Νέα

Champions league 2011/12

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια ομάδα θα σηκωσει την κατσαρόλα στο μοναχο τον μαιο?

  • Μπάγερν

    Ψήφοι: 13 41,9%
  • Τσέλσι

    Ψήφοι: 18 58,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    31

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ronaldo-euro-2004.jpg
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
:2funny: γιαυτό είναι ο πιο αντιπαθής προπονητής στο κόσμο :rockon:
 οτι και να λεμε δεν παβει να ειναι απο τους καλυτερους


πηρε την ρεαλ που την ειχε κανει πουτανα η μπαρτσελονα


πρωτη χρονια κατευθειαν τιτλο, κυπελλο

και μεσα σε δυο χρονια εκθρονιζει την μπαρτσελονα απο το πρωταθλημα, και δυο σερι χρονιες την ρεαλ στους 4, που επι 7 χρονια εμενε στους 16...  

 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
 οτι και να λεμε δεν παβει να ειναι απο τους καλυτερους


πηρε την ρεαλ που την ειχε κανει πουτανα η μπαρτσελονα


πρωτη χρονια κατευθειαν τιτλο, κυπελλο

και μεσα σε δυο χρονια εκθρονιζει την μπαρτσελονα απο το πρωταθλημα, και δυο σερι χρονιες την ρεαλ στους 4, που επι 7 χρονια εμενε στους 16...  
τυπε ξεχασες που την εχει κανει πουτανα ο ολυμπιακος μεσα στο καμπ νοου με τον πατσατζογλου και τους λοιπους? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ακομα θυμαμαι την αποκρουση του κασιγιας στο σουτ του κοβασεβιτσ  :headbang: :headbang: :helpplea:
Ταυματική εμπειρία αν είσαι γαύρος,πιο τραυματική ακόμα εμπειρία αν έχεις παίξει στοίχημα. :2funny:
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
:2funny: γιαυτό είναι ο πιο αντιπαθής προπονητής στο κόσμο :rockon:

Την βρήκε την δικαιολογία του ο κλάψας :2funny:

«Έτσι είναι το ποδόσφαιρο. Τα παιδιά έκαναν φανταστική δουλειά, όμως αντιμετωπίσαμε μία μεγάλη ομάδα που ενώ εμείς το Σάββατο είχαμε το πιο κρίσιμο παιχνίδι μας για το πρωτάθλημα, εκείνη είχε την πολυτέλεια να ξεκουράσει τους παίκτες της.»
 

Επισκέπτης


τι θες μωρη σκατόπουστα?


εγω μωρη λουγκρα δεν σου πα οτι εχω παιξει ρεαλ για τσαμπιονς λιγκ να το παρει?  :birdman:


και να αποκληστει αυριο εγω τραβελοπουστα να τσιμπουκωνω πακια στην σωκρατους δεν γινομαι  :fuck1:


βαλε το καροτο και υπνο  :fuck1: :fuck1:

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

επιβεβεβαιωνω
ο σταμούλας μου ειχε πει σε πιμι ότι βλέπει ρεάλ.  :rolleyes: :rolleyes: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

:2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μωρή σαφρακιασμένη κοκότα, γύρνα πίσω στην πιάτσα που μου βγήκες να μιλήσεις για μπάλα κιόλας. :fuck2:
    ζηλευει η πουσταρα, ποσο θα θελε τα αριχιδα που λουζει καθε βραδυ στην συγγρου να εχει μεγεθος μπαλας ποδοσφαιρου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Συμφωνώ πάρα πολύ με το 1ο κομμάτι σου αλλά θα ήθελα να διαφοροποιηθώ λίγο σχετικά με το 2ο. πράγματι αυτό το παιχνίδι που κάνει η μπάρτσα είναι κάτι το μοναδικό αλλά κάθε τακτική έχει και κάποιον τρόπο αντιμετώπισης. στην περίπτωση της μπάρτσα αυτός ο τρόπος είναι η μαζική άμυνα για τους λόγους που αναφέρεις πιο πάνω.
Για τους κομπλεξικούς που λες που βγήκαν να κράξουν, θα μιλήσω για εμένα αν και πιστεύω ότι το ίδιο μπορεί να σκέφτονται και άλλοι. Εγώ δεν υποστηρίζω την μπάρτσα και δεν με νοιάζει τι κάνει στην Ισπανία και πόσα ρίχνει στην Ρεάλ ή το αν θα πάρει το C.L άμα το αξίζει μπράβο της. αλλά αυτό που γίνεται το τελευταίο καιρό να ακούμε συνέχεια αν σκόραρε πάλι ο Μέσι και πιο ρεκόρ έσπασε ή αμα βάλει ένα ωραίο γκολ να ακούω ότι μόνο αυτός (ή η ομάδα μπορεί να το κάνει) και άλλα παρόμοια όσο να είναι σου σπάει τα νεύρα.οπότε λογικό το θεωρώ μερικοί,όπως και εγώ, να λένε επιτέλους πια μας τα πρήξατε συνέχεια με την Μπάρτσα καιρός να ηρεμήσουμε λίγο και να ασχοληθούμε και με τις άλλες ομάδες.
σχετικά με το τελευταίο σχόλιο σου συμφωνώ 100% είμαστε πολύ τυχεροί που μπορούμε και την θαυμάζουμε.   
Έχεις δίκιο ότι μας τα έχουν πρήξει με τα ρεκόρ κ το καθετί που κάνει η Μπάρτσα (αν κάποιος ασχολείται με στατιστικές κ ρεκόρ,ας το ψάξει μόνος του) αλλά αυτό είναι γενικότερα φαινόμενο της εποχής μας...Πιανόμαστε σε οτιδήποτε το φοβερό κ το εντυπωσιακό κ το πιπιλίζουμε μέχρι να το σιχαθούμε...
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τωρα που φευγει ο γκουαρντιολα απο την μπαρτσελονα


ας παει ο βαλβερδες..


θα βλεπετε τον μεσι στον πάγκο και τον τεγιο 10αρι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom