Νέα

Blue Vision τσοντοσινεμά Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thomas115656
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 351K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Kάποτε τα τσοντοσινεμα εγραφαν απ' εξω "δυο εργα σεξ" ή κατι τετοια.

Πλεον θα γραφουν "Νικολ 9-12 το βραδυ για περιορισμενες εμφανισεις αυτη τη βδομαδα".
Ετσι ακριβως :)
Οι εποχες αλλαζουν
Αλλαζουμε κ εμεις
Το ελεγε κ ενα ασμα :)
Φιλακια
Τα λεμε το βραδυ στις 21:30 κ για 3 ωρες :) με τρελες ορεξεις
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
κανα ζευγαρακι θα παει αποψε στον εν λογω συνεμα η μπαααα εσυ λιλα τι ωρα θα πας στον αβερωφ
 

Επισκέπτης

Λιγο πιο δυνατα θαθελα το βραδυ αποτι ο τυπακος στο βιντεο μου
 
OP
OP
thomas115656

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
να ρωτησω τι κανατε στην νικολ και δεν εχει ακομα γραψει πως περασε .? :huh: :huh:
 

Επισκέπτης
Καλησπερα :)
Παρασκευη απογευμα μαλλον blue vision μεχρι βραδακι σιγουρα :)
Την ακριβη ωρα τις επομενες μερες για να σας στηθω για τις καυλες κ τις ορεξεις σας
Καθαριοτητα κ ασφαλεια :)
Για πολλα  :2on1:
 

Επισκέπτης
:2on1:
Παρασκευη στις 19:00 μεχρι τις 21:30 θαμαι blue vision για τις ορεξεις σας κ μονο
Καθαριοτητα κ ασφαλεια
Για να σκισετε το στενο κωλομουνακι μου:)
 

Wanderman35

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτη επίσκεψη σήμερα το βραδάκι στο μαγαζί. 8 η είσοδος. Σαν χώρος δεν μου πολυάρεσε. Το attraxx, σαν παρόμοιος χώρος, είναι καλύτερος. Στον πάνω όροφο σε μία καμπίνα μια cross. (Η Νικόλ? μπορεί...) Πρέπει να πέρασαν μερικοί...αν και δεν είχε πολλούς εκείνη την ώρα. Ακουστικά μπορώ να πω πάντως πως πρέπει να κάνει καλό deepthroating! Μετά ήρθε κι άλλος ένας και άλλαξε σε "γυναίκα" στο υπόγειο. Καμμία σχέση όμως νομίζω με την 1η. Η Ένας νεαρός τον έπαιζε στο υπόγειο αραχτός σε μια καμπίνα, λίγοι γυρόφερναν πέρα δώθε, άλλοι άραζαν σε ένα πάσο που έχει και μιλούσαν (μάλλον γνωστοί), ε δεν έκατσα πολύ κι έφυγα. Μέτρια πράγματα...Κι αυτή η μυρωδιά από τα τσιγαριλίκια, έλεος...
 

Επισκέπτης
Πρώτη επίσκεψη σήμερα το βραδάκι στο μαγαζί. 8 η είσοδος. Σαν χώρος δεν μου πολυάρεσε. Το attraxx, σαν παρόμοιος χώρος, είναι καλύτερος. Στον πάνω όροφο σε μία καμπίνα μια cross. (Η Νικόλ? μπορεί...) Πρέπει να πέρασαν μερικοί...αν και δεν είχε πολλούς εκείνη την ώρα. Ακουστικά μπορώ να πω πάντως πως πρέπει να κάνει καλό deepthroating! Μετά ήρθε κι άλλος ένας και άλλαξε σε "γυναίκα" στο υπόγειο. Καμμία σχέση όμως νομίζω με την 1η. Η Ένας νεαρός τον έπαιζε στο υπόγειο αραχτός σε μια καμπίνα, λίγοι γυρόφερναν πέρα δώθε, άλλοι άραζαν σε ένα πάσο που έχει και μιλούσαν (μάλλον γνωστοί), ε δεν έκατσα πολύ κι έφυγα. Μέτρια πράγματα...Κι αυτή η μυρωδιά από τα τσιγαριλίκια, έλεος...
Ευχαριστω για τα καλα σ
Λογια
Καλη συνεχεια :)
 

Επισκέπτης
:fuck2:
:pipa1:
Στις 18:00 η ωρα και για 3 ωρες αποψε
Για τις ορεξεις σας
Για να ξεδωσετε οπως γουσταρετε :)
Θα σας περιμενω οσο πιο σεξι ντυμενη κ στημενη
Φιλακια
 

Επισκέπτης
:2on1:
Θα σας περιμενω απο τις 18 κ μετα
Για 3 ωρες τρελα καυλωμενη να με ταισετε κ να με σκισετε :)
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
ανεβασε φωτο με το ροζ ολοσωμο και τις γοβες
 

Ironhead

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2015
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Ρε αδέλφια ανταπόκριση από το blue vision θα έχουμε ή  πεσατε όλοι με τα μούτρα στα γαμησια με την nicol
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom