Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
επισκεψη το πρωι τιποτα το ιδιαιτερο το μιλφ η σεριφ αξιζει...
για μενα η μακραν επιλογη αν καθοταν κιολας θα χε καριερα πιο πολλα θα εβγαζε...
θυμαται κανεις αν δουλευε παλαιοτερα πουθενα;;;
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
επισκεψη το πρωι τιποτα το ιδιαιτερο το μιλφ η σεριφ αξιζει...
για μενα η μακραν επιλογη αν καθοταν κιολας θα χε καριερα πιο πολλα θα εβγαζε...
θυμαται κανεις αν δουλευε παλαιοτερα πουθενα;;;

Έχω την εντύπωση ότι πρέπει να δούλευε κιόλας στο 48 καλύπτοντας όμως τα ρεπό των βασικών. Παρτ - τάιμ δηλαδή. Πάντως εμένα δε μου λέει τίποτα ιδιαίτερο γιατί από μέση και κάτω μάλλον είναι χάλια.
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πρόσφατη επίσκεψη στο ίδρυμα, για θεραπεία.
Πολλές οι παρουσίες (κανονική ομάδα ποδοσφαίρου δηλ) και όλες πιπινάκια.
Αυτή την φορά διαλέγω την Άννα. *προφανώς όχι την κοπέλα, που άλλος συνάδελφος αναφέρει πιο πάνω, και σίγουρα χωρίς γυαλιά)
Νέα κοπέλα, καστανά σγουρά μαλλιά, μέτριου ύψους, κανονικό σώμα με ελαφρά πιασίματα, μικρό στήθος (εκτός wonderbra) ωραίο σφικτό κωλαράκι, και με ωραίο πρόσωπο... πολύ φιλικό.
Μασάζ, μετρίου επιπέδου προς το καλό.(με τα γνωστά κόλπα, όπου τα χέρια "ξεφεύγουν" και λίγο προς την κωλοτρυπίδα).
Στο κυρίως πιάτο δεν με εντυπωσίασε. Δεν είχε την "θέρμη" και ήταν με αρκετά ψεύτικα αχ, ωχ, κ.λ.π.
αλλά στα + είναι η πίπα της, που είναι πολύ υγρή και βαθιά.
Αυτό όμως που με ανησύχησε, ήταν που στο τέλος αντί να πάει στο μπάνιο, έβγαλε κάτι υγρά μαντηλάκια από το συρτάρι δίπλα, και "καθάρισε" τα βυζιά της και όλο το κάτω σύστημα.
Δεν μπορώ να πω ότι μύριζε όταν επισκέφτηκα το μουνάκι της για περιποίηση, αλλά σίγουρα το μετάνιωσα που το έκανα.
Είναι από τις κοπέλες που εγώ προσωπικά, δεν θα ξανατιμήσω.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.615
Πόντοι
46.232
Μασάζ, μετρίου επιπέδου προς το καλό.(με τα γνωστά κόλπα, όπου τα χέρια "ξεφεύγουν" και λίγο προς την κωλοτρυπίδα).
κατσε ρε φιλε τι εννοεις με τα γνωστα κολπα όπου τα χέρια "ξεφεύγουν" και λίγο προς την κωλοτρυπίδα???
:grin: :grin: :grin: αχ πολλοι εδω μεσα θα ηθελαν να ξεφυγει κ κανενας δονητης καταλαθος κ να σφυνωθει στην κωλοτρυπιδα τους... :grin:
ρε που παμε.....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
κατσε ρε φιλε τι εννοεις με τα γνωστα κολπα όπου τα χέρια "ξεφεύγουν" και λίγο προς την κωλοτρυπίδα???
:grin: :grin: :grin: αχ πολλοι εδω μεσα θα ηθελαν να ξεφυγει κ κανενας δονητης καταλαθος κ να σφυνωθει στην κωλοτρυπιδα τους... :grin:
ρε που παμε.....

Απο τωρα και περα δεν θα ξαναβγαλω το πετσετακι απ τον κωλο μου....Αγριεψανε τα πραματα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
κατσε ρε φιλε τι εννοεις με τα γνωστα κολπα όπου τα χέρια "ξεφεύγουν" και λίγο προς την κωλοτρυπίδα???
:grin: :grin: :grin: αχ πολλοι εδω μεσα θα ηθελαν να ξεφυγει κ κανενας δονητης καταλαθος κ να σφυνωθει στην κωλοτρυπιδα τους... :grin:
ρε που παμε.....

Από ότι διαβάζω εδώ μέσα, υπάρχει και αυτό. !!!!!
Τι να πω. Περί ορέξεως....


 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.615
Πόντοι
46.232
Από ότι διαβάζω εδώ μέσα, υπάρχει και αυτό. !!!!!
Τι να πω. Περί ορέξεως....
ναι υπαρχει...οκ πλακα κανουμε ο καθενας στο μασαζοκρεβατο του κανει οτι του αρεσει.......
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
στο τρίγωνο του διαβόλου πάντως οι 3/10 περίπου πελάτες ζητούν ποδαράκια στον πισινό τους...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.910
Κριτικές
16
Like
14.748
Πόντοι
6.515
ναι υπαρχει...οκ πλακα κανουμε ο καθενας στο μασαζοκρεβατο του κανει οτι του αρεσει.......

εχω την εντυπωση οτι το δαχτυλακι το χρησιμοποιουν (οσο το ανεχεται ο πελατης) για να αυξηθει η διεγερση και να επισπευσουν τη διαδικασια κερδιζοντας ετσι χρονο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.615
Πόντοι
46.232
εχω την εντυπωση οτι το δαχτυλακι το χρησιμοποιουν (οσο το ανεχεται ο πελατης) για να αυξηθει η διεγερση και να επισπευσουν τη διαδικασια κερδιζοντας ετσι χρονο
αυτο ειναι αληθεια.......αλλα μαλλον για αλλους λογους γινεται......
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Δεν ξερω ποσο καιρο δουλευει εκει η βικυ αλλα το κωλαρακι της ειναι απολαυστικο
ανοιχτο βεβαια δεν  ζοριζεσαι αλλα ΟΚ

γενικα η βικυ ειναι λιγο αγχωμενη με το χρονο δηλαδη οταν της ειπα για δυο μπαλες
ναι μου λεει μεσα στα 40 λεπτα....
αυτο παντα ενοειται αλλα και 5 λεπτα παραπανω στα 120 ευρο δεν λεσ οχι(δυο μπαλες ενα κωλο)

αυτα...
Eπίσκεψη Σάββατο με Βίκυ (η παλιά Κλαούντια του Στουρνάρη 29) και κουλούρι. Χρόνος 45 λεπτά (τα 15 μασάζ τα άλλα 30 σφυροκόπημα) αλλά ζήτησε 120 ευρώ (80+40 κουλούρι) γεγονός που θα με οδηγήσει στη Μαριάννα (μου είπε ότι αυτή κάνει με 80+20). Μου διευκρίνησε ότι έχει ανεβάσει την ταρίφα από εδώ και πέρα.
Έχει άλλος σχετική εμπειρία???
 

panagos35

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
1
Πριν κανα 15νθημερο μου πηρε συν20 για κουλουρι
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.927
Πόντοι
266
Eπίσκεψη Σάββατο με Βίκυ (η παλιά Κλαούντια του Στουρνάρη 29) και κουλούρι. Χρόνος 45 λεπτά (τα 15 μασάζ τα άλλα 30 σφυροκόπημα) αλλά ζήτησε 120 ευρώ (80+40 κουλούρι) γεγονός που θα με οδηγήσει στη Μαριάννα (μου είπε ότι αυτή κάνει με 80+20). Μου διευκρίνησε ότι έχει ανεβάσει την ταρίφα από εδώ και πέρα.
Έχει άλλος σχετική εμπειρία???

...Μπήκε στο 23% ΦΠΑ του Μπένι...Κουλούρι δε θέλατε?
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
A,αυτή δηλαδή δεν χαμπαριάζει από κρίση και πιστεύει ότι είναι και εξαιρετική.Εγώ την είχα πάρει στην στουρνάρη και ήταν άθλια. Ελπίζω οι συναγωνιστές να την μπουκοτάρουν για να στρώσει η Βίκη ή Κλαούντια ή όπως την λένε.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
A,αυτή δηλαδή δεν χαμπαριάζει από κρίση και πιστεύει ότι είναι και εξαιρετική.Εγώ την είχα πάρει στην στουρνάρη και ήταν άθλια. Ελπίζω οι συναγωνιστές να την μπουκοτάρουν για να στρώσει η Βίκη ή Κλαούντια ή όπως την λένε.
Μαζί σου.... τελικά....
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΤΗΣ ΠΙΣΩ ΤΡΥΠΑΣ (ΤΗΣ) Η ΤΙΜΗ

Οσο τη χρησιμοποιεί
γίνεται και πιό ακριβή
και επι τόπου την προσφέρει
ως φαίνεται θα την συμφέρει !

Αλλά άμα βάλεις ΦιΠιΑ
τις κρέμες, τα λιπαντικά
μπαίνει και μέσα τελικά
τη πίσω τρύπα, όταν γλεντά !

Να τηνε πάει πενηντάρι
ή πιό καλά στο κατοστάρι
να τηνε πάει όπου θέλει
εμένα μάγκες δεν με μέλει !

Κοινώς στ΄ αρχίδια μου η τιμή του κώλου ! :grin:

 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.615
Πόντοι
46.232
επισκεψη σημερα στις 11.50.....την πορτα μου την ανοιξε η μαριαννα κ με περασε στο δωματιο κ μου ειπε κανε ενα μπανακι κ ερχομαι!!!!της λεω θελω να δω της κοπελες , με ρωταει δεν θα περασουμε μαζι?  της εγνεψα αρνητικα κ αποχωρησε...ερχεται η σεριφ κατι μου ειπε για ενα γερακο που μολις ειχε αποχωρησει μου ειπε οτι ηταν πολυ τζαζ ο γερος κ οτι ερχονται διαφοροι παραξενοι,ροστερ λουλου κινεζουλα καθολου ομορφη , δευτερη σκαει παλι η μαριαννα κ της λεω τι ξαναηρθες σε ειδα...της κοπηκε τελειος το χαμογελο , ανζελα η γνωστη ακομα εκει , αλισια με κανονικο σωματακι μαυρα ισια μαλια κ απιστευτο πατουρι κ βικη οπου κ τιμιθηκε ,ενω δυο κοπελες δεν ρωτησα ποιες ηταν στο δωματιο ,λοιπον η βικη ειναι ξανθια με κανονικο σωμα πανεμορφο προσωπο ωραιο κωλο(δεν το δινει μου ειπε)μικρο αλλα στητο στηθος κ ειναι 22 χρονων , μασαζακι αρκετα καλο για το επιπεδο του καταστηματος σχεδον για κανα 20λεπτο,αφου με σκουπισε απο το λαδι μου ειπε να κατσω στο στο κρεβατοκαναπε(στο δωματιο αριστερα στο βαθος περασα που ειναι απεναντι απο την αλλη πορτα που μερικες φορες χρησιμοποιητε για εξοδος)κ αρχισε ωραια πιπα ενω ολη την ωρα με κοιτουσε στα ματια με πολυ λαγνο βλεμμα ενω ανα διαστηματα χτυπουσε τον πουτσο μου στα μαγουλα της κ στο στομα της ,περασμα προφυλακτικου κ ανεβηκε απο πανω μου αναποδα(η πλατη της εβλεπε το προσωπο μου)κ ειχ επολυ καλη συμμετοχη περνωντας πρωτοβουλια κ δινοντας τον ρυθμο ενω εγω ειχα θεα το απιστευτο πατουρι της, μετα απο λιγο της ζητησα να της γλυψω το μουνι με ξεκαβαλησε κ εκατσε ανασκελα στο μασαζοκρεβατο ανοιγοντας τα ποδια της , το μουνακι της ηταν πεντακαθαρο κ φρεσκοξυρισμενο ενω εδειξε να της αρεσει, μετα την εστησα στα τεσσερα με αυτη να περνει ωραια σταση της ειπα να την χυσω στο στομα μου ειπε οτι δεν της αρεσει κ αν θελω να χυσω στο σωμα της,εβγαλα το προφυλακτικο κ την εχυσα στην κωλοτρυπιδα της , αφου σκουπισε τα πολλα πολλα μου εδωσε ενα φιλι κ πηγε στο μπανιο ,θελω να πω οτι δεν εδειξε σημαδια βιασυνης σε κανενα σημειο κ εξαντλησαμε ολο το 45λεπτο με ταριφα τα γνωστα δηλαδη στα 80ευρω, θελω να πω οτι το συγκεκριμενο καταστημα παραμενει το κορυφαιο σε αναλογια ωραιων κορμιων σε σχεση με το πληθος τον κοριτσιων αλλα.....αλλα αστο να μην το συνεχισω....
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
  θελω να πω οτι το συγκεκριμενο καταστημα παραμενει το κορυφαιο σε αναλογια ωραιων κορμιων σε σχεση με το πληθος τον κοριτσιων αλλα.....αλλα αστο να μην το συνεχισω....
Για συνεχισε....μας ενδιαφερει :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom