Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,5%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,8%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,4%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,3%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 36 28,3%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    127

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
και τωρα ενα μικρο προσωπικο σχολιο-παραπονο που αφορα καποιους που με στεναχωρησαν αλλου

δεν κραταω κακια σε κανεναν για κατι το μονο που με στεναχωρησε ηταν οτι εναν ανθρωπο με 400 και βαλε κριτικες που εχει παει με ολη την ενεργο μπορδελικα θεσσαλονικη απο ιεροδουλες την περιοδο 2005-2012 σχεδον και εχει προσφερει και στην ενημερωση την επαρχιακη με πρωτοτυπες ενημερωσεις που κανενας αλλος δεν εχει κανει για να τεθει θεμα αντιγραφης ή ψευτικων και στημενων κριτικων καποιοι προσπαθησαν να περασουν το μνμ οτι ειναι κριτικογραφος που τα βγαζει ολα απο το μυαλο του κλπ κλπ

τα τοσα χρονια εμπειριας,οι λιωμενες σολες και τα πμ συναγωνιστων και οι ιδιες οι κριτικες που οπως βλεπετε ανανεωνονται καθε τοσο με νεα κοριτσια ωστε να μαθαινετε πρωτοι τις νεες αφιξεις καθολου τετοια περιθωρια για τετοιες σκεψεις δεν αφηνουν θαρρω

ΥΓ δεχομαι βεβαια την υποδειξη να τους γραφω εκει που πρεπει ολους αυτους αλλα απο την αλλη ως γνωστον η τακτικη του γκεμπελισμου και της προπαγανδας εναντιον μου ακολουθει την λογικη πες πες κατι θα μεινει στο τελος...



:wanker: :wanker: :2funny: :2funny: κλαψε μαλακα
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
έχω εγκλωβιστεί και γω σ'αυτό το σκατονίκ δεν πίστευα ότι θα άντεχε πάνω από 7 ποστ τον ήπια τώρα :)
+1

κι εγω θελω να αυτοδιαγραφω και να κανω μια νεα αρχη και δε μπορω...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
γλιτσα εδω θα σε γαμαω μεχρι να ψοφησεις παλιο αρχιδι βλαχο
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
κοίτα να ξεκόβεις σιγά σιγά από εδώ μέσα γιατί σε βλέπω να τσακίζεσαι στα βράχια και συ ;)

μπα εγώ έχω γερά βίζματα και πληροφοριοδότες...
όλοι μαζί μου είναι 5 λεπτά υπόθεση  :)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
και τους δέρνω και όλους  :birdman:
και μου κάθοντε και όλες στα μπαράκια  :birdman:
και έχω γαμήσει και φοιτήτρια  :birdman:
δεν πιστευω να μας πουλας φιδια σαν το ναυαγιο που μας ελεγε οτι γαμαει μεταπτυχιακη φοιτητρια?  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
και τωρα ενα μικρο προσωπικο σχολιο-παραπονο που αφορα καποιους που με στεναχωρησαν αλλου

δεν κραταω κακια σε κανεναν για κατι το μονο που με στεναχωρησε ηταν οτι εναν ανθρωπο με 400 και βαλε κριτικες που εχει παει με ολη την ενεργο μπορδελικα θεσσαλονικη απο ιεροδουλες την περιοδο 2005-2012 σχεδον και εχει προσφερει και στην ενημερωση την επαρχιακη με πρωτοτυπες ενημερωσεις που κανενας αλλος δεν εχει κανει για να τεθει θεμα αντιγραφης ή ψευτικων και στημενων κριτικων καποιοι προσπαθησαν να περασουν το μνμ οτι ειναι κριτικογραφος που τα βγαζει ολα απο το μυαλο του κλπ κλπ

τα τοσα χρονια εμπειριας,οι λιωμενες σολες και τα πμ συναγωνιστων και οι ιδιες οι κριτικες που οπως βλεπετε ανανεωνονται καθε τοσο με νεα κοριτσια ωστε να μαθαινετε πρωτοι τις νεες αφιξεις καθολου τετοια περιθωρια για τετοιες σκεψεις δεν αφηνουν θαρρω

ΥΓ δεχομαι βεβαια την υποδειξη να τους γραφω εκει που πρεπει ολους αυτους αλλα απο την αλλη ως γνωστον η τακτικη του γκεμπελισμου και της προπαγανδας εναντιον μου ακολουθει την λογικη πες πες κατι θα μεινει στο τελος...



:wanker: :wanker: :2funny: :2funny: κλαψε μαλακα

:2funny: :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
γλιτσα παιζει καμμια ''φανταστικη'' Τσεχα ή οτιδηποτε αλλο,να παω να γαμησω? :zfuck:
ριξε μια μουφα ενημερωση, ετσι οπως τον παλιο καλο καιρο....ξερεις εσυ...
στειλε μας μεσα στο λιοπυρι στα κλειστα τσαρδια για να μην βρουμε την πουτανα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
γλιτσα παιζει καμμια ''φανταστικη'' Τσεχα ή οτιδηποτε αλλο,να παω να γαμησω? :zfuck:
ριξε μια μουφα ενημερωση, ετσι οπως τον παλιο καλο καιρο....ξερεις εσυ...
στειλε μας μεσα στο λιοπυρι στα κλειστα τσαρδια για να μην βρουμε την πουτανα.
παίζει ενας γύφτος κοιλαρας κωλομπαρας άμα θες έξω από το Καρδίτσης σε γαμει 20 λεπτά για μία πράσινη και ένα πιτογυρο
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
παίζει ενας γύφτος κοιλαρας κωλομπαρας άμα θες έξω από το Καρδίτσης σε γαμει 20 λεπτά για μία πράσινη και ένα πιτογυρο
σε γαμησε κ ξερεις απο πρωτο χερι λοιπον  ;) :zfuck:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom