Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
λοιπον η βικη ειναι ξανθια με κανονικο σωμα πανεμορφο προσωπο ωραιο κωλο(δεν το δινει μου ειπε)μικρο αλλα στητο στηθος κ ειναι 22 χρονων ,

6/10
κατά τ΄ άλλα θα συμφωνήσω, σε γενικαί γραμμαί,... :grin:

Οσο γι ατο κωλαράκι, εμένα μου το έδινε, αλλά δεν το έπερνα !!!  :2funny:

 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
6/10
κατά τ΄ άλλα θα συμφωνήσω, σε γενικαί γραμμαί,... :grin:

Οσο γι ατο κωλαράκι, εμένα μου το έδινε, αλλά δεν το έπερνα !!!  :2funny:
  ξερειs για  ποια βικυ προκειται?  για την βικυ που ηταν και παλια εκει, που συνηθωs παει,  οπου παει και η βετα ?    η  για την βικυ που λεγεται τωρα ετσι  και λεγοταν κλαουντια  οταν  ηταν στο στουρναρη 29 ? 
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
   ξερειs για  ποια βικυ προκειται?   για την βικυ που ηταν και παλια εκει, που συνηθωs παει,  οπου παει και η βετα ?     η  για την βικυ που λεγεται τωρα ετσι  και λεγοταν κλαουντια  οταν  ηταν στο στουρναρη 29 ?   

σιγουρα οχι για την δεύτερη. Μάλλον για την πρώτη!
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.643
Πόντοι
6.495
  ξερειs για  ποια βικυ προκειται?  για την βικυ που ηταν και παλια εκει, που συνηθωs παει,  οπου παει και η βετα ?    η  για την βικυ που λεγεται τωρα ετσι  και λεγοταν κλαουντια  οταν  ηταν στο στουρναρη 29 ? 
Από την περιγραφή και τη μέθοδο που χρησιμοποιεί ΣΙΓΟΥΡΑ για την Κλαούντια. Ίδιο πρόγραμμα και με μένα. Μόνο που πήρα και κουλούρι με extra υπερτιμημένη χρέωση.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Για τη 2η (λέω πως λέει) ! :grin:

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Από την περιγραφή και τη μέθοδο που χρησιμοποιεί ΣΙΓΟΥΡΑ για την Κλαούντια. Ίδιο πρόγραμμα και με μένα. Μόνο που πήρα και κουλούρι με extra υπερτιμημένη χρέωση.

κατ'αρχην η κλαούντια δεν έχει υπέροχο πρόσωπο οπότε εκ των πραγμάτων δεν είναι η κλαούντια της στουρνάρη 29 το βόιδι!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
κατ'αρχην η κλαούντια δεν έχει υπέροχο πρόσωπο οπότε εκ των πραγμάτων δεν είναι η κλαούντια της στουρνάρη 29 το βόιδι!

εχει όμως 2άρι, ευάερο και ευήλιο μπαλκόνι, αποθήκη, γκαράζ, κανονικά κοινόχρηστα.

Απλά χρεώνει παραπάνω, το πίσω πάρκινγκ !!! :2funny:
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
          ο  loop  θα  ητανε.  :tooth: :tooth: :tooth: 
:2funny:
Τιμη και δοξα στα γηρατεια ρε... :woldman: :woldman:

  οκ.  θα παω να δω.  ;) 
Αντε πηγαινε να δεις γιατι εχουμε μπερδευτει ολοι...
Εγω μια φορα την πηρα και πριν κανα μηνα ειχα παει με κλαουντια στο 29 και δεν καταλαβα οτι ειναι ιδια( :woldman: ειπαμε,,jazz γηρατεια)...τσιπουκιος και περινεο με βαλαν σε σκεψεις τοτε
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Αντε πηγαινε να δεις γιατι εχουμε μπερδευτει ολοι...
Εγω μια φορα την πηρα και πριν κανα μηνα ειχα παει με κλαουντια στο 29 και δεν καταλαβα οτι ειναι ιδια( :woldman: ειπαμε,,jazz γηρατεια)...τσιπουκιος και περινεο με βαλαν σε σκεψεις τοτε
 τελικα σιγουρα,  δεν ειναι η παλια βικυ.  κριμα.    τον ρωτησα.  ξερει ποια ηταν.  αυτο παλι που δεν ξερει  :tooth:  ειναι,   αν ειναι η κλαουντια, γιατι δεν την ειχε δει ποτε στο στουρναρη 29.    
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Από την περιγραφή και τη μέθοδο που χρησιμοποιεί ΣΙΓΟΥΡΑ για την Κλαούντια. Ίδιο πρόγραμμα και με μένα. Μόνο που πήρα και κουλούρι με extra υπερτιμημένη χρέωση.
    :thumbsup:  οκ για να το λεs.      για το μονο που αμφιβαλλω  λιγο ,  ειναι  για την συμμετοχη τηs συγκεκριμενηs.   
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.615
Πόντοι
46.232
   ξερειs για  ποια βικυ προκειται?   για την βικυ που ηταν και παλια εκει, που συνηθωs παει,  οπου παει και η βετα ?     η  για την βικυ που λεγεται τωρα ετσι  και λεγοταν κλαουντια  οταν  ηταν στο στουρναρη 29 ?   
οχι σεν ηταν η παλια η "κορη" της βετας....για το δευτερο δεν ξερω να απαντησω.....
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
... και αφού το Κ85 ήταν χθες κλειστό, πέρασα απέναντι και διάβηκα για πρώτη φορά το κατώφλι του Κ48, όντας «αδιάβαστος» (πλην της πασίγνωστης Μαριάννας). Παρέλασαν περί τα 5 τεμάχια (η σεριφ. είπε ότι υπάρχουν και άλλα που δεν ήταν παρόντα, λόγω της απεργίας των ΜΜΜ), ως επί το πλείστον πιτσιλίσιμα. Η εξωτερική εμφάνιση και το ένστικτο «έδειξε» Μαρία, για την οποία εκ των υστέρων διαπίστωσα ότι έχει γίνει αρκετός λόγος στο παρόν thread. Από τη μεριά μου να πω ότι σαν κορμί πλησιάζει το τέλειο για τα γούστα μου (νέα, λεπτή, σφριγιλή, κανονικού προς υψηλού αναστήματος, μετρίου μεγέθους καλλίγραμμα βυζάκια, κώλος ωραιότατος), ενώ και η φατσούλα της είναι... γλυκοσυμπαθητική. Μασάζ προσχηματικό, αλλά τα υπόλοιπα δικαίωσαν απολύτως την επιλογή μου. «Τα βρήκαμε» άψογα στην πράξη και η συνεδρία ήταν full GFE (με την προσθήκη πολλών και δυνατών πυγοραπισμάτων, τα οποία αξίωνε συνεχώς και επιμόνως!). Πολύ πιθανό να επιστρέψω στο μέλλον για repeat. Κωμική λεπτομέρεια η απάντηση στην ερώτησή μου «Από πού μας έρχεσαι, Μαρία;» - «Από τη Χαλκίδα!». Ας της εξηγήσει κάποιος ότι η βαριά της προφορά την προδίδει σε βαθμό προσβλητικό για τη νοημοσύνη μας και ότι (τουλάχιστον) στο λαδοτρίψιμο δεν είμεθα ρατσισταί...

Στα αρνητικά η έλλειψη καναπέως εντός του δωματίου, που περιορίζει τις επιλογές έκφρασης του γενετησιασμού μας. Επίσης, στο παρόν ίδρυμα μου δόθηκε περισσότερο από όσα άλλα έχω επισκεφθεί στο παρελθόν, η εντύπωση -για να μη πω βεβαιότητα- χασαποταβέρνας με τάσεις ξεπέτας όσον αφορά το κομμάτι «καθαρό μασάζ», με ανελαστικά και μη διαπραγματεύσιμα προσφερόμενα προγράμματα.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Έιιιι, εσείς εκεί του μαγαζιού.... Πείτε στην Άντζελα όταν τη δείτε τα Χρόνια μου Πολλά, να έχει πάντα υγεία και ευτυχία και να είναι φρέσκια και καβλωτική, όπως την Κυριακή το βραδάκι που την πέτυχα έξω εντελώς τυχαία!
Άντζελα πολύχρονη και πάντα χαμογελαστή. Είμαι αυτός που περίμενες να με "τρίψεις" αλλά το σκέφτομαι να ξαναέρθω...... :*
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.517
Κριτικές
1.275
Like
228.615
Πόντοι
46.232
Έιιιι, εσείς εκεί του μαγαζιού.... Πείτε στην Άντζελα όταν τη δείτε τα Χρόνια μου Πολλά, να έχει πάντα υγεία και ευτυχία και να είναι φρέσκια και καβλωτική, όπως την Κυριακή το βραδάκι που την πέτυχα έξω εντελώς τυχαία!
Άντζελα πολύχρονη και πάντα χαμογελαστή. Είμαι αυτός που περίμενες να με "τρίψεις" αλλά το σκέφτομαι να ξαναέρθω...... :*
η αντζελα πρωην χριστινα απο μαγαζια της συγγρου...ειναι πολυ μουναρα,για μια φορα καλη ειναι αλλα μεχρι εκει.....εκτος
αν μεταξυ σας εχεται χημεια  :cheesy: :cheesy:
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
η αντζελα πρωην χριστινα απο μαγαζια της συγγρου...ειναι πολυ μουναρα,για μια φορα καλη ειναι αλλα μεχρι εκει.....εκτος
αν μεταξυ σας εχεται χημεια  :cheesy: :cheesy:
ο mysterious είναι ειδικός στη χημεία... χημικός~μηχανικός που λένε...  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom