Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,5%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,8%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,4%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,3%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 36 28,3%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    127

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
και συ ζιγκφριντ απο την στιγμη που εισαι απεναντι μου και οχι μαζι μου στον αγωνα εναντια στην διαβολη μου αππο την λουμπινα εκτορινα να ξερεις εισαι εχθρος και θα εχεις αναλογη αντιμετωωπιση....μπορεις φυσικα παντα να ζητησεις συγνωμη και να παραδεχτεις οτι εσφαλες,σε παρασυραν ,δεν ηξερες τι εκανες,ειχες πιει λιγο παραπανω κλπ
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
αγιε απο την στιγμη που πηρες το μερος του περιττωματος που λεγεται εκτορινα να ξερεις ειμαστε σε ανοικτο πολεμο μεχρι να ζητησεις συγνωμη και θα σε παω αιμα
ρε μαλακα τι να πει ο οποισδηποτε στον εκτορα; ότι κανει λαθος;;; Αφου τον  :jerking: :jerking: από την αρχη
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
με συγχωρεις τοτε, επεσα εξω στις εκτιμησεις μου....μαθαινω ομως, μεσα απο το μπουρδελα τους ανθρωπους.....
αργοτερα αν κανω ενα μεταπτυχιακο, που θα μ ενδιεφερε, στη ψυχολογια, ισως το βαλω στο βιογραφικο μου...τι λες?

ela uk
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
και συ ζιγκφριντ απο την στιγμη που εισαι απεναντι μου και οχι μαζι μου στον αγωνα εναντια στην διαβολη μου αππο την λουμπινα εκτορινα να ξερεις εισαι εχθρος και θα εχεις αναλογη αντιμετωωπιση....μπορεις φυσικα παντα να ζητησεις συγνωμη και να παραδεχτεις οτι εσφαλες,σε παρασυραν ,δεν ηξερες τι εκανες,ειχες πιει λιγο παραπανω κλπ
εχεις βαλθει να τους βαλεις ολους απεναντι σου?
δεν αντιλαμβανεσαι οτι προσπαθει να κρατησει οσο γινεται μια ουδετερη σταση?
ντιπ βόιδι εισαι ή μας το παιζεις μεγκα γκαμικος?
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
μπραμπους η ερι λες να ειναι καλο μουνακι? λεω να της στειλω ερωτικο μνμ...θα ρωτησω και τον αλεξανδρο να με συμβουλεψει!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
μπραμπους η ερι λες να ειναι καλο μουνακι? λεω να της στειλω ερωτικο μνμ...θα ρωτησω και τον αλεξανδρο να με συμβουλεψει!
Δεν την ξερω την Ερη. Αδικα θα με ρωτησεις.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.897
Like
12.907
Πόντοι
2.606
μπραμπους η ερι λες να ειναι καλο μουνακι? λεω να της στειλω ερωτικο μνμ...θα ρωτησω και τον αλεξανδρο να με συμβουλεψει!
τεφαρικι  :grin: απ τα καλαθια θα ψωνισεις τυπε  :tooth:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
ένας άλλος κλώνος έλεγε ότι ήταν uk και μου διαφεύγει τώρα :headbang:
ξέρω τι πιστεύεις αλλά είναι λάθος νομίζω υπερτιμάς την δυναμική του σπαμ και ειδικά σε ένα σάιτ όπως αυτό ;)
ποιος εισαι ρε μουνοπανο που σφετεριζεσαι την υστεροφημια του βατραχουκα μας...αποκαλυψου
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ρε μαλακα τι να πει ο οποισδηποτε στον εκτορα; ότι κανει λαθος;;; Αφου τον  :jerking: :jerking: από την αρχη
h ektorina ειναι ενα νικ χωρις καμια αξια στον ιστοτοπο τωρα μιλας με πορνορεπορτερ κανονικο......στασου σ αυτο το υψος οταν μιλαμε μαζι....μπηκα ειπα ενα γεια και εφυγα για μια ολοκληρη μερα κααθως δεν ειχα να πω κατι επι της ουσιας εγραψα κανα δυο κριτικες και ενημερωσεις μονο

μετα εστειλε πμ στον χρησιμο ηλιθιο ντιμμιτς οτι δηθεν ειχα κανει κλωνο και τον εβριζα ενω φυσικα δεν ειχα κανει κατι τετοιο αν και επρεπε μαλλον και παραλληλα αρχισε να διαδιδει ενα σωρο φαντασιωσεις οτι πηγα και κλαφτηκα διπλα οτι εκανα κονε μ αυτους που απλα δεν ισχυουν

διπλα εγραφα κανονικα για να ενημερωνω τους συντοπιτες μου ως οφειλα οπως ο αντιστασιακος που επι χουντας ομιλουσε απο deutche welle και bbc

κανενα κονε και καμια εξαγορα

εκανα και ενα και μοναδικο ποστ οχι κλαψας αλλα τοποθετησης δημοσιας επειδη απλα εδω δεν μπορουσα να το κανω καθως ημουν παντελως αποκλεισμενος και εσεις μουνακια δεν βοηθησατε ποτε και αφηστε τα σαπια για μειλ και πμ....το μονο που εκανε ο αγιος ηταν να βαλει ενα μνμ που ελεγε οτι αποχωρω οικειοθελως απο μοντ γιατι δεν θελω σχεσεις επαγγελματικες με το μοντερεσιον τημ του σαιτ και τις οποιες φυσικα δεν θα εχω ποτε ξανα...τιποτα αλλο...και η εκκληση μου εγινε αμεσως δεκτη ενω ακομη παροτι αποκλεισμενος απο τον διαζωσης διαλογο ειχα θεση μοντ στο ΧΧΧ θρεντ

δεν ηταν λοιπον ξηλωμα αλλα αποχωρηση

σε μια βδομαδα θα ημουν ξανα πισω αν ηθελα απλα επρεπε να γινει ενα ξεκαθαρισμα που δεν εγινε και δεν επεδιωξα να γινει και εφυγα...ο κωδικος μου ξαναλειτουργησε πολυ νωριτερα απο οσο νομιζετε εσεις

εν ολιγοις εισαι μαζι μου και συ και ο αγιος η απεναντι μου;να ξερω τι αντιομετωπιση θα τυχετε στο μελλον
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
τεφαρικι  :grin: απ τα καλαθια θα ψωνισεις τυπε  :tooth:
με κοροϊδευεις τυπε?

λεω αν κατεβει καμια αθηνα, να της προτεινω να τη φιλοξενησω... για λιγο ομως γιατι εχω διαπιστωσω οτι ειναι λιγο πριξαρχιδο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οποιος ειναι με εκτορινα αυτοματα ειναι στην λιστα των ατομων που θα γαμαω μαζι με τασο πουσταρα ντουκ πουστεμ και χρησιμο ηλιθιο απο καρδισταν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom