Νέα

Big Brother 2020

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα χρηστος1011
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 321K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.006
Like
13.025
Πόντοι
2.606
Ρε δεν ειμαστε καλα μου φαινεται, εδω στο εξωτερικο υπαρχουν διαφοροι που βαζουν καμερες στο σπιτι τους και ανεβαζουν λάιβ την ζωη τους σε οποιον θελει να πληρωσει για να βλεπει ολη μερα και επιλεγεις και το δωματιο που θελεις, και ο ΣΚΑΙ δεν μπορει να κρατησει ορθιο ενα livestreaming, Αλαφούζε απόλυση όλοι
χαδοδικη θες να κιαλαρεις τις όρκες και δεν σε αφηνουνε ;:2funny:
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
Μάλλον παίρνει πούλο ο Αντώνης μετά την μαλακία περί βιασμού που είπε και μας κόβουν το live streaming για να μην καταλάβουμε τι παίχτηκε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Γιατί ενοχλήθηκαν οι πουτανες που τις είπε πουτανες η Κρητικιά;
Αφού πουτανες και ξέκωλα και κρεατοφάγες είναι και το δείχνουν κιόλας.
Τι ακριβώς τις πείραξε;


Δεν αναφέρομαι στο λίγο βυζί, αυτές περπατάνε και δίνουν πόζες για βάρδια στουντιοκόριτσου.
Δες ποκερου με μαγιό στο παιχνίδι με τις πετσέτες.

Αντιθέτως η Ρουμάνα αν και ημίγυμνη δεν προβάλλει τόσο βυζί και κώλο.

Δεν περίμενα την Κρητικιά για να μου το επιβεβαιώσει

Ποιος θα το περίμενε, παραθέτω τον εαυτό μου, ωστόσο συναγωνιστές κοντεύω να λαλήσω.

Δεν μπορώ να βρω το δίκιο μου. Η κρητικιά και ο καθένας μας μπορεί να λέει ό,τι θέλει.

Υπάρχουν όμως όλα τα αντικειμενικά γεγονότα και τώρα βάσει των όσων σχολιάζετε παίζει να υπάρχει και βίντεο με την άλλη να παρτουζώνεται.

Παράλληλα όμως την ενοχλεί η αναφορά στο πρόσωπο της ως τσόντα, ξέκωλο και πουτάνα.

Έχουμε τα αντικειμενικά γεγονότα αλλά όταν αναφέρονται δημιουργούν δυσφορία από τους χαρακτηρισμούς που συνδέονται με τα γεγονότα.

Γιατί όμως αφού απλά λέγεται η αλήθεια; Ας απαντήσει κάποιος, κρίμα είναι να λαλήσω κι άλλο

Κάτσε ρε τύπε, αν καποια ειναι πουτάνα, εσυ δηλαδη νομιμοποιείσαι να την λες δημοσιως "πουτανα"?
Δεν καταλαβαινω τι θελεις να πεις.
Αν καποια εχει ενα βιντεο με παρτούζα, μπορεις να την λες ξεκωλο και τσόντα και να εχεις και την απαιτηση να το παιρνει φυσιολογικα?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.626
Like
27.877
Πόντοι
5.506
γιατι να απολυσει ο αλαφουζος ρε παιδια? τι φταινε οι τεχνικοι αφου μια νταιαλ απ τους εχει για στριμινγκ και αυτη απληρωτη την εχει
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.426
Πόντοι
366
Ακουστηκε καζανακι ή ιδεα μου ηταν;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
γιατι να απολυσει ο αλαφουζος ρε παιδια? τι φταινε οι τεχνικοι αφου μια νταιαλ απ τους εχει για στριμινγκ και αυτη απληρωτη την εχει
Δεν με ενδιαφερει, πούλο ολοι
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
Πρεπει να πεσει κανας πουτσος συντομα γιατι ξεκιναει αυριο το gntm και θα αρχισει η πτωση στην τηλεθεαση
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Ρε καραγκιοζηδες του ΣΚΑΙ, ενα γαμημενο livestreaming δεν μπορειτε να λειτουργησετε?
Ρε μπούφε που είσαι δήθεν και δικηγόρος τρομάρα σου. Δεν σου κόβει λίγο ότι κλείνουν το στριμ σε συγκεκριμένες στιγμές; Περιμένεις πχ να σου δείξουν τα αγωνίσματα; Περιμένεις να σου δείξουν ανακοινώσεις του big brother που αφορούν το παιχνίδι; Γενικά είσαι τόσο βλάκας που περιμένεις να κάνουν spoil την ίδια την εκπομπή τους; Στόκε.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
Ποια αγωνισματα ρε τυπε?ολοι μερα ξαπλα ειναι
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.079
Like
22.802
Πόντοι
5.506
Ρε καραγκιοζηδες του ΣΚΑΙ, ενα γαμημενο livestreaming δεν μπορειτε να λειτουργησετε?
Ρε μπούφε που είσαι δήθεν και δικηγόρος τρομάρα σου. Δεν σου κόβει λίγο ότι κλείνουν το στριμ σε συγκεκριμένες στιγμές; Περιμένεις πχ να σου δείξουν τα αγωνίσματα; Περιμένεις να σου δείξουν ανακοινώσεις του big brother που αφορούν το παιχνίδι; Γενικά είσαι τόσο βλάκας που περιμένεις να κάνουν spoil την ίδια την εκπομπή τους; Στόκε.





Επειδη εισαι γνωστος ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΑΣ, τοτε ας ΜΗ ΔΙΑΦΗΜΙΖΑΝ ΛΑΙΒ ΣΤΡΙΜ 23 ωρες το 24ωρο.



Στοκε.
 
OP
OP
χρηστος1011

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.676
Like
2.414
Πόντοι
606
Το γυμνό ντουζάκι της αγρότισσας χθες δεν το πιάσαμε; Δεν είδα κάτι! Ποιος είχε σκοπιά εκείνη την ώρα; :knuppel:
quote]
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Ρε καραγκιοζηδες του ΣΚΑΙ, ενα γαμημενο livestreaming δεν μπορειτε να λειτουργησετε?
Ρε μπούφε που είσαι δήθεν και δικηγόρος τρομάρα σου. Δεν σου κόβει λίγο ότι κλείνουν το στριμ σε συγκεκριμένες στιγμές; Περιμένεις πχ να σου δείξουν τα αγωνίσματα; Περιμένεις να σου δείξουν ανακοινώσεις του big brother που αφορούν το παιχνίδι; Γενικά είσαι τόσο βλάκας που περιμένεις να κάνουν spoil την ίδια την εκπομπή τους; Στόκε.





Επειδη εισαι γνωστος ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΑΣ, τοτε ας ΜΗ ΔΙΑΦΗΜΙΖΑΝ ΛΑΙΒ ΣΤΡΙΜ 23 ωρες το 24ωρο.



Στοκε.
Κι άλλος δικηγόρος μας προέκυψε βλέπω. Μάλιστα. Λοιπόν χαζούλη, εγώ ασχέτως τι διαφήμιζαν έχω τη στοιχειώδη νοημοσύνη να καταλάβω ότι δεν πέφτει το στριμ αλλά το κλείνουν.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Γιατί ενοχλήθηκαν οι πουτανες που τις είπε πουτανες η Κρητικιά;
Αφού πουτανες και ξέκωλα και κρεατοφάγες είναι και το δείχνουν κιόλας.
Τι ακριβώς τις πείραξε;


Δεν αναφέρομαι στο λίγο βυζί, αυτές περπατάνε και δίνουν πόζες για βάρδια στουντιοκόριτσου.
Δες ποκερου με μαγιό στο παιχνίδι με τις πετσέτες.

Αντιθέτως η Ρουμάνα αν και ημίγυμνη δεν προβάλλει τόσο βυζί και κώλο.

Δεν περίμενα την Κρητικιά για να μου το επιβεβαιώσει

Ποιος θα το περίμενε, παραθέτω τον εαυτό μου, ωστόσο συναγωνιστές κοντεύω να λαλήσω.

Δεν μπορώ να βρω το δίκιο μου. Η κρητικιά και ο καθένας μας μπορεί να λέει ό,τι θέλει.

Υπάρχουν όμως όλα τα αντικειμενικά γεγονότα και τώρα βάσει των όσων σχολιάζετε παίζει να υπάρχει και βίντεο με την άλλη να παρτουζώνεται.

Παράλληλα όμως την ενοχλεί η αναφορά στο πρόσωπο της ως τσόντα, ξέκωλο και πουτάνα.

Έχουμε τα αντικειμενικά γεγονότα αλλά όταν αναφέρονται δημιουργούν δυσφορία από τους χαρακτηρισμούς που συνδέονται με τα γεγονότα.

Γιατί όμως αφού απλά λέγεται η αλήθεια; Ας απαντήσει κάποιος, κρίμα είναι να λαλήσω κι άλλο

Κάτσε ρε τύπε, αν καποια ειναι πουτάνα, εσυ δηλαδη νομιμοποιείσαι να την λες δημοσιως "πουτανα"?
Δεν καταλαβαινω τι θελεις να πεις.
Αν καποια εχει ενα βιντεο με παρτούζα, μπορεις να την λες ξεκωλο και τσόντα και να εχεις και την απαιτηση να το παιρνει φυσιολογικα?

Εντάξει αν δεν μπορούμε να συμφωνήσουμε στο ότι πρέπει να λέμε τα σύκα σύκα και τη σκάφη σκάφη, δεν έχει κανένα νόημα ο διάλογος.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.079
Like
22.802
Πόντοι
5.506
Ρε καραγκιοζηδες του ΣΚΑΙ, ενα γαμημενο livestreaming δεν μπορειτε να λειτουργησετε?
Ρε μπούφε που είσαι δήθεν και δικηγόρος τρομάρα σου. Δεν σου κόβει λίγο ότι κλείνουν το στριμ σε συγκεκριμένες στιγμές; Περιμένεις πχ να σου δείξουν τα αγωνίσματα; Περιμένεις να σου δείξουν ανακοινώσεις του big brother που αφορούν το παιχνίδι; Γενικά είσαι τόσο βλάκας που περιμένεις να κάνουν spoil την ίδια την εκπομπή τους; Στόκε.





Επειδη εισαι γνωστος ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΑΣ, τοτε ας ΜΗ ΔΙΑΦΗΜΙΖΑΝ ΛΑΙΒ ΣΤΡΙΜ 23 ωρες το 24ωρο.



Στοκε.
Κι άλλος δικηγόρος μας προέκυψε βλέπω. Μάλιστα. Λοιπόν χαζούλη, εγώ ασχέτως τι διαφήμιζαν έχω τη στοιχειώδη νοημοσύνη να καταλάβω ότι δεν πέφτει το στριμ αλλά το κλείνουν.






Καταλαβες ρε στοκο οτι οι τυποι διαφημιζαν λαιβ 23 ωρες το 24ωρο;
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Ρε καραγκιοζηδες του ΣΚΑΙ, ενα γαμημενο livestreaming δεν μπορειτε να λειτουργησετε?
Ρε μπούφε που είσαι δήθεν και δικηγόρος τρομάρα σου. Δεν σου κόβει λίγο ότι κλείνουν το στριμ σε συγκεκριμένες στιγμές; Περιμένεις πχ να σου δείξουν τα αγωνίσματα; Περιμένεις να σου δείξουν ανακοινώσεις του big brother που αφορούν το παιχνίδι; Γενικά είσαι τόσο βλάκας που περιμένεις να κάνουν spoil την ίδια την εκπομπή τους; Στόκε.





Επειδη εισαι γνωστος ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΑΣ, τοτε ας ΜΗ ΔΙΑΦΗΜΙΖΑΝ ΛΑΙΒ ΣΤΡΙΜ 23 ωρες το 24ωρο.



Στοκε.
Κι άλλος δικηγόρος μας προέκυψε βλέπω. Μάλιστα. Λοιπόν χαζούλη, εγώ ασχέτως τι διαφήμιζαν έχω τη στοιχειώδη νοημοσύνη να καταλάβω ότι δεν πέφτει το στριμ αλλά το κλείνουν.






Καταλαβες ρε στοκο οτι οι τυποι διαφημιζαν λαιβ 23 ωρες το 24ωρο;
Εσύ κατάλαβες ότι αυτό που σχολιάζω δεν είναι η διαφήμιση αλλά το ελαφρύ μυαλό του Αλεξ που δεν μπορεί να καταλάβει ότι δεν πέφτει το στριμ αλλά το κλείνουν;
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Τελοσπαντων ας ασχοληθουμε με τα σοβαρα!! Ποιος εχει την παρτουζα Ραμουνας. Απο ο,τι ακουσα κυκλοφορει τριλογια.!
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.781
Πόντοι
216
Ξεκινάει το stream, κοβεται 4 λεπτα, παιζει για 1.5 λεπτο, σταματάει για 10 λεπτα, παίζει για 10 λεπτα, κτλ.

Θα στεναχωρησω το φιλο, αλλα δε φαινονται ηθελημένες οι διακοπές, ιδιαίτερα αν παρατηρήσει καποιος την τρέχουσα δράση...
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.426
Πόντοι
366
Και η τραγουδιαρα τερμα πριξαρχιδο και γλωσσου ειναι...

καλα της τα χωσε ο χαος.... ο οποιος παρεμπιπτοντως ειναι μορφαρα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom