Νέα

Car battles, νέα μοντέλα, βελτιώσεις κλπ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Προτιμάτε αμάξι...

  • Γερμανικό

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • Ιαπωνικό

    Ψήφοι: 2 22,2%
  • Ιταλικό

    Ψήφοι: 2 22,2%
  • Γαλλικό

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αγγλικό

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλλο...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τίποτα! Βολεύομαι με ΤΑΧΙ & ΜΜΜ...

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:2funny:
Παντως στο θρεντ αλλο λεω...Αλλο να βαλεις 40 επιπλεον ιππους μεσω ΑΒΤ(ας πουμε) και αλλο να το μετετατρεψεις σε περιοδευον τσιρκο... :rockon:

σωστός.
αλλά εγώ δεν αναφέρομαι σε αυτό.
αναφέρομαι στον γιατρό μας εδώ μέσα που με όλο καμάρι και στόμφο μας ζητάει να κάνουμε κόντρα με το αφτερμπέρνερ γκολφ του με τα οκταπίστονα δαγκάνια το οποίο μάλιστα το παίζει και στοίχημα σε κόντρα (λες και θα έχω μετά τι να το κάνω το μπουρδέλο) καθώς μπορεί να βγάλει από 450 έως 650 άλογα ανάλογα με το πόσο μαλάκας θέλει να γίνει στο δρόμο για τον εαυτό του και τους άλλους. Ευτυχώς που οι κατασκευαστές δε σου δίνουν τέτοιες επιλογές ρώσσικης ρουλέτας απ την αρχή.
Και συ στ αρχίδια μου τα 2 εάν θα σκοτωθείς...
Εχω δει όμως κάγκουρες να κόβονται στη μέση από αστοχία υπερπίεσης τουρμπίνας και όλα ατα αυτοκίνητα που ακολουθούν να κάνουν τέτακέ μέσα στη μέση της βουλιαγμένης (και ενώ λχ. πήγαιναν σπιτάκι τους να δουν τιβι).
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Εχω δει όμως κάγκουρες να κόβονται στη μέση από αστοχία υπερπίεσης τουρμπίνας και όλα ατα αυτοκίνητα που ακολουθούν να κάνουν τέτακέ μέσα στη μέση της βουλιαγμένης (και ενώ λχ. πήγαιναν σπιτάκι τους να δουν τιβι).
Όταν βλέπεις πολύ Fast & Furious και νομίζεις ότι η Βουλιαγμένης είναι Boulevard Avenue, αυτά παθαίνεις. :jerking:
 

Επισκέπτης
Το να προσπαθεί να με πείσει ένας κάγκουρας (το οποίο υπήρξα και γω) ότι επειδή έχει οκταπίστονες δαγκάνες σταματάει τα 500 άλογα με την ίδια ασφάλεια και στην ίδια απόσταση με την πόρσε 911 turbo δεν είναι απλά αστείο. Είναι στο όρια της μαλακίας.
Διότι εκτός από τις δαγκάνες και οτυς δίσκους, χρειάζεσαι και πολλά άλλα στα οποία βέβαια ο αγοραστής πόρσε ήταν ηλίθιος που τα πλήρωσε απ την αρχή (εξαντλητικές δοκιμές, ποιότητα υλικών, αντοχή μετάλλων, γεωμετρία κλπ) ενώ εσύ είσαι μάγκας που απλά τα παραλείπεις.
Στη Βούτα βέβαια ο θεός ξεκινάει από αυτούς που κάνουν παραλείψεις. Οσο πιο πολλές τόσο πιο γρήγορα τον κάνεις παρέα.
Υπάρχει βέβαια και η κατηγορία του κάγκουρα φάντασμα.
Εχει 600 άλογα αραγμένα στο γκαράζ, τα βγάζει 2 φορές το χρόνο μόνο όταν η υγρασία του αέρα είναι κατάλληλη και τις λοιπές, ή τα έχει στο συνεργείο, ή στο σαλόνι-γκαράζ του μαζί με το DVD και τα ποπ κόρν αγκαλιά.....

Η περίπτωσή σου θυμίζει τον κλασσικό ελληνάρα που απέκτησε ένα ακριβό αυτοκίνητο και ... έκανε η μύγα κώλο και έχεσε τον κόσμο όλο .....

Από εκεί και πέρα τι θέλεις να μας πεις;
Ότι έχεις AMG ;
Βάζω στοίχημα ότι αρχίδια AMG έχεις.
Άμα θες βρισκόμαστε και κάνουμε επίδειξη του τι αυτοκίνηα έχει ο καθένας.
Το golf , τρισμέγιστε κομπλεξάρα , έχω γράψει πολλές φορές ότι το έχω για χαβαλέ.
Λεπτομέρειες , εσύ συνεχίζεις να γράφεις αράδες για το πόσο σπουδαίος νοιώθεις για τη μερσεντέ του κώλου .

Ο κυριότερος λόγος που σιχαίνομαι αυτοκινητα όπως η porsche και η mercedes και θα ντρεπόμουν να οδηγήσω κάτι τέτοιο στην Ελλάδα , είναι ότι οι τυπικοί έλληνες ιδιοκτήτες είναι σαν εσένα.

Αυτή τη στιμή μου βρίσκεται και ένα 2τρο ΤΤ , τελευταίο , με 270 αλόγατα μαμά.
Σκέφτομαι όμως να το σουτάρω για να πάρω το καινούργιο το TTRS με 2,5 και 340 άλογα.

Ψάχνω και αδελφαρες με μερσεντικά για να τις σκίσω , με στοίχημα όμως τουλάχιστον 10.000€.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Η περίπτωσή σου θυμίζει τον κλασσικό ελληνάρα που απέκτησε ένα ακριβό αυτοκίνητο και ... έκανε η μύγα κώλο και έχεσε τον κόσμο όλο .....

Από εκεί και πέρα τι θέλεις να μας πεις;
Ότι έχεις AMG ;
Βάζω στοίχημα ότι αρχίδια AMG έχεις.
Άμα θες βρισκόμαστε και κάνουμε επίδειξη του τι αυτοκίνηα έχει ο καθένας.
Το golf , τρισμέγιστε κομπλεξάρα , έχω γράψει πολλές φορές ότι το έχω για χαβαλέ.
Λεπτομέρειες , εσύ συνεχίζεις να γράφεις αράδες για το πόσο σπουδαίος νοιώθεις για τη μερσεντέ του κώλου .

Ο κυριότερος λόγος που σιχαίνομαι αυτοκινητα όπως η porsche και η mercedes και θα ντρεπόμουν να οδηγήσω κάτι τέτοιο στην Ελλάδα , είναι ότι οι τυπικοί έλληνες ιδιοκτήτες είναι σαν εσένα.

Αυτή τη στιμή μου βρίσκεται και ένα 2τρο ΤΤ , τελευταίο , με 270 αλόγατα μαμά.
Σκέφτομαι όμως να το σουτάρω για να πάρω το καινούργιο το TTRS με 2,5 και 340 άλογα.

Ψάχνω και αδελφαρες με μερσεντικά για να τις σκίσω , με στοίχημα όμως τουλάχιστον 10.000€.
Επεστρεψε,και ειναι καβλωμενος.... :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :grin:
 

Επισκέπτης
άλλο τα 500 άλογα του σούπερ καρ και άλλο τα 500 από του κυρ τάσου του μηχανικού στο μπραχάμι σε πλαίσιο φτιαγμένο για 200.

Κοίτα αυτός που έχει σούπερ καρ των 500+ ίππων , είναι από τζάκι και γαμάει με τα κονέ της γιαγιάς του μουνάρες ζάμπλουτες από τζάκι που έχουν και αυτές σούπερ καρ.

Με την παραπάνω περίπτωση δεν έχει καμία σχέση, αυτός που αποκτά στα 40+ μια 318 ή μια 200C με leasing για να εντυπωσιάζεις τις καργιόλες των κωλόμπαρων , οι οποίες ανακάλυψαν πρόπερσι το κωλόχαρτο και μέχρι τότε σκούπιζαν τον κώλο τους με την ΠΡΑΒΔΑ.

Όσο κι αν νομίζω ο ίδιος ότι με το όχημα έχει περάσει στην 1η κατηγορία.
Είναι σαν τον Αριστείδη , του μυθιστορήματος του Χατζηφωτίου "Προσοχή Νεόπλουτοι" που το έπαιζε κολλητός του ... Ωνάση!!!!!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
λακη ειμαι μια αδερφαρα και εχω ενα μερσεντακι μακ λαρεν θελεις να σου χαρισω 10.000€ !!!!!!!!!!
περιμενω ραντεβου σου να σου παραδωσω το χρημα ζεστο!!!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Τι γινεται ρε παιδια???ΑΜG ,μακλαρεν....Ολο το εκαλη κλαμπ μπαινει στο μπουρδελα??? :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ακούτε κλάιν ΟΧΙΑ,

έχει ΤΤ με 270 γαμάτα άλογα να σκίζει πουστάρες σαν και μένα....  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:


Γιώργκος παλιοπουστάρα είτε πόρσε έχεις είτε αστέρι αδερφάρα είσαι...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
λακη τί αλλο σου βρισκεται εκτος απ το αούντι αυτον τον καιρο ??
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
εχω εγω αραβικα αλογα
με το κομματι
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
καλως,
θα βρω αλλο σταβλιστη
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αλλά δεν μπορούσα να κάνω και διαφορετικά, το φάντασμα του Persona με ακολουθεί παντού και με καπελώνει, ξέρει αυτός.
mercoverporsche.jpg

:2funny:
Γιώργκος παλιοπουστάρα είτε πόρσε έχεις είτε αστέρι αδερφάρα είσαι...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν αντέχω και άλλο φάντασμα!


Πάντως....για κάρα συνήθως πλακώνονται ιταλόφιλοι με γερμανόφιλους (γάλλοι και τζαπώνια...δεν μετράνε eitherway), να τσακώνονται μεταξύ τους γερμανοί, πρώτη φορά βλέπω.

Θα καταλήξω λέγοντας ότι τουλάχιστον για τους πούστηδες της porsche, ο κόσμος ξεκινάει στα 250, εκεί που σταμaτάνε το 95% των υπόλοιπων γερμανών. (μιλάμε, μαμίσια παίδες, εγώ δεν γαργαλάω τίποτα...)

κλάψτε τώρα

http://[URL unfurl="true"]www.thecleanfactory.com.au/WebRoot/cleanfactory/Shops/tcf/48C0/BD68/77C5/EA08/653C/C0A8/D218/1E9D/Softex_0020_Paper_0020_Towels_0020_V2_0020_copy_0020_(450_0020_x_0020_504)_m.jpg[/img[/URL]]

:2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μεγενθυντής πέους.
ελα τωρα....

μη μου τον τσιτωνεις..



λακη, επειδη βλεπω και αργεις να απαντησεις, μην ετοιμαζεις κανενα κατεβατό, βαριεμαι τωρα τα μεγαλα ποστ, πινω φρεντάκι..
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
νομιζω το εχω ξαναγραψει ,
αλλα μια επαναληψη κανει παντα καλο.
για κινηση μεσα στην Αθηνα
καθε ιπποδυναμη περαν των 300 ιππων
ειναι περριτο εξοδο.
Επενδυστε καλυτερα σε ενα ηχοσυστημα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
νομιζω το εχω ξαναγραψει ,
αλλα μια επαναληψη κανει παντα καλο.
για κινηση μεσα στην Αθηνα
καθε ιπποδυναμη περαν των 300 ιππων
ειναι περριτο εξοδο.
Επενδυστε καλυτερα σε ενα ηχοσυστημα.
ωραιο αποφθευγμα εγραψες..

αθηνα ΚΑΙ 300 αλογα..  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:



γι αυτο σου λεω.. ΞΟΥ !!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ωραιο αποφθευγμα εγραψες..

αθηνα ΚΑΙ 300 αλογα..  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:



γι αυτο σου λεω.. ΞΟΥ !!
παπα-Γιωργη , μια που τ αναφεραμε,
αμα παρεις 300 αλογα θα σου τα αφησω 250
το κομματι , και δωρο η χρυσεπικυλτη αμαξα
που θα σερνουν...Εγω ετσι κυκλοφορω
ειναι tres chique
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom