Νέα

Χαρά εγχειρισμένη κουκλίτσα 24 ετών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 402K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
δεν θελω να παρω την θεση κανενος αλλα παιδες η χαρα εχει ενα δικιο.... λοιπον η χαρα οπως και καθε αλλη κοπελα ειναι επαγγελματιας στην δουλεια της ..ομως... οσο επαγγελματιας και να ειναι η αλλη καποιες φορες θα ειναι κουρασμενη η δεν θα γουσταρει το σωμα η την φατσα καποιου λογικο ακουγετε... και μην μου πειτε πως δεν γινετε αυτο σε αλλες....η βικη οσοι λενε πως ειναι σουπερ στην δουλεια της συμφωνω αν και δεν εχω παει ουτε με την χαρα ουτε με τη βικη γιατι ειναι πολυ καλη στην δουλεια της; γιατι ετσι ειναι η ιδεα του στουντιο καλος η κακος ο πελατης πρεπει να περασει καλα για να ξαναερθει..ενω οταν δουλευεις μονη μπορεις να κανεις επιλογες... οποτε ας μην λεμε οτι θελουμε οι κοπελες την δουλεια τους κανουν δεν μας αρεσει; δεν ξαναπαμε.....ασε που ολοι μας εχουμε στειλει πμ στην χαρα για το τηλεφωνο της....
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96

Χαρά = θεά
....ΤΕΛΟΣ
 

mavex

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως εγώ απόψε είδα την Χαρά και έπαθα πλάκαααααααααα!Είναι τρελό μουνί! :bigdick: :bigdick:
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
ετσι ειναι.....για μια ακομη φορα θα πω πως η χαρα ειναι θεομουνο το ιδιο και η βικη
 

Επισκέπτης
θεομουνο αλλα δε μασ βαζι και εμασ καμια φοτο τισ με καλσονακι να πιρφορισουμε εμισ οι φουκαραδεσ οι πιρφοροι :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
καλησπερα...
δε μπορω να καταλαβω προς τι αυτο το μενος και η κριτικη για τη Χαρα...
ειναι εμφανισιακα ενα πολυ ομορφο και θηλυκοτατο πλασμα και οπως καθε γυναικα ( γεννημενη ή μη)
συμπεριφερεται στο συντροφο της αναλογα με τη συμπεριφορα του.
στο κατω κατω δουλεια κανει και κανενας μας δεν ειναι υποχρεωμενος να παει μαζι της...
και οπως λεει και ο σοφος λαος μας : " απο πιτα που δεν τρως , τι σε νοιαζει κι αν καει ? "...
οι χαρακτηρισμοι Χαραλαμπος , Μπαμπης κλπ ειναι απυθμενο κομπλεξ και ξερω πως θα στολιστω και εγω αναλογα...
ο καθενας ας κοιταξει την καμπουρα του και αν θελει να εχει το πραγματικο θαρος της γνωμης για την καθε Χαρα ας της τα πει προσωπο με προσωπο ή δημοσιως αλλα με το ονομα του. Η Χαρα και οι αλλες κοπελες ξερουμε ποιες ειναι. εμεις ομως ειμαστε οι αορατοι με τα nicknames...
παιδια οταν παμε να φαμε καπου και δε μας αρεσει το φαγητο ( επισης υποκειμενικο οπως τα γουστα στο σεξ)
απλα δεν ξαναπαμε στο ιδιο μαγαζι. οποια κοπελα δε μας αρεσει, κλαιμε τα χρηματα που δωσαμε την πρωτη φορα και μετα ριχνουμε μαυρη πετρα...
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
φανταστητε ποσο αρρωστοι ειστε που πατε με αντρες;αλλα αμα την δειτε στον δρομο και ειστε με την γυναικα σας θα την βρισετε και θα την σχολιασετε με τα χειροτερα λογια,οποτε μαλλον εγω που την βριζω και δεν γουσταρω τα πουστρακια σιγουρα ειμαι ποιο κυριος απο ολους εσας που πατε μαζι του. και μετα αν τον δειτε παρεα με την γυναικα σας και το παιδι σας θα τον βρισετε μετα χειροτερα λογια και ας τον εχετε πηδηξει λιγο νωριτερα.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
αρρωστος εισαι εσυ που μπαινεις σε ενα thread που δε σε αφορα και απλα ριχνεις λασπη και βγαζεις κομπλεξ...
και δε μιλαω για πουστηδες με περουκες αλλα για κανονικοτατες γυναικες που θα ηταν τιμη σου να καταδεχτουν να πανε μαζι σου.
αντε ασχολησου με τη γυναικα σου και ασε το thread
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
φανταστητε ποσο αρρωστοι ειστε που πατε με αντρες;αλλα αμα την δειτε στον δρομο και ειστε με την γυναικα σας θα την βρισετε και θα την σχολιασετε με τα χειροτερα λογια,οποτε μαλλον εγω που την βριζω και δεν γουσταρω τα πουστρακια σιγουρα ειμαι ποιο κυριος απο ολους εσας που πατε μαζι του. και μετα αν τον δειτε παρεα με την γυναικα σας και το παιδι σας θα τον βρισετε μετα χειροτερα λογια και ας τον εχετε πηδηξει λιγο νωριτερα.
ρε αρρωστάκι γιατί θα πρέπει να βρίζω τους διαφορετικούς?  :think:
ετσι σου έμαθε ο μπαμπάκας σου να παίζεις τον αντρα?
ισα μωρη κρυφή..
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
κρυφη εισαι εσυ αρρωστε που πας με αντρες και μετα στο δρομο τους κοροιδευεις.
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
αρρωστος εισαι εσυ που μπαινεις σε ενα thread που δε σε αφορα και απλα ριχνεις λασπη και βγαζεις κομπλεξ...
και δε μιλαω για πουστηδες με περουκες αλλα για κανονικοτατες γυναικες που θα ηταν τιμη σου να καταδεχτουν να πανε μαζι σου.
αντε ασχολησου με τη γυναικα σου και ασε το thread
λαθος φιλαρακο εγω ειμαι φυσιολογικος που παω με γυναικες και οχι εσυ που πας με τραβεστι δηλαδη αντρα,απλα στο υπενθυμιζω για να ξερεις αλλο γυναικα αλλο τραβεστι γυναικα εχει τεραστια διαφορα.υποψην οι ποιο πολλοι ειναι και φορεις του αιητζ γιαυτο προσεχε μην κολλησεις κανενα παρασημο.
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
κρυφη εισαι εσυ αρρωστε που πας με αντρες και μετα στο δρομο τους κοροιδευεις.
Βλαξ δεν παω με αντρες, δεν παω με τρανς, τραβ, η ότι αλλο κυκλοφορει.
δεν με νοιάζει ποιοι πάνε και δεν με νοιάζει τι κανει ο κόσμος στο κρεβάτι του.
με νοιάζει όμως και ο τελευταίος ανθρωπας της γης να είναι ελευθερος να κάνει οτι θελει στην ζωη του.
αι σιχτιρ κρυφοπουστα ζηλαρη..  :2funny:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Βλαξ δεν παω με αντρες, δεν παω με τρανς, τραβ, η ότι αλλο κυκλοφορει.
δεν με νοιάζει ποιοι πάνε και δεν με νοιάζει τι κανει ο κόσμος στο κρεβάτι του.
με νοιάζει όμως και ο τελευταίος ανθρωπας της γης να είναι ελευθερος να κάνει οτι θελει στην ζωη του.
αι σιχτιρ κρυφοπουστα ζηλαρη..  :2funny:

συμφωνω απολυτα φιλε...
 

Hellion

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
278
Like
117
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους,

εχει κανεις το τηλεφωνο της χαρας? Με ενδιαφερει πολυ.

Ευχαριστω εκ των προτερων!
 

automatisths

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
βαλε καμια ακομα φωτο ρε χαρουλα να γουσταρουμε...κ πες μας ποτε και που σε βρισκουμε επιτελους....
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
κρυφη εισαι εσυ αρρωστε που πας με αντρες και μετα στο δρομο τους κοροιδευεις.

δεν έχεις δει ποτέ τη Χαρά ούτε καν στον ύπνο σου..γιατί αποκλείεται ποτέ να την πεις Αντρα..είναι φοβερή γυναικάρα και σου εύχομαι να μπορέσεις ποτέ να τη συναντήσεις να δεις τι πάει να πει sex με μία κουκλάρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom