Νέα

Χαρά εγχειρισμένη κουκλίτσα 24 ετών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 402K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mykoniatis_alex

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Tis eixo petuxei seri edo kai 2 xronia Mykono kai sugkekrimena sto CAVO PARADISO.Einai mounares einai alitheia kai malista to miso magazi eixe kaulosei me ta paixnidia pou kanane tin sugkekrimeni vradia pou tis eida.Mpravo tous
 

thanos1825

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2009
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
ρε παιδια πως θα γινει να βρω αυτη την χαρα
οποιος μπορει ας βοηθειση
 

automatisths

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
αραζει στη μερσεντες στη συγγρου..πηγαινε κατα τη 1 με 2 και λογικα εκει θα ναι αν δν ειναι με πελατη...τωρα το τηλ της δε το γνωριζω
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
πηγαινε κι φωναζε

χαραααα

χαραααα

θα σ ακουσει

δεν πιπωνει με τα αυτια
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.438
Πόντοι
456
Δεν ειμαι φαν του ειδους, αλλα ομολογω οτι αυτη και η Βικυ απο κασσανδρας ειναι πολυ αξιολογες περιπτωσεις...
Η επιστημη κανει θαυματα τελικα..
ωραια.... οταν η επιστημη τους ξανακολλησει το καυλι τους μπορει να τους κανω μια επισκεψη... :P
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
ωραια.... οταν η επιστημη τους ξανακολλησει το καυλι τους μπορει να τους κανω μια επισκεψη... :P

χωρίς να θέλω να φανώ προσβλητικός ή άσχετος, αν η Χαρά και η Βίκυ είχαν καβλί τι διαφορά δηλαδή θα είχαν από έναν άντρα? κι αν είναι να πάω με άντρα γιατί να πάω με έναν που τον λένε Χαρά?
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.438
Πόντοι
456
χωρίς να θέλω να φανώ προσβλητικός ή άσχετος, αν η Χαρά και η Βίκυ είχαν καβλί τι διαφορά δηλαδή θα είχαν από έναν άντρα? κι αν είναι να πάω με άντρα γιατί να πάω με έναν που τον λένε Χαρά?
καμμια προσβολη, δεκτη η αποψη σου, αυτοι ομως που καταλαβαινουν τη διαφορα μιας pre-op τρανσεξουαλ απο ενα αντρα καταλαβαινουν κι αυτο που λεω... και για να σου απαντησω κι εγω με τον ιδιο τροπο, γιατι να παω με τη Χαρα και τη Βικυ που εχουν ψευτικο μουνι και να μη παω με μια κανονικη γυναικα ???
 

Ζεth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
χωρίς να θέλω να φανώ προσβλητικός ή άσχετος, αν η Χαρά και η Βίκυ είχαν καβλί τι διαφορά δηλαδή θα είχαν από έναν άντρα? κι αν είναι να πάω με άντρα γιατί να πάω με έναν που τον λένε Χαρά?
Γιατί πολύ απλά δεν έχει καμία σχέση ο άνδρας με ένα τραβεστί. Μη μπερδεύεσαι, όσοι γουστάρουν τραβεστί, cd, trans, συνήθως προτιμούν τις γυναίκες και δεν τους αρέσουν οι άνδρες.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Δεν ειμαι φαν του ειδους, αλλα ομολογω οτι αυτη και η Βικυ απο κασσανδρας ειναι πολυ αξιολογες περιπτωσεις...
Η επιστημη κανει θαυματα τελικα..

Η επιστήμη κάνει θαύματα στο physical part. Στο mental part δυστυχώς δεν έχει προχωρήσει τόσο πολύ, οπότε δυστυχώς (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων) τα "κορίτσια" αυτά πούστηδες παραμένουν, με την απαξιωτική σημασία του όρου ως προς την πονηρή και ανέντιμη συμπεριφορά.

Επί του συγκεκριμένου την Βίκυ δεν την ξέρω (και μάλλον δεν θα την μάθω), η Χαρά είπαμε. "Καλή για βόλτα με κάμπριο, να ανεμίζει το ξανθό μαλλί και να κάνει εντύπωση!" ;) ;)

Δεν το πρωτοείπα εγώ, άλλος το είπε και το μεταφέρω, αλλά δίκιο είχε...
 

Ζεth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
Η επιστήμη κάνει θαύματα στο physical part. Στο mental part δυστυχώς δεν έχει προχωρήσει τόσο πολύ, οπότε δυστυχώς (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων) τα "κορίτσια" αυτά πούστηδες παραμένουν, με την απαξιωτική σημασία του όρου ως προς την πονηρή και ανέντιμη συμπεριφορά.

Επί του συγκεκριμένου την Βίκυ δεν την ξέρω (και μάλλον δεν θα την μάθω), η Χαρά είπαμε. "Καλή για βόλτα με κάμπριο, να ανεμίζει το ξανθό μαλλί και να κάνει εντύπωση!" ;) ;)

Δεν το πρωτοείπα εγώ, άλλος το είπε και το μεταφέρω, αλλά δίκιο είχε...
Γιατί πονηρή και ανέντιμη συμπεριφορά ρε φιλαράκι;;; Ποια σε πείραξε;;; Δεν είναι σωστό να προσβάλλεις έτσι γενικώς και αόριστα, ακούγεται αρκετά ρατσιστική η άποψη σου.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Η επιστήμη κάνει θαύματα στο physical part. Στο mental part δυστυχώς δεν έχει προχωρήσει τόσο πολύ, οπότε δυστυχώς (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων) τα "κορίτσια" αυτά πούστηδες παραμένουν, με την απαξιωτική σημασία του όρου ως προς την πονηρή και ανέντιμη συμπεριφορά.

Επί του συγκεκριμένου την Βίκυ δεν την ξέρω (και μάλλον δεν θα την μάθω), η Χαρά είπαμε. "Καλή για βόλτα με κάμπριο, να ανεμίζει το ξανθό μαλλί και να κάνει εντύπωση!" ;) ;)

Δεν το πρωτοείπα εγώ, άλλος το είπε και το μεταφέρω, αλλά δίκιο είχε...

Και όσοι σε βλέπουν θα λένε:
Α' τον τυχεράκια με τί μουνάρα που κυκλοφοράει .  :2funny:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Γιατί πονηρή και ανέντιμη συμπεριφορά ρε φιλαράκι;;; Ποια σε πείραξε;;; Δεν είναι σωστό να προσβάλλεις έτσι γενικώς και αόριστα, ακούγεται αρκετά ρατσιστική η άποψη σου.

Κατ' αρχήν η θέση μου είναι θεωρητική. Όσο και να αλλάζουν σωματικά με εγχειρήσεις και φάρμακα και όσες ψυχολογικές υποστηρίξεις και να δεχθούν, δεν γίνονται γυναίκες στην ψυχοσύνθεση, αν και αυτό ακριβώς επιδιώκουν.
Οπότε ο κακός πούστης προεγχειρητικά, θα παραμείνει κακιά μεταλλαγμένη.
Η καλοκάγαθη πρώην αδερφή θα γίνει καλόψυχη χειρουργημένη.
Διαφωνούμε επί της θεωρείας;

Τώρα στην πράξη κάποια εμπειρία θα έχω για να τα λέω αυτά! ;) Και από τις δύο περιπτώσεις...
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Παντως εγω δεν καταλαβαινω για ποιο λογο καποιο αντρες γουσταρουν να πανε με τρανσ....

Με τραβελι το καταλαβαινω....

Αλλα γιατι να θελουν μια γυναικα μαιμου και οχι μια κανονικη?

Θα πεταχτεί κάποιος κ θα πει ότι είναι πιο ωραίες/καλές/άξιες απ τις πραγματικές γυναίκες ...

γελοία απάντηση αλλά για να δικαιολογήσεις τον εαυτό σου  :rolleyes:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Παντως εγω δεν καταλαβαινω για ποιο λογο καποιο αντρες γουσταρουν να πανε με τρανσ....

Με τραβελι το καταλαβαινω....

Αλλα γιατι να θελουν μια γυναικα μαιμου και οχι μια κανονικη?

γιατι γουστάρουν μάλλον. Για μένα πάντως ο όρος τράνς δεν ισχύει. Απο την στιγμή που γίνεται η ορμονική θεραπεία και οι απαραίτητες επεμβάσεις είναι κανονική γυναίκα, ειδικά μάλιστα όταν αισθάνεται και νιώθει σαν κανονική γυναίκα. Θέλει πολύ θάρρος για να περάσει κάποια όλο αυτό το λούκι και είναι ντροπή για τις σύγχρονες κοινωνίες να περιθωριοποιούν ακόμα αυτά τα άτομα.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
την χαρα παντως την κτουπωνα..... :fuck2:,ευχαριστως
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Θα πεταχτεί κάποιος κ θα πει ότι είναι πιο ωραίες/καλές/άξιες απ τις πραγματικές γυναίκες ...

γελοία απάντηση αλλά για να δικαιολογήσεις τον εαυτό σου  :rolleyes:

Δεν είναι!
Αλλά πρέπει να το δοκιμάσεις για να είσαι βέβαιος! :grin: :grin:

Θα μου πεις και πως δεν σου αρέσει να σου τον βάζουν από πίσω δεν πρέπει να το δοκιμάσεις, πριν πεις πως δεν σου αρέσει; Σωστό κι αυτό!
Γι αυτό λοιπόν κι εγώ δεν το δοκιμάζω. Όχι μπας και δεν μου αρέσει, αλλά μπας και μου αρέσει! :2funny: :2funny:  
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Δεν είναι!
Αλλά πρέπει να το δοκιμάσεις για να είσαι βέβαιος! :grin: :grin:

Θα μου πεις και πως δεν σου αρέσει να σου τον βάζουν από πίσω δεν πρέπει να το δοκιμάσεις, πριν πεις πως δεν σου αρέσει; Σωστό κι αυτό!
Γι αυτό λοιπόν κι εγώ δεν το δοκιμάζω. Όχι μπας και δεν μου αρέσει, αλλά μπας και μου αρέσει! :2funny: :2funny:  


χαχα  :2funny:
Νταξ το θέμα είναι να κάνεις αυτό που σ'αρέσει, μακριά από πατούσες μόνο κ όλα όμορφα :tooth: :rockon:


*Είναι για ιδιαίτερα γούστα οι τράνς ... (δεν λέω άλλα γτ θα με μουσταρδίσει κανείς  :tooth: )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom