Νέα

Bill Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zadren
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 759
  • Εμφανίσεις 107K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sextrakian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2015
Μηνύματα
193
Κριτικές
8
Like
735
Πόντοι
301
μενω σε κανονικα ξενοδοχεια λογω δουλειας.
Επιτρέπουν κανονικά ξενοδοχεία να πάνε κοπέλες της δουλειάς; Εξαρτάται φυσικά και για ποια ξενοδοχεία μιλάμε.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.368
Κριτικές
32
Like
27.602
Πόντοι
8.346
Επιτρέπουν κανονικά ξενοδοχεία να πάνε κοπέλες της δουλειάς; Εξαρτάται φυσικά και για ποια ξενοδοχεία μιλάμε.
...ναι επιτρεπουν παντα (αρκει να μν ερθει σαν τσιρκο η αλλη). Ισως σε καποια ξενοδοχεια να χρειαστει να ενημερωσεις την ρεσεψιον οτι περιμενεις "επισκεπτη"!
Συνηθως μενω σε 4* ξενοδοχεια στο κεντρο
 

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
5
Like
2.174
Πόντοι
496
Καλησπερα επειδη εχει περασει καιρος απο τοτε που ειχα παει...ποσο κανει ενα απλο δωματιο για 3 ωρες 22 η 25....ΚΥΡΙΑΚΗ μερα?
 

GranCasona

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα, εχω κατεβει για μερικες μέρες Αθηνα και αποφασισα να παρω ενα εσκορτ για πρωτη φορα εδω περα. Απο οσο γνωριζω τα περισσοτερα incalls γινονται στην περιοχη του Μεταξουργειου αλλα ταυτοχρονα εχω μαθει οτι η περιοχη ειναι περιεργη και επικινδυνη. Ισχυει γενικα αυτο; Εχετε να προτείνετε δρομους απο το μετρο που ειναι ασφαλεις;
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.327
Κριτικές
23
Like
7.423
Πόντοι
3.446
Το δεύτερο σπίτι μου. Οταν θέλω ανεξάρτητη, ξέρω οτι θα καταλήξω εκεί, αφού οι περισσότερες το προτιμούν και ας λένε οτι έρχονται οπου θες εσύ . Την περασμένη εβδομάδα που το επισκέφθηκα ειχε αρκετό κόσμο. Περίμενα κάποια ώρα για να καθαρίσουν τα δωμάτια. Οταν μπήκα φαινόταν οτι μολις ειχε σφουγγαριστεί, ήθελε και μεγάλη προσοχή μην φας καμια τούμπα και βγεις off πριν αρχίσει ο αγώνας καλα καλα... Τα δωμάτια κάποια ανακαινισμένα κάποια οχι τόσο, τα μπάνια προτιμώ αυτά που κλείνουν οταν κανεις μπανιο τραβώντας το πορτακι, καλα για ηχομόνωση δεν το συζητάμε καν, ακους τα παντα. Απο το προσωπικό προτιμώ το τωρινό, ένας Κυριος ειναι τις περισσότερες φορες που παω και καποιες μια αλλη κοπέλα. Διακριτικοι, μια χαρά, καμια σχεση με μια ξυνή που είχανε πριν καιρό, που βαριοταν και να σου μιλήσει... Η τιμη ειναι 22 ευρώ για 3,5 ώρες αν θυμάμαι καλά , δεν εχω κάτσει τόσο ακόμα .. Πανεύκολη πρόσβαση και με τα ΜΜΜ , μολις 3-4 λεπτά περπατας και φτάνεις αν δεν θες να είσαι εκει με το αμάξι σου. Η περιοχή γενικά δεν ειναι και απο τις αγαπημένες μου , αλλά βολεύει οταν εισαι στο κέντρο και έχεις δουλειά. Συνήθως το συνδυάζω με κάτι άλλο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
5
Like
2.174
Πόντοι
496
Το δεύτερο σπίτι μου. Οταν θέλω ανεξάρτητη, ξέρω οτι θα καταλήξω εκεί, αφού οι περισσότερες το προτιμούν και ας λένε οτι έρχονται οπου θες εσύ . Την περασμένη εβδομάδα που το επισκέφθηκα ειχε αρκετό κόσμο. Περίμενα κάποια ώρα για να καθαρίσουν τα δωμάτια. Οταν μπήκα φαινόταν οτι μολις ειχε σφουγγαριστεί, ήθελε και μεγάλη προσοχή μην φας καμια τούμπα και βγεις off πριν αρχίσει ο αγώνας καλα καλα... Τα δωμάτια κάποια ανακαινισμένα κάποια οχι τόσο, τα μπάνια προτιμώ αυτά που κλείνουν οταν κανεις μπανιο τραβώντας το πορτακι, καλα για ηχομόνωση δεν το συζητάμε καν, ακους τα παντα. Απο το προσωπικό προτιμώ το τωρινό, ένας Κυριος ειναι τις περισσότερες φορες που παω και καποιες μια αλλη κοπέλα. Διακριτικοι, μια χαρά, καμια σχεση με μια ξυνή που είχανε πριν καιρό, που βαριοταν και να σου μιλήσει... Η τιμη ειναι 22 ευρώ για 3,5 ώρες αν θυμάμαι καλά , δεν εχω κάτσει τόσο ακόμα .. Πανεύκολη πρόσβαση και με τα ΜΜΕ , μολις 3-4 λεπτά περπατας και φτάνεις αν δεν θες να είσαι εκει με το αμάξι σου. Η περιοχή γενικά δεν ειναι και απο τις αγαπημένες μου , αλλά βολεύει οταν εισαι στο κέντρο και έχεις δουλειά. Συνήθως το συνδυάζω με κάτι άλλο.
Παντως εγω εχω παει 2 φορες....γαμησια απο τα διπλανα δωματια δεν ακουγα!!!!!
 

The Metalhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2019
Μηνύματα
98
Κριτικές
5
Like
519
Πόντοι
300
Το δεύτερο σπίτι μου. Οταν θέλω ανεξάρτητη, ξέρω οτι θα καταλήξω εκεί, αφού οι περισσότερες το προτιμούν και ας λένε οτι έρχονται οπου θες εσύ . Την περασμένη εβδομάδα που το επισκέφθηκα ειχε αρκετό κόσμο. Περίμενα κάποια ώρα για να καθαρίσουν τα δωμάτια. Οταν μπήκα φαινόταν οτι μολις ειχε σφουγγαριστεί, ήθελε και μεγάλη προσοχή μην φας καμια τούμπα και βγεις off πριν αρχίσει ο αγώνας καλα καλα... Τα δωμάτια κάποια ανακαινισμένα κάποια οχι τόσο, τα μπάνια προτιμώ αυτά που κλείνουν οταν κανεις μπανιο τραβώντας το πορτακι, καλα για ηχομόνωση δεν το συζητάμε καν, ακους τα παντα. Απο το προσωπικό προτιμώ το τωρινό, ένας Κυριος ειναι τις περισσότερες φορες που παω και καποιες μια αλλη κοπέλα. Διακριτικοι, μια χαρά, καμια σχεση με μια ξυνή που είχανε πριν καιρό, που βαριοταν και να σου μιλήσει... Η τιμη ειναι 22 ευρώ για 3,5 ώρες αν θυμάμαι καλά , δεν εχω κάτσει τόσο ακόμα .. Πανεύκολη πρόσβαση και με τα ΜΜΜ , μολις 3-4 λεπτά περπατας και φτάνεις αν δεν θες να είσαι εκει με το αμάξι σου. Η περιοχή γενικά δεν ειναι και απο τις αγαπημένες μου , αλλά βολεύει οταν εισαι στο κέντρο και έχεις δουλειά. Συνήθως το συνδυάζω με κάτι άλλο.
Τι μέρα και ωρα είχε τόσο κόσμο? Να ξέρουμε αν δεν θέλουμε καθολου αναμονη...
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.327
Κριτικές
23
Like
7.423
Πόντοι
3.446
Τι μέρα και ωρα είχε τόσο κόσμο? Να ξέρουμε αν δεν θέλουμε καθολου αναμονη...
Τις τελευταίες 2 φορές απογευμα μου έχει τύχει απο 18.00-20.00. Την μια περίμενα κανα δεκαλεπτο, την άλλη επειδή πέρασε η ώρα, πήγα απέναντι στο άλλο..
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.327
Κριτικές
23
Like
7.423
Πόντοι
3.446
Παντως εγω εχω παει 2 φορες....γαμησια απο τα διπλανα δωματια δεν ακουγα!!!!!
Τυχερός... Εγώ συχνά ακούω γυναικείες κραυγούλες.. Δίνουν πόνο οι συναγωνιστές και καλά κάνουν... Μπαίνεις αμέσως στο κλίμα..
 

gst007ath

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2008
Μηνύματα
222
Κριτικές
11
Like
576
Πόντοι
311
Ραντεβού με κοπέλα για διασκέδαση. Δεν είχε δωμάτιο το Μπιλ κ πήγα απέναντι στο Πριβε. Έχοντας χρόνο ανοίγω τηλεόραση κ βγαίνω στο μπαλκόνι για τσιγάρο. Απέναντι στο Μπιλ μεσήλικας κύριος σοβαρός καλοντυμένος είναι στο μπαλκόνι εν αναμονή κ αυτός. Μπαίνω για ντους κ ξαναβγαινω μπαλκόνι κ ο ίδιος κύριος είναι στο μπαλκόνι φορώντας ένα μαύρο στρινγκακι κ σεξυ δαντελωτό τοπ.. Γέλαγα μέχρι που ήρθε το ραντεβού μου....
 

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
5
Like
2.174
Πόντοι
496

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.215
Κριτικές
2
Like
22.570
Πόντοι
6.236
Ραντεβού με κοπέλα για διασκέδαση. Δεν είχε δωμάτιο το Μπιλ κ πήγα απέναντι στο Πριβε. Έχοντας χρόνο ανοίγω τηλεόραση κ βγαίνω στο μπαλκόνι για τσιγάρο. Απέναντι στο Μπιλ μεσήλικας κύριος σοβαρός καλοντυμένος είναι στο μπαλκόνι εν αναμονή κ αυτός. Μπαίνω για ντους κ ξαναβγαινω μπαλκόνι κ ο ίδιος κύριος είναι στο μπαλκόνι φορώντας ένα μαύρο στρινγκακι κ σεξυ δαντελωτό τοπ.. Γέλαγα μέχρι που ήρθε το ραντεβού μου....
Γιατί γέλαγες, ρε φίλε; Δεν πήγαινε χρωματικά το στριγκάκι με το τοπ;
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.327
Κριτικές
23
Like
7.423
Πόντοι
3.446
Αυτοί οι όροφοι δεν είναι ανακαινησμενοι?
Αμα ο άλλος έχει καύλες , τίποτα δεν τον σταματά... χαχα. Το να ακουστούν μερικές κραυγούλες που και που δεν ειναι τρομερό θέμα για μενα. Και σε άλλα ξενοδοχεία το εχω ακούσει. Δεν ακούω και ολη την επαφή μαζί με την στιχομυθία για να ενοχληθώ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom