Νέα

Χειρότερες περιοχές στην Ελλάδα (εκτός Αθηνών). Ποιότητα κόσμου κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα afenths71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 250
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Μακάρι να ήμουν υπερβολικός ακόμα και φαντασιόπληκτος τύπε!
Ρώτα όλους όσους κατοικούν Μενίδι, Ζεφύρι, Λιόσια κτλ. να σου πουν τί βιώνουμε σε καθημερινή βάση.. ξεχασμένοι από την πολιτεία (εδώ γελάμε) ακόμα και απ'τον ίδιο τον Θεό!
* Εύχομαι ολόψυχα να ΜΗΝ χρειαστεί ΠΟΤΕ στην ζωή σου να κατοικήσεις σε κάποια απ'αυτές τις περιοχές...
Σε καθημερινή; πες μου κάτι που σε ενοχλεί αρκετά που θα σε έκανε να μετακομίσεις.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Σε καθημερινή; πες μου κάτι που σε ενοχλεί αρκετά που θα σε έκανε να μετακομίσεις.

Ρεεέεεεε τύπε ειλικρινά ΔΕΝ διαβάζεις σε καθημερινή βάση το αστυνομικό δελτίο;;;;; ?
Το 70% απ'όσα συμβαίνουν στην πρωτεύουσα γίνονται στις περιοχές μας και να φανταστείς πόσα αποκρύπτουν για ευνόητους λόγους....
Τόσα μαζεμένα ούτε σε ολόκληρο το κέντρο!
* Να ταν μονάχα ένα πράγμα καλά είναι.. σφαίρες σφυρίζουν καθημερινά αριστερά & δεξιά στ' αυτιά μας!
Φοβόμαστε για τα παιδιά μας και τις ζωές μας...
Βιασμοί;;;;;
ΔΕΝ θα αναφερθώ καν στο παρακράτος των ναρκωτικών & της κλεψιάς....
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Ρεεέεεεε τύπε ειλικρινά ΔΕΝ διαβάζεις σε καθημερινή βάση το αστυνομικό δελτίο;;;;; ?
Το 70% απ'όσα συμβαίνουν στην πρωτεύουσα γίνονται στις περιοχές μας και να φανταστείς πόσα αποκρύπτουν για ευνόητους λόγους....
Τόσα μαζεμένα ούτε σε ολόκληρο το κέντρο!
* Να ταν μονάχα ένα πράγμα καλά είναι.. σφαίρες σφυρίζουν καθημερινά αριστερά & δεξιά στ' αυτιά μας!
Φοβόμαστε για τα παιδιά μας και τις ζωές μας...
Βιασμοί;;;;;
ΔΕΝ θα αναφερθώ καν στο παρακράτος των ναρκωτικών & της κλεψιάς....
Δεν έχω ακούσει κάτι δυστυχώς! Μόνο όταν είχε σκοτωθεί ένα παιδάκι απο μια σφαίρα σε ένα δημοτικό θυμάμαι... Πολύ κρίμα.

Θα περάσω το Σαββατοκύριακο τότε. Θα πάω Μενίδι και Άνω Λιόσια. Πες μου ποιο είναι το χειρότερο μέρος να δω τι παίζει. Σου υπενθυμίζω εμένα κάτω απ το σπίτι μου σκοτώνονται με σίδερα, χέζουν στην είσοδο. Παλιά παρακαλούσα κιόλας να σηκωθεί κανένας πρεζάκιας να μπω μέσα, αυτό παρεπιπτόντως έχει να γίνει πάρα πολύ καιρό.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Δεν έχω ακούσει κάτι δυστυχώς! Μόνο όταν είχε σκοτωθεί ένα παιδάκι απο μια σφαίρα σε ένα δημοτικό θυμάμαι... Πολύ κρίμα.

Θα περάσω το Σαββατοκύριακο τότε. Θα πάω Μενίδι και Άνω Λιόσια. Πες μου ποιο είναι το χειρότερο μέρος να δω τι παίζει. Σου υπενθυμίζω εμένα κάτω απ το σπίτι μου σκοτώνονται με σίδερα, χέζουν στην είσοδο. Παλιά παρακαλούσα κιόλας να σηκωθεί κανένας πρεζάκιας να μπω μέσα, αυτό παρεπιπτόντως έχει να γίνει πάρα πολύ καιρό.
Φιλε εσυ δεν ησουν που ειχες και το θεμα με τον παλαβο γειτονα ψιλικατζη;
Που μενεις; Στη λωριδα της Γαζας;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Δεν έχω ακούσει κάτι δυστυχώς! Μόνο όταν είχε σκοτωθεί ένα παιδάκι απο μια σφαίρα σε ένα δημοτικό θυμάμαι... Πολύ κρίμα.

Θα περάσω το Σαββατοκύριακο τότε. Θα πάω Μενίδι και Άνω Λιόσια. Πες μου ποιο είναι το χειρότερο μέρος να δω τι παίζει. Σου υπενθυμίζω εμένα κάτω απ το σπίτι μου σκοτώνονται με σίδερα, χέζουν στην είσοδο. Παλιά παρακαλούσα κιόλας να σηκωθεί κανένας πρεζάκιας να μπω μέσα, αυτό παρεπιπτόντως έχει να γίνει πάρα πολύ καιρό.

Τα λόγια είναι φτωχά ειλικρινά...
Κάραβος κτλ.
Ο κολλητός μου μένει Ζεφύρι.. έχεις δει σε κάποια περιοχή της Ελλάδας να κυκλοφορούν δίχως πινακίδες;;;; ?
ΔΕΝ θα συγκρίνω με κάποια ευρωπαϊκή πόλη ιεροσυλία..
Το χειμώνα με το που πέσει ο ήλιος για κάνε μία βόλτα με τα πόδια να δεις εάν κυκλοφορεί νορμάλ άνθρωπος τρίγωνο....
Λιόσια.. σου αναφέρω περιστατικό πρίν τα χιόνια.. σε νηπιαγωγείο που πηγαίνει φίλος το παιδί του μέρα μεσημέρι πήγαν να χώσουν πιτσιρίκι σε βανάκι μπροστά στα μάτια όλων....
Εμείς πάλι παρακαλάμε να μας χέζουν μονάχα...
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Εκεί ειναι από τις χειρότερες περιοχές το ζεφυρι και τα άνω λιοσια (είχα υπηρετήσει στο αστυνομικό τμήμα εκεί .Κλεψιές ,ναρκωτικά και ότι άλλο θες .Κριμα για τους κατοίκους εκει .).Να είστε όλοι καλά .
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Θα πάω από το πρωί το Σάββατο για εκτενή εξερεύνηση να σχηματίσω κι εγώ μια γνώμη από κοντά..
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Θα πάω από το πρωί το Σάββατο για εκτενή εξερεύνηση να σχηματίσω κι εγώ μια γνώμη από κοντά..

Πάντως εάν ενδιαφέρεσαι σοβαρά και ΔΕΝ με παίζεις.. σου πουλάω το σπίτι μου χθες!
 

peter_forum

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
340
Like
37
Πόντοι
1
Θήβα ρε μάγκες !
οτι χειρότερο , μουντάδα κ σαπίλα μόνιμα !
Θα διαφωνήσω για Θράκη , Ξάνθη κ Κομοτηνή είναι πολύ ωραίες πόλεις που έχουν πολλά μαγαζιά κ αρκετά μουνια , ειδικότερα η Κομοτηνή
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Πάντως εάν ενδιαφέρεσαι σοβαρά και ΔΕΝ με παίζεις.. σου πουλάω το σπίτι μου χθες!
Τα δίνουν χαμηλά εκεί; Όπως στο κέντρο πριν λίγα χρόνια;
Πλέον κέντρο δε πλησιάζονται. Εκεί που έβρισκες φιλέτα σπιτάκια 500€ το μέτρο, πλέον φτάνει και 2000.
 

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
987
Like
1.507
Πόντοι
206
για Λεσβο δεν αναφεραμε που πινουν λιτρα ουζο, μετα πηδανε και βλεπεις πολλους ζαβους στο νησι :confused:
Λέσβο έχει 2 ειδών ανθρώπους τους αυτόχθονες Νεάντερταλ που είναι σκατόψυχοι και λαμόγια κι ίσως φταίνε κι οι αιμομιξίες που αναφέρεις και τους Μικρασιάτες πρόσφυγες που είναι καλά παιδιά και η στάμπα Γκασμάς τους αδικεί (Το Γκασμάς βγήκε όταν πήγαν με τους γκασμάδες να σκάψουν για το αεροδρόμιο μόλις ανακοινώθηκε οτι θα γινόταν και που θα έφερνε χρήμα στο νησί)
Πάντως η Λέσβος είναι πολύ όμορφο νησί αλλά για οικογένειες και για 45+ Χριστιανοταλιμπάν να πηγαίνουν στα μοναστήρια ...
 

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
987
Like
1.507
Πόντοι
206
Θήβα ρε μάγκες !
οτι χειρότερο , μουντάδα κ σαπίλα μόνιμα !
Θα διαφωνήσω για Θράκη , Ξάνθη κ Κομοτηνή είναι πολύ ωραίες πόλεις που έχουν πολλά μαγαζιά κ αρκετά μουνια , ειδικότερα η Κομοτηνή
Η Θήβα ένα κεφαλοχώρι είναι και σε άκυρη τοποθεσία δίπλα σχεδόν στην Αθήνα ,είναι αδικία να την συγκρίνουμε με μεγάλες πόλεις που είναι και κέντρα περιφερειών
Ξάνθη-Κομοτηνή τα μουνιά που λες είναι φοιτήτριες βγες Κομοτηνή Χριστούγεννα Πάσχα να καταλάβεις ...Ξάνθη με Δ'ΣΣ όλα τα μπαράκια σαν gay bar είναι τουλάχιστον πιο παλιά μόνο άντρες έβλεπες ...Γενικά Ξάνθη-Κομοτηνή ο ενεργός πληθυσμός είναι το 50% το υπόλοιπο είναι απομονωμένη Μουσουλμανική Μειονότητα αυτό καταστρέφει οικονομία και διασκέδαση στην πόλη και στο σεξ οι Πομάκοι μουσουλμάνοι φανατικοί τις γυναίκες τους τις κρύβουν και τις απαγορεύουν να βγαίνουν ενω οι ίδιοι την πέφτουν σε Χριστιανές και γίνεται μια αναλογία 4 ή και 6 άντρες προς 1 γυναίκα που είναι πρωτοφανές σε όλη την Ελλάδα
Βάλτε και ότι η Ξάνθη έχει Πολυτεχνείο θετικών επιστημών που προσελκύει 80% άντρες φοιτητές φανταστείτε τι γίνεται σε αυτή την σκατούπολη και τι αγαμία υπάρχει πέρα απο φτώχεια άρα με διαφορά η χειρότερη πόλη σε σεξουαλική φάση η Ξάνθη με μόνη σωτηρία την διπλανή Κομοτηνή που κι αυτή δεν είναι όπως παλιά(Κομοτηνή είναι τζάμπα το μουνί το γνωστο σλόγκαν) λόγω μετεγγραφών φοιτητριών και γενικής δυσχέρειας οικονομικής για φοίτηση κι ενοικίαση σπιτιών και με κάτι Φοιτητικές Εστίες ειδικά Κομοτηνή σαν γκούλαγκ στην Σιβηρία κι με ελάχιστες θέσεις ... Μονο 2 βδομάδες είναι και το Καρναβάλι όποτε κι αν ξαναγίνει που κάπως αναπνέει η περιοχή κι αυτό μια φορά το χρόνο...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
8
Like
32.339
Πόντοι
6.536
Θα πάω από το πρωί το Σάββατο για εκτενή εξερεύνηση να σχηματίσω κι εγώ μια γνώμη από κοντά..
Πήγαινε από Ζεφύρι πρώτα να πάρεις μια εσάνς πολιτισμού...
Ελπίζω να σε ξαναδούμε τυπε...
 

topdog

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
56
Like
188
Πόντοι
0
Οι πόλεις που μου έχουν κάνει καλή εντύπωση και θα μπορουσα να ζήσω εκεί , είναι η Ξάνθη το Ρέθυμνο και τα Ιωάννινα (γενικά Ηπειρος). Στα χειρότερα και πιο αποπνιχτικά πάνω πάνω είναι δυστυχώς η Θεσσαλονίκη έτσι όπως την έχουν καταντήσει). Από κοντά ακολουθεί και το Ηράκλειο και τα Χανιά.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Βλέπω βίντεο στο youtube. Θέλω να μείνω σε αυτή τη περιοχή, νομίζω μου αρέσει πολύ.

Μου αρέσει να έχει ζωντάνια το μέρος που ζω.
 

Count Montechristo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
405
Κριτικές
4
Like
1.669
Πόντοι
481
Η Θήβα ένα κεφαλοχώρι είναι και σε άκυρη τοποθεσία δίπλα σχεδόν στην Αθήνα ,είναι αδικία να την συγκρίνουμε με μεγάλες πόλεις που είναι και κέντρα περιφερειών
Ξάνθη-Κομοτηνή τα μουνιά που λες είναι φοιτήτριες βγες Κομοτηνή Χριστούγεννα Πάσχα να καταλάβεις ...Ξάνθη με Δ'ΣΣ όλα τα μπαράκια σαν gay bar είναι τουλάχιστον πιο παλιά μόνο άντρες έβλεπες ...Γενικά Ξάνθη-Κομοτηνή ο ενεργός πληθυσμός είναι το 50% το υπόλοιπο είναι απομονωμένη Μουσουλμανική Μειονότητα αυτό καταστρέφει οικονομία και διασκέδαση στην πόλη και στο σεξ οι Πομάκοι μουσουλμάνοι φανατικοί τις γυναίκες τους τις κρύβουν και τις απαγορεύουν να βγαίνουν ενω οι ίδιοι την πέφτουν σε Χριστιανές και γίνεται μια αναλογία 4 ή και 6 άντρες προς 1 γυναίκα που είναι πρωτοφανές σε όλη την Ελλάδα
Βάλτε και ότι η Ξάνθη έχει Πολυτεχνείο θετικών επιστημών που προσελκύει 80% άντρες φοιτητές φανταστείτε τι γίνεται σε αυτή την σκατούπολη και τι αγαμία υπάρχει πέρα απο φτώχεια άρα με διαφορά η χειρότερη πόλη σε σεξουαλική φάση η Ξάνθη με μόνη σωτηρία την διπλανή Κομοτηνή που κι αυτή δεν είναι όπως παλιά(Κομοτηνή είναι τζάμπα το μουνί το γνωστο σλόγκαν) λόγω μετεγγραφών φοιτητριών και γενικής δυσχέρειας οικονομικής για φοίτηση κι ενοικίαση σπιτιών και με κάτι Φοιτητικές Εστίες ειδικά Κομοτηνή σαν γκούλαγκ στην Σιβηρία κι με ελάχιστες θέσεις ... Μονο 2 βδομάδες είναι και το Καρναβάλι όποτε κι αν ξαναγίνει που κάπως αναπνέει η περιοχή κι αυτό μια φορά το χρόνο...
Ξέρεις το τραγούδι του Λάκη με τα ψηλά ρεβέρ; Κανείς δεν πάει στη Θήβα. Μόνο οι φαντάροι.... :D::D::D:
 

Count Montechristo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
405
Κριτικές
4
Like
1.669
Πόντοι
481
Γενικά πολύ καλό κόσμο έχει στη Μακεδονία. Καμία σχέση με μάς τους χαμουτζήδες. Κάθε περιοχή έχει καλό και κακό κόσμο. Βρίσκεις τα πάντα. Στη Σπάρτη είχα δει ταμπέλα σε μπαρ απαγορεύονται τα σκυλιά και οι φαντάροι. Δεν σημαίνει πως όλοι οι Σπαρτιάτες είναι σκάρτοι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom