και μάλιστα σε μάχιμη θέση αν και σε ηλικία 26 ετών και με μεταπτυχιακό (δεν ζήτησα ποτέ να μπω σε γραφείο), την ίδια στιγμοί που αγνοί δεξιοί πατριώτες φιλούσαν κώλους πολιτευτών για να φέρουν το γιόκα πιο κοντά .

Καταδικασθείς το '95 για προσβολή συμβόλου (κάψιμο σημαίας), έλαβα από τον ΕΣ τιμητική διάκριση (δάφνη) και δίπλωμα ευδόκιμης υπηρεσίας οπλίτη με υπογραφή Α΄Υπαρχηγού ΓΕΣ  :2funny: :2funny: :2funny:

Τελειώνοντας το στρατό, και με τα τόσα μου προσόντα, επειδή δεν με έπαιρνε να μείνω ούτε μήνα άνεργος, ξεκίνησα να δουλεύω σε super market με μισθό 520€.

Επί του παρόντος, δουλεύω σε πολυεθνική 12 - 14 ώρες ημερησίως για 1500€, πληρώνοντας κρατήσεις οι οποίες είναι μεγαλύτερες από τη σύνταξη του πατέρα μου.

Συνεπώς, θεωρώ ότι έχω κάνει στο ακέραιο ή τουλάχιστο σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό από πολλούς ελληναράδες το εθνικό μου καθήκον, θεωρώ ότι υπήρξα πολύ πιο συνεπής από πολλούς αριστερούς που αναζήτησαν το βόλεμα στο δημόσιο, κι έτσι μπορώ ελεύθερα να λέω:
ΓΑΜΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΞΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΑΣ
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Αντωνακης , Γιωργακης , Μητσοτακης  ολοι  στο   Bilderberg.....μαζι με τα υπολοιπα διεθνη λαμογια.......αυτοι  επρεπε  να  ηταν  φυλακη   να  τους  γαμανε  οι  αραπηδες  !!!   Υπαρχει μεγαλυτερη τιμωρια απο αυτο ?? :2funny:
Καλα δεν εχει προβληματιστει κανεις πως στο διαολο εχει συμβει και οι δυο τελευταιες κυβερνησεις της δεξιας Μητσοτακη και Μπουχεσα ΕΠΕΣΑΝ ή καποιος τις ΕΡΡΙΞΕ?

Ενω οι αντιστοιχα αχρηστοι σε θεματα που σας αφορουν ΠΑΣΟΚοι ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ εξαντολουν τις τετραετιες τους??????????

Βαλτε το μυαλο σας να δουλεψει λιγο ποιοι μας θελουν ανεξαρτητους και ποιοι μας θελουν υποταγμενους!

Αλλωστε το θυμαστε φανταζομαι το βιντεακι του Τσαντ που λεει "θελω παγκοσμια οικονομικη διακυβερνηση και τη θελω ΤΩΡΑ"?
 

Επισκέπτης
Ρε κουφάλες,εγώ φταίω που προσπαθώ να μιλήσω σοβαρά μαζί σας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Βλέπω πάντως πέρα από την πλάκα ότι υπάρχει σύγχιση.

Άκου λοιπόν κάτι πλάκες:

Εγώ που είμαι αναρχικός και ανθέλλην, έκανα 18 μήνες θητεία, 14 εκ των οποίων στην ΕΛΔΥΚ, και μάλιστα σε μάχιμη θέση αν και σε ηλικία 26 ετών και με μεταπτυχιακό (δεν ζήτησα ποτέ να μπω σε γραφείο), την ίδια στιγμοί που αγνοί δεξιοί πατριώτες φιλούσαν κώλους πολιτευτών για να φέρουν το γιόκα πιο κοντά .

Καταδικασθείς το '95 για προσβολή συμβόλου (κάψιμο σημαίας), έλαβα από τον ΕΣ τιμητική διάκριση (δάφνη) και δίπλωμα ευδόκιμης υπηρεσίας οπλίτη με υπογραφή Α΄Υπαρχηγού ΓΕΣ  :2funny: :2funny: :2funny:

Τελειώνοντας το στρατό, και με τα τόσα μου προσόντα, επειδή δεν με έπαιρνε να μείνω ούτε μήνα άνεργος, ξεκίνησα να δουλεύω σε super market με μισθό 520€.

Επί του παρόντος, δουλεύω σε πολυεθνική 12 - 14 ώρες ημερησίως για 1500€, πληρώνοντας κρατήσεις οι οποίες είναι μεγαλύτερες από τη σύνταξη του πατέρα μου.

Συνεπώς, θεωρώ ότι έχω κάνει στο ακέραιο ή τουλάχιστο σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό από πολλούς ελληναράδες το εθνικό μου καθήκον, θεωρώ ότι υπήρξα πολύ πιο συνεπής από πολλούς αριστερούς που αναζήτησαν το βόλεμα στο δημόσιο, κι έτσι μπορώ ελεύθερα να λέω:
ΓΑΜΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΞΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΑΣ
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Υ.Γ.Με έπιασε δέος,εγώ τίποτα από όλα αυτά!!! :rolleyes:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • xiriza.jpg
    xiriza.jpg
    25 KB · Εμφανίσεις: 19

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Πως ρε συ, αφού λέμε ότι η δημοκρατία μας έχει ΠΡΟΒΛΗΜΑ... φαίνεται άλλωστε εδώ και 35 χρόνια

Αν σου αρεσει κρατα τη..

ΕΓΩ ΤΗ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ)
αφου εντοπιζεις προβλημα πρεπει να το προσδιορισουμε.....μηπως το προβλημα ειμαστε εμεις εν τελει;που δεν τολμαμε να χρησιμοποιησουμε τους θεσμους της απο φοβο να γινουμε γραφικοι;ποσοι απο μας(νεα ατομα ειμαστε) εχουμε ασχοληθει με την πολιιτικη αγνα και πατριωτικα απο ενδιαφερον για την πατριδα και τον τοπο του;ποσοι εχουμε συμμετασχει σε καποια κοινωνικοπολιτικη δομη;ποσοι πηγαν ρε αδερφε να μπουν σε ενα τοπικο συμβουλιο εστω στο χωριο ή την γειτονια τους;κανεις....

κανεις δεν συμμετεχει ....κανεις δεν ενδιαφερεται....εμου περιλαμβανομενου.....αρα ειμαστε νεκροι και δεν μας το παν ακομα.....χωρις συμμετοχη δημοκρατια δεν υπαρχει....ουτε χωρις αποδοχη μιας στοιχειωδους κοινωνικης ευθυνης για το γιγνεσθαι γυρω μας....

αρα το μπουλο....η φυση αναπληρωνει το κενο με κεφαλογιαννουλες και κυριακους.....
 

ftlv

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
194
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες, σταματήστε να τρώγεστε. Ετσι άκρη δε βγαίνει.
Ολοι φταίνε, από τους πολιτικούς, δεξιοί, αριστεροί, κεντρώοι, όλοι.
Κυρίως διότι ουδείς εξ αυτών εργάστηκε ποτέ για την Ελλάδα. Μόνο για τη βόλεψή τους.
Εχετε δε πόσοι γόνοι κληρονομικώ δικαιώματι μπαίνουν στη Βουλή;;
Λες και με τη ληξιαρχική πράξη γέννησης τους δώσανε και βουλευτική ασυλία.

Ούτε με τα βρισίδια βγαίνει άκρη ούτε με τις αντιδράσεις του ΚΚΕ ούτε με τα αιματηρά πραξικοπήματα. Δεν υπάρχουν πλέον στις μέρες μας άντερα για τέτοιες ενέργειες.

Στις μέρες μας μετράει το ... βαμβάκι.
Εχουν τόσες ημέρες και σας παραμυθιάζουν. Τα αποτελέσματα τα είδατε στις αγορές.
Το ΔΝΤ θέλει το καλό μας και ξέρει. Την τύφλα του ξέρει. Οπου πήγε, πήγε να καταστρέψει και να εξασφαλίσει τα λεφτά των δανειστών, που άλλως είναι στον αέρα. Η μόνη χώρα που΄έρδισε από το ΔΝΤ ήταν η Τουρκία και επιδή απλώς ΔΕΝ έκανε τίποτε από αυτά που ήθελε το ΔΝΤ.
Σας παραμυθιάζουν και σας χαυνώνουν. Οι τράπεζες σας λένε είναι οι καλύτερες της Ευρώπης και δεν κινδυνεύουν. Ψέμματα σας λένε. Σκουπίδια είναι όπως ανακοινώθηκε από τους αρμόδιους οίκους. Τα διάφορα δημοσιογραφάκια τύπου Αυτιά, Παπαδημητρίου κλπ που βλέπετε στα κανάλια παίζουν ρόλους. Εκείνοι δε θα πληγούν, οι μισθάρες τους θα πέφτουν, η καθεστηκυία τάξη δε θα αλλάξει. Εμείς θα βογγάμε και εκείνοι θα μοιράζουν την ίτα, στηρίζοντας τις ηρωικές προσπάθειες διάσωσης της χώρας εκ μέρους της ένδοξης κυβέρνησης.

Ολος ο κόσμος βοούσε σήμερα, όλα τα χρηματιστήρια το φώναζαν, πως με τα μέτρα αυτά,θα υπάρξει τέτοια ύφεση (και θα υπάρξει) που εκ των πραγμάτων είναι αδύνατο να επέλθει αποτέλεσμα.

Η λύση είναι στα χέρια μας και είναι άμεση και δραστική. Η δύναμη είναι σ' εμάς και η αγωνία πρέπει να είναι σ' αυτούς. Αυτοί δεν πρέπει να ξέρουν τι τους ξημερώνει και όχι εμείς.

Για τρίτη και τελευταία φορά σας λέω. Αποσύρετε χρήματα και μην ληρώνετε δανειακές υποχρεώσεις. Να δείτε πως θα σας τρέχουν από πίσω. Τίποτε άλλο.  
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
αφου εντοπιζεις προβλημα πρεπει να το προσδιορισουμε.....μηπως το προβλημα ειμαστε εμεις εν τελει;που δεν τολμαμε να χρησιμοποιησουμε τους θεσμους της απο φοβο να γινουμε γραφικοι;ποσοι απο μας(νεα ατομα ειμαστε) εχουμε ασχοληθει με την πολιιτικη αγνα και πατριωτικα απο ενδιαφερον για την πατριδα και τον τοπο του;ποσοι εχουμε συμμετασχει σε καποια κοινωνικοπολιτικη δομη;ποσοι πηγαν ρε αδερφε να μπουν σε ενα τοπικο συμβουλιο εστω στο χωριο ή την γειτονια τους;κανεις....

κανεις δεν συμμετεχει ....κανεις δεν ενδιαφερεται....εμου περιλαμβανομενου.....αρα ειμαστε νεκροι και δεν μας το παν ακομα.....χωρις συμμετοχη δημοκρατια δεν υπαρχει....ουτε χωρις αποδοχη μιας στοιχειωδους κοινωνικης ευθυνης για το γιγνεσθαι γυρω μας....

αρα το μπουλο....η φυση αναπληρωνει το κενο με κεφαλογιαννουλες και κυριακους.....

Ποσο δικιο εχεις...
Οταν ομως σοβαροι ανθρωποι απορριπτουν προτασεις κομματων για να κατεβουν υποψηφιοι, το κανουν γιατι γνωριζουν τι παιζει...
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Ρε κουφάλες,εγώ φταίω που προσπαθώ να μιλήσω σοβαρά μαζί σας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Βλέπω πάντως πέρα από την πλάκα ότι υπάρχει σύγχιση.

Άκου λοιπόν κάτι πλάκες:

Εγώ που είμαι αναρχικός και ανθέλλην, έκανα 18 μήνες θητεία, 14 εκ των οποίων στην ΕΛΔΥΚ, και μάλιστα σε μάχιμη θέση αν και σε ηλικία 26 ετών και με μεταπτυχιακό (δεν ζήτησα ποτέ να μπω σε γραφείο), την ίδια στιγμοί που αγνοί δεξιοί πατριώτες φιλούσαν κώλους πολιτευτών για να φέρουν το γιόκα πιο κοντά .

Καταδικασθείς το '95 για προσβολή συμβόλου (κάψιμο σημαίας), έλαβα από τον ΕΣ τιμητική διάκριση (δάφνη) και δίπλωμα ευδόκιμης υπηρεσίας οπλίτη με υπογραφή Α΄Υπαρχηγού ΓΕΣ  :2funny: :2funny: :2funny:

Τελειώνοντας το στρατό, και με τα τόσα μου προσόντα, επειδή δεν με έπαιρνε να μείνω ούτε μήνα άνεργος, ξεκίνησα να δουλεύω σε super market με μισθό 520€.

Επί του παρόντος, δουλεύω σε πολυεθνική 12 - 14 ώρες ημερησίως για 1500€, πληρώνοντας κρατήσεις οι οποίες είναι μεγαλύτερες από τη σύνταξη του πατέρα μου.

Συνεπώς, θεωρώ ότι έχω κάνει στο ακέραιο ή τουλάχιστο σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό από πολλούς ελληναράδες το εθνικό μου καθήκον, θεωρώ ότι υπήρξα πολύ πιο συνεπής από πολλούς αριστερούς που αναζήτησαν το βόλεμα στο δημόσιο, κι έτσι μπορώ ελεύθερα να λέω:
ΓΑΜΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΞΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΑΣ
Τυπε σορρυ κιολλας, αλλα αν εκαψες σημαια οντας φανταρος θαπρεπε να σε εκτελεσουν! Και δε κανω πλακα!

Ησουν τυχερος που επι ΠΑΣΟΚ που το καψιμο της σημαιας μεταφραστικε σε εκτονωση των παιδιων!
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
Τυπε σορρυ κιολλας, αλλα αν εκαψες σημαια οντας φανταρος θαπρεπε να σε εκτελεσουν! Και δε κανω πλακα!

Ησουν τυχερος που επι ΠΑΣΟΚ που το καψιμο της σημαιας μεταφραστικε σε εκτονωση των παιδιων!

Πριν να παω...
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945

Carlos
εσύ με ποιους είσαι ρε συ... (ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ)


.....πρεπει  να  ειμαι  με  καποιον  μωρε ?   Εχετε  συνειδητοποιησει  τι  σημαινει  ΧΡΕΩΚΟΠΕΙΑ ?   Ο   ασθενης  πεθαινει  απο  καρκινο  και  κανουμε  μια  απελπιδα  προσπαθεια να τον  σωσουμε   και  ο  ενας  λεει  φταινε  τα  γονιδια , ο αλλος η διατροφη , ο παραλλος ο αγχωτικος τροπος  ζωης........ΟΛΟΙ  ΦΤΑΙΜΕ......τι  ειμαι  εγω , η πουστρα ο Λαζο  που παλι  σημερα  εγλειφε  τον κοσμο λαικιζοντας  και  στοχοποιωντας τους πολιτικους  για να πουλησει στα μηχανακια  της  AGB ?  
     Η  μεγαλη  χρεωκοπεια  δεν  ειναι  οικονομικη.......η  μεγαλη  χρεωκοπεια  ειναι  η  πολιτιστικη.......ενας  λαος  που  δεν  μιλα  σωστα  ελληνικα , που  δεν  αγαπα  το  φυσικο περιβαλλον , που  δεν  βγαζει  επιστημονες  αλλα  Τζουλιες  ,   που  εχει  ονειρο  το  Cayenne   ειναι  χρεωκοπημενος ηδη....  

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom