Νέα

Blue Vision τσοντοσινεμά Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thomas115656
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 349K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
επειδη ειμαι κοντα, αλλά δεν εχω παει, να καταλαβω απο καποιο μελος, αν ειναι μονο φαση για κρος? η παιζει και το με ξεκωλιαζεις ανωνυμα και βογγαω σαν πουτανα και για οποιον στηνεται? εινι σκοτεινα?
 

GOHN SEX

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2022
Μηνύματα
99
Like
91
Πόντοι
0
επειδη ειμαι κοντα, αλλά δεν εχω παει, να καταλαβω απο καποιο μελος, αν ειναι μονο φαση για κρος? η παιζει και το με ξεκωλιαζεις ανωνυμα και βογγαω σαν πουτανα και για οποιον στηνεται? εινι σκοτεινα?
Ειναι φαση για τα παντα...ειδικα αν καποιος στηνετε πεφτει ξεκωλιασμα...και ναι ειναι σκοτεινα...
 

GOHN SEX

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2022
Μηνύματα
99
Like
91
Πόντοι
0
επειδη ειμαι κοντα, αλλά δεν εχω παει, να καταλαβω απο καποιο μελος, αν ειναι μονο φαση για κρος? η παιζει και το με ξεκωλιαζεις ανωνυμα και βογγαω σαν πουτανα και για οποιον στηνεται? εινι σκοτεινα?
Αν ειναι και πας ενημερωσε εδω αν θες
 

Giwrgoss1

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
113
Like
192
Πόντοι
1
Ψήνετε κάποιος σήμερα; λέω να πάρω το στριγκακι μου και να πάω..
 
  • Like
Αντιδράσεις: OMSA20

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
Γεια,ειμαι απο επαρχια νεος φοιτητης 19 ετων στην Αθηνα,και ντυνομαι με περουκα,πεδιλα και φουλ αποτριχωση με λειζερ και καθαριοτητα.Θελω να επισκεφτω το σινεμα και εχω αποριες.Υπαρχει χωρος στο σινεμα να αλλαξω?Επισης εχω εμπειρια σε σπιτι μεχρι 3 αντρες μαζι και σκεφτομαι να μπω να αλλαξω και να στηθω για πιπα κωλο,πως συνενοουνται ποιος θα γαμησει πιπωσει πεφτουν ολοι μαζι ??Αν ο αλλος ειναι καθαρο μου αρεσει και χωρις καποτα να νιωσω τα χυσια. Σκεφτομαι και το Αθηναικο που διαβασα μαζευει κωλομπαραδες. Καποια συμβουλη??
 

Συνημμένα

  • kanesex.jpg
    kanesex.jpg
    68,1 KB · Εμφανίσεις: 124

GOHN SEX

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2022
Μηνύματα
99
Like
91
Πόντοι
0
Ειναι καλη επιλογη το vision για αυτο που αναζητας...θα το καταευχαριστηθεις παρα πολυ...εχει φυσικα χωρο να αλλαξεις και Σιγουρα θα πεσουν ολοι μαζι...επειδη συχναζω συνεχεια οι θαμωνες ειναι παντα καθαροι...ποτε λες να το επισκεφτεις?
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
Ειναι καλη επιλογη το vision για αυτο που αναζητας...θα το καταευχαριστηθεις παρα πολυ...εχει φυσικα χωρο να αλλαξεις και Σιγουρα θα πεσουν ολοι μαζι...επειδη συχναζω συνεχεια οι θαμωνες ειναι παντα καθαροι...ποτε λες να το επισκεφτεις?
Αυριο απο τις 12 το πρωι ως τις 4 σκεφτομουν.επισης για ποσο κοσμο μιλαμε οτι πεφτει για να μην τρομαξω?ηλικιες?
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
2.339
Πόντοι
456
Γεια,ειμαι απο επαρχια νεος φοιτητης 19 ετων στην Αθηνα,και ντυνομαι με περουκα,πεδιλα και φουλ αποτριχωση με λειζερ και καθαριοτητα.Θελω να επισκεφτω το σινεμα και εχω αποριες.Υπαρχει χωρος στο σινεμα να αλλαξω?Επισης εχω εμπειρια σε σπιτι μεχρι 3 αντρες μαζι και σκεφτομαι να μπω να αλλαξω και να στηθω για πιπα κωλο,πως συνενοουνται ποιος θα γαμησει πιπωσει πεφτουν ολοι μαζι ??Αν ο αλλος ειναι καθαρο μου αρεσει και χωρις καποτα να νιωσω τα χυσια. Σκεφτομαι και το Αθηναικο που διαβασα μαζευει κωλομπαραδες. Καποια συμβουλη??
απο τη φωτογραφια παντως σουπερ σεξι , τι κριμα να μην ειμαι Αθηνα ,νσ περασεις καλα σου ευχομαι
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
914
Like
834
Πόντοι
86
Γεια,ειμαι απο επαρχια νεος φοιτητης 19 ετων στην Αθηνα,και ντυνομαι με περουκα,πεδιλα και φουλ αποτριχωση με λειζερ και καθαριοτητα.Θελω να επισκεφτω το σινεμα και εχω αποριες.Υπαρχει χωρος στο σινεμα να αλλαξω?Επισης εχω εμπειρια σε σπιτι μεχρι 3 αντρες μαζι και σκεφτομαι να μπω να αλλαξω και να στηθω για πιπα κωλο,πως συνενοουνται ποιος θα γαμησει πιπωσει πεφτουν ολοι μαζι ??Αν ο αλλος ειναι καθαρο μου αρεσει και χωρις καποτα να νιωσω τα χυσια. Σκεφτομαι και το Αθηναικο που διαβασα μαζευει κωλομπαραδες. Καποια συμβουλη??
Υπάρχουν στο ισόγειο και στον όροφο καμπίνες πριβέ διαφόρων μεγεθών, όπου μπορείς να αλλάξεις και να μείνεις - ανάλογα με τα κέφια - μόνος για χειρωνακτική εργασία ή για συνέυρεση με παρέα, αναλόγως. Επίσης, στον όροφο υπάρχουν και ευρύχωρες καμπίνες με τζαμωτό = ό,τι κάνεις είναι σε κοινή θέα. Στο υπόγειο υπάρχουν χώροι με χωρίσματα αλλά όχι ακριβώς πριβέ. Προσφέρεται περισσότερο για ομαδικές καταστάσεις... "ελευθέρας βοσκής".
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
Υπάρχουν στο ισόγειο και στον όροφο καμπίνες πριβέ διαφόρων μεγεθών, όπου μπορείς να αλλάξεις και να μείνεις - ανάλογα με τα κέφια - μόνος για χειρωνακτική εργασία ή για συνέυρεση με παρέα, αναλόγως. Επίσης, στον όροφο υπάρχουν και ευρύχωρες καμπίνες με τζαμωτό = ό,τι κάνεις είναι σε κοινή θέα. Στο υπόγειο υπάρχουν χώροι με χωρίσματα αλλά όχι ακριβώς πριβέ. Προσφέρεται περισσότερο για ομαδικές καταστάσεις... "ελευθέρας βοσκής".
Ευχαριστώ για την απάντηση, ομαδική κατάσταση με ενδιαφέρει,δηλ να κάνω περατζαδα παρέλαβαν με δουν και να ανέβω στο όροφο να σταθώ στα τέσσερα και όποιος έρθει.τι ώρες μαζεύει ενεργητικούς??
 

GOHN SEX

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2022
Μηνύματα
99
Like
91
Πόντοι
0
Μεσημερια μαζευει κατα τις 3 και βραδυ κατα τις 9
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
588
Like
1.099
Πόντοι
206
Γεια,ειμαι απο επαρχια νεος φοιτητης 19 ετων στην Αθηνα,και ντυνομαι με περουκα,πεδιλα και φουλ αποτριχωση με λειζερ και καθαριοτητα.Θελω να επισκεφτω το σινεμα και εχω αποριες.Υπαρχει χωρος στο σινεμα να αλλαξω?Επισης εχω εμπειρια σε σπιτι μεχρι 3 αντρες μαζι και σκεφτομαι να μπω να αλλαξω και να στηθω για πιπα κωλο,πως συνενοουνται ποιος θα γαμησει πιπωσει πεφτουν ολοι μαζι ??Αν ο αλλος ειναι καθαρο μου αρεσει και χωρις καποτα να νιωσω τα χυσια. Σκεφτομαι και το Αθηναικο που διαβασα μαζευει κωλομπαραδες. Καποια συμβουλη??
ψοφας για πουτσες ρε ξεκωλο
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom