Νέα

Χαρά εγχειρισμένη κουκλίτσα 24 ετών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 402K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xaraa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
157
Like
2
Πόντοι
1
...ναι μωρακι μ εγω ειμαι, 8ελω να πω οτι δεν ειμαι απο χανια απλα δουλευα ενα διαστιμα κ περασα σουπερ :knockinb:
 

Συνημμένα

  • beaty.jpg
    beaty.jpg
    32,8 KB · Εμφανίσεις: 128

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
...ναι μωρακι μ εγω ειμαι, 8ελω να πω οτι δεν ειμαι απο χανια απλα δουλευα ενα διαστιμα κ περασα σουπερ :knockinb:
εισαι ΟΝΕΙΡΟ!!!!!! Χαρουλα που σε βρησκουμε?? αν μπορεις π.μ το τηλ σου!!!! ενδιαφερομαι ΑΜΕΣΑ με αυτα που βλεπω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
χαρά μπορείς να στείλεις με ένα πμ πως μπορούμε να επικοινωνήσουμε μαζί σου
 

onjas018

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
στειλε χαρα ενα πμ γιατι θελουμε να επικοινωνισουμε μαζι σου..
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
...ναι μωρακι μ εγω ειμαι, 8ελω να πω οτι δεν ειμαι απο χανια απλα δουλευα ενα διαστιμα κ περασα σουπερ :knockinb:

Εγώ σε θυμάμαι απο την πρώτη γειτονιά πριν πας Ολύμπια κοντά ;)
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
το ποιο αξιαγαπητο και ομορφο παιδι στην Συγγρου νομιζω πως ειναι ενα πουστρακη που το λενε Νικο με μια περουκιτσα παντα εξαντρικ... σκουποκαταστασουλα , που ειναι μονιμος καμενουλα ....... και στην πλατουλα της και μεσουλα της εχει κατι σαν ψωριαση......

ειναι αξιαγαπητης ομορφιας
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
το ποιο αξιαγαπητο και ομορφο παιδι στην Συγγρου νομιζω πως ειναι ενα πουστρακη που το λενε Νικο με μια περουκιτσα παντα εξαντρικ... σκουποκαταστασουλα , που ειναι μονιμος καμενουλα ....... και στην πλατουλα της και μεσουλα της εχει κατι σαν ψωριαση......

ειναι αξιαγαπητης ομορφιας


Ξεχασες και το μουσι!! :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Σωστος ο φιλος προστατης της πειραιως.ειναι τελειως τρελος ο τυπος.Χαραλαμπος εκ Κρητης και πρωην αγρτης γιατι εγω τα μαθαινω ολα.μου εχει πουλησει τσαμπουκα χωρις λογο ενω πρ καιρου μου ειχε δωσει το τηλ της για τσαμπα -ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ.ΑΠΛΩς ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ.ΒΟΛΤΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑ κλασσικα για χαβαλε παρεα για να προλαβω κανα δυο ξυπνιους πριν κραξουν-
απλα οσοι ενδιαφερομενοι προσοχη..α!και ενα δωρακι.εχω το τηλεφωνο της οποιοσ θελει να κανονισει.πριβε μεσατζ κ το εχει μγκες.εμενα αχρηστο μου ειναι.

οτι δεν μπορεις να εχεις η το πληρωνεις η το κοροιδευεις.... επισης ο τιτλος ομορφη ΤΡΑΒΕΛΩ στη συγγρου οποιος με ειδε απο κοντα κ εγραπσε αυτο ας ανοικσει να δει τι σημαινει ΤΡΑΒΕΣΤΗ :uglystupid:


ΛΟΙΠΟΝ παιδες:

Περασα προχθες απο Συγγρου....την πηρα απο την αρχη... βλεπω λοιπον την Χαρα εξω απο ενα Μερσεντες  και τις χαμογελασα και γυρισε με ενα απαξιωτικο τροπο και ενα τουπε του οτι εγω ειμαι και δεν υπαρχει αλλη...... και δεν μου εδωσε σημασια..... Μηπως το γλυκο μας το κοριτσι δεν εχει παει πιο κατω να δει τις απολυτες ΚΑΛΟΝΕΣ της λεωφορου Συγγρου οπου και μπροστα τους δεν κλανει μια τριχα απο το μουνι τους.....?και σε αντιθεση ειναι φιλικες και παντα με ενα χαμογελο..... οπου χαζευεις να τις κοιτας ???? και δεν θα πω ονοματα..... εγω λοιπον ειδα ενα ΚΕΦΑΛΑ    με τεραστια χερια (γοριλα)... οπου το παιζε κιολας....
 

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τελικα η ομορφη τραβελλο στην συγγκρου ειναι η χαρα η υπαρχει κ καποια αλλη???
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
τελικα η ομορφη τραβελλο στην συγγκρου ειναι η χαρα η υπαρχει κ καποια αλλη???

Κατεβα να δεις!!! και θα δεις αν ειναι......

Αλλα υποκειμενικα η ομορφια του καθενος δεν ειναι αντικειμενικη, μπορει η Συλβια για μερικους να ειναι καλονη και η εν λογω Χαρα το χαλι...... (του Μαροκου)
 

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
για σενα ποια ειναι δηλαδη?
 

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
βρε αγαπη μου πες μου σε πμ ποιες ειναι μπας κ μπω σημερα το βραδυ πουθενα.
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Επισης θα προσθεσω οτι η ομορφια δεν λεει τιποτα οταν δεν μπορεις να το υποστηριξεις..... και γνωριζοντας καποια αντικειμενικα ομορφη ..... δεν υπαρχει καποιος που θα προσπαθησει να την γνωρισει και να σχοληθει μαζι της , οταν αυτη δεν ξερει να μιλησει , γενικως να συμπεριφερθει.......
Οποτε το υφος και το στυλακη του εγω ειμαι.......    ναι ειναι ...... απλα η ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ.....απο τις αλλες..... :helpplea:
 

xaraa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
157
Like
2
Πόντοι
1
κεφαλας με τεραστια χερια? κ μπαζο για κοιτακστε καλα παρακαλω....................................... :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
πάντως αμα μπεις μεσα στο baby gold εσενα θα παιρνω για φραπε και μονο εσενα :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom