Νέα

Casa Babylon

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Πέρασμα χθες με υποτονική κίνηση...Δεν μου έκανε καμία κλικ για πάνω...
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
κάθεται δίπλα μου πιτσιρίκα και μου ζητάει ποτό. παράγγειλε της λέω και σηκώνομαι  για τουαλέτα. εκεί που κατουράω μπουκάρει το γκαρσόνι να ζητήσει επιβεβαίωση για το κέρασμα!!! Αλήθεια  κατουρούσα!! Surreal.  Χαλαρώστε  μαγαζί, ακόμα γελάω. Ασε το χρονόμετρο τύπου pit stop στα δωμάτια...
 

The Panther

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
253
Like
38
Πόντοι
1
κάθεται δίπλα μου πιτσιρίκα και μου ζητάει ποτό. παράγγειλε της λέω και σηκώνομαι  για τουαλέτα. εκεί που κατουράω μπουκάρει το γκαρσόνι να ζητήσει επιβεβαίωση για το κέρασμα!!! Αλήθεια  κατουρούσα!...
Aυτό θα πει... ''Ταχεία εξυπηρέτησης''  :thumbsup:

Πολύ κάλτ το σκηνικό...  :rockon:
 

victoria2419

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
321
Like
9
Πόντοι
1
<3 Πολύ ωραία ατμόσφαιρα, υπέροχο μέρος και εμφανίσιμες κοπέλες. Είχα πάει το Σάββατο και σκοπεύω να ξαναπάω. Λάτρεψα την Άννα (?) μια ξανθιά από την Ρουμανία με πλούσια προσόντα.
 

The Panther

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
253
Like
38
Πόντοι
1
<3 Πολύ ωραία ατμόσφαιρα, υπέροχο μέρος και εμφανίσιμες κοπέλες. Είχα πάει το Σάββατο και σκοπεύω να ξαναπάω. Λάτρεψα την Άννα (?) μια ξανθιά από την Ρουμανία με πλούσια προσόντα.
To Σάββατο η Άννα με το ξέκωλο ροζ φόρεμα ήταν σκέτη καύλα...    :wanker:
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.891
Like
522
Πόντοι
36
κάθεται δίπλα μου πιτσιρίκα και μου ζητάει ποτό. παράγγειλε της λέω και σηκώνομαι  για τουαλέτα. εκεί που κατουράω μπουκάρει το γκαρσόνι να ζητήσει επιβεβαίωση για το κέρασμα!!! Αλήθεια  κατουρούσα!! Surreal.  Χαλαρώστε  μαγαζί, ακόμα γελάω. Ασε το χρονόμετρο τύπου pit stop στα δωμάτια...

ΧΑΧΑ
 

Mr.Puravlos1312

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2016
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
0
τιποτα καινουργιο φεραν η ακομη τα ιδια και τα ιδια,ασε που εχουν εξαφανιστει τα λατινακια Τινα-Μαριανα-Βιολετα με τις θεικες κολαρες τους
 

deepthroat

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2005
Μηνύματα
196
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1

"Πανικός προκλήθηκε λίγο πριν τη μία τα ξημερώματα στον Άλιμο όταν άγνωστος ή άγνωστοι δράστες, κυριολεκτικά εκτέλεσαν τον 42χρονο ιδιοκτήτη του στριπτιτζάδικου “X-Bar” στην Λ. Συγγρού, Μιχάλη Γιατράκη."

:think: ???
 

nekrothaftis

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
149
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
1

"Πανικός προκλήθηκε λίγο πριν τη μία τα ξημερώματα στον Άλιμο όταν άγνωστος ή άγνωστοι δράστες, κυριολεκτικά εκτέλεσαν τον 42χρονο ιδιοκτήτη του στριπτιτζάδικου “X-Bar” στην Λ. Συγγρού, Μιχάλη Γιατράκη."

:think: ???
Ο Γιατράκης είχε απασχολήσει στο παρελθόν τις Αρχές για υποθέσεις ναρκωτικών και είχε εκτίσει μάλιστα ποινή φυλάκισης την περίοδο 2004-2009. Οι άντρες της Ασφάλειας εκτιμούν πως τα πιθανότερα κίνητρα των δραστών ήταν ξεκαθάρισμα λογαριασμών για υποθέσεις που αφορούν ναρκωτικά ή γυναίκες ή και συνδυασμό…
Δύσκολη η νύχτα τύπε
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Το site στις βάρδιες έχει μόνο... τη Γκαμπριέλλα
 

MIKADOXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
162
Like
118
Πόντοι
1
Ακουστε κοσμε!
Πλεον υποχρεωτικο το κερασμα ποτου για να παρεις κοπελα σε δωματιο.

Η διαθεση των γυναικων ουτε για κηδεια...


 

freesoul77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
284
Κριτικές
19
Like
884
Πόντοι
991
Καλησπέρα... Μετά απο μία αναγνωριστική, είδα αρκετα καλά κομμάτια. Μου άρεσε η φάση που τις βλέπεις ντυμένες και έτσι σου αφήνει κάτι για τη φαντασία. Δεν ανέβηκα δωμάτιο, το οποίο είχα σκοπό να κάνω στη δεύτερη επίσκεψη....Πάω Κυριακή βράδυ.....κλειστο! Ξέρει κανείς κατι; Δεν λειτουργει Κυριακές;;
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.220
Πόντοι
1.796
Παιδιά κάνω εδώ την ερώτηση για να ξέρω.. Η Alessandra αξίζει???
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.037
Κριτικές
4
Like
814
Πόντοι
96
Πρεπει να πηγε 80 το δωματιο
 

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
Πέρασα την Κυριακή μετά από πέρασμα απο κάποια κωλόμπαρα της Μιχαλακοπούλου και είδα πολύ μεγάλη τη διαφορά στο επίπεδο προς το καλύτερο. Αρκετές μου γυάλισαν αλλά ξεχώρισα την Κάρλα από Ρουμανία. Έχει κανείς κάποια εμπειρία από τη συγκεκριμένη?
 

leak1899

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια,
επειδη σκεφτομαι για επισκεψη στο συγκεκριμενο μαγαζι υπαρχει εισοδος η μονο το ποτο που θα παρεις ?
 

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
δεν έχει είσοδο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom