Νέα

Champions League 2021/2022

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 470
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
οκ ασκοπη κουβεντα αφου σιγουρα ειδαμε αλλα παιχνιδια. :hi:
η κουραδα του απατεωνα και των κοριτσιων του μυρισε μεχρι εδω.
Τυπε μαλλον μπερδευεις τα αθληματα...αλλο το ποδοσφαιρο και αλλο το κικ μποξ :confused:
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.236
Πόντοι
376

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
σωστα ουτε η λιβερπουλ που την επαιξε στα ισα μολις προχθες :grin:
Ναι το ειπα και χθες μονο αυτη.. αλλα πρεπει να κανει το τελειο παιχνιδι.
Στο μεταξυ τους 2-2 ηταν καλυτερη η σιτι..και επρεπε να κερδισει
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.236
Πόντοι
376
Ναι το ειπα και χθες μονο αυτη.. αλλα πρεπει να κανει το τελειο παιχνιδι.
Στο μεταξυ τους 2-2 ηταν καλυτερη η σιτι..και επρεπε να κερδισει
δεν ισχυει αυτο που λες, ειναι ισοδυναμες ομαδες με μικρα σκαμπανευασματα τα τελευταια χρονια.
περισυ την ξεφτιλισε παντου η τσελσι
πιο πριν η μπαγερν
πριν η ρεαλ κτλ γιατι ο τυπος αυτος εχει θεματα.
δεν ξερω ποσο καιρο βλεπεις μπαλα αλλα μου φαινεσαι φανατικος σιτυ η πεπ.
εξαλλου οπως σωστα ειπε καποιος....η γνωμη ειναι σαν την κωλοτρυπιδα, ολοι εχουμε απο μια :wink:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σιγουρα ποδοσφαιρο; μηπως πας σε κανα ρινγκ; :grin:
δεν εχω μπει ποτε μου :buck2:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
δεν ισχυει αυτο που λες, ειναι ισοδυναμες ομαδες με μικρα σκαμπανευασματα τα τελευταια χρονια.
περισυ την ξεφτιλισε παντου η τσελσι
πιο πριν η μπαγερν
πριν η ρεαλ κτλ γιατι ο τυπος αυτος εχει θεματα.
δεν ξερω ποσο καιρο βλεπεις μπαλα αλλα μου φαινεσαι φανατικος σιτυ η πεπ.
εξαλλου οπως σωστα ειπε καποιος....η γνωμη ειναι σαν την κωλοτρυπιδα, ολοι εχουμε απο μια :wink:
Αντε κι εσυ σαν τον αλλον κανεις. Ειπαμε μιλαμε για φετος.
Ειναι καλυτερη η σιτι απο λιβερπουλ..αν ειδες το μεταξυ τους ματς που εκρινε τιτλο, φανηκε..αν το ειδες και εχεις αμφιβολιες ακομα(κακος) δες το ματς του κυπελλου που ακολουθει.
Οχι δεν ειμαι σιτι..αλλα αυτη τι στιγμη παιζει το καλυτερο ποδοσφαιρο στο κοσμο..
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
947
Like
2.719
Πόντοι
446
Τυπε μαλλον μπερδευεις τα αθληματα...αλλο το ποδοσφαιρο και αλλο το κικ μποξ :confused:
Μια χαρα μπαλα παιζει ο τυπος φιλε:confused:

tackle-fail.gif
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.236
Πόντοι
376
Αντε κι εσυ σαν τον αλλον κανεις. Ειπαμε μιλαμε για φετος.
Ειναι καλυτερη η σιτι απο λιβερπουλ..αν ειδες το μεταξυ τους ματς που εκρινε τιτλο, φανηκε..αν το ειδες και εχεις αμφιβολιες ακομα(κακος) δες το ματς του κυπελλου που ακολουθει.
Οχι δεν ειμαι σιτι..αλλα αυτη τι στιγμη παιζει το καλυτερο ποδοσφαιρο στο κοσμο..
το ειδα και δεν διαφωνω οτι φετος ειναι η καλυτερη ομαδα.
εχει μακραν το καλυτερο υλικο και θα μπορουσε να το παρει ευκολα το τσλ αν δεν ειχε το κομπλεξ.
και τωρα φαβορι ειναι για μενα αλλα ετσι ηταν και περισυ και προπερσι και και
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Υπερομαδα ηταν και η εθνικη βραζιλιας με πελε το 70 :confused:
Λεμε για φετος.. ειναι υπερομαδα η σιτι γιατι καμια δεν μπορει να την αντιμετωπιση στα ΙΣΑ, με πλαγιους τροπους ισως, με αντιποδοσφαιρο και καταλαθος ισως..στα ισα ομως ΚΑΜΙΑ

Μιλάμε για υπερομάδες της σύγχρονης εποχής

Η Βραζιλία του Πελέ αν έπαιζε τώρα με τον Παναιτωλικό θα'τρωγε 10 γκολ

Η τωρινή Σίτι αν έπαιζε πχ με την Μπάγερν του Χαινκες θα μάζευε γκολ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Για τη Σίτι που λέτε,εκτος από τη φανέλα που είναι έτσι κι αλλιώς πούπουλο,πείτε μου τί προσωπικότητες έχει.

Αν εξαιρέσουμε τον Ντε Μπρουινε,ποιον έχει;Τον Στερλινγκ;Τον Μαχρεζ;Τον Φοντεν;Τον Γκουντογκάν;Είναι αυτοί προσωπικότητες να πάρεις τσαμπιονς λιγκ;

Κι επειδή θα πείτε για την Τσέλσι,οκ δεν είχε φανέλα αλλά το 2012 θυμάστε τί παίχτες είχε;Ντρογκμπα,Λαμπαρντ,Φερναντο Τορες,Τσεχ,Ασλει Κοουλ.Έχει τέτοιους παίκτες τώρα η Σίτι;
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Στην Μπάγερν ακόμα τον κυνηγάνε που τους διέλυσε την ομάδα.Φαγαν και μια απ'τις μεγαλύτερες ξεφτίλες στην ιστορία τους το 0-4 απ'τη Ρεαλ
τον Πεπ δεν τον κυνηγανε ενταξει ηταν καλη η Μπαγερν τοτε, επειδη δεν πηρε Τσου Λου δεν σημαινει οτι δεν ηταν καλη, ειδικα το 2015-16 αποκλειστηκε απ'την Ατλετικο λογω του εκτος εδρας γκολ, αλλα η Μπαγερν αξιζε να περασει το 16
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
50
Like
7.956
Πόντοι
8.236
Ο,τι και να γίνει μία είναι η αλήθεια...Η Ρεάλ Μαδρίτης ήταν ,είναι και θα είναι το μεγαλύτερο κλαμπ και η μεγαλύτερη φανέλα στην Ευρώπη, ό,τι παίχτες και αν έχει και σε όποια κατάσταση και αν είναι....
Και εμενα η Ρεαλ δεν μου γεμιζει το ματι σε σχεση με την Λιβερπουλ και την Σιτι . (Την Βιγιαρεαλ οπως εχω πει την συγχαιρω που εφτασε μεχρι τα ημιτελικα αλλα δεν μπαινει στην κουβεντα για οποιαδηποτε αλλη συζητηση)
Το μονο σιγουρο για να απαντησω στο ποστ σου ειναι πως την Ρεαλ δεν πρεπει να την ξεγραφεις ποτε. Επισης σε προηγουμενο ποστ ειχα πει πως εαν η Ρεαλ καταφερει και φτασει στον τελικο πιστευω οτι πως θα το παρει
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
εγω πιστευω στο τελος οι ομαδες με προσωπικοτητα περνουν τα Τσου Λου, παρολο που γενικως η Ατλετικο δεν παιζει και τρομερη μπαλα ουτε εχει τρομερο ροστερ, χθες ηταν μια ομαδα με προσωπικοτητα, με μια βαρια φανελα και ενα κοσμο διπλα της απ'την αρχη μεχρι το τελος, πιστευω το δικαιο σκορ θα ηταν τουλαχιστον 2-0 για την Ατλετικο κανονικα, ντροπη στους παιχτες της Σιτυ για τις γελοιες καθυστερησεις , δεν ξερω αν ειδε χθες κανεις το live της μαρμιτας αλλα τους εχωσε πολυ καλα ο Χατζηνακος στο τελος. Χεσμενη η Σιτυ χθες, μακαρι να την κερδισει η Ρεαλ
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
προφανως και ειναι αλλα οσο πιο πολλα εχεις τοσο πιο πολλα θελεις.
και οταν βλεπεις οτι κινδυνευεις να τα χασεις, καποιοι ειναι ικανοι για ολα.
επισης οταν περιμενεις καποιο ποσο μηνιαιως για χρονια, προγραμματιζεις και τη ζωη σου αναλογα.
δεν εχουν ολοι καλη σχεση με την αποταμιευση.
Κάποιοι άνθρωποι δεν ξέρουν να βγάλουν λεφτά και άλλοι δεν μπορούν να τα αξιοποιήσουν...
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.526
Like
3.853
Πόντοι
456
Βαρετο αυτο το ματσακι Μαντσεστερ Σιτι-Ρεαλ Μαδριτης ,καλυτερα να βλεπαμε ελληνικο πρωταθλημα.
:globeos-haha:

 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
Ματσαρα 4-3 :sunglasses:

ετσι για τα στατιστικα τα περισσοτερα γκολ στην φαση των ημιτελικων ...
Ροναλντο 13
Λεβαντοφσκι 7
Μπενζεμα 7
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Καλά που υπάρχει κι αυτό το τσαμπιονς λιγκ να λέμε...

Εν τω μεταξύ ο πάτος της Ρεαλ συνεχίζεται,σήμερα ήταν για 8-3,πιο τραγική άμυνα κι απ'τη Μαν Γιουναιτεντ έχει.Αλλά μπροστά ο Αλγερινός όλα τα λεφτά,τί έχει πάθει αυτός ο πούστης φέτος;
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
50
Like
7.956
Πόντοι
8.236
Μαντσεστερ Σιτι-Ρεαλ 4-3
Δικαια κερδισε η Σιτι αλλα η Ρεαλ ειναι παντα η Ρεαλ (ειναι απλα εφταψυχη)
Το μονο σιγουρο ειναι (κατι που πανω κατω ειχα ξαναγραψει σε προηγουμενο μου ποστ για το εν λογω ζευγαρι) οτι στον επαναληπτικο θα φαει η μιγα σιδερο και το κουνουπι ατσαλι.. Αναμενουμε ματσαρα λοιπον στον επαναληπτικο
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Το μονο σιγουρο ειναι (κατι που πανω κατω ειχα ξαναγραψει σε προηγουμενο μου ποστ για το εν λογω ζευγαρι) οτι στον επαναληπτικο θα φαει η μιγα σιδερο και το κουνουπι ατσαλι.. Αναμενουμε ματσαρα λοιπον στον επαναληπτικο

Εγώ πάλι λέω ότι μόνο αν βάλει κανα χατ-τρικ ο Αλγερινός,έχει ελπίδες η Ρεαλ.Γιατί 1-2 γκολ θα φάει σίγουρα
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
290
Εμφανίσεις
9K
Απαντήσεις
476
Εμφανίσεις
17K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom