Νέα

Χαρά εγχειρισμένη κουκλίτσα 24 ετών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 402K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

xaraa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
157
Like
2
Πόντοι
1
.......
 

Συνημμένα

  • xaraksan8ia 145.JPG
    xaraksan8ia 145.JPG
    23,3 KB · Εμφανίσεις: 73

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
αν αυτός είναι ο άντρας που έλεγες φίλε μήπως πρέπει να το ξανασκεφτείς? υπάρχουν πολλοί άντρες που δεν θα πήγαιναν με τα χίλια με τη γκόμενα αυτή?
ασε φιλε , αυτο το αρρωστακι δε βαζει μυαλο...
ισως να εχει φαει φτυσιμο απο καποια κοπελα , ενδεχομενως και απο τη Χαρα και τωρα το παιζει πολεμιος των τρανς...
τι να πεις???

οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια...
 

Hellion

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
278
Like
117
Πόντοι
1
Το κοριτσι ειναι η καυλα, δεν υπαρχει.

Κωλαρα στα 4 για να χυνεις σε δευτερολεπτα!
 

automatisths

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
χθες επιτελους τη πετυχα αν και ημουν περαστικος! πρωτη φορα την ειδα απο κοντα και εντυπωσιαστικα!!!!! Χαρα απλα εισαι καυλααααααα!!!!
 

gmour

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
το τηλεφςνο της που θα το βρω να την  :knockinb:  ρε μαγκες? αν το χει κανεισ ασ μου στειλει πμ
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
το τηλεφςνο της που θα το βρω να την  :knockinb:  ρε μαγκες? αν το χει κανεισ ασ μου στειλει πμ

Φίλε μου το τηλ. το δίνει μόνη της η Χαρά σε όσους θέλει..πάντως αν καταφέρεις και τη βρεις αξίζει!!!
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
Φίλε μου το τηλ. το δίνει μόνη της η Χαρά σε όσους θέλει..πάντως αν καταφέρεις και τη βρεις αξίζει!!!

κάνε μιά προσπάθεια βραδάκι Συγγρού εκεί προς το Kinky το στριπτιζάδικο..είναι πολύ καλύτερη από τις περισσότερες εκεί μέσα!!
 

gmour

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
οκ φχαριστω φιλε andy
 

gutterball21

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
4
Πόντοι
0
ρε παιδια...ετσι για να καταλαβαινομαστε...ολοι εδω μεσα μολις δουν και γραψει καποιος γκρικλις τον αρχιζουν στο κραξιμο,η χαρα που σας απανταει μονο στα γκρικλις ,δεν σας πειραζει?
μονο ενας ειδα να το αναφερει νομιζω.
αλλα ετσι ειμαστε,αν ειναι κατι που το γουσταρουμε πολυ κανουμε τους υπερανω και δεν τρεχει τιποτα,αν μπει καποιος αλλος και γραψει γκρικλις μονο ξυλο που δεν τρωει.
το σωστο να λεγεται.

ΥΓ.για να μην παρεξηγηθω,με την κοπελα δεν εχω τιποτα και πραγματι ειναι παρα πολυ ομορφη και καλα κανει και γραφει γκρικλις.
:cartman:
 

Επισκέπτης
ρε παιδια...ετσι για να καταλαβαινομαστε...ολοι εδω μεσα μολις δουν και γραψει καποιος γκρικλις τον αρχιζουν στο κραξιμο,η χαρα που σας απανταει μονο στα γκρικλις ,δεν σας πειραζει?
μονο ενας ειδα να το αναφερει νομιζω.
αλλα ετσι ειμαστε,αν ειναι κατι που το γουσταρουμε πολυ κανουμε τους υπερανω και δεν τρεχει τιποτα,αν μπει καποιος αλλος και γραψει γκρικλις μονο ξυλο που δεν τρωει.
το σωστο να λεγεται.

ΥΓ.για να μην παρεξηγηθω,με την κοπελα δεν εχω τιποτα και πραγματι ειναι παρα πολυ ομορφη και καλα κανει και γραφει γκρικλις.
:cartman:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
ρε παιδια...ετσι για να καταλαβαινομαστε...ολοι εδω μεσα μολις δουν και γραψει καποιος γκρικλις τον αρχιζουν στο κραξιμο,η χαρα που σας απανταει μονο στα γκρικλις ,δεν σας πειραζει?
μονο ενας ειδα να το αναφερει νομιζω.
αλλα ετσι ειμαστε,αν ειναι κατι που το γουσταρουμε πολυ κανουμε τους υπερανω και δεν τρεχει τιποτα,αν μπει καποιος αλλος και γραψει γκρικλις μονο ξυλο που δεν τρωει.
το σωστο να λεγεται.

ΥΓ.για να μην παρεξηγηθω,με την κοπελα δεν εχω τιποτα και πραγματι ειναι παρα πολυ ομορφη και καλα κανει και γραφει γκρικλις.
:cartman:
ρε φίλε πως να το κάνουμε...δεν είναι όλα ίσα κι όμοια !!!!
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
Respect  στην Χαρα  τα υπολοιπα ειναι για να λεμε...
 

nancy nancy

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2011
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
κουκλα η χαρα...η ομορφια ειναι υποκειμενικη αλλα οταν λεει καποια -ος κακιες κανει κρα...δεν μπορω να καταλαβω το μυαλο καποιων κοριτσιων ..πολυ κακια...φιλια
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
κουκλα η χαρα...η ομορφια ειναι υποκειμενικη αλλα οταν λεει καποια -ος κακιες κανει κρα...δεν μπορω να καταλαβω το μυαλο καποιων κοριτσιων ..πολυ κακια...φιλια
Εχεις ωραία  :tits: για γλύψιμο!!! :pipa1: :o
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom