Νέα

Bill Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zadren
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 759
  • Εμφανίσεις 107K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
95
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, είμαι εντελώς καινούριος στο παιχνίδι και έχω μερικές απορίες. Επειδή δεν μένω Αθήνα είμαι παραέξω αν πάω την Τετάρτη απόγευμα στο Bill υπάρχει περίπτωση να φάω άκυρο να είναι όλα φουλ? Γνωρίζετε αν δέχονται κρατήσεις 1-2 μέρες πριν ή δέχονται μόνο όταν πας εκεί? Ευχαριστώ παιδιά.
 

ελενακρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
92
Like
312
Πόντοι
20
Καλησπέρα σε όλους, είμαι εντελώς καινούριος στο παιχνίδι και έχω μερικές απορίες. Επειδή δεν μένω Αθήνα είμαι παραέξω αν πάω την Τετάρτη απόγευμα στο Bill υπάρχει περίπτωση να φάω άκυρο να είναι όλα φουλ? Γνωρίζετε αν δέχονται κρατήσεις 1-2 μέρες πριν ή δέχονται μόνο όταν πας εκεί? Ευχαριστώ παιδιά.
Νομίζω θα βρεις..
 
  • Like
Αντιδράσεις: kgkano

Atux

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
114
Κριτικές
7
Like
562
Πόντοι
301
Καλησπέρα σε όλους, είμαι εντελώς καινούριος στο παιχνίδι και έχω μερικές απορίες. Επειδή δεν μένω Αθήνα είμαι παραέξω αν πάω την Τετάρτη απόγευμα στο Bill υπάρχει περίπτωση να φάω άκυρο να είναι όλα φουλ? Γνωρίζετε αν δέχονται κρατήσεις 1-2 μέρες πριν ή δέχονται μόνο όταν πας εκεί? Ευχαριστώ παιδιά.
Τέτοιες ημέρες η Αθήνα είναι άδεια, λογικά θα βρεις. Αν πάλι δε βρεις, υπάρχει και η εναλλακτική ακριβώς απέναντι.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
2.010
Κριτικές
47
Like
7.330
Πόντοι
5.646
Τέτοιες ημέρες η Αθήνα είναι άδεια, λογικά θα βρεις. Αν πάλι δε βρεις, υπάρχει και η εναλλακτική ακριβώς απέναντι.
Ότι ώρα και να πας βρίσκεις τώρα δωμάτιο
Ειδικά μεσημέρι
 

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
35
Like
8.282
Πόντοι
6.246
Πολλές αναμνήσεις από το Bill όλα αυτά τα χρόνια..
Μου το είχε προτείνει ένας φίλος που πήγαινε με την κοπέλα του.
Εκεί έχω κάνει όλα τα ραντεβού μου με τα κορίτσια του χώρου (εκτός από ένα, το ξεμούνιασμα της Annas110 που δεν κατέβαινε κέντρο)..
Έχω επισκεφτεί διάφορα δωμάτια και κάποια αρκετές φορές.. Σίγουρα δεν τα έχω δει όλα καθώς ακόμα και πρόσφατα μου έδωσαν ένα στον πέμπτο που είχε διαφορετική διαρρύθμιση από τα υπόλοιπα και ήταν μια ευχάριστη έκπληξη..
Η ποιότητα και καθαριότητα των δωματίων πάντα εξαιρετική ακόμα και σε ώρες αιχμής.. Κανένα παράπονο.
Χωρίς αύξηση τιμής όλα αυτά τα χρόνια.. Πολύ καλό site κιόλας όπου βλέπεις παρεχόμενες υπηρεσίες, προσφορές και φωτό από τα δωμάτια..
Σαν κορυφαίο σκηνικό ever θυμάμαι να είμαι σε δωμάτιο στον δεύτερο όροφο, όρθιος στην άκρη του κρεβατιού με τον υπερμούναρο Taylor Magic :smitten:να με ρουφάει και ξαφνικά να ανοίγει η πόρτα από την καθαρίστρια (ύστερα από λάθος συνεννόηση για καθαρισμό δωματίου) και να κοιταζόμαστε σε φάση wtf? :2funny: Μετά σκάσαμε στα γέλια.. Αξέχαστη στιγμή.
Αν γυρίζαμε τσόντα λογικά θα ήταν κι αυτή μουνάρα και θα μας έλεγε ήρθα κι εγώ :buck2:
 

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
44
Like
95
Πόντοι
0
Τέτοιες ημέρες η Αθήνα είναι άδεια, λογικά θα βρεις. Αν πάλι δε βρεις, υπάρχει και η εναλλακτική ακριβώς απέναντι.
Ευχαριστώ για την βοήθεια παιδιά. Κάτι τελευταίο, στο σάιτ δεν είδα αναλυτικό κατάλαγο τιμών (απότι κατάλαβα είναι 22 ευρώ - 4 ώρες και 40 ευρώ - 8 ώρες)? 'Η ισχύει κάτι άλλο.
 

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
35
Like
8.282
Πόντοι
6.246
Τι αναλυτικό? Ή θα μείνεις ημιδιαμονή 22ε ή διανυκτέρευση 40ε.. Είναι ξεκάθαρο.
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
586
Πόντοι
81
Συναγωνιστές, μια κοπέλα που είναι ρεσεψιόν, ξέρουμε τίποτα; το έχω σκεφτεί κάποιες φορές να την ρωτήσω αν κάνει και κάτι άλλο εκτός από ρεσεψιόν, αλλά αν δε είναι, σκέφτομαι μην στραβώσει μαζί μου,οτι την τσουβάλιασα μαζί με τις υπόλοιπες κορασίδες.
 

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
5
Like
2.174
Πόντοι
496
Πολλές αναμνήσεις από το Bill όλα αυτά τα χρόνια..
Μου το είχε προτείνει ένας φίλος που πήγαινε με την κοπέλα του.
Εκεί έχω κάνει όλα τα ραντεβού μου με τα κορίτσια του χώρου (εκτός από ένα, το ξεμούνιασμα της Annas110 που δεν κατέβαινε κέντρο)..
Έχω επισκεφτεί διάφορα δωμάτια και κάποια αρκετές φορές.. Σίγουρα δεν τα έχω δει όλα καθώς ακόμα και πρόσφατα μου έδωσαν ένα στον πέμπτο που είχε διαφορετική διαρρύθμιση από τα υπόλοιπα και ήταν μια ευχάριστη έκπληξη..
Η ποιότητα και καθαριότητα των δωματίων πάντα εξαιρετική ακόμα και σε ώρες αιχμής.. Κανένα παράπονο.
Χωρίς αύξηση τιμής όλα αυτά τα χρόνια.. Πολύ καλό site κιόλας όπου βλέπεις παρεχόμενες υπηρεσίες, προσφορές και φωτό από τα δωμάτια..
Σαν κορυφαίο σκηνικό ever θυμάμαι να είμαι σε δωμάτιο στον δεύτερο όροφο, όρθιος στην άκρη του κρεβατιού με τον υπερμούναρο Taylor Magic :smitten:να με ρουφάει και ξαφνικά να ανοίγει η πόρτα από την καθαρίστρια (ύστερα από λάθος συνεννόηση για καθαρισμό δωματίου) και να κοιταζόμαστε σε φάση wtf? :2funny: Μετά σκάσαμε στα γέλια.. Αξέχαστη στιγμή.
Αν γυρίζαμε τσόντα λογικά θα ήταν κι αυτή μουνάρα και θα μας έλεγε ήρθα κι εγώ :buck2:
Τρομερη η taylor magic...η καλυτερη πιπα που μου εχουν κανει....κατι μουνοχειλα να τα γλυφεις ωρα...και να τρεχουν τα υγρα!!!!
 

v1273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
7
Like
950
Πόντοι
361
Συναγωνιστές, μια κοπέλα που είναι ρεσεψιόν, ξέρουμε τίποτα; το έχω σκεφτεί κάποιες φορές να την ρωτήσω αν κάνει και κάτι άλλο εκτός από ρεσεψιόν, αλλά αν δε είναι, σκέφτομαι μην στραβώσει μαζί μου,οτι την τσουβάλιασα μαζί με τις υπόλοιπες κορασίδες.
Ποια από όλες
Γιατί εγώ μια ωραία δεν έχω πετύχει
 

Atux

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
114
Κριτικές
7
Like
562
Πόντοι
301
Ευχαριστώ για την βοήθεια παιδιά. Κάτι τελευταίο, στο σάιτ δεν είδα αναλυτικό κατάλαγο τιμών (απότι κατάλαβα είναι 22 ευρώ - 4 ώρες και 40 ευρώ - 8 ώρες)? 'Η ισχύει κάτι άλλο.
Η ημιδιαμονή (το για λίγο που λένε και στη ρεσεψιόν) είναι 3 ώρες. Στο απέναντι είναι 3.5 ώρες.
 

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
160
Κριτικές
14
Like
783
Πόντοι
311
Έχω καιροοοοο να πάω bill. Ερώτηση ! Τα ποτηράκια με το κρασί που δίνουν πίνονται η να παρω προμήθειες ?
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.566
Κριτικές
99
Like
26.028
Πόντοι
26.236
Εγω πάω για να καυλαντισω με τη καστανη τη καινουρια στη ρεσεψιόν μόνο :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom