Νέα

Big Brother 2-Τα ναυάγια δεν τελειώνουν ποτέ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Hellraiser4Ever
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 882K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.497
Like
24.253
Πόντοι
6.256
Μια χαρα τα λεει ο Μπουκας για τη σαπια....εχει βρει το ρολο της δηθεν ψυχοπονιαρας δικαιης μουνοκλαψας και το πουλαει χωρις ελεος.Βεβαια ενα νορμαλ ατομο να ηταν εκει μεσα θα την εχει σπασει πολυ ευκολα για να δειξει τη πραγματικη σκυλα που κρυβει μεσα της....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.092
Πόντοι
12.756
Μια χαρα τα λεει ο Μπουκας για τη σαπια....εχει βρει το ρολο της δηθεν ψυχοπονιαρας δικαιης μουνοκλαψας και το πουλαει χωρις ελεος.Βεβαια ενα νορμαλ ατομο να ηταν εκει μεσα θα την εχει σπασει πολυ ευκολα για να δειξει τη πραγματικη σκυλα που κρυβει μεσα της....
ναι αλλα έχουν πέσει ολα τα συστηματα να τον φανε , γιατι ο κοσμος ψοφαει για ψυχοπονιά και κλαματα
σκατοχώρα ειμαστε , της κλαψας και της κακομοιριάς
 
  • Like
Αντιδράσεις: baros
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.497
Like
24.253
Πόντοι
6.256
ναι αλλα έχουν πέσει ολα τα συστηματα να τον φανε , γιατι ο κοσμος ψοφαει για ψυχοπονιά και κλαματα
σκατοχώρα ειμαστε , της κλαψας και της κακομοιριάς
Κοιτα τυπε αν εξαιρεσεις εμας που ειμαστε λεφταδες,ψωλαραδες και γαμηκουλαδες η συντριπτικη πλειοψηφια οσων βλεπουν τετοια σκουπιδια ειναι και αυτοι ναυαγια της ζωης που ταυτιζονται με τις Μαιρες....

Ξερεις ποσες γεροντοκορες γατουδες με αραχνιασμενα μουνια υπαρχουν εκει εξω σαν τη Μουμια;
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.637
Like
28.152
Πόντοι
5.006
Κοιτα τυπε αν εξαιρεσεις εμας που ειμαστε λεφταδες,ψωλαραδες και γαμηκουλαδες η συντριπτικη πλειοψηφια οσων βλεπουν τετοια σκουπιδια ειναι και αυτοι ναυαγια της ζωης που ταυτιζονται με τις Μαιρες....

Ξερεις ποσες γεροντοκορες γατουδες με αραχνιασμενα μουνια υπαρχουν εκει εξω σαν τη Μουμια;
Ρε μλκ:tooth::2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.092
Πόντοι
12.756
Κοιτα τυπε αν εξαιρεσεις εμας που ειμαστε λεφταδες,ψωλαραδες και γαμηκουλαδες η συντριπτικη πλειοψηφια οσων βλεπουν τετοια σκουπιδια ειναι και αυτοι ναυαγια της ζωης που ταυτιζονται με τις Μαιρες....

Ξερεις ποσες γεροντοκορες γατουδες με αραχνιασμενα μουνια υπαρχουν εκει εξω σαν τη Μουμια;
πες το ψεμματα , ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΜΑΤΑ !!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

βλεπεις και εσυ μπραδερ; :confused:
ναι μπραδερινι μου , βλεπει, εσενα τι σε νοιαζει ?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.092
Πόντοι
12.756
Τι στιγμη αδυναμιας ηταν αυτη τυπε;:new_shocked:
τον παω μια πουτσα μια γλύκα, συστηματα γκουνταναμο , τον ετοιμαζω για τρελάδικο , με νοικιασμενη τηλεοραση που θα δειχνει ολη μερα Μπιγκ μπραδερ
 
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.497
Like
24.253
Πόντοι
6.256
Όχι καν σιγά μην βλέπω την αηδία αυτή απλώς γελάω με τις τοποθετήσεις μέγιστου ΧΕΛ :wanker:
Κακως τυπε...εγω απο τοτε που αρχισα να το βλεπω εχω υπολογισει οτι εχω καψει 1εκ εγκεφαλικα κυτταρα και εχει πεσει 100 μοναδες το iq μου με αποτελεσμα να μπορω πλεον να συννενοηθω με τη συντριπτικη πλειοψηφια των κατοικων αυτης της χωρας. :confused: :confused: :confused:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.637
Like
28.152
Πόντοι
5.006
Κακως τυπε...εγω απο τοτε που αρχισα να το βλεπω εχω υπολογισει οτι εχω καψει 1εκ εγκεφαλικα κυτταρα και εχει πεσει 100 μοναδες το iq μου με αποτελεσμα να μπορω πλεον να συννενοηθω με τη συντριπτικη πλειοψηφια των κατοικων αυτης της χωρας. :confused: :confused: :confused:
Για αυτό τυπε και στην υπηρεσία έρχονται σαραντοποδαρουσες λεμούριοι αράχνες ρεντικολα κτλ :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.092
Πόντοι
12.756
Κακως τυπε...εγω απο τοτε που αρχισα να το βλεπω εχω υπολογισει οτι εχω καψει 1εκ εγκεφαλικα κυτταρα και εχει πεσει 100 μοναδες το iq μου με αποτελεσμα να μπορω πλεον να συννενοηθω με τη συντριπτικη πλειοψηφια των κατοικων αυτης της χωρας. :confused: :confused: :confused:
πες τα τυπε , αλλιως πως θα επικοινωνούσαμε με τους βλαμμενους εδω μέσα !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: baros

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.877
Πόντοι
12.756
τον παω μια πουτσα μια γλύκα, συστηματα γκουνταναμο , τον ετοιμαζω για τρελάδικο , με νοικιασμενη τηλεοραση που θα δειχνει ολη μερα Μπιγκ μπραδερ
επειδη εσυ εισαι μουνοπανας απο τα λιγα σκεφτομαι να κανω τεστ αγαπης στην γυναικα :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.092
Πόντοι
12.756
επειδη εσυ εισαι μουνοπανας απο τα λιγα σκεφτομαι να κανω τεστ αγαπης στην γυναικα :confused:
μην κάνεις πειραματισμους , θα απογοητευτείς ....
μην τα σκαλιζεις τα πραγματα , κανε τον μαλάκα
 
  • Like
Αντιδράσεις: baros
OP
OP
Hellraiser4Ever

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.497
Like
24.253
Πόντοι
6.256
Για αυτό τυπε και στην υπηρεσία έρχονται σαραντοποδαρουσες λεμούριοι αράχνες ρεντικολα κτλ :confused:
Τωρα τυπε παω να δω 2 βραδυποδες...

1636978200302.png
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.092
Πόντοι
12.756

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom