Νέα

Bill Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zadren
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 753
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.944
Κριτικές
121
Like
50.481
Πόντοι
21.661
Εκ των συμφραζομένων προέκυψε ότι είναι έτσι ακριβώς όπως τα λες.

Το θέμα είναι ότι αν θέλεις να κάνεις πολύωρο ή δύο ραντεβού συνεχόμενα τι θα κάνεις.

Θα κατέβεις να κάνεις check out και θα ξανανέβεις;

Σε κάθε περίπτωση παραγνωριστήκαμε και με το Bill.
για πολύωρο πάνω από τις 3 ώρες που έχουν σαν μίνιμουμ, θα εξαρτηθεί από την κινητικότητα της ημέρας.
γι'αυτό άλλωστε σου έχουν το 3ωρο σαν μίνιμουμ, για να γίνεται ανακύκλωση πελατών, αλλά και να σου δώσουν ένα περιθώριο σε περίπτωση αργοπορίας κάποιου.
για πολύωρα πάνω από 3ωρο η' θα το συνεννοηθείς από πριν αν στο δώσει, ανάλογα την ημέρα πάντα η' θα πας σε κανονικό ξενοδοχείο.
δε φταίει το Μπιλ η' το κάθε ανάλογο Μπιλ σε αυτό το κομμάτι.
θα έφταιγε αν δε σου έβαζε το μίνιμουμ ώρας.
έχει τύχει να πάω Κυριακή μεσημέρι και να μην υπάρχει ούτε πλακάκι και με κόσμο να περιμένει στο σαλόνι.
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
για πολύωρο πάνω από τις 3 ώρες που έχουν σαν μίνιμουμ, θα εξαρτηθεί από την κινητικότητα της ημέρας.
γι'αυτό άλλωστε σου έχουν το 3ωρο σαν μίνιμουμ, για να γίνεται ανακύκλωση πελατών, αλλά και να σου δώσουν ένα περιθώριο σε περίπτωση αργοπορίας κάποιου.
για πολύωρα πάνω από 3ωρο η' θα το συνεννοηθείς από πριν αν στο δώσει, ανάλογα την ημέρα πάντα η' θα πας σε κανονικό ξενοδοχείο.
δε φταίει το Μπιλ η' το κάθε ανάλογο Μπιλ σε αυτό το κομμάτι.
θα έφταιγε αν δε σου έβαζε το μίνιμουμ ώρας.
έχει τύχει να πάω Κυριακή μεσημέρι και να μην υπάρχει ούτε πλακάκι και με κόσμο να περιμένει στο σαλόνι.
Ρε κανε καμια φορολογικη δήλωση ρε λογιστακο και ασε τα μπιλ και τα μπουρδελα..
Ρε τεμπέλη λουφαδορος μια ζωη σε 2 ωρες σχολας αλλα δεν κρατιεσαι χωρίς το μπου ουτε μιση ωρα.
 

The Metalhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2019
Μηνύματα
99
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
300
επειδη ειχες παει μεσημερι, λογικα παντα, δε σου εδωσαν γιατι θα κερδιζαν παραπανω απο τους υπολοιπους πελατες, μιας και κλεινουν περισσοτερα δωματια-αρα περισσοτερα φραγκα.
συν το οτι καποιες απο τις (γνωστες) εργαζομενες εχουν αποκλειστικη συνεργασια και θελουν δωματια ελευθερα για καθε ωρα (ας πουμε).
αν ειχες παει βραδυ επειδη δεν εχει την ιδια κινητικοτητα, ανετα θα σου εδιναν.
εχω κανει διανυκτερεση στο μπιλ.
Συμφωνώ κι εγώ, ομοίως έχω πάει βράδυ (μετά τις 12) και έχω κάνει διανυκτέρευση μέχρι το πρωί.
 

Dante_80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
253
Κριτικές
5
Like
991
Πόντοι
361
Ζητησα και γω προσφατα για διαμονη ολοκληρη μερα η πανω απο 3 ωρες κ μου ειπαν οτι δε γινεται. Ουτε να κατεβω και να ξαναπαρω το δωματιο, που δε στεκει..και παω τακτικα εκει.
Στο απεναντι μαγαζι παιζει πανω απο 3ωρο με συννενοηση?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.999
Κριτικές
191
Like
51.428
Πόντοι
41.443
Γιατί δεν πάτε λίγο παραπάνω στο Centrotel ρε παίχτες αφού θέλετε διανυκτέρευση;
Ωραίο μαγαζί είναι κι αυτό, κυριλέ και εχει και σίγουρα διανυκτέρευση και δεν μανουριαζουν αν δουν κορίτσι της δουλειάς.
 

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.342
Κριτικές
35
Like
7.982
Πόντοι
6.246
Μικρά μικρά από το Μπιλ.
Χαμός και χθες, μόνο ένα δωμάτιο διαθέσιμο όταν πήγα.
Καθώς περίμενα στην είσοδο το ασανσέρ, συναγωνιστής εισέρχεται από την είσοδο του γκαράζ και κατευθύνεται άμεσα προς το ασανσέρ. Που πάτε του λέει η κοπέλα? Μαζί είστε? Τι μαζί γαμωτο μου? Θα μας βγει και το όνομα.
Καταφθάνει η κοπέλα στο δωμάτιο μου έξαλλη. Μου λέει την συνάντησε στον διάδρομο μεγάλος σε ηλικία συναγωνιστής και την ρώτησε ποια είναι. Του απάντησε και της είπε κρίμα που είσαι από γραφείο και πήγε να την χουφτώσει!! Ευτυχώς δεν τον κοπανησε.
Λήξη ραντεβού και κατέβηκα από τις σκάλες. Μούρη με μούρη με πολύ γνωστή ανεξάρτητη. Αυτά είναι τα καλά του ξενοδοχείου.
 

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
789
Κριτικές
47
Like
8.881
Πόντοι
6.236
Μικρά μικρά από το Μπιλ.
Χαμός και χθες, μόνο ένα δωμάτιο διαθέσιμο όταν πήγα.
Καθώς περίμενα στην είσοδο το ασανσέρ, συναγωνιστής εισέρχεται από την είσοδο του γκαράζ και κατευθύνεται άμεσα προς το ασανσέρ. Που πάτε του λέει η κοπέλα? Μαζί είστε? Τι μαζί γαμωτο μου? Θα μας βγει και το όνομα.
Καταφθάνει η κοπέλα στο δωμάτιο μου έξαλλη. Μου λέει την συνάντησε στον διάδρομο μεγάλος σε ηλικία συναγωνιστής και την ρώτησε ποια είναι. Του απάντησε και της είπε κρίμα που είσαι από γραφείο και πήγε να την χουφτώσει!! Ευτυχώς δεν τον κοπανησε.
Λήξη ραντεβού και κατέβηκα από τις σκάλες. Μούρη με μούρη με πολύ γνωστή ανεξάρτητη. Αυτά είναι τα καλά του ξενοδοχείου.
Τι έψαξα λίγο το θέμα, το βράδυ πολλές φορές έχουν μόνο μια καμαριέρα να καθαρίσει δωμάτια, γιαυτό πολλά κλειδιά στον πάγκο και δεν τα δινουν. Επίσης για τη διανυκτέρευση αν πας νωρις το αρνούνται. Μόνο αν πάει κάποιος αργά πχ 11,12 μπορεί να δεχτούν. Έχει τύχει να δω στο ασανσέρ την αιμιλια μπαρακ, τη χαϊδέψα στο χέρι εσύ είσαι λέω; στείλε βαηπερ μ λεει
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
976
Κριτικές
21
Like
6.207
Πόντοι
2.836
Μικρά μικρά από το Μπιλ.
Χαμός και χθες, μόνο ένα δωμάτιο διαθέσιμο όταν πήγα.
Καθώς περίμενα στην είσοδο το ασανσέρ, συναγωνιστής εισέρχεται από την είσοδο του γκαράζ και κατευθύνεται άμεσα προς το ασανσέρ. Που πάτε του λέει η κοπέλα? Μαζί είστε? Τι μαζί γαμωτο μου? Θα μας βγει και το όνομα.
Καταφθάνει η κοπέλα στο δωμάτιο μου έξαλλη. Μου λέει την συνάντησε στον διάδρομο μεγάλος σε ηλικία συναγωνιστής και την ρώτησε ποια είναι. Του απάντησε και της είπε κρίμα που είσαι από γραφείο και πήγε να την χουφτώσει!! Ευτυχώς δεν τον κοπανησε.
Λήξη ραντεβού και κατέβηκα από τις σκάλες. Μούρη με μούρη με πολύ γνωστή ανεξάρτητη. Αυτά είναι τα καλά του ξενοδοχείου.
Εσύ περνάς καλά και πριν μπεις στο δωματιο:2funny:
 

karlotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
127
Κριτικές
5
Like
657
Πόντοι
301
καλησπερα αλανια!! ποσο κανει η σουιτα? κοιταξα μερικες σελιδες πισω και δεν ειδα κατι. οποιος ξερει ας το γραψει ευχαριστω!
 
  • Like
Αντιδράσεις: oblada

oblada

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
85
Κριτικές
10
Like
566
Πόντοι
290
καλησπερα αλανια!! ποσο κανει η σουιτα? κοιταξα μερικες σελιδες πισω και δεν ειδα κατι. οποιος ξερει ας το γραψει ευχαριστω!
Ναι δεν θα βρεις τιμή
Μόνο αν πάρεις τηλέφωνο
 

Gh0st

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, νέος στο άθλημα και έχω ερώτηση, αν και καλοκαίρι και η Αθήνα είναι άδεια ποια είναι η καλύτερη (λογική) ώρα για ραντεβού ώστε να έχει δωμάτιο και να μην παιχτεί αναμονή?
 

super80

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
106
Like
310
Πόντοι
21
Εχει πάρει κανεις τη σουίτα στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο? Αν ναι σε τι τιμή βγαίνει?

Υ.Γ. Ευχαριστω εκ των προτερων!
 

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.342
Κριτικές
35
Like
7.982
Πόντοι
6.246
Δεν έχει τύχει να πάρω σουίτα που ρωτάτε αρκετοί αλλά έχω την εντύπωση ότι κάποιος μου είχε πει πως κοστίζει 60ε.
Δεν επιβεβαιώνω 100%.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom