Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 148 άτομα (0 μέλη και 148 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,5%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,8%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,4%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,3%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 36 28,3%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    127

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Τι προσφέρουν συνέχεια τόσο καιρό αυτά τα άτομα. Τα ίδια και τα ίδια.
quardeen = πούτσοι και γυμναστική (μας τα πρήξε όλο τα ίδια εντάξει μας καύλωσες φτάνει)
erinal = χοντρή που τις αρέσουν οι πίπες (μας τα πρήξε εντάξει εχεις σεξουαλική ζωή φτάνει)
vilma =  έχω γούστο και μεγαλομανία και διαβάζω madam Figaro (μας τα πρήξε εντάξει δεν είσαι φτηνή φτάνει το κομπλεξ)
apolyto_arseniko = τύπε, τύπε, τύπε τύπε …. Να πας τα λεφτά στα  (μας τα πρήξε με τα Καιμαν)
Και φυσικά ξέχασα και τον άλλο το γιοτά τον Palermo. Κούρασαν οι κριτικές του. Αφού δεν το έχει τι πάει και τον τρώνε τα λεφτά η πρώην πουτάνες που δούλευαν κάποια στιγμή σε κάποια μπουρδέλα και τώρα το παίζουν τουρίστριες.
Μας κάνατε τα αρχιδια μπαλόνια, μπορείτε να μην ποστάρετε για λίγες μέρες.
Έλεος δεν ξέρω αν είναι γκόμενες από τα παιδιά που είναι admin εδώ ή δημιούργημα φανταστικό δικό τους για να αυξήσουν την επισκεψιμότητα του σαιτ αλλά κούρασαν.
Μας πρήξατε με τα χαϊδεμένα σας παιδιά.
δεν δείχνετε την ίδια ευτηξία σε όλους και είστε συνέχεια άδικοι σε πολλά πράγματα, από την διαγραφή ενός θρεντ μέχρι ότι άλλο θες υπάρχει άνιση μεταχείριση προς τα μέλη.
Φόρουμ μπουρδέλο το κάνατε μοντέλο! Άντε τρέξτε να σβήσετε τώρα το θρεντ και μην ξεχάσετε να με κάνετε μπαν!
Δεν "ξηγιέσαι" ωραία,δικέ μου.............................
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
χέσου ρε κλώνε του Σταμ. Μας τα έπριξες με τον μπάτμαν και τον σουπερμαν. Γιοτά άντε τράβα να δεις κανένα μικι μαους
τι προβλημα εχεις με μενα τυπε.. :) εγω δεν ενοχλω κανεναν, μονο τα δικα μου αρχιδια σπανε  :)
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
2
Like
1.384
Πόντοι
216
ακομα ενα θεμα που μετα τις 30 σελιδες θα κλειδωθει....ημαρτον ρε φιλαρακο...ημαρτον...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Τι προσφέρουν συνέχεια τόσο καιρό αυτά τα άτομα. Τα ίδια και τα ίδια.
quardeen = πούτσοι και γυμναστική (μας τα πρήξε όλο τα ίδια εντάξει μας καύλωσες φτάνει)
erinal = χοντρή που τις αρέσουν οι πίπες (μας τα πρήξε εντάξει εχεις σεξουαλική ζωή φτάνει)
vilma =  έχω γούστο και μεγαλομανία και διαβάζω madam Figaro (μας τα πρήξε εντάξει δεν είσαι φτηνή φτάνει το κομπλεξ)
apolyto_arseniko = τύπε, τύπε, τύπε τύπε …. Να πας τα λεφτά στα  (μας τα πρήξε με τα Καιμαν)
Και φυσικά ξέχασα και τον άλλο το γιοτά τον Palermo. Κούρασαν οι κριτικές του. Αφού δεν το έχει τι πάει και τον τρώνε τα λεφτά η πρώην πουτάνες που δούλευαν κάποια στιγμή σε κάποια μπουρδέλα και τώρα το παίζουν τουρίστριες.
Μας κάνατε τα αρχιδια μπαλόνια, μπορείτε να μην ποστάρετε για λίγες μέρες.
Έλεος δεν ξέρω αν είναι γκόμενες από τα παιδιά που είναι admin εδώ ή δημιούργημα φανταστικό δικό τους για να αυξήσουν την επισκεψιμότητα του σαιτ αλλά κούρασαν.
Μας πρήξατε με τα χαϊδεμένα σας παιδιά.
δεν δείχνετε την ίδια ευτηξία σε όλους και είστε συνέχεια άδικοι σε πολλά πράγματα, από την διαγραφή ενός θρεντ μέχρι ότι άλλο θες υπάρχει άνιση μεταχείριση προς τα μέλη.
Φόρουμ μπουρδέλο το κάνατε μοντέλο! Άντε τρέξτε να σβήσετε τώρα το θρεντ και μην ξεχάσετε να με κάνετε μπαν!

Για μενα τιποτα?  >:(

Γιατι ξηγιεσαι ετσι ρε τυπε?  :(
Ειμαι κι εγω αρχιδι εδω μεσα!  :'(
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Τι προσφέρουν συνέχεια τόσο καιρό αυτά τα άτομα. Τα ίδια και τα ίδια.
quardeen = πούτσοι και γυμναστική (μας τα πρήξε όλο τα ίδια εντάξει μας καύλωσες φτάνει)
erinal = χοντρή που τις αρέσουν οι πίπες (μας τα πρήξε εντάξει εχεις σεξουαλική ζωή φτάνει)
vilma =  έχω γούστο και μεγαλομανία και διαβάζω madam Figaro (μας τα πρήξε εντάξει δεν είσαι φτηνή φτάνει το κομπλεξ)
apolyto_arseniko = τύπε, τύπε, τύπε τύπε …. Να πας τα λεφτά στα  (μας τα πρήξε με τα Καιμαν)
Και φυσικά ξέχασα και τον άλλο το γιοτά τον Palermo. Κούρασαν οι κριτικές του. Αφού δεν το έχει τι πάει και τον τρώνε τα λεφτά η πρώην πουτάνες που δούλευαν κάποια στιγμή σε κάποια μπουρδέλα και τώρα το παίζουν τουρίστριες.
Μας κάνατε τα αρχιδια μπαλόνια, μπορείτε να μην ποστάρετε για λίγες μέρες.
Έλεος δεν ξέρω αν είναι γκόμενες από τα παιδιά που είναι admin εδώ ή δημιούργημα φανταστικό δικό τους για να αυξήσουν την επισκεψιμότητα του σαιτ αλλά κούρασαν.
Μας πρήξατε με τα χαϊδεμένα σας παιδιά.
δεν δείχνετε την ίδια ευτηξία σε όλους και είστε συνέχεια άδικοι σε πολλά πράγματα, από την διαγραφή ενός θρεντ μέχρι ότι άλλο θες υπάρχει άνιση μεταχείριση προς τα μέλη.
Φόρουμ μπουρδέλο το κάνατε μοντέλο! Άντε τρέξτε να σβήσετε τώρα το θρεντ και μην ξεχάσετε να με κάνετε μπαν!
μαν,καλα τα λες......συμφωνει και ο χαστουρας..... :rockon: :rockon: θανατος στους μπαχαλακηδες του μπου απολυτο ,μπαρμπεκιου λοβερ,σφερδεκλο,λαγουδακη κλπ.....θανατος και στα μπερντμαν και σε οσους τα βαζουν......ΜΟΝΟ ΒΑΡΟΣ :birdman:


 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
πρεπει και μπορω, ψαχνω και θα βρω, θα σαναζητησω dragonball :2on1: :2on1: :2on1:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.890
Κριτικές
16
Like
14.713
Πόντοι
6.515
πολλοι χασομερηδες ειμαστε τελικα. 100 ανθρωποι ασχολουμαστε με τη μαλακια που εγραψε ο τυπος :uglystupid: :uglystupid:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
[size=12pt]Eγώ να μείνω;[/size] 
sorry-20.GIF




εσύ θα φύγεις στο επόμενο θρέντ.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Βρε Χάχα, ο αλφόνσο είμαι εγω.  :sunglasses:
[move][size=40pt]διομηδης=αλφονσο,δημητρης999=εριναλ,ραζορχτ=πιστολερο,βιλμα=βελβυ,αλτεκ21=μπλακντογκ=αλιντισσα,νωντας=λουστφορλαιφ=τρειςλαλουνκαι2χορευουν,δεληολανης=κοσνικ26,σαρουμαν=σιλβα= λουκρητια,γιασου=καποιος μοντ,σταυρος=εναεριτης κλπ κλπ[/size][/move] για να μην ξεχνιομαστε κιολας......
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
[move][size=40pt]διομηδης=αλφονσο,δημητρης999=εριναλ,ραζορχτ=πιστολερο,βιλμα=βελβυ,αλτεκ21=μπλακντογκ=αλιντισσα,νωντας=λουστφορλαιφ=τρειςλαλουνκαι2χορευουν,δεληολανης=κοσνικ26,σαρουμαν=σιλβα= λουκρητια,γιασου=καποιος μοντ,σταυρος=εναεριτης κλπ κλπ[/size][/move] για να μην ξεχνιομαστε κιολας......
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
[move] nwdas = νωντας = οχι_ο_νωντας = ισως_ο_νωντας = απολυτο_αρσενικο  :rockon: :rockon:[/move]  
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
[move][size=40pt]διομηδης=αλφονσο,δημητρης999=εριναλ,ραζορχτ=πιστολερο,βιλμα=βελβυ,αλτεκ21=μπλακντογκ=αλιντισσα,νωντας=λουστφορλαιφ=τρειςλαλουνκαι2χορευουν,δεληολανης=κοσνικ26,σαρουμαν=σιλβα= λουκρητια,γιασου=καποιος μοντ,σταυρος=εναεριτης κλπ κλπ[/size][/move] για να μην ξεχνιομαστε κιολας......



σαρουμαν=σιλβα
:think: :think: :think: :think: :think:
αν το ίσον σημαίνει ίσον τότε η σίλβα όταν την γνώρισα είχε μούσι. ρε την άτιμη τι σκαρφίστηκε για να πηδήξει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
σαρουμαν=σιλβα
:think: :think: :think: :think: :think:
αν το ίσον σημαίνει ίσον τότε η σίλβα όταν την γνώρισα είχε μούσι. ρε την άτιμη τι σκαρφίστηκε για να πηδήξει.
ρε μαν αυτα ειναι αποκαλυψεις......ειναι μουσατος ο σαρουλης;μπας και παει και σε σχολη ηθοποιων;
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Γιατί βράθηκα να πετάγετε συνέχεια παντού και να λέει τύπε και τύπε και να έχει συνημένη μία εικόνα συνέχεια.

Εγώ είμαι πουθαινάς, άντε τράβα κανε έρωτα στο ιντερνετ γενιά του φαιςμπουκ και άνεργε γυμναστή που μιλάς κιόλας.

Σωστος ρε γαμω τις συνημενες εικονες του τυπα
 

LoveSrbija

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
απλώς κάποια παιδιά, ταμπέλες δεν χρειάζονται, είναι μανιωδώς απαντατητές-repliers.
το χουν καύλα να απαντάνε χωρίς να λενε κάτι ουσιώδες.
απλώς να γράφει το κοντέρ..
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
τώρα δεν ξέρω γιατί έχω καιρό να τον δω αλλά εντάξει μπορεί να έχει ένα πιο παθητικό ρόλο στις συνεδριάσεις του (που δεν με αφορά) αλλά πάντως για σίλβα δεν τον έκοψα, αν είχα κόρη που θα της άρεσε να ρίχνει ξύλο στο κρεβάτι θα την πάντρευα μαζί του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom