Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 235 άτομα (0 μέλη και 235 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,5%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,8%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,4%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,3%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 36 28,3%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    127

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
το ειδα πρεπει να ανοιξε πολυ πολυ προσφατα γιατι μαλλον το ειδα μια βδομαδα πριν περιπου που το εφτιαχναν.ξερεις ποιος το ανοιξε;

απλά δεν χρειάζεται να κλείσεις τραπέζι,γιατί τρως στο όρθιο

με συνοδεία σκυλάδικων "Τα μαύρα μάτια σου"! κλπ
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Οι αντρες δεν μιλούν πολύ  :sunglasses:
Περίληψη - διομήδης Εικόνα/κείμενο
Όνομα: διομήδης
Μηνύματα: [size=30pt]22115[/size] (15.899 ανά ημέρα)
Αξίωμα: Τιμημένος
Ημερομηνία εγγραφής: 26/12/08, 16:04
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 17:06



καιρός για αυτοκριτική :sunglasses:


μου φερεσαι ασχημα  :( ειναι επειδη τις προαλλες σου χωθηκα; :-
δεν θυμάμαι πότε λες :think:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
απλά δεν χρειάζεται να κλείσεις τραπέζι,γιατί τρως στο όρθιο

με συνοδεία σκυλάδικων "Τα μαύρα μάτια σου"! κλπ

ουτε για πλακα τοτε δεν παω. βρες αλλο μαγαζι δεν αντεχω τα σκυλαδικα στο φυσικο τους τοπιο, θα παθω καταθλιψη αν με βαλεις να τα ακουω με φαι  :o
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Τι προσφέρουν συνέχεια τόσο καιρό αυτά τα άτομα. Τα ίδια και τα ίδια.
quardeen = πούτσοι και γυμναστική (μας τα πρήξε όλο τα ίδια εντάξει μας καύλωσες φτάνει)
erinal = χοντρή που τις αρέσουν οι πίπες (μας τα πρήξε εντάξει εχεις σεξουαλική ζωή φτάνει)
vilma =  έχω γούστο και μεγαλομανία και διαβάζω madam Figaro (μας τα πρήξε εντάξει δεν είσαι φτηνή φτάνει το κομπλεξ)
apolyto_arseniko = τύπε, τύπε, τύπε τύπε …. Να πας τα λεφτά στα  (μας τα πρήξε με τα Καιμαν)
Και φυσικά ξέχασα και τον άλλο το γιοτά τον Palermo. Κούρασαν οι κριτικές του. Αφού δεν το έχει τι πάει και τον τρώνε τα λεφτά η πρώην πουτάνες που δούλευαν κάποια στιγμή σε κάποια μπουρδέλα και τώρα το παίζουν τουρίστριες.
Μας κάνατε τα αρχιδια μπαλόνια, μπορείτε να μην ποστάρετε για λίγες μέρες.
Έλεος δεν ξέρω αν είναι γκόμενες από τα παιδιά που είναι admin εδώ ή δημιούργημα φανταστικό δικό τους για να αυξήσουν την επισκεψιμότητα του σαιτ αλλά κούρασαν.
Μας πρήξατε με τα χαϊδεμένα σας παιδιά.
δεν δείχνετε την ίδια ευτηξία σε όλους και είστε συνέχεια άδικοι σε πολλά πράγματα, από την διαγραφή ενός θρεντ μέχρι ότι άλλο θες υπάρχει άνιση μεταχείριση προς τα μέλη.
Φόρουμ μπουρδέλο το κάνατε μοντέλο! Άντε τρέξτε να σβήσετε τώρα το θρεντ και μην ξεχάσετε να με κάνετε μπαν!

Ένα μήνα και κάτι εδώ ρε φίλε πότε πρόλαβαν και σου τα έκαναν τσουρέκια; Πότε πρόλαβες κι έχεις άποψη για τους μοδεράτορες και τον αντμινινστρούκτορα;  :huh:

Επίσης η ευτηξία είναι η ιδιότητα του να λιώνει κάτι εύκολα;  :2funny:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Περίληψη - διομήδης Εικόνα/κείμενο
Όνομα: διομήδης
Μηνύματα: [size=30pt]22115[/size] (15.899 ανά ημέρα)
Αξίωμα: Τιμημένος
Ημερομηνία εγγραφής: 26/12/08, 16:04
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 17:06



καιρός για αυτοκριτική :cool
Eγω πoστάρω photos  :birdman:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
αν ήσουν πραγματικός τιμημένος θα πόσταρες τσόντες :birdman: δεν ξέρω αν με πιάνεις :birdman:
Aλλος έχει την ειδίκευση αυτή, δεν μπλέκω στα χωράφια του.  ;)
Τον αφήνω να ζήσει.  :2funny:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Aλλος έχει την ειδίκευση αυτή, δεν μπλέκω στα χωράφια του.  ;)
Τον αφήνω να ζήσει.  :2funny:
ναι αλλά μπήκες χωρίς δισταγμό στα χωράφια του επίσης τιμημένου αλφόνσο και ποστάρεις τσοντοτζιφάκια :birdman:
 

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11
Ο τύπος apolyto_arseniko είναι λάτρης της Νικολούλη και Τσαπανίδου και αυτό απο μόνο του τον κάνει αρεστό στο φόρουμ.Σβύστον λοιπόν απο τον τίτλο.. :-
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Τι προσφέρουν συνέχεια τόσο καιρό αυτά τα άτομα. Τα ίδια και τα ίδια.
quardeen = πούτσοι και γυμναστική (μας τα πρήξε όλο τα ίδια εντάξει μας καύλωσες φτάνει)
erinal = χοντρή που τις αρέσουν οι πίπες (μας τα πρήξε εντάξει εχεις σεξουαλική ζωή φτάνει)
vilma =  έχω γούστο και μεγαλομανία και διαβάζω madam Figaro (μας τα πρήξε εντάξει δεν είσαι φτηνή φτάνει το κομπλεξ)
apolyto_arseniko = τύπε, τύπε, τύπε τύπε …. Να πας τα λεφτά στα  (μας τα πρήξε με τα Καιμαν)
Και φυσικά ξέχασα και τον άλλο το γιοτά τον Palermo. Κούρασαν οι κριτικές του. Αφού δεν το έχει τι πάει και τον τρώνε τα λεφτά η πρώην πουτάνες που δούλευαν κάποια στιγμή σε κάποια μπουρδέλα και τώρα το παίζουν τουρίστριες.
Μας κάνατε τα αρχιδια μπαλόνια, μπορείτε να μην ποστάρετε για λίγες μέρες.
Έλεος δεν ξέρω αν είναι γκόμενες από τα παιδιά που είναι admin εδώ ή δημιούργημα φανταστικό δικό τους για να αυξήσουν την επισκεψιμότητα του σαιτ αλλά κούρασαν.
Μας πρήξατε με τα χαϊδεμένα σας παιδιά.
δεν δείχνετε την ίδια ευτηξία σε όλους και είστε συνέχεια άδικοι σε πολλά πράγματα, από την διαγραφή ενός θρεντ μέχρι ότι άλλο θες υπάρχει άνιση μεταχείριση προς τα μέλη.
Φόρουμ μπουρδέλο το κάνατε μοντέλο! Άντε τρέξτε να σβήσετε τώρα το θρεντ και μην ξεχάσετε να με κάνετε μπαν!



καθένας με τα γούστα του αγαπητέ και καθώς βλέπεις, αν θέλεις να βλέπεις,  οι λογαριασμοί που αναφέρεις έχουν αρκετή απήχηση.
εγώ στη θέση σου, αν κάτι δεν μου αρέσει, παίρνω το καπελάκι μου και φεύγω και δεν κλαψουρίζω.
σου προτείνω, περήφανα να διαγραφείς.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Τι προσφέρουν συνέχεια τόσο καιρό αυτά τα άτομα. Τα ίδια και τα ίδια.
quardeen = πούτσοι και γυμναστική (μας τα πρήξε όλο τα ίδια εντάξει μας καύλωσες φτάνει)
erinal = χοντρή που τις αρέσουν οι πίπες (μας τα πρήξε εντάξει εχεις σεξουαλική ζωή φτάνει)
vilma =  έχω γούστο και μεγαλομανία και διαβάζω madam Figaro (μας τα πρήξε εντάξει δεν είσαι φτηνή φτάνει το κομπλεξ)
apolyto_arseniko = τύπε, τύπε, τύπε τύπε …. Να πας τα λεφτά στα  (μας τα πρήξε με τα Καιμαν)
Και φυσικά ξέχασα και τον άλλο το γιοτά τον Palermo. Κούρασαν οι κριτικές του. Αφού δεν το έχει τι πάει και τον τρώνε τα λεφτά η πρώην πουτάνες που δούλευαν κάποια στιγμή σε κάποια μπουρδέλα και τώρα το παίζουν τουρίστριες.
Μας κάνατε τα αρχιδια μπαλόνια, μπορείτε να μην ποστάρετε για λίγες μέρες.
Έλεος δεν ξέρω αν είναι γκόμενες από τα παιδιά που είναι admin εδώ ή δημιούργημα φανταστικό δικό τους για να αυξήσουν την επισκεψιμότητα του σαιτ αλλά κούρασαν.
Μας πρήξατε με τα χαϊδεμένα σας παιδιά.
δεν δείχνετε την ίδια ευτηξία σε όλους και είστε συνέχεια άδικοι σε πολλά πράγματα, από την διαγραφή ενός θρεντ μέχρι ότι άλλο θες υπάρχει άνιση μεταχείριση προς τα μέλη.
Φόρουμ μπουρδέλο το κάνατε μοντέλο! Άντε τρέξτε να σβήσετε τώρα το θρεντ και μην ξεχάσετε να με κάνετε μπαν!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΛΙΑ .... :rockon: :rockon: :rockon: ΦΟΡΤΣΑΤΗ ΛΕΜΕ!!!!!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
 ΕΡΙ είσαι χοντρή και σου αρέσουν οι πίπες;


 Είμαι αδύνατος και μου αρέσει το γλειφομούνι....


 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16

  Και για τον ΑΠΟΛΥΤΟ δεν σηκώνω κουβέντα....


Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ είναι ΙΔΕΑ...

Μη μου τον πειράζετε γιατί θα δείρω 50!

  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom