Νέα

Bourdela fan club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ίδρυση λέσχης.

  • είμαι υπέρ

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • είμαι κατά

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • δεν έχω γνώμη.

    Ψήφοι: 2 40,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

Επισκέπτης
πρεπει να ενοθουμε ολοι οι καβαλαριδες και να οργανοσουμε μια πορνοξεναγισι με τις πορνομιχανες μας στα σοκακια τις μπουρδελιαρας αθινας!
και ειδικα μετα τις 12 οπου ι αθινα μεταμορφονετε σε μια καλοβουλι λενεα ιδρα ....με τοσα πολλα κεφαλια.....για αφθονες επιλογες ιδονις και απολαυσισ!
 

Επισκέπτης
παιδια οτι θα γινει κατι ειναι σιγουρο...
αλλα σιγα-σιγα...
...θα κανονιστει ημερομηνια και ωρα σε μερος κοντα στους δρομους της "φιλιας"...και θα γινει κατασταση ;)

Κανονίστε το, πάντως στον Άγιο Παντελεήμωνα έχει πολλά μπαράκια με ρωσίδες, θα σας πάω εγώ, κανονίστε με τις μηχανές να δώσουμε ραντεβού πιπίνου και φυλής μέσα στην εβδομάδα. Να ειδοποιηθούν 2 μέρες πριν με pm όσοι είναι μέσα.
 

Επισκέπτης
συναγωνιστές την επόμενη ημέρα των εκλογών να αφήσουμε τα εκλογικά μας μίση και να αρχίσουμε το γαμήσι.
να κάνουμε πράξη το δικό μας κλαμπ το δικό μας κόμμα στην επικράτεια των μπουρδέλων. 
 

alllanel

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Χαιρετω τουσ συντροφουσ στο ταξιδι τησ ηδονησ και τησ λατριασ του γυναικειου φυλού
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Χαιρετω τουσ συντροφουσ στο ταξιδι τησ ηδονησ και τησ λατριασ του γυναικειου φυλού
Κααααααλα! Αυτό το στυλ "pitsilistis" νομίζεις οτι θα σε κάνει γρηγορότερα δημοφιλή? Ένας είναι ο pitsilistis!
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
σε αυτό το θέμα θέλω να ρίξω την ιδέα της δημιουργείας λέσχης που να έχουμε την ευκαιρία να μαζευόμαστε να ανταλλάσσουμε απόψεις να συντονίζουμε την δράση μας κλπ.
δηλαδή ένα επίσημο σύλλογο με προεδρείο μέλη συνδρομές τα πάντα.

τι άποψη έχετε? αν δούμε μέσα από την συζήτηση εδώ ότι είναι εφικτό θα οργανώσουμε μια συγκέντρωση και θα προχωρήσουμε σε ιδρυτική συνέλευση.
Αν δεν κάνω λάθος, χρείαζονται 22 άτομα για την ίδρυση Σωματείου... οπότε αφού έχουμε ψηφίσει θετικά ήδη 3, λείπουν οι υπόλοιποι 19 :2funny:
Αν και το καλοκαίρι τελείωσε, τα όνειρα θερινής νυκτός συνεχίζουν ε? Χρειάζονται ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ από κάποια μέλη και μια ιδέα και υποσχέσεις για όρεξη και συμμετοχή...

...σύνταξη νόμιμου (όχι νομότυπου) καταστατικού, νόμιμος (όχι γελοίος) σκοπός ύπαρξης και επιδίωξη του σωματείου, προσωρινό ΣΟΒΑΡΟ προεδρείο και νομικός εκπρόσωπος, κατάθεση δικαιολογητικών και σχετικών παραβολων στο Πρωτοδικείο είναι λίγες από τις βασικές προυποθέσεις! Εκτός κι αν έχετε σκοπό να αναφέρετε στο καταστατικό που θα καταθέσετε στο Πρωτοδικείο προς έγκριση νόμιμου σωματείου, ως σκοπό και αποστολή του σωματείου "...τιν αναζιτυσει τισ ηπαίρτατισ γκαβλασ στα νιμούκηα που χείνουν ασηστολα..."!

Καλό ρε παιδιά το καλαμπουράκι και η πλακίτσα... άντε και μερικές καλές πληροφορίες για τον πληρωμένο έρωτα... αλλά τα πόδια να πατάνε στη γη. Γνώμη μου!
 

alllanel

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Nα τιμησουμε κοριτσια που εχουν προσφερει στο χώρο κανοντασ ενα παρτακι για παρτι τουσ..(δωρακι χρηματικο ποσο κ.α.) ετσι θα δημιουργησουμε προτυπα στο χωρο που θα τα μιμηθουν και αλλεσ κοπελεσ. Επισησ να στηριξουμε κοπελεσ του χωρου που θελουν να κανουν καριερα και σε αλλο χωρο (τραγουδι ,φοτογραφησεισ κτλ). Ενα fun club για το ΩΡΑΙΟ ΦΥΛΟ δηλαδι.. ωποσ στην αγγλια με τησ αγγλιδεσ ...δηλ εμεισ λιγα ταλεντα έχουμε;
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Μια σημειωση : ειναι FAN club και οχι FUN club.

Τεσσερις σελιδες δεν πιστευω να μη το παρατηρησε κανεις.
 

Επισκέπτης
arion αν δεν συμμετεχει και ο lakis στην προσπαθεια εγω δεν ερχομαι..
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom