Νέα

Blue Vision τσοντοσινεμά Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thomas115656
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 350K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.738
Κριτικές
126
Like
7.780
Πόντοι
7.885
Blue vision Πειραιά κανείς να πάμε μαζί τώρα?
Ρε τύπε εσύ δεν έλεγες ότι δεν ξαναπατας το πόδι σου εκεί :confused::confused:. Πάλι αγαμητος θα μείνεις και μπαίνεις εδώ να κλαιγεσαι.
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
498
Πόντοι
21
Ρε τύπε εσύ δεν έλεγες ότι δεν ξαναπατας το πόδι σου εκεί :confused::confused:. Πάλι αγαμητος θα μείνεις και μπαίνεις εδώ να κλαιγεσαι.
Κήπα και εγώ δεν θα πεταχτεί η πουτσα ο μαλάκας της παρέας να πει την μαλακια του?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.738
Κριτικές
126
Like
7.780
Πόντοι
7.885
Κήπα και εγώ δεν θα πεταχτεί η πουτσα ο μαλάκας της παρέας να πει την μαλακια του?
Το έγραψες ή δεν το έγραψες ρε μαλακα. Πουτσα θες τώρα την θες, σκατοβλακα.
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
498
Πόντοι
21
Το έγραψες ή δεν το έγραψες ρε μαλακα. Πουτσα θες τώρα την θες, σκατοβλακα.
Ρε πήγαινε γαμησου νούμερο και φέρε μας την είσπραξη.πουτσοζητιανα εδώ μέσα αρχιδι έχεις γαμησει όλα τα θέματα ρε μουνοπανο.αντε παλιοσαβουρα που σε κρατάνε εδώ μέσα και κοροιδευεις όλο τον κόσμο ξεκολιαρη.
 

lionheart74

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Πήγα πρωτη φορα χτες Παρασκευή στις 1 30 και ηταν κλειστο. Γενικα τι ωρες παιζει?Απο κοσμο τι μαζευει?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.738
Κριτικές
126
Like
7.780
Πόντοι
7.885
Πήγα πρωτη φορα χτες Παρασκευή στις 1 30 και ηταν κλειστο. Γενικα τι ωρες παιζει?Απο κοσμο τι μαζευει?
Τύπε κόσμο δεν μαζεύει ποτέ αλλά μπορείς να πας με τον τύπο @xlarg που ψάχνεται να τον γαμησουν εκεί μέσα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: dskoul

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
410
Like
408
Πόντοι
21
Ρε πήγαινε γαμησου νούμερο και φέρε μας την είσπραξη.πουτσοζητιανα εδώ μέσα αρχιδι έχεις γαμησει όλα τα θέματα ρε μουνοπανο.αντε παλιοσαβουρα που σε κρατάνε εδώ μέσα και κοροιδευεις όλο τον κόσμο ξεκολιαρη.
Θεωρείς ότι τώρα που εβρισες είσαι μάτσο άντρας?

Δίκιο έχει ο Κωστάκης... έλεγες ότι δεν θα ξαναπάς
Και τώρα ζητιανευεις
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.115
Πόντοι
206
Πήγα πρωτη φορα χτες Παρασκευή στις 1 30 και ηταν κλειστο. Γενικα τι ωρες παιζει?Απο κοσμο τι μαζευει?
αυτα τα ιδρυματα που υπαρχουν για φορολογικους λογους των ιδιοκτητων οπως το μπλου το ατραξ το λαμδα που εκλεισε δεν εχουν ουτε σταθερα ωραρια ουτε κοσμο,ανοιγουν οταν θυμουνται,απο κοσμο μαζευει 2-3 παθητικα ζομπι που ειναι μονιμοι εκει λογικα θα μενουν κοντα και κανα γυφτο που ζηταει λεφτα
 

lionheart74

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
αυτα τα ιδρυματα που υπαρχουν για φορολογικους λογους των ιδιοκτητων οπως το μπλου το ατραξ το λαμδα που εκλεισε δεν εχουν ουτε σταθερα ωραρια ουτε κοσμο,ανοιγουν οταν θυμουνται,απο κοσμο μαζευει 2-3 παθητικα ζομπι που ειναι μονιμοι εκει λογικα θα μενουν κοντα και κανα γυφτο που ζηταει λεφτα
Ευχαριστω για την απαντηση.Απλα μου τη βαρεσε προχθες και εφυγα απο αθηναικο για να το εξερευνησω αλλα εφαγα φολα
 

A1234

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2024
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
Ποίες μέρες μαζεύει κόσμο και τι ώρες επειδή θέλω να το επισκεφτώ με την κοπέλα μου;
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.115
Πόντοι
206
Ποίες μέρες μαζεύει κόσμο και τι ώρες επειδή θέλω να το επισκεφτώ με την κοπέλα μου;
1368_2.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom