Νέα

Blue Vision τσοντοσινεμά Πειραιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thomas115656
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 351K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Τύπε αν συνεχίσεις έτσι τα βλέπω λίγα τα ψωμιά σου στο φόρουμ  :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:

Κωστάκη αν την Κυριακή δεν είχες φάει 3 φαπίδια μέστο Καραϊσκάκης  δεν θα  απαντούσες τώρα έτσι


ΜΠΟΥΧΑΧΟΑΧΟΑΟΧΑΟΧΟΑΧΟΑΧΟΑΧΟ  :badair: :badair: :badair: :badair:


:thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge:
 

karam2016

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Τύπε αν συνεχίσεις έτσι τα βλέπω λίγα τα ψωμιά σου στο φόρουμ  :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:
Καλά συγνώμη είναι κακό να ρωτάς κάποιον αν πήγε στρατό? Θα μπορούσα να παράδειγμα να ρωτήσω αν έχει σπουδάσει.
Εσύ είσαι κάποιος συντονιστής του foroum και με προειδοποιείς ή απλά γράφεις για να γράφεις?
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Nicol χωρίς παρεξήγηση γράφω εδώ γιατί ως νέος δεν μπορώ να στείλω pm. Είσαι CD ή Trans γιατί γράφεις κωλομουνάκι.  :think: :think:

κωλομουνακι δηλαδη μονο κωλαρακι αλλα επειδη αισθανεται κοριτσι το λεει κωλομουνακι ,ελπιζω να βοηθησα αρκετα
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
ΌΧΙ φίλε μου άλλο μουνί και άλλο κωλοτρυπίδα. Αν ήταν έτσι θα πηδούσαμε και κατσίκες. Α τώρα που το σκέφτηκα πως και δεν δοκιμάζετε να φέρετε καμία κατσίκα στο σινεμά? :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

φιλε μου κωλοτρυπιδα εχουν και οι γυναικες και καποιες την προσφερουν απλοχερα μαλλον θα ηθελες να πεις αλλο να γαμας μουνι και αλλο κωλο αντρικο η σε κρος η τρανς.
τωρα αν εσυ βαζεις στο ιδιο τσουβαλι το να κανεις σεξ με εναν αντρα που εχει νου -μυαλο και αυτο που κανει το γουσταρει με το να πας με ενα ζωο που δεν ξερω πως καταλαβες οτι θελει να το πηδηξεις σε ποια διαλεχτο τα ειπατε????...μηπως καταλαβες τι οελω να πω??? οτι απλα η νικολ και η καθε νικολ αυτο που κανει το γουσταρει ενω το παραδειγμα με την κατσικα ηταν ατυχες γιατι το ζωακι δεν σου ζητησε κατι τετοιο αρα αν το φερεις θα υποστει σεξ χωρις την θεληση της....εμ δεν μπορουσα να μην απαντησω
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16

Επισκέπτης
Καλησπερα σας
Το να κατσω να αναλυσω στον οποιοδηποτε τι ειναι
Πως το κανω
Γιατι το κανω
"Αν εχω παει στρατο"(ασχετο)
Αν ειναι αυτος π με ρωταει περισσοτερο αντρας απο αυτους που με συναντανε , αν ειναι περισσοτερο ανθρωπος απο εμενα η τον οποιοδηποτε που σιγουρα δε βγαζει κακια κ δεν ασχολειται με κατι που δεν τον αφορα, επισης τον τροπο που σκεπτεται δεν τον καταλαβαινω για να μπορεσω να απαντησω ολα αυτα διοτι σιγουρα εγω δε θα σκεφτομουν ουτε για πλακα να σκισω μια κατσικα(ζωακι) κτηνοβασια, δε θα παρομοιαζα ποτε εναν ανθρωπο με μια κατσικα οχι γιατι δεν υπολογιζω την κατσικα η τον ανθρωπο απλα σεβομαι και τα δυο ειδη!!! Καποιος που δεν καυλωνει με τρανς κροσς δε θαμπορεσει  ΠΟΤΕ να καταλαβει-εμπεδωσει που βρισκεται η καυλα, δεν απανταω συνηθως σε τρολλαρισμα κ σε "κακεντρεχεις ανθρωπους απλα στην συγκεκριμενη περιπτωση πραγματικα απορω γιατι να ασχολεισαι με κατι που δε σε αφορα!!! Εχεις ελευθερο χρονο πολυ σιγουρα κ περισσεια κακια να μοιρασεις!! Σευχαριστω παντως! Καλη συνεχεια σου ευχομαι κ να προσεχεις!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.882
Πόντοι
7.885
Κωστάκη αν την Κυριακή δεν είχες φάει 3 φαπίδια μέστο Καραϊσκάκης  δεν θα  απαντούσες τώρα έτσι


ΜΠΟΥΧΑΧΟΑΧΟΑΟΧΑΟΧΟΑΧΟΑΧΟΑΧΟ   :badair: :badair: :badair: :badair:


:thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge:

Tύπε εγώ κάθε χρόνο πανηγυρίζω τις 3αρες μέσα στο καραισκάκη  :birdman: :birdman: :grin: :grin: και φέτος πήρα πάλι τέτοιες χαρές  :2funny: :2funny:,για τον παναθηναικό δεν με νοιάζει σαν ομάδα το ίδιο χαίρομαι και αν σας τα χώσει ο απόλλων σμύρνης  :zfuck: :fuck1:.Ο τύπος έκανε το κλασσικό λάθος που κάνουν οι νέοι (κλώνοι) και συνήθως παίρνουν τον πούλο από τα θρεντ  :jerking: :jerking:,δεν γίνεται να είσαι νέος και να τα χώνεις με ερωτήσεις τύπου αν έχεις πάει στράτο σε συγκεκριμένο μέλος εδώ μέσα,είναι τεράστια πιρφοριά  :headbang: :headbang:
 

karam2016

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν για να απαντήσω σε όλους. Οκ δεκτό που η Nicol θεωρεί την κωλοτρυπίδα της μουνάκι. Το σχόλιο για την κατσίκα ήταν σχήμα λόγου διότι γράφτηκε πως στο σκοτάδι τρύπα να ' ναι κι ότι να ΄ναι στην ουσία. Τέλος για την ερώτηση για το στρατό ήθελα να πω πως αν πήγε θα χόρτασε πούτσες ή αν δεν πήγε να πάει γιατί θα χορτάσει γαμήσι. Μην μου την πέφτετε όλοι χωρίς λόγο. Τέλος για αυτό που είπε ο άλλος πως είμαι κλώνος όχι δεν είμαι απλά παρακολουθούσα για μήνες το foroum χωρίς να κάνω εγγραφή .
Καλά γαμήσια αγόρια!!!

ΥΓ. Δεν σας κατακρίνω επειδή είσαι gay ή Bi ίσα ίσα μαγκιά σας που δεν μασάτε να το διαφημίζετε.
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπόν για να απαντήσω σε όλους. Οκ δεκτό που η Nicol θεωρεί την κωλοτρυπίδα της μουνάκι. Το σχόλιο για την κατσίκα ήταν σχήμα λόγου διότι γράφτηκε πως στο σκοτάδι τρύπα να ' ναι κι ότι να ΄ναι στην ουσία. Τέλος για την ερώτηση για το στρατό ήθελα να πω πως αν πήγε θα χόρτασε πούτσες ή αν δεν πήγε να πάει γιατί θα χορτάσει γαμήσι. Μην μου την πέφτετε όλοι χωρίς λόγο. Τέλος για αυτό που είπε ο άλλος πως είμαι κλώνος όχι δεν είμαι απλά παρακολουθούσα για μήνες το foroum χωρίς να κάνω εγγραφή .
Καλά γαμήσια αγόρια!!!

ΥΓ. Δεν σας κατακρίνω επειδή είσαι gay ή Bi ίσα ίσα μαγκιά σας που δεν μασάτε να το διαφημίζετε.
Κωστακη το τι θεωρει η Νικολ τον κωλο της δεν νομιζω να μας πεφτει λογος.και οσο για την τρυπα στο σκοταδι γραφτηκε για να σου πει οτι στον σινεμα αν παει μια γυναικα θα στηθει και θα γαμηθει σαν να μην υπαρχει αυριο γιατι εκεινη την φαση  ηθελε να φαει οσες πιο ψωλες μπορουσε ,ετσι οταν εισαι εκει και βλεπεις να μπαινει μεσα μια κρος η τρανς αν τα εχεις γεματα τα αρχιδια ισως σκεφτεις μωρε δεν γαμιεται απο το να τραβηξω μαλακια θα πηδηξω να ξελαφρωσω ,τωρα αν εμπαινε κατσικα θα φωναζαμε τον θεο παν απο την μυθολογια που πηγε με αιγα για να σου απαντησω στο σχημα λογου,οσο για τον στρατο αν παει η νικολ αλλα και η καθε νικολ μπορει να μην φαει τοσο πουτσα οσο νομιζεις εχτος αν κυκλοφορουν μαζι με αλλες ετσι...

 

Συνημμένα

  • κατάλογος.jpg
    κατάλογος.jpg
    9,9 KB · Εμφανίσεις: 33

karam2016

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Οκ επομένως λύθηκε η παρεξήγηση , καλή συνέχεια!
 

Επισκέπτης
Ενημερωτικα
Υπαρχουν κ τα ατομα που πανε στρατο κ γενικοτερα στην καθημερινοτητα τους δε γουσταρουν να δινουν δικαιωματα τετοιου τυπου
Ισως να μην εχεις γνωρισει εσυ τετοιου ειδους ανθρωπους
Επισης στο σκοταδι οπως λες που δεν ειναι σκοταδι δε στηνομαι στον οποιοδηποτε κ δεν παω με οποιον ερθει αν δε με καυλωνει κατι στην εμφανιση του
Ολα τα υπολοιπα ταφηνω για σενα κ φυσικα οτι εγραψες στην τλτ παραγραφο σου δεν αγγιζει την πραγματικοτητα
Καλη συνεχεια
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Ok δικαίωμά σου δεν είναι όμως φίλε το ίδιο να γαμιέσαι με τον Μήτσο και το ίδιο με τη Στικούδη.

Άτοπη η σύγκριση σου .  Η ομορφιά είναι και για τα δύο φύλα .
Η Νικολ από όσο βλέπω έχει πολύ όμορφο κωλαράκι που θα ζήλευε το 99% των γυναικών .
 

karam2016

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Εντάξει παιδιά σεβαστές οι απόψεις σας απλά επιτρέψτε μου να διαφωνώ. Έλεος με το στανιό να με πείσετε. Δεν μπορώ να έχω διαφορετική άποψη?
 

Επισκέπτης
Σαββατο μετα τις 21:30 και για 3ωρες σε δωματιακι blue vision :) για τις ορεξεις σας :)
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Σαββατο μετα τις 21:30 και για 3ωρες σε δωματιακι blue vision :) για τις ορεξεις σας :)

εχω μια προταση να σου κανω...τι θα ελεγες να το κανεις τα ραντεβου σου μια ωρα αργοτερα και να εχεις και μια δευτερη καυλιτσα σαν εσενα να δουμε ποσοι θα ερθουν????
η τυπισα ειναι πολυ καλο κορμι και πολυ ερωτικο μωρο....αν θες μου απαντας και σε π.μ για οτι αλλο θες....
 

Επισκέπτης
εχω μια προταση να σου κανω...τι θα ελεγες να το κανεις τα ραντεβου σου μια ωρα αργοτερα και να εχεις και μια δευτερη καυλιτσα σαν εσενα να δουμε ποσοι θα ερθουν????
η τυπισα ειναι πολυ καλο κορμι και πολυ ερωτικο μωρο....αν θες μου απαντας και σε π.μ για οτι αλλο θες....
Σου εχω στειλει πμ
Μιλαμε αποκει κ ενημερωνουμε μετα :)
Μαρεσουν οι δυνατες φασεις κ το ξερεις :)
 

Επισκέπτης
:2on1:
Σαββατο μετα τις21:30 κ για 3ωρες θα βρισκομαι blue vision  στημενη για τα γουστα σας
Ορθια κ στα 4 για να χορεψω πανω σας οπως εσεις θελετε
Καθαριοτητα κ ασφαλεια!!!
Η ενας ενας η οπως εσεις γουσταρετε στο δωματιο της καυλας :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom