Νέα

Χαρά εγχειρισμένη κουκλίτσα 24 ετών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 402K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
eimai komo
dino stous anerastous, se autous pou den kseroun na gamane,k stous vromiarides.......

Συμπαίκτες η Χαρά σαν παρουσία τα σπάει..είναι super και βάζει κάτω για πλάκα πάνω από τα μισά ct και cg που κυκλοφορούν. Υποθέτω ότι το κομοδίνο πάει φυσικά στο service. Νομίζω ότι εκεί υπάρχει θέμα. Είναι θέμα χημείας και ψυχολογίας. Αν δεν της βγάζεις κάτι ή αν της τη σπάσεις το δείχνει με άσχημο τρόπο και αυτό δεν ξέρω πόσο επαγγελαμτικό είναι. Πάντως της αρέσει, νομίζω, πολύ αυτό που κάνει και άμα γουστάρει μπορεί να βγάλει φοβερά πράγματα. Αυτή, όμως, είναι μια προσωπική άποψη..εμένα μου αρέσει πάρα πολύ η Χαρά.. σέβομαι και τους άλλους που δεν γουστάρουν καθόλου..αρκεί να μην βρίζουμε και να μην προσβάλλουμε κοπέλλες που δουλεύουν, μην το ξεχνάμε αυτό...
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
eimai komodino stous anerastous, se autous pou den kseroun na gamane,k stous vromiarides.......
εγο παντος θελο πολυ να της κανο 1 τεστ να δο αν ειναι οντος κομοδινο η φοτια κ θα γραψο εντιποσεις μετα εδο αυτα...
 

xaraa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
157
Like
2
Πόντοι
1
einai timi m kai kamari m na me les xaralampo k na exw autin thn enfanisi k auto to yperoxo mounaki apo kato apo ta podia m.....
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
εγο παντος θελο πολυ να της κανο 1 τεστ να δο αν ειναι οντος κομοδινο η φοτια κ θα γραψο εντιποσεις μετα εδο αυτα...

Φίλε μου αν πας με όρεξη και με καλή διάθεση θα καταλάβεις ότι η κοπέλλα είναι φωτιά... άσε που από εμφάνιση απλά δεν υπάρχει και σ' αυτό δεν νομίζω ότι διαφωνεί κανείς μας....και , όπως και κάθε άνθρωπος, θέλει κι αυτή το κουμπί της και μία κάλη συμπεριφορά. Ετσι κι αλλιώς, όμως, από service είναι πολύ, πολύ πιό πάνω από ένα καλό  cg ...οπότε?
 

Επισκέπτης
einai timi m kai kamari m na me les xaralampo k na exw autin thn enfanisi k auto to yperoxo mounaki apo kato apo ta podia m.....
γκαυλιαρα βαλε καμια φοτο σου να πιρφορισουμε. :cum: :cum: :cum: :cum:κατα προτιμισι καμια με καλσονακι γκαυλα  :cum: :cum: :cum: :cum:
αντε θελο να πιρφορισοοοοοοοοοοο :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
64.701
Πόντοι
12.056
Χαρά εγχειρισμένη κουκλίτσα 24 ετών

Εδω και ποσα χρονια ειναι 24  :think:
 

xaraa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
157
Like
2
Πόντοι
1
prin 2 twra eimai 26...
 

Συνημμένα

  • xaraksan8ia 081.JPG
    xaraksan8ia 081.JPG
    24,5 KB · Εμφανίσεις: 84

Επισκέπτης
καμια φοτο με ζαρτιερικο θα βαλισ γκαυλιαρα αμαζονα τισ εροτικισ σινουσιασ?
θελο να πιρφορισο το κρεατινο ραβδι μου για παρτι σου γκαυλαααααααααααααααααααααααααααααα :cum: :cum: :cum:
χινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
mwro mou eisai 20 xrwnon.k logariasmo den exeis na dwseis se kanena.ama einai h xara komodino ta albanakia pou gamata ti einai?ta exete mperdepsei ola eleos.gia emena h xara sto krevati souper...a xara na mpeneis edw mesa k otan den eisai kala ta koitas k na gelas.. :-*
kala tales!  :tickedoff:
Resyopelhstiegine?  :(
 

Επισκέπτης
τι θα γινι γκαυλεσ?θα βαλετε καμια φοτο με ζαρτιερικο να πιρφορισουμε εμισ οι πιρφοροι???? :cum: :cum: :cum: :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom