Νέα

Bourdela fan club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ίδρυση λέσχης.

  • είμαι υπέρ

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • είμαι κατά

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • δεν έχω γνώμη.

    Ψήφοι: 2 40,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

Επισκέπτης
σε αυτό το θέμα θέλω να ρίξω την ιδέα της δημιουργείας λέσχης που να έχουμε την ευκαιρία να μαζευόμαστε να ανταλλάσσουμε απόψεις να συντονίζουμε την δράση μας κλπ.
δηλαδή ένα επίσημο σύλλογο με προεδρείο μέλη συνδρομές τα πάντα.
τι άποψη έχετε? αν δούμε μέσα από την συζήτηση εδώ ότι είναι εφικτό θα οργανώσουμε μια συγκέντρωση και θα προχωρήσουμε σε ιδρυτική συνέλευση.   
 

Επισκέπτης
δεν σας βλέπω ζεστούς.
περιμένω και τις απόψεις σας.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Αν δεν κάνω λάθος, χρείαζονται 22 άτομα για την ίδρυση Σωματείου... οπότε αφού έχουμε ψηφίσει θετικά ήδη 3, λείπουν οι υπόλοιποι 19 :2funny:
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Να μαζευτούμε να την ιδρύσετε.

Διαφωνώ κάθετα. Να ανταλλάσουμε απόψεις? Κι εδώ τι κάνουμε τόσο καιρό? Μπρίκια κολάμε?
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Ελπίζω να έχει καλύτερη τύχη απο το γραφείο γνωριμιών που άνοιξες  :grin:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
δεν σας βλέπω ζεστούς.
περιμένω και τις απόψεις σας.

Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα, εργένης είμαι... οπότε στ' αρχίδια μου!
Αλλα μέλη όμως, που είναι παντρεμένοι ή σε μόνιμες σχέσεις κλπ ίσως να κωλύονται...
Εδώ μια απλή μπουρδελότσαρκα προσπαθήσαμε να κανονίσουμε παλιότερα... και δεν μαζεύτηκαν ούτε 10 άτομα !!!
 

Επισκέπτης
Αν δεν κάνω λάθος, χρείαζονται 22 άτομα για την ίδρυση Σωματείου... οπότε αφού έχουμε ψηφίσει θετικά ήδη 3, λείπουν οι υπόλοιποι 19 :2funny:
σε 15 ημέρες αρχίζει η επιστροφή από τις διακοπές οι περισσότεροι λείπουν,νομίζω ότι μετά τις 20 Αυγούστου θα έχουμε όχι μόνο 22 αλλά πολλούς περισσότερους.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μήπως θα πρέπει να υπάρχει και η συγκατάθεση/έγκριση από τους υπεύθηνους του site επειδή πρόκειται να χρησιμοποιήσετε το όνομα, το λογότυπο κλπ πριν κάνετε την όποια κίνηση........Ειλικρινά δεν ξέρω γι'αυτό το αναφέρω.
 

Επισκέπτης
Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα, εργένης είμαι... οπότε στ' αρχίδια μου!
Αλλα μέλη όμως, που είναι παντρεμένοι ή σε μόνιμες σχέσεις κλπ ίσως να κωλύονται...
Εδώ μια απλή μπουρδελότσαρκα προσπαθήσαμε να κανονίσουμε παλιότερα... και δεν μαζεύτηκαν ούτε 10 άτομα !!!
μα όταν μαζευόμαστε στην λέσχη θα υπάρχει καλύτερος συντονισμός θα έχουμε πίνακες ανακοινώσεων με το τι παίζει σε κάθε μαγαζί ωράρια φώτο από κορίτσια αρχεία με βίντεο.
ενημέρωση γενικά που μπορούμε να πάμε για καμάκι ξέρετε πόσοι χοροί γίνονται από site γνωριμιών που γίνεται χοντρό αλισβερίσι? 
 

Επισκέπτης
Μήπως θα πρέπει να υπάρχει και η συγκατάθεση/έγκριση από τους υπεύθηνους του site επειδή πρόκειται να χρησιμοποιήσετε το όνομα, το λογότυπο κλπ πριν κάνετε την όποια κίνηση........Ειλικρινά δεν ξέρω γι'αυτό το αναφέρω.
δεν θα χρησημοποιήσουμε
Μήπως θα πρέπει να υπάρχει και η συγκατάθεση/έγκριση από τους υπεύθηνους του site επειδή πρόκειται να χρησιμοποιήσετε το όνομα, το λογότυπο κλπ πριν κάνετε την όποια κίνηση........Ειλικρινά δεν ξέρω γι'αυτό το αναφέρω.
κατ αρχήν ότι προτείνω να γίνει σίγουρα θα γίνει και με την δική σας άδεια και ίσως και μέσα από τις δραστηριότητες της λέσχης να υπάρχει και ένα οικονομικό όφελός για το site , νομίζω ότι δεν είναι και υποχρεωτικό να χρησημοποιήσουμε το λογότυπο του site εκτός αν εσείς το προτείνεται και γενικά η σκέψη μου είναι ότι μέσα από αυτή την κίνηση σε συνεργασία με εσάς να ωφελήσουμε το site γιατί αποτελεί ένα όμορφο κομμάτι μας.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δεν είμαι εγώ ο υπεύθηνος.....ούτε και οι άλλοι Mods. Τον Alexxx πρέπει να ρωτήσετε.
 

Επισκέπτης
Δεν είμαι εγώ ο υπεύθηνος.....ούτε και οι άλλοι Mods. Τον Alexxx πρέπει να ρωτήσετε.
νομίζω ότι εδώ είμαστε σαν μια οικογένεια και σίγουρα τον πρώτο λόγο θα τον έχει ο υπεύθυνος του site είτε ο Alexxx η όποιος θα εκπροσώπηση το site. 
 

Επισκέπτης
εγώ απλά μια πρόταση έκανα και την έκανα για την καλύτερη ανάπτυξη του site.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μην παρεξηγηθώ...δεν κρίνω την πρόταση σου. Απλά μια απορία είχα.
 

Επισκέπτης
Μην παρεξηγηθώ...δεν κρίνω την πρόταση σου. Απλά μια απορία είχα.
εγώ προσωπικά επειδή μου αρέσει πολύ το site έκανα αυτή την πρόταση μπορεί να είναι σωστή μπορεί να είναι και λάθος όμως την έκανα σκεπτόμενος κάτι καλό.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
 να φτιαξουμε και bourdela visa για να παιρνου επιστροφη 2% απο τα μπουρδελα και πληρωμη σε 6 ατοκες δοσεις στα μασαζ και στα CT.

Παντως αν γινει χοροεσπεριδα με τα μέλη του σαιτ η προσκληση να γίνει μεσα απο το Thread "Ομαδική Μαλακία"

εγώ προσωπικά επειδή μου αρέσει πολύ το site έκανα αυτή την πρόταση μπορεί να είναι σωστή μπορεί να είναι και λάθος όμως την έκανα σκεπτόμενος κάτι καλό.

  Εγω κανω πλακα οντως μια μπουρδελοτσαρκα θα ηταν κατι πιο εφικτό!!
 

Επισκέπτης
  να φτιαξουμε και bourdela visa για να παιρνου επιστροφη 2% απο τα μπουρδελα και πληρωμη σε 6 ατοκες δοσεις στα μασαζ και στα CT.

Παντως αν γινει χοροεσπεριδα με τα μέλη του σαιτ η προσκληση να γίνει μεσα απο το Thread "Ομαδική Μαλακία"

  Εγω κανω πλακα οντως μια μπουρδελοτσαρκα θα ηταν κατι πιο εφικτό!!
πιστεύω ότι η Κατερίνα θα μας προσφέρει εκπτωτικές κάρτες.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
EIMAΙ ΦΑΝΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡ...
θα εχουμε και celebrities στις συναντήσεις?
 

Επισκέπτης
μετά τις 20 Αυγούστου που θα γυρίσουν οι περισσότεροι συναγωνιστές ελπίζω να έχουμε καλύτερα αποτελέσματα.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom