Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,5%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,8%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,4%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,3%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 36 28,3%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    127

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
θελει και τρεξιμο σε κεπ?
εγω νομιζα μονο πας στο κοντινοτερο τμημα διαβατηριων. :-
Εάν δεν σε πιέζει ο χρόνος, δίνεις στο ΚΕΠ τα χαρτιά και το κάνουν αυτοί.

Αλλιώς directly.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
στα κεπ μου είχαν πει άμα θέλω πιο γρήγορα να πάω στη νομαρχία.
βγήκε αμέσως, δε θυμάμαι πόσο πήρε αλλά θυμάμαι ότι μου έκανε εντύπωση.
Εάν δεν σε πιέζει ο χρόνος, δίνεις στο ΚΕΠ τα χαρτιά και το κάνουν αυτοί.

Αλλιώς directly.
και η νομαρχια ειναι στο παιχνιδι?
ε το τμημα ειναι διπλα εκει θα παω.
θενξ για το λινκ τζορτζ,θα μπλεξω με παραβολα και αρχιδιες ρε πουτη. :tickedoff:
 

Επισκέπτης
βεβαια, αμα παει ρωσσια για πλαστικη μια Ελλεηνιδα, την παιρνει απο κατω γιατι μαυτα που βλεπει εκει καταλαβαινει οτι τζαμπα τα εδωσε τα ευρα για κατι που δεν βελτιωνεται με τιποτα.....
Ο,τι να΄ναι...τα ίδια και τα ίδια..
Κλάψε ρε Μεμο..κλάψε που δεν κατάφερνεις να βρεις αξιολογο Ελληνικό μουνέτο ..πες μας τον πόνο σου  :-*
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Ο,τι να΄ναι...τα ίδια και τα ίδια..
Κλάψε ρε Μεμο..κλάψε που δεν κατάφερνεις να βρεις αξιολογο Ελληνικό μουνέτο ..πες μας τον πόνο σου  :-*
κατσε να σε γαμησει τοτε μηπως και αλλαξει γνωμη. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
δικαιολογεισαι να μη γνωριζεις γιατι ελλειπες....

τα μουνετα στα χαριζω, ασχολουμαι μονο με δροσερα πεντακαθαρα γυαλισμενα σφριγηλα Ρωσσικα(και ανατολικοευρωπαϊκα) μουνακια

κλααααψε αλιντι
Βάλε μου φωτογραφίες να σε πιστεψω..
κατσε να σε γαμησει τοτε μηπως και αλλαξει γνωμη. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Όλο μαλακίες λέει.Το έχει κάψει ο Μεμάκος όπως και όλοι οι Ρωσσιδόφιλοι.Διάβασε λίγο τα θρεντ τους και θα καταλάβεις για τι πράγμα σου λέω...Χιούμορ? Συννενόηση?iq?Γάμησε τα είναι ..πάρτον έναν και χτυπα τον άλλον..
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Άλι...δεν ξέρω τι λέτε για τον memo...αλλά οι φωτό του cosmo που μπήκαν link πριν, είναι για να γίνεις πούστης πάντως.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Άλι...δεν ξέρω τι λέτε για τον memo...αλλά οι φωτό του cosmo που μπήκαν link πριν, είναι για να γίνεις πούστης πάντως.

οι φωτο που βαζουν οι ρωσσιδοφιλοι σε καμια περιπτωση δεν ειναι καλυτερες.
μπορει να δειχνουν ενα καλο τεμαχιο αλλα αν στο φοντο υπαρχουν κι αλλες γυναικες βλεπεις τι μπαζο κυκλοφορει κι εκει.
 

Επισκέπτης
εβαλα, δις.... δεν εχει αλλο γιατι γαμιεται το ιματζσακ, ρωτα να σου πουνε;)
Ναι μην τις ξαναποστάρεις μην στις ματιάσουμε :grin:

σαφως στο κοσμο, τα θρεντ ειναι ανωτερου επιπεδου....οπως και οι θεες που ποσταρισε η σιλβα στη συναντηση τους....
Ήταν μια άτυχη στιγμή..

[size=7pt]Αμαν ρε Σιλβακι τι το έβαζες το λινκ?Θα μας πρήζουν  ένα χρόνο με αυτο..[/size]
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ρε αλιντι πες μου πραγματικα καθεσΑΙ Και ασχολεισαι με τον μεμο? :rolleyes:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
οι φωτο που βαζουν οι ρωσσιδοφιλοι σε καμια περιπτωση δεν ειναι καλυτερες.
μπορει να δειχνουν ενα καλο τεμαχιο αλλα αν στο φοντο υπαρχουν κι αλλες γυναικες βλεπεις τι μπαζο κυκλοφορει κι εκει.
Φιλαρακο ,πηγαινε στην Οντεσσα .
1ωρα και 45 λεπτα αεροπορικως ,ντιρεκτ.Δεν χρειαζεται βιζα .Πολυ ομορφη πολη ,το Παρισι της Ανατολης.
Θα δεις τοσες εκατονταδες πανεμορφες γυναικες ,σπανιας ομορφιας ,που δεν θα πιστευεις στα ματια σου.
Ταξειδι οικονομικο ,συνισταται για καθε βαλαντιο.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
οι φωτο που βαζουν οι ρωσσιδοφιλοι σε καμια περιπτωση δεν ειναι καλυτερες.
μπορει να δειχνουν ενα καλο τεμαχιο αλλα αν στο φοντο υπαρχουν κι αλλες γυναικες βλεπεις τι μπαζο κυκλοφορει κι εκει.
οι ρωσσιδοφιλοι καλα θα κανουν να ξεκολησουν απο την οθονη του υπολογιστη τους και να βγουν καμια βολτα εξω μηπως και βρουν καμια γκομενα και συνελθουν.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
οι φωτο που βαζουν οι ρωσσιδοφιλοι σε καμια περιπτωση δεν ειναι καλυτερες.
μπορει να δειχνουν ενα καλο τεμαχιο αλλα αν στο φοντο υπαρχουν κι αλλες γυναικες βλεπεις τι μπαζο κυκλοφορει κι εκει.
Αυτές πάντως του link είναι για να γίνεις λίλας.

Πολύ φέτα μεβγάλ ρε γμτ.

Απαράδεκτο.
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Άλι...δεν ξέρω τι λέτε για τον memo...αλλά οι φωτό του cosmo που μπήκαν link πριν, είναι για να γίνεις πούστης πάντως.

Κι εμένα ενύπωση μου κάνει ρε πούστη μου...... :think:

Ποτέ δε θεωρούσα τις Ελληνίδες μπάζα και ούτε και τώρα τις θεωρώ. Γι'αυτό και μου κάνει τρελή αίσθηση αυτό που είδα.

Τι διάολο? Ή όσες πήγαν στην κοσμομάζωξη ήταν κατα κύριο λόγο μέτριες και βγάλε είτε αυτές τις φωτό πόσταραν γιατί ζήλευαν να βάλουν τις καλές....

Μυστήρια πράγματα.... Όσοι καυλέοι πήγαν εκεί πάντως για να βρουν να βατέψουν μάλλον απογοητευμένοι θα έφυγαν.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
ποιον ειναι το λινκ να δουμε και εμεις τι εγινε εκει?
 

Επισκέπτης
Συγγνώμη πάτε καλά?Τωρα είδα τις φωτογραφίες..Κάθεστε και κρίνετε αν είναι μουνάρες ή όχι 14 και 15 χρονων κοριτσάκια?
10 φωτογραφίες είδα και ήταν όλα πολύ μικρούλια ..
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Φιλαρακο ,πηγαινε στην Οντεσσα .
1ωρα και 45 λεπτα αεροπορικως ,ντιρεκτ.Δεν χρειαζεται βιζα .Πολυ ομορφη πολη ,το Παρισι της Ανατολης.
Θα δεις τοσες εκατονταδες πανεμορφες γυναικες ,σπανιας ομορφιας ,που δεν θα πιστευεις στα ματια σου.
Ταξειδι οικονομικο ,συνισταται για καθε βαλαντιο.

εγω για φωτο μιλησα.
και ημουν εντελως ξεκαθαρος.

dscn3642f.jpg


και τσεκαρε φατσα της δεξια κορασιδας και στο φοντο δεξια.
τοσο χαλια μουρη σπανια τη βλεπω σε ελληνιδα.
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Συγγνώμη πάτε καλά?Τωρα είδα τις φωτογραφίες..Κάθεστε και κρίνετε αν είναι μουνάρες ή όχι 14 και 15 χρονων κοριτσάκια?
10 φωτογραφίες είδα και ήταν όλα πολύ μικρούλια ..

Γεγονός. Αλλά και πάλι πολλά μικρά ομορφούλια κυκλοφορούν. Και στις παραλίες, και στο δρόμο και ειδικά τώρα το καλοκαίρι που βγαίνουν έξω περιποιημένες και σενιαρισμένες.

Και τα μικρά και τα μεγάλα των φωτογραφιών δε νομίζω πως αντιπροσωπεύουν τα αντίστοιχα που συναντάμε στο δρόμο, και στις παραλίες καθημερινά τα τελευταία χρόνια.

Αυτό είπα.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Συγγνώμη πάτε καλά?Τωρα είδα τις φωτογραφίες..Κάθεστε και κρίνετε αν είναι μουνάρες ή όχι 14 και 15 χρονων κοριτσάκια?
10 φωτογραφίες είδα και ήταν όλα πολύ μικρούλια ..
ποιο ειναι το λινκ?


εγω για φωτο μιλησα.
και ημουν εντελως ξεκαθαρος.

dscn3642f.jpg


και τσεκαρε φατσα της δεξια κορασιδας και στο φοντο δεξια.
τοσο χαλια μουρη σπανια τη βλεπω σε ελληνιδα.
εχει και στην ελλαδα τετοιες.τις βλεπεις στις λαικες,στα παζαρια,και σε καταυλισμους,επισης εχει και πολλες τετοιες σε οικου ανοχης στην ελλαδα που πανε πολλοι και πληρωνουν για να τις γαμησουν.
ειναι αυτο που λεω τελικα,τωρα που εγινε η θαλασσα γιαουρτι μερικοι δεν εχουν κουταλια να φανε,και πανε και τρωνε κατι ξυνισμενες ρωσσοσουπες.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Γεγονός. Αλλά και πάλι πολλά μικρά ομορφούλια κυκλοφορούν. Και στις παραλίες, και στο δρόμο και ειδικά τώρα το καλοκαίρι που βγαίνουν έξω περιποιημένες και σενιαρισμένες.

Και τα μικρά και τα μεγάλα των φωτογραφιών δε νομίζω πως αντιπροσωπεύουν τα αντίστοιχα που συναντάμε στο δρόμο, και στις παραλίες καθημερινά τα τελευταία χρόνια.

Αυτό είπα.

εννοάς τα 17ρικα και τα 18ρικα
ναι, αυτά κι εγώ τα χαζεύω στο τραμ που πάνε για μπάνιο

αλλά έλεος, τα 14ρικα και τα 15ρικα ακόμα σπυριά έχουν  :2funny: :2funny:
δεν τα είδα τα συγκεκριμένα, αλλά όλα, αγόρια-κορίτσια, στα 14-15 είναι να λες πουτάνα φύση που τα καταδικάζεις να περάσουν μια περίοδο σαν άχαρα, σπυριάρικα, αδέξια, ασχημάτιστα πλάσματα μέχρι να βρουν το δρόμο τους  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom