Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

Επισκέπτης
Αυτο θα ηταν το τελειο σεναριο, αλλα δεν υπαρχει ο σκηνοθετης ουτε οι καταληλοι ηθοποιοι.
Παραλιμινιε προβλεπω η συγκεκριμενη παρασταση να βγει στην μεγαλη οθονη σε λιγα χρονια και θα περιγραφει ενα πραγματικο περιστατικο που θα εχει συμβει σε μαι μικρη γωνια της Ευρωπης , την χωρα τη λεγομενη Ελλαδα και θα τιτλοφορει <<Η Μεγάλη Ιδέα που έγινε Ψωλοκώσταινα>>
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ετσι εγινε στη Βραζιλια και τωρα υπαρχει ενας επαναστατης στην εξουσια ο Λουλα και ο κοσμος τρωει φαγητο ενω πριν πεινουσε

εδώ έχουμε τον Λούλη και τον Λούα λούα δε σου κάνουνε;
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
1
Πόντοι
66
ετσι!!!!
να λεγονται και μερικές αλήθειες για το ΚΚΕ που κατα τη γνώμη μου εχει κάνει περισσότερο κακο απ ότι ΠΑΣΟΚ και ΝΔ μαζι.
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Η Βραζιλία έχει πετρέλαιο, αέριο και απέραντες καλλιεργήσιμες εκτάσεις. Δεν παίζει τόσο ρόλο ο ηγέτης.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Ειπαμε...ερχεται η ωρα για το μεγαλο ΝΑΙ,η το μεγαλο ΟΧΙ.

Για τον καθε κερατα και την καθε πουτανα.
ναι ναι φιλε περιμενουμε ρε.τι ωρα περιπου για να βαλω το σμοκιν;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Η Βραζιλία έχει πετρέλαιο, αέριο και απέραντες καλλιεργήσιμες εκτάσεις. Δεν παίζει τόσο ρόλο ο ηγέτης.
σωστά
γι αυτό και η αργεντινή που ήταν απο τις πιο πλούσιες χώρες του κόσμου δεν κατάφεραν οι ηγέτες της να την χρεοκοπήσουν.

Υ.Γ.
ωραία υπογραφή.... προσπαθώ αλλά δυστυχώς δεν έχω τύχη. δεν είναι ένας ο πούστης. χιλιάδες είναι. έχω άνιση μάχη.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.640
Κριτικές
31
Like
13.222
Πόντοι
5.097
εχει καταστρεψει την επιχειρηματικοτητα.
το κκε δεν εχει καταστρεψει τιποτα ΑΚΟΜΑ αν ποτε βγει στην εξουσια (φτου φτου φτου)
τοτε θα τα γαμησει ολα πχ δεν εχω δει κομουνηστικο κρατος να εχει παει μπροστα οπου βασιλεψε ο κομουνισμος διαλυθηκαν χωρες
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
1
Πόντοι
66
Πότε? Κυβέρνησε στην Ελλάδα το ΚΚΕ? :think:

γιατι πρεπει να κυβερνησει για να "διωξει την pirelli"?
για να προτρέπει σε απεργιες διαρκειας τους υπαλληλους μεχρι να βουλιαξει η επιχειρηση και να μεινουν στο δρομο?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
ετσι!!!!
να λεγονται και μερικές αλήθειες για το ΚΚΕ που κατα τη γνώμη μου εχει κάνει περισσότερο κακο απ ότι ΠΑΣΟΚ και ΝΔ μαζι.
Για πολλά μπορούμε να κατηγορήσουμε το ΚΚΕ αλλά για το ότι έχει τη μεγαλύτερη ευθύνη για ό,τι γίνεται στη χώρα σίγουρα δε μπορούμε
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
198
Like
468
Πόντοι
2.950
γιατι πρεπει να κυβερνησει για να "διωξει την pirelli"?
για να προτρέπει σε απεργιες διαρκειας τους υπαλληλους μεχρι να βουλιαξει η επιχειρηση και να μεινουν στο δρομο?
Φίλε μου γι'αυτό ψηφίζουμε κυβερνήσεις. Το ΚΚΕ παίρνει 7%. Το ΠΑΣΟΚ παίρνει 44%
Το ΠΑΣΟΚ τί κάνει επ'αυτού ? Έχουμε κυβέρνηση ή όχι ? Δηλαδή ό,τι γουστάρει κάνει ο καθένας ?
Το ΚΚΕ κάνει τη δουλειά του....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Για πολλά μπορούμε να κατηγορήσουμε το ΚΚΕ αλλά για το ότι έχει τη μεγαλύτερη ευθύνη για ό,τι γίνεται στη χώρα σίγουρα δε μπορούμε

η μεγαλύτερη ευθύνη του ΚΚΕ είναι ότι έχει υπεύθυνα αποφασίσει ακόμα και με κατοχή να μην πάρει πανω απο 7%
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
ετσι!!!!
να λεγονται και μερικές αλήθειες για το ΚΚΕ που κατα τη γνώμη μου εχει κάνει περισσότερο κακο απ ότι ΠΑΣΟΚ και ΝΔ μαζι.
Μαλακιες στα αθλητικα... Μαλακιες και εδω, βλεπω γλυκεια μου ε..? :jerking:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
καλα!
κάνε τοτε εσυ επανάσταση μαζί με το άλλο το χουντοεθνίκι το ροζ πανθηρα που έχει σημαία του την 21η Απριλίου!
Δεν είμαι γω για επανάσταση αγαπητέ... :grin: Αντε για κάνα μπουρδελοσάιτ το πολύ..
Ετσι δε χάνω και χρόνο να  προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου και τους άλλους οτί θα κάνω επανάσταση μέσα απο το bou.tv να ούμεε... δε ξέρω αν με εννοάειιςςςς :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Α ρε γαμημένο ΚΚΕ..
Και τόσα χρόνια κατηγορώ πασοκ-νδ άδικα ο μαλάκας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom