Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,5%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,8%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,4%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,3%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 36 28,3%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    127

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.286
Πόντοι
25.467
γουσταρεις να σε παραθετω και να με παραθετεις;ψοφας να το παιζεις αδικημενος και συ;θα ησουν τιμημενος αλλα δεν γλειφεις κωλους....εμεις ας πουμε γλειψαμε κωλους.....μαλιστα ....παρε την πορεια στο σαιτ απο την αρχη και θα δεις αν ημουν ποτε συμπαθης και αν το επαιξα ποτε συμπαθης οπως σ αρεσει να λες μαρθα βουρτση του σαιτ

Ποτέ δεν καμωθηκα τον αδικημένο. Τουναντίον χαίρω αναγνώρισης που δεν μου αναλογεί.Μεχρι και δικό μου νήμα έχω, που από την λύσσα σου φρόντιζες να μπαχαλεύεις κάθε τόσο με κλώνους.

Όσο για την πορεία του καθενός στον παρόντα, ας την ψάξουν αυτοί που το Bou είναι η ζωή τους, και που έκλαιγαν σαν τη Νορα Βαλσάμη οταν εκανε την Κλελια, επειδή ήθελε νατην υποδεχονται με  λουλουδάκια, όπως εσύ.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
αντε ρε αγιε...λεω κι εγω, ακρα το ταφου σιωπη παλι

αυτο μονο εδω γινεται....ξαφνικα να εξαφανιζονται ολοι



παντως παιδια ρηχοτητα ....ειμαστε λιγοι...δεν ειμαστε αξιοι για το μελι.....παλια μονοι τους ο κοσνικ με το αλλο το παιδι το σλαβι κραταγαν ζωντανο το θρεντ .....οδυσσεια με τις στοιχομυθειες τους γραφανε
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
εστειλα αιτημα φιλιας στον πακιστανο....για να δουμε θα το αποδεχτει το αρχιδακι
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Ποτέ δεν καμωθηκα τον αδικημένο. Τουναντίον χαίρω αναγνώρισης που δεν μου αναλογεί.Μεχρι και δικό μου νήμα έχω, που από την λύσσα σου φρόντιζες να μπαχαλεύεις κάθε τόσο με κλώνους.

Όσο για την πορεία του καθενός στον παρόντα, ας την ψάξουν αυτοί που το Bou είναι η ζωή τους, και που έκλαιγαν σαν τη Νορα Βαλσάμη οταν εκανε την Κλελια, επειδή ήθελε νατην υποδεχονται με  λουλουδάκια, όπως εσύ.
εχει καταφερει με τη συμπεριφορά του να στρεψει εναντιων του ακομα και ανθρώπους που παραδοσιακα ηταν στο πλευρο του και θα εκαναν μπάχαλα...
Νομιζω ότι το θεμα εχει τοσο ενδιαφερον οσο αν ο πικερ κανει πλακα για το πρόβλημα του, η αν εχει πρόβλημα και δεν το ξερει  ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ποτέ δεν καμωθηκα τον αδικημένο. Τουναντίον χαίρω αναγνώρισης που δεν μου αναλογεί.Μεχρι και δικό μου νήμα έχω, που από την λύσσα σου φρόντιζες να μπαχαλεύεις κάθε τόσο με κλώνους.

Όσο για την πορεία του καθενός στον παρόντα, ας την ψάξουν αυτοί που το Bou είναι η ζωή τους, και που έκλαιγαν σαν τη Νορα Βαλσάμη οταν εκανε την Κλελια, επειδή ήθελε νατην υποδεχονται με  λουλουδάκια, όπως εσύ.
  :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εχει καταφερει με τη συμπεριφορά του να στρεψει εναντιων του ακομα και ανθρώπους που παραδοσιακα ηταν στο πλευρο του και θα εκαναν μπάχαλα...
Νομιζω ότι το θεμα εχει τοσο ενδιαφερον οσο αν ο πικερ κανει πλακα για το πρόβλημα του, η αν εχει πρόβλημα και δεν το ξερει  ;)
:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
Νομιζω ότι το θεμα εχει τοσο ενδιαφερον οσο αν ο πικερ κανει πλακα για το πρόβλημα του, η αν εχει πρόβλημα και δεν το ξερει  ;)
ο πικερ μια χαρα συνειδητοποιημενος ειναι μ αυτο που κανει...τωρα αν τα παραφουσκωνει ειναι για λογους "εντυπωσιασμου" εστω και με την αρνητικη εννοια....ισως κι αυτο που ζει ειναι η μονη του επιλογη, και εχει συμβιβαστει μ αυτο...εξαλλου μπορει για αλλους να ειναι μια μιζερη ζωη αλλα γι αυτον ειναι και στην τελικη κατι ευκολο και αβιαστο, και εννοειται οτι για να το κανει τον γεμιζει (αυτο ειναι που εχει και πιο πολυ σημασια).....
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
ο πικερ μια χαρα συνειδητοποιημενος ειναι μ αυτο που κανει...τωρα αν τα παραφουσκωνει ειναι για λογους "εντυπωσιασμου" εστω και με την αρνητικη εννοια....ισως κι αυτο που ζει ειναι η μονη του επιλογη, και εχει συμβιβαστει μ αυτο...εξαλλου μπορει για αλλους να ειναι μια μιζερη ζωη αλλα γι αυτον ειναι και στην τελικη κατι ευκολο και αβιαστο, και εννοειται οτι για να το κανει τον γεμιζει (αυτο ειναι που εχει και πιο πολυ σημασια).....
:thumbsup:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αντε ρε αγιε...λεω κι εγω, ακρα το ταφου σιωπη παλι

αυτο μονο εδω γινεται....ξαφνικα να εξαφανιζονται ολοι



παντως παιδια ρηχοτητα ....ειμαστε λιγοι...δεν ειμαστε αξιοι για το μελι.....παλια μονοι τους ο κοσνικ με το αλλο το παιδι το σλαβι κραταγαν ζωντανο το θρεντ .....οδυσσεια με τις στοιχομυθειες τους γραφανε
δουλευουμε και λιγο μαν δεν μπορουμε ολη μερα να ασχολουμαστε με την αγιαστουρα που δεν εγινε τιμημενη
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
den ypodyotan etsi einai san anthropos
με συγχωρεις τοτε, επεσα εξω στις εκτιμησεις μου....μαθαινω ομως, μεσα απο το μπουρδελα τους ανθρωπους.....
αργοτερα αν κανω ενα μεταπτυχιακο, που θα μ ενδιεφερε, στη ψυχολογια, ισως το βαλω στο βιογραφικο μου...τι λες?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αντε ρε αγιε...λεω κι εγω, ακρα το ταφου σιωπη παλι

αυτο μονο εδω γινεται....ξαφνικα να εξαφανιζονται ολοι



παντως παιδια ρηχοτητα ....ειμαστε λιγοι...δεν ειμαστε αξιοι για το μελι.....παλια μονοι τους ο κοσνικ με το αλλο το παιδι το σλαβι κραταγαν ζωντανο το θρεντ .....οδυσσεια με τις στοιχομυθειες τους γραφανε
τωρα το ειδα αυτο.....τι λες βρε μαλακα;δεν κρατουσα εγω το μελι ψηλα γραφοντας για ελληνικα τυρια και πεινιρλι και ζαμπονοφετοπιτες και πιτσες φουρνου;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
θέλω να μπαναριστεί η έριναλ σκέφτομαι να βγάλω βρώμα ότι το νικ της έχει περάσει στον παπαζόλη μήπως έτσι ξυπνήσουν τα ανακλαστικά του άντμιν :zfuck:
αυτος μαν εχει πεθανει νομιζω και το νικ του το διαχειριζεται ενας ιαπωνας χακερ απο αυτους που παλια ψεκαζα στο θρεντ της τσοντας.....δεν βλεπω σημεια ζωης στα πμ
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
δουλευουμε και λιγο μαν δεν μπορουμε ολη μερα να ασχολουμαστε με την αγιαστουρα που δεν εγινε τιμημενη
τυπε αν δεν ειχες το προνομιο του πορνορεπορτερ, το κοντερ θα εγραφε ισως εκατονταδες χιλιαδες μηνυματα...τινος τα τσαμπουνας αυτα λοιπον?
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
θέλω να μπαναριστεί η έριναλ σκέφτομαι να βγάλω βρώμα ότι το νικ της έχει περάσει στον παπαζόλη μήπως έτσι ξυπνήσουν τα ανακλαστικά του άντμιν :zfuck:
αν ξυπνησουν δεν θα προλάβεις να βγαλεις τιποτα  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αγιε απο την στιγμη που πηρες το μερος του περιττωματος που λεγεται εκτορινα να ξερεις ειμαστε σε ανοικτο πολεμο μεχρι να ζητησεις συγνωμη και θα σε παω αιμα
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
τωρα το ειδα αυτο.....τι λες βρε μαλακα;δεν κρατουσα εγω το μελι ψηλα γραφοντας για ελληνικα τυρια και πεινιρλι και ζαμπονοφετοπιτες και πιτσες φουρνου;
ε ενταξη, ισως....αλλα στη μαρκιζα το ονομα σου θα ηταν κατω απ τα δυο παλικαρακια  :2on1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom