Νέα

Bill Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zadren
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 759
  • Εμφανίσεις 107K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Trifonbakatsoulias

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
3.521
Κριτικές
32
Like
12.197
Πόντοι
4.496
Μια φορά που είχα πάει θαταν Σεπτέμβρης βραδάκι.
Όταν τελείωσα περίμενα λίγο για να πληρώσω .
Η Βάλια ήταν μαυρισμένη από το καλοκαίρι.
Φορούσε ένα μικροσκοπικό μπουστακι και τα βυζιά της ήταν σε κοινή θέα.
Η βίζιτα που είχα πάρει πριν δεν με καυλωσε τόσο.
Έφυγα με φουσκωμένο το παντελόνι.

20230131_182515.jpg

20230131_182451.jpg
καλή επιτυχία κορίτσαρε Βάλια!
Εχει παιξει και σε ταινια.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.888
Κριτικές
3
Like
4.493
Πόντοι
456
Δεν ξέρω αν έχει τύχει κ σε άλλον να πηγαίνεις για δωμάτιο,να σου λένε ότι είναι γεμάτο,να λες ότι θα περιμένω για όσο χρειαστεί,κ μετά από 10 λεπτά να σου δίνουν δωμάτιο ως δια μαγείας!!!τους συμφέρει να διώχνουν κόσμο;; γιατί πριν από μένα όταν μπήκα ήταν ένα παλικάρι κ ζητούσε δωμάτιο,με αποτέλεσμα να φύγει!
Κάποιος τελείωσε γρήγορα και βρέθηκε διαθέσιμο.Ισως καθάριζαν και κάποιο δωμάτιο αλλά δεν ξέρανε το χρόνο που ήθελε να τελειώσουν.Δεν είναι τόσο παράλογο.
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.181
Κριτικές
53
Like
6.688
Πόντοι
7.636
Δεν ξέρω αν έχει τύχει κ σε άλλον να πηγαίνεις για δωμάτιο,να σου λένε ότι είναι γεμάτο,να λες ότι θα περιμένω για όσο χρειαστεί,κ μετά από 10 λεπτά να σου δίνουν δωμάτιο ως δια μαγείας!!!τους συμφέρει να διώχνουν κόσμο;; γιατί πριν από μένα όταν μπήκα ήταν ένα παλικάρι κ ζητούσε δωμάτιο,με αποτέλεσμα να φύγει!
Μου έχει τύχει
Γενικά ώρες αιχμής είναι γεμάτο
Απογεύματα καθημερινης...Και μεσημέρια πολλές φορές
Στα γεμάτα συμπεριλαμβάνονται και τα άδεια τα οποία δεν έχουν καθαριστεί
 
  • Like
Αντιδράσεις: Knoper

Trifonbakatsoulias

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
3.521
Κριτικές
32
Like
12.197
Πόντοι
4.496
Μου έχει τύχει
Γενικά ώρες αιχμής είναι γεμάτο
Απογεύματα καθημερινης...Και μεσημέρια πολλές φορές
Στα γεμάτα συμπεριλαμβάνονται και τα άδεια τα οποία δεν έχουν καθαριστεί
Μονο μια φορα μου εχει τυχει να μη βρω δωματιο και περιμενα στο μπαρ.
 

BigMountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.535
Κριτικές
127
Like
32.882
Πόντοι
27.636
Δεν ξέρω αν έχει τύχει κ σε άλλον να πηγαίνεις για δωμάτιο,να σου λένε ότι είναι γεμάτο,να λες ότι θα περιμένω για όσο χρειαστεί,κ μετά από 10 λεπτά να σου δίνουν δωμάτιο ως δια μαγείας!!!τους συμφέρει να διώχνουν κόσμο;; γιατί πριν από μένα όταν μπήκα ήταν ένα παλικάρι κ ζητούσε δωμάτιο,με αποτέλεσμα να φύγει!

Μου έχει τύχει.

Είχα κανονίσει ραντεβού με ανεξάρτητη, φτάνω δεκαπέντε λεπτά νωρίτερα, ζητάω δωμάτιο, γεμάτο. Μου λένε να περιμένω αρκετά, μιας και έχει κόσμο στην αναμονή. Είχα αγχωθεί γιατί υπήρχε κίνδυνος να ακυρωθεί το ραντεβού, αλλά ως δια μαγείας μου δώσανε δωμάτιο, ενώ ο υπόλοιπος κόσμος περίμενε και με κοίταγαν με μισό μάτι.

Ανέβηκα και μετά από λίγο ήρθε η κοπέλα.

Το πιο πιθανό είναι οι κοπέλες να έχουν τα κονέ και πάντα να υπάρχει διαθέσιμο δωμάτιο για αυτές και τους πελάτες τους.
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
966
Like
2.729
Πόντοι
446
Κάποιος τελείωσε γρήγορα και βρέθηκε διαθέσιμο.Ισως καθάριζαν και κάποιο δωμάτιο αλλά δεν ξέρανε το χρόνο που ήθελε να τελειώσουν.Δεν είναι τόσο παράλογο.
Αυτό ισχύει που λες γιατί φαινόταν φρεσκοσφουγγαρισμενο το δωμάτιο!!
 

nothorny

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.322
Κριτικές
13
Like
10.997
Πόντοι
5.784
κάτι πρέπει να γίνει πάντως με την τσιγαρίλα....κάθε φορά που πάω μετά φεύγω λες κ έχω άσθμα...είναι τρομερά ενοχλητικό που επιτρέπουν το κάπνισμα στο δωμάτιο μέσα. και δεν πα να το αερίζουν κλπ?? έχουν ποτίσει τα δέρματα και οι κουρτίνες
Φίλε εγω αν και φανατικός καπνιστής θα σου πω ότι θα έπρεπε να υπήρχαν και 2-3 δωμάτια για μη καπνιστές... αν και δύσκολο το βλέπω.. πάντως, αν είχες κλείσει με την πιο μουναρα υπερτουμπανη που σε καυλωνε φοβερά και σου έλεγε να κάνει ένα τσιγάρο, δεν θα την αφηνες? Εγκυκλοπαιδικα ρωτάω.
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.334
Κριτικές
24
Like
6.709
Πόντοι
3.446
Μου έχει τύχει.

Είχα κανονίσει ραντεβού με ανεξάρτητη, φτάνω δεκαπέντε λεπτά νωρίτερα, ζητάω δωμάτιο, γεμάτο. Μου λένε να περιμένω αρκετά, μιας και έχει κόσμο στην αναμονή. Είχα αγχωθεί γιατί υπήρχε κίνδυνος να ακυρωθεί το ραντεβού, αλλά ως δια μαγείας μου δώσανε δωμάτιο, ενώ ο υπόλοιπος κόσμος περίμενε και με κοίταγαν με μισό μάτι.

Ανέβηκα και μετά από λίγο ήρθε η κοπέλα.

Το πιο πιθανό είναι οι κοπέλες να έχουν τα κονέ και πάντα να υπάρχει διαθέσιμο δωμάτιο για αυτές και τους πελάτες τους.
Μεχρι και για δωματιο σε ξενοδοχειο χρειαζεσαι βυσμα στην Ελλαδα
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
3.109
Like
6.315
Πόντοι
1.056
Μεχρι και για δωματιο σε ξενοδοχειο χρειαζεσαι βυσμα στην Ελλαδα
πλακα πλακα ισχυει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι ρε φίλε,τι γίνεται όλη η Αθήνα στο Bill γαμαει;;;
ενα μεγαλοο ποσοστο μπορω να πω,απορω πως δεν εχουν κανει κ 2ο Bill
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.583
Κριτικές
282
Like
12.522
Πόντοι
26.470
Φίλε εγω αν και φανατικός καπνιστής θα σου πω ότι θα έπρεπε να υπήρχαν και 2-3 δωμάτια για μη καπνιστές... αν και δύσκολο το βλέπω.. πάντως, αν είχες κλείσει με την πιο μουναρα υπερτουμπανη που σε καυλωνε φοβερά και σου έλεγε να κάνει ένα τσιγάρο, δεν θα την αφηνες? Εγκυκλοπαιδικα ρωτάω.
θα άνοιγα ένα παράθυρο...
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.334
Κριτικές
24
Like
6.709
Πόντοι
3.446
Γιατί ως γνωστόν στην Ελλάδα χωρίς βύσμα δεν πας πουθενά.

:tooth:
Στειλε σε π.μ την ανεξαρτητη,να την εχω στα υποψιν να μην περιμενω σαν μαλακας στην ουρα.Να κανω και φιγουρα στους υπολοιπους οτι ειμαι μεγας γαμιας και πηγαινω εκει καθε μερα και με ξερουν στη reception
 

BigMountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.535
Κριτικές
127
Like
32.882
Πόντοι
27.636
Στειλε σε π.μ την ανεξαρτητη,να την εχω στα υποψιν να μην περιμενω σαν μαλακας στην ουρα.Να κανω και φιγουρα στους υπολοιπους οτι ειμαι μεγας γαμιας και πηγαινω εκει καθε μερα και με ξερουν στη reception

Δυστυχώς αυτόν τον καιρό δε δουλεύει, είναι εκτός Ελλάδας. Ίσως ξαναδουλέψει το καλοκαίρι.

Απίστευτο κορίτσι με ανώτερες υπηρεσίες, αλλά ακριβή.

Νομίζω καταλαβαίνεις για ποια μιλάω.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.530
Like
11.666
Πόντοι
3.506
Ναι ρε φίλε,τι γίνεται όλη η Αθήνα στο Bill γαμαει;;;
Αφού έχουν κλείσει τα μισά για να γίνουν airbnb, συναγωνιστή. Σχεδόν μόνο 5 γαμωχοτέλια στα πέριξ του κέντρου πλέον...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Knoper

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.313
Κριτικές
60
Like
26.549
Πόντοι
22.886
Ρε σεις , σήμερα ανέβηκα στον δεύτερο όροφο του bill και φώναξα δυνατά : ΉΡΘΕ Η ΓΥΝΑΊΚΑ ΣΟΥ .
Πετάχτηκαν έξω 27 άτομα !!!
Αύριο λέω να πάω απέναντι στο prive
:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom