Νέα

Ad Body Massage Σαπφούς 101

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 513
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Bodymassage

Μασατζίδικο
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
206
Like
158
Καλημερα σας και καλο Μηνα ευχομαστε. :rose:

Σημερα κυριακη και μεχρι τις 21:00 σας περιμενουν για ενα απολαυστικο μασαζ οι...

Βικυ
Ελενη
Ελπιδα
Ευη


Η Ευη
 

Συνημμένα

  • -.jpg
    -.jpg
    10,9 KB · Εμφανίσεις: 83
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: acab3

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
43
Like
1.124
Πόντοι
1.011
Σημερινό Κυριακάτικο πέρασμα με Βίκυ, η οποία είναι μια κάβλα μαυρισμένη και ψηλή με τις ποδάρες... μασάζ αθλητικό επαγγελματικού επιπέδου, πίπα με μπουκωμα, φτυσίματα πορνοστάρ, σεξ σε όλες τις στάσεις... τι να πω πια το μαγαζι έχει elite καταστάσεις στα 70 ευρω/ωρα σαν να μαστε στα 90s... δε ξερω ποια να διαλέξω κάφε φορά
 

Bodymassage

Μασατζίδικο
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
206
Like
158
Καλημερα σας και καλη βδομαδα.
Σημερα Δευτερα ειναι μαζι μας για να σας χαλαρωσουν οι...

Ευη
Ελενη
Ελπιδα
Χρυσανθη
Ολγα

Στα προγραμματα μας υπαρχει και body to body με ζεστο λαδι,επισης μασαζ με 4 χερια,και συντομα και nuru με ειδικο τζελ σε φουσκωτο στρωμα. :heavymetalbig:

Σας περιμενουμε!!!

Bodymassage  210-9579147
Ανοιχτα καθημερινα 11:00-21:00 και κυριακες.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Σημερινό Κυριακάτικο πέρασμα με Βίκυ, η οποία είναι μια κάβλα μαυρισμένη και ψηλή με τις ποδάρες... μασάζ αθλητικό επαγγελματικού επιπέδου, πίπα με μπουκωμα, φτυσίματα πορνοστάρ, σεξ σε όλες τις στάσεις... τι να πω πια το μαγαζι έχει elite καταστάσεις στα 70 ευρω/ωρα σαν να μαστε στα 90s... δε ξερω ποια να διαλέξω κάφε φορά

εχω να παω πολύ καιρό,αλλά θα πω το εξης.....το μαγαζί ειναι πράγματι καλό,περιποιημένο και οι κοπέλλες κανουν καλό μασαζ.
Εχει ομως 2 θεματα.Το πρωτο ειναι οτι ολες οι κοπέλλες μαζευονται στο σαλόνι και πρέπει να διαλέξεις επι τόπου.Αυτο σε καποιους δημιουργεί αμηχανία.......

Το δευτερο και πιο σημαντικό,εχει να κανει με τον χρόνο.Ετυχε σε μενα,εχει τυχει και σε αλλους απ΄οσο ξερω......Πήρα πρόγραμμα μισης ωρας με 50 ευρω και οταν τελειωσαμε ηρθε μεσα η υπεύθυνη και μου ειπε οτι ξεπεράσαμε τον χρονο για 5 λεπτά......αυτο φυσικά δεν ειναι ευθυνη του πελάτη,ο πελάτης παει για να χαλαρωσει,δεν μπορει να κοιτάει το ρολόι......η υπεύθυνη λοιπόν μου ειπε οτι οφειλω 70 ευρω,δηλαδή οσο το ωριαίο πρόγραμμα.......φυσικά πλήρωσα και εφυγα,δεν ηθελα να κανω φασαρια,αλλά απο μενα μαυρο απο τοτε.Αυτες ειναι κουτοπονηριές που χαλάνε την φημη οποιουδήποτε μαγαζιου.......
 

Bodymassage

Μασατζίδικο
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
206
Like
158
εχω να παω πολύ καιρό,αλλά θα πω το εξης.....το μαγαζί ειναι πράγματι καλό,περιποιημένο και οι κοπέλλες κανουν καλό μασαζ.
Εχει ομως 2 θεματα.Το πρωτο ειναι οτι ολες οι κοπέλλες μαζευονται στο σαλόνι και πρέπει να διαλέξεις επι τόπου.Αυτο σε καποιους δημιουργεί αμηχανία.......

Το δευτερο και πιο σημαντικό,εχει να κανει με τον χρόνο.Ετυχε σε μενα,εχει τυχει και σε αλλους απ΄οσο ξερω......Πήρα πρόγραμμα μισης ωρας με 50 ευρω και οταν τελειωσαμε ηρθε μεσα η υπεύθυνη και μου ειπε οτι ξεπεράσαμε τον χρονο για 5 λεπτά......αυτο φυσικά δεν ειναι ευθυνη του πελάτη,ο πελάτης παει για να χαλαρωσει,δεν μπορει να κοιτάει το ρολόι......η υπεύθυνη λοιπόν μου ειπε οτι οφειλω 70 ευρω,δηλαδή οσο το ωριαίο πρόγραμμα.......φυσικά πλήρωσα και εφυγα,δεν ηθελα να κανω φασαρια,αλλά απο μενα μαυρο απο τοτε.Αυτες ειναι κουτοπονηριές που χαλάνε την φημη οποιουδήποτε μαγαζιου.......

Ευχαριστουμε για το σχολιο σας οσον αφορα το χωρο και της κοπελες μας.

Στα δυο θεματα τωρα...
Στο πρωτο η απαντηση ειναι οτι αυτο με το σαλονι γινεται για να μην εχει καμια αμφιβολια η κοπελα οτι η υπευθυνη βαζει οποια θελει στο δωματιο.
Υπαρχει επιλογη και στο δωματιο να διαλεξετε αν το ζητησετε.
Στο δευτερο...
Προφανως για να πληρωσετε υστερα το ραντεβου ειστε πελατης και η υπευθυνη σας γνωριζει και ευχαριστουμε.Σε καμια περιπτωση δεν γινεται χρεωση 5 λεπτων οπως γραφετε παρα μονον αν ζητησατε εσεις απο την κοπελα κατι περισοτερο.
Ευχαριστουμε συγνωμη για το κατεβατο και σας ξαναπεριμενουμε.
Καλη σας μερα.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ευχαριστώ κι εγω για την απάντηση σας........
Και πελάτης ειμαι και μακρά εμπειρία εχω απο τα μασατζίδικα,οπότε μπορώ να καταλάβω κάποια πράγματα......
Αυτό με το σαλόνι δειχνει οτι δεν υπάρχει εμπιστοσύνη αναμεσα στις κοπέλλες και στην υπεύθυνη.....γνωρίζω οτι εχουν γινει καυγαδες σε πολλά μαγαζια,οταν οι κοπέλλες θεωρούν οτι η υπεύθυνη "προωθεί" ορισμενες κοπέλλες.....το οτι μπορει ο πελάτης να παει στο δωματιο και εκει να δηλώσει την επιλογή του δεν το ήξερα,καλά κανατε και το αναφέρατε.

Σε οτι αφορά το δευτερο θέμα,τιποτα το εξτρα η το ιδιαίτερο δεν ζήτησα......εγινε κανονικά το μασαζ και το πρόγραμμα,και μάλιστα σε ιδιαίτερα φιλικό κλίμα.Ο λόγος που ειχα επιλέξει το μισάωρο πρόγραμμα και οχι το ωριαίο που παρέχει μεγαλύτερη ανεση,ειναι οτι εγω ειχα περιορισμένο διαθέσιμο χρόνο,συνεπώς κι εγω ειχα στο μυαλό μου να μην ξεπεράσω τον χρόνο.......

Εν πάσει περιπτώσει,μεγάλα παιδιά είμαστε και καταλαβαινόμαστε......θεωρώ οτι ηταν μια κακη στιγμή.
Θα σας επισκευτω συντομα να τα πούμε και απο κοντά.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.470
Κριτικές
42
Like
7.934
Πόντοι
4.666
σε μένα πάντως ήταν όλα ΆΨΟΓΑ!!!!!!! :heavymetalbig:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.246
Κριτικές
46
Like
3.826
Πόντοι
4.365
..σε μενα παντως.. η Χρυσανθη.. πηγε να μου κανει πουστια..!!
-ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ....!!!
Ειχα παρει το μικρο προγραμμα(μισαωρο) λογω περιορισμενου χρονου που ειχα..
και ενω ειχε περασει το 20λεπτο.. συνεχιζε το μασαζ!!!Επιτιδες... για να μου πει μετα...  'Τελειωσε ο χρονος!'
Την ψιλιαστικα την δουλεια.. κ σηκωθηκα κ της ορμιξα.. :grin: ενω αυτη μ ελεγε 'μην βιαζεσαι' και καλα... :idiot:
Τεσπα..
Προσοχη μην την πατησει κανενας συναδελφος...
 

Bodymassage

Μασατζίδικο
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
206
Like
158
Καλησπερα σας...
Τριτη σημερα και μεχρι της 21:00 σας περιμενουν για ενα απολαυστικο μασαζ οι...
Ευη
Ελπιδα
Ολγα
Χρυσανθη
Ελενη.



Στα προγραμματα μας υπαρχει και body to body με ζεστο λαδι,επισης μασαζ με 4 χερια,και συντομα και nuru με ειδικο τζελ σε φουσκωτο στρωμα.

Σας περιμενουμε!!!

Bodymassage  210-9579147
Ανοιχτα καθημερινα 11:00-21:00 και κυριακες.
 

Bodymassage

Μασατζίδικο
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
206
Like
158
Καλημερα σας.
Ανανεωθητε μ ενα δροσιστικο μασαζ στον ομορφο χωρο μας.Σημερα μαζι σας ειναι οι....

Ευη
Βικυ
Ελενη
Ελπιδα
Ολγα
Και απο τις 14:00  η Χρυσανθη.

Bodymassage  210-9579147
Ανοιχτα καθημερινα 11:00-21:00 και κυριακες.

Η Ευη μας...  :rose:
 

Συνημμένα

  • -.jpg
    -.jpg
    5,5 KB · Εμφανίσεις: 75

Bodymassage

Μασατζίδικο
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
206
Like
158
Καλημέρα σας...
Σήμερα Παρασκευή  είναι μαζί μας για να σας χαλαρώσουν οι...

Βίκυ
Ελένη
Όλγα
Ελπίδα
Χρυσάνθη.. 14:00-21:00


Bodymassage  210-9579147
Ανοιχτα καθημερινα 11:00-21:00 και κυριακες
 

Bodymassage

Μασατζίδικο
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
206
Like
158
Καλημέρα σας....
Σήμερα είναι μαζί μας για να σας χαλαρώσουν μ ένα απολαυστικό μασαζ οι..

Βίκυ.. 11:00-17:00
Ελένη
Όλγα.. 11:00-18:00
Ελπίδα
Χρυσάνθη.. 14:00-21:00


Στα προγραμματα μας υπαρχει και body to body με ζεστο λαδι,επισης μασαζ με 4 χερια,και συντομα και nuru με ειδικο τζελ σε φουσκωτο στρωμα.

Bodymassage  210-9579147
Ανοιχτα καθημερινα 11:00-21:00 και κυριακες

 

kaulotsoutsounos

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
60
Like
8
Πόντοι
0
Σημερινό Κυριακάτικο πέρασμα με Βίκυ, η οποία είναι μια κάβλα μαυρισμένη και ψηλή με τις ποδάρες... μασάζ αθλητικό επαγγελματικού επιπέδου, πίπα με μπουκωμα, φτυσίματα πορνοστάρ, σεξ σε όλες τις στάσεις... τι να πω πια το μαγαζι έχει elite καταστάσεις στα 70 ευρω/ωρα σαν να μαστε στα 90s... δε ξερω ποια να διαλέξω κάφε φορά


Καλησπέρα...Η Βίκυ είναι η γνωστή από Κηφισιάς 10;;;
 

Bodymassage

Μασατζίδικο
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
206
Like
158
Η Όλγα μας... :rose:
 

Συνημμένα

  • 20180707_171432.jpg
    20180707_171432.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 74
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: acab3

Bodymassage

Μασατζίδικο
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
206
Like
158
Καλημέρα σας....Μια όμορφη Κυριακή ευχόμαστε σε όλους. :happy:
Σήμερα κοντά μας και μέχρι της 21:00 οι..
Ελένη
Ελπίδα
Όλγα
Βίκυ

Στα προγραμματα μας υπαρχει και body to body με ζεστο λαδι,επισης μασαζ με 4 χερια,και συντομα και nuru με ειδικο τζελ σε φουσκωτο στρωμα.

Bodymassage  210-9579147
Ανοιχτα καθημερινα 11:00-21:00 και κυριακες
 

Bodymassage

Μασατζίδικο
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
206
Like
158
Καλημέρα σας καλη βδομαδα...
Σήμερα Δευτέρα μαζί μας είναι οι..

Βίκυ μέχρι 15:00
Ελένη
Εύη
Ελπίδα
Χρυσάνθη.. 14:00-21:00

Στα προγραμματα μας υπαρχει και body to body με ζεστο λαδι,επισης μασαζ με 4 χερια,και συντομα και nuru με ειδικο τζελ σε φουσκωτο στρωμα.

Bodymassage  210-9579147
Ανοιχτα καθημερινα 11:00-21:00 και κυριακες

Η Εύη μας...
 

Συνημμένα

  • -.jpg
    -.jpg
    13,1 KB · Εμφανίσεις: 52

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.119
Πόντοι
5.946
Πάντως όποιος πάρει Ελένη να προσέχει...
Στο μασάζ είναι ικανή να σε σακατέψει...
Αν και όποιος γουστάρει eightίλα μουνόδασος από τρίχες να ψάχνει να βρεί τα μουνόχειλα θα περάσει καλά...
Χωρίς φιλιά και πίπα με ομπρέλα... ωραίο μιλφάκι πάντως κοντά στα 40 και προσπάθησε να το σώσει με ελεγχόμενο πάθος αλλά στην πιάτσα στα λαδάδικα υπάρχουν νεότερες και ομορφότερες στα ίδια λεφτά....
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
34
Like
3.921
Πόντοι
4.365
Πάντως όποιος πάρει Ελένη να προσέχει...
Στο μασάζ είναι ικανή να σε σακατέψει...
Αν και όποιος γουστάρει eightίλα μουνόδασος από τρίχες να ψάχνει να βρεί τα μουνόχειλα θα περάσει καλά...
Χωρίς φιλιά και πίπα με ομπρέλα... ωραίο μιλφάκι πάντως κοντά στα 40 και προσπάθησε να το σώσει με ελεγχόμενο πάθος αλλά στην πιάτσα στα λαδάδικα υπάρχουν νεότερες και ομορφότερες στα ίδια λεφτά....

Αμάν τύπε τι είπες τώρα..  :badair:
 

Bodymassage

Μασατζίδικο
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
206
Like
158
Καλημέρα σας...
Σήμερα Τρίτη μαζί μας είναι...

Ελπίδα
Ελένη
Εύη
Όλγα
Βίκυ μέχρι 15:00
Χρυσάνθη 14:00-21:00


Στα προγραμματα μας υπαρχει και body to body με ζεστο λαδι,επισης μασαζ με 4 χερια,και συντομα και nuru με ειδικο τζελ σε φουσκωτο στρωμα.

Bodymassage  210-9579147
Ανοιχτα καθημερινα 11:00-21:00 και κυριακες
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom