Νέα

Ad Body Massage Σαπφούς 101

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 513
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
6
Like
520
Πόντοι
301
Επίσκεψη πριν λίγες μέρες με στόχο απευθείας ραντεβού με την Χρυσάνθη (χωρίς να δω τις άλλες) που τόσο καλά λόγια έχουν γραφτεί για το μασάζ της. Πήρα τη μια ώρα στα 70€. Λοιπόν έχω να πω ότι το μασάζ της είναι επιπέδου ξενοδοχείου πολυτελείας. Απλά δεν υπάρχει. Νο1, ακόμα καλύτερη από την BBW Δήμητρα του DBA που θεωρούσα κορυφή μέχρι τώρα. Εμφανισιακά δεν τρελάθηκα. 36-40 ετώβν, κωλάρα μεν αλλά άβυζη και η μούρη της έχει αλλοιωθεί λίγο από τις πλαστικές. Δεν προχώρησα σε σεξ καθώς άρχισε κάτι κόλπα σαν την τύπισα από το Grace Μαρούσι και έμεινα σε φραπέ 5 αστέρων. Πολύ καλή.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.246
Κριτικές
46
Like
3.826
Πόντοι
4.365
70€ για μια μαλακία δηλαδη...??!!! :headbang:
Μαλλον ειναι το κολπακι της Χρυσανθης αυτο.. να προσπαθει να σε ξεπεταξει με μαλακία για μην ιδρωσει την φανελα....!!Το ειχε κανει κ σ εμενα..αλλα την ψιλιαστικα την δουλεια.. κ της ορμηξα!!!! :zfuck:
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
6
Like
520
Πόντοι
301
70€ για μια μαλακία δηλαδη...??!!! :headbang:
Μαλλον ειναι το κολπακι της Χρυσανθης αυτο.. να προσπαθει να σε ξεπεταξει με μαλακία για μην ιδρωσει την φανελα....!!Το ειχε κανει κ σ εμενα..αλλα την ψιλιαστικα την δουλεια.. κ της ορμηξα!!!! :zfuck:

Ναι εχεις δικιο. Αφου μετα την ρώτησα αν εχει πιο οικονομικο προγραμμα με μασαζ και φραπε αλλα ειπε οχι. Δεν θα επαναληφθει.
 

powerranger7

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Η Λαουρα δουλεύει ακόμα εδώ?ξέρει κανείς?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Πρόσφατη επίσκεψη στο Σαπφούς 101 και συνεδρία με την Βίκυ,πάρα πολύ καλή και θα γράψω εντυπώσεις στην σελίδα τους.Παρούσα η Χριστίνα,δεν είδα κάποια άλλη την στιγμή εκείνη και για την Εύα που ήταν μία από τις επιλογές μου μου είπαν από Δευτέρα...ήταν Παρασκευή μεσημέρι.Ακολουθεί η κριτική μου που ελπίζω να την εμφανίσουν.
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Κριτικές
4
Like
1.420
Πόντοι
206
Καμιά δεν κάνει πίπα άνευ. Έχω απογοητευτεί με το συγκεκριμένο θεραπευτήριο
 

Kwstasss123

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
0
Καμιά δεν κάνει πίπα άνευ. Έχω απογοητευτεί με το συγκεκριμένο θεραπευτήριο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το αλλο με τον Τοτο το ξερεις...!!!
Ολες κανουν..  απλα κανουν την πουστια να ζητανε extra €.... :headbang: :idiot: >:( >:( >:( >:(
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Κριτικές
4
Like
1.420
Πόντοι
206
Για αυτό το έκοψα και εγω
 

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
  Πέρασμα από το κατάστημα πριν λίγες ημέρες.Βρισκεται στην πλατεία Δαβάκη σε πολύ κεντρικό σημείο.Μου ανοιξ την πόρτα μια εντυπωσιακή ξανθιά κοπέλα λίγο πάνω από 30 ετών και με πέρασε στο σαλόνι.Με ενημέρωσε ότι στο κατάστημα βρίσκονται 2 κοπέλες από τις οποίες η μία ήταν σε πρόγραμμα και μου φώναξε την άλλη η οποία είναι η Λάουρα.
  Λοιπόν η Λάουρα είναι μια μελαχρινη κοπέλα γεμάτη με έκφυλο πρόσωπο μακριά από τα δικά μου γουστα.Η κοπέλα της υποδοχής με ενημέρωσε ότι κάνει και αυτή πρόγραμμα αλλά δεν έχω δει παραπάνω πληροφορίες και φοβήθηκα την φολα.Ειναι ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους και απίστευτο σώμα λαμπάδα,ύψος περίπου στο 1.60(φορούσε και ένα κολάν και ήταν κολαση μαζί με τις γόβες της),όνομα ξεχασα να ρωτήσω...Αν έχει κάποιος κάποια πληροφορία ας την δωσει!!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.470
Κριτικές
42
Like
7.934
Πόντοι
4.666
  Πέρασμα από το κατάστημα πριν λίγες ημέρες.Βρισκεται στην πλατεία Δαβάκη σε πολύ κεντρικό σημείο.Μου ανοιξ την πόρτα μια εντυπωσιακή ξανθιά κοπέλα λίγο πάνω από 30 ετών και με πέρασε στο σαλόνι.Με ενημέρωσε ότι στο κατάστημα βρίσκονται 2 κοπέλες από τις οποίες η μία ήταν σε πρόγραμμα και μου φώναξε την άλλη η οποία είναι η Λάουρα.
  Λοιπόν η Λάουρα είναι μια μελαχρινη κοπέλα γεμάτη με έκφυλο πρόσωπο μακριά από τα δικά μου γουστα.Η κοπέλα της υποδοχής με ενημέρωσε ότι κάνει και αυτή πρόγραμμα αλλά δεν έχω δει παραπάνω πληροφορίες και φοβήθηκα την φολα.Ειναι ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους και απίστευτο σώμα λαμπάδα,ύψος περίπου στο 1.60(φορούσε και ένα κολάν και ήταν κολαση μαζί με τις γόβες της),όνομα ξεχασα να ρωτήσω...Αν έχει κάποιος κάποια πληροφορία ας την δωσει!!

κανά νεότερο από εδώ?
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.689
Πόντοι
456

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
43
Like
1.124
Πόντοι
1.011
Πέρασμα σήμερα από Σαπφούς 1ο όροφο... πολύ δυνατό ρόστερ : Εύη -η καυλιάρα ξανθιά με τα σαρκώδη χείλη και τη σέξυ διάθεση ... Βικυ -η ψηλή μελαχροινή με τις βυζάρες της ρωσικής σχολής (gymnastics δες κριτικές), Ελένη -hairy pussy milf ελληνιδα και μια 20ρα καινούρια μολδαβέζα που ξεχνάω το όνομα... πήρα 1 h body-to-body  με Βικυ 90 ευρω μόλις (τέλεια)
 

tedbreaker

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
86
Κριτικές
4
Like
152
Πόντοι
0
Πέρασμα σήμερα από Σαπφούς 1ο όροφο... πολύ δυνατό ρόστερ : Εύη -η καυλιάρα ξανθιά με τα σαρκώδη χείλη και τη σέξυ διάθεση ... Βικυ -η ψηλή μελαχροινή με τις βυζάρες της ρωσικής σχολής (gymnastics δες κριτικές), Ελένη -hairy pussy milf ελληνιδα και μια 20ρα καινούρια μολδαβέζα που ξεχνάω το όνομα... πήρα 1 h body-to-body  με Βικυ 90 ευρω μόλις (τέλεια)


Ευχαριστούμε για την ενημέρωση φίλε μου!
Αλλά τι; Γυμνές παρέλασαν και είδες το γατάκι της Ελένης;
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.246
Κριτικές
46
Like
3.826
Πόντοι
4.365
:2funny: :2funny:
Ειναι γνωστο ρε φιλε αυτο...
οσοι την εχουμε παρει... το ξερουμε.. ;)
Συνισταται για μερακλιδες!!! :grin:
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση φίλε μου!
Αλλά τι; Γυμνές παρέλασαν και είδες το γατάκι της Ελένης;
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.689
Πόντοι
456
:2funny: :2funny:
Ειναι γνωστο ρε φιλε αυτο...
οσοι την εχουμε παρει... το ξερουμε.. ;)
Συνισταται για μερακλιδες!!! :grin:
Χαχα το θέμα είναι όμως να είναι η ίδια συνολικά "καλό μουνι" και όχι μόνο το πως έχει το γατάκι της, εμένα προσωπικά λίγη τρίχα (λίγη όμως, είπαμε) καθόλου δεν με χαλάει εφόσον φυσικά είναι καθαρό και περιποιημενο χωρίς οσμες και μαλακιες, ίσα ίσα που δείχνει και "χαρακτήρα γυναίκας"  :rockon: και όχι κοριτσιού, πλέον το καραφλο μουνακι όσο υπέροχο και να είναι, φαντάζει λιγότερο εντυπωσιακό μιας και το έχει το 99% των (εργαζόμενων) γυναικών εκεί έξω.  :S
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Πέρασμα σήμερα από Σαπφούς 1ο όροφο... πολύ δυνατό ρόστερ : Εύη -η καυλιάρα ξανθιά με τα σαρκώδη χείλη και τη σέξυ διάθεση ... Βικυ -η ψηλή μελαχροινή με τις βυζάρες της ρωσικής σχολής (gymnastics δες κριτικές), Ελένη -hairy pussy milf ελληνιδα και μια 20ρα καινούρια μολδαβέζα που ξεχνάω το όνομα... πήρα 1 h body-to-body  με Βικυ 90 ευρω μόλις (τέλεια)
φιλε αυτη την βικυ τι ωρα την βρηκες
γιατι οποτε παω δεν ειναι εκει
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Χαχα το θέμα είναι όμως να είναι η ίδια συνολικά "καλό μουνι" και όχι μόνο το πως έχει το γατάκι της, εμένα προσωπικά λίγη τρίχα (λίγη όμως, είπαμε) καθόλου δεν με χαλάει εφόσον φυσικά είναι καθαρό και περιποιημενο χωρίς οσμες και μαλακιες, ίσα ίσα που δείχνει και "χαρακτήρα γυναίκας"  :rockon: και όχι κοριτσιού, πλέον το καραφλο μουνακι όσο υπέροχο και να είναι, φαντάζει λιγότερο εντυπωσιακό μιας και το έχει το 99% των (εργαζόμενων) γυναικών εκεί έξω.  :S
Σωστός ο μερακλής αλλά όπως τονισες με....μέτρο κ με τις προϋποθέσεις που έθεσες
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.689
Πόντοι
456
Σωστός ο μερακλής αλλά όπως τονισες με....μέτρο κ με τις προϋποθέσεις που έθεσες
Εντάξει μερακλής θα ήμουν αν ήμουν των "δασικών εκτάσεων"  :2funny: εγω στο μυαλό μου έχω γατάκια των πιο γνωστών πορνοσταρ, αν έχετε παρατηρήσει την τελευταία 3-5ετια έχει γίνει πολύ της μόδας το συγκεκριμένο στυλ. Φυσικά το ιδιο το μουνακι να είναι εντελώς παρκέ γυαλιστερό και ψηλά ψηλά βορείως της κλειτοριδας μια περιποιημένη τριμαρισμενη λεπτή ή και χοντρή γραμμή, τρίγωνο ακόμα και σχετικά πυκνό και πλούσιο αλλά μέχρι εκεί, από clit και νοτίως καράφλα.  :wanker: :wanker: :wanker:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.359
Πόντοι
41.443
Εντάξει μερακλής θα ήμουν αν ήμουν των "δασικών εκτάσεων"  :2funny: εγω στο μυαλό μου έχω γατάκια των πιο γνωστών πορνοσταρ, αν έχετε παρατηρήσει την τελευταία 3-5ετια έχει γίνει πολύ της μόδας το συγκεκριμένο στυλ. Φυσικά το ιδιο το μουνακι να είναι εντελώς παρκέ γυαλιστερό και ψηλά ψηλά βορείως της κλειτοριδας μια περιποιημένη τριμαρισμενη λεπτή ή και χοντρή γραμμή, τρίγωνο ακόμα και σχετικά πυκνό και πλούσιο αλλά μέχρι εκεί, από clit και νοτίως καράφλα.  :wanker: :wanker: :wanker:


ακριβως ετσι.
μολις περιεγραψες το ιδανικο μουνακι  :rolleyes: :rolleyes:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom