Νέα

Best stripper Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kazaul
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ρε καπετάνιο...λέμε θα είναι όλα κλειστά....ούτε μια καντίνα που είναι διαγώνια του γηπέδου....θα είναι off...
καλα πιγενετε μονι σας τοτε τριο ολε ριξε και κανα πουτσο στι δικια μου γιατι βαριεμε
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μελαχρινό γκομενάκι (γκομενάρα δλδ),μαύρο μαλλί,αδύνατη κ καυλιάρα απο τασκένδη αν θυμάμαι καλά....που είσαι δάσκαλεεεεεεεεεεεεε ????????????

δώσε μαθήματα ανηψιέ μου.... Δώσε να μάθουν τι μουνιά κυκλοφόραγαν κάποτε στην πιάτσα.............

Τασκένδη τεράστιε.
Από τα καλύτερα μουνιά εβερ και με χρόνια παρουσίας στον κωλομπαρόχωρο....
Το καλύτερο βέβαια μουνί έβερ σε κωλόμπαρο η συγχωρεμένη η Τζέσικα από Μπέιμπυ Γκολντ.
Ο θεός την πήρε νωρίς γιατί δεν άντεχε να την μοιραζόμαστε οι κοινοι θνητοί...........
 

Επισκέπτης
δώσε μαθήματα ανηψιέ μου.... Δώσε να μάθουν τι μουνιά κυκλοφόραγαν κάποτε στην πιάτσα.............

Τασκένδη τεράστιε.
Από τα καλύτερα μουνιά εβερ και με χρόνια παρουσίας στον κωλομπαρόχωρο....
Το καλύτερο βέβαια μουνί έβερ σε κωλόμπαρο η συγχωρεμένη η Τζέσικα από Μπέιμπυ Γκολντ.
Ο θεός την πήρε νωρίς γιατί δεν άντεχε να την μοιραζόμαστε οι κοινοι θνητοί...........

Στον άλλο δάσκαλο έκανα επίκληση...εσύ πετάχτηκες μωρή χαμούρα....που είσαι χαμένη μωρή ????

Δε διαφωνώ για Τζέσι...αλλά είχε κ αυτή τα δικά της θέματα...όπως φυσικά κ η Σάντρα.... ;) ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Στον άλλο δάσκαλο έκανα επίκληση...εσύ πετάχτηκες μωρή χαμούρα....που είσαι χαμένη μωρή ????

Δε διαφωνώ για Τζέσι...αλλά είχε κ αυτή τα δικά της θέματα...όπως φυσικά κ η Σάντρα.... ;) ;)

ξέρω ποιόν επικαλείσαι....
μετά τη συνταξιοδότησή μου πρέπει να παροτρύνω ταν πνευματικά παιδιά μου να ανοίγουν μάτια και να κόβουν κώλους.
 

Επισκέπτης
ξέρω ποιόν επικαλείσαι....
μετά τη συνταξιοδότησή μου πρέπει να παροτρύνω ταν πνευματικά παιδιά μου να ανοίγουν μάτια και να κόβουν κώλους.

Aυτό σου έλλειπε....να μην αναγνωρίζεις τον ένα κ μοναδικό δάσκαλο...;)...(καλά μη βαράτε...για μένα είναι ο ένας)!!!

Πνευματικέ πατέρα...χωρίς να θέλω να σε θίξω...αλλά νομίζω οτι το δρόμο τον είχα βρει απο νωρίς....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Aυτό σου έλλειπε....να μην αναγνωρίζεις τον ένα κ μοναδικό δάσκαλο...;)...(καλά μη βαράτε...για μένα είναι ο ένας)!!!

Πνευματικέ πατέρα...χωρίς να θέλω να σε θίξω...αλλά νομίζω οτι το δρόμο τον είχα βρει απο νωρίς....
τα χουμε πει αυτά...
Κάποιοι γεννιούνται στο σωστό δρόμο και κάποιοι είναι μονίμως στο χαντάκι......
απλά πράματα. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

Επισκέπτης
τα χουμε πει αυτά...
Κάποιοι γεννιούνται στο σωστό δρόμο και κάποιοι είναι μονίμως στο χαντάκι......
απλά πράματα. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Όλοι παιδιά ενός Θεού είμαστε...μην είσαι κακός...όλοι έχουν τον τρόπο τους να διακρίνονται....κάποιοι έτσι...κάποιοι γιουβέτσι...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Όλοι παιδιά ενός Θεού είμαστε...μην είσαι κακός...όλοι έχουν τον τρόπο τους να διακρίνονται....κάποιοι έτσι...κάποιοι γιουβέτσι...
κάποιοι γιουβέτσι και κάποιοι γιουβέντους.
αρε πουτάνα ζωή........
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.368
Πόντοι
41.447
τα χουμε πει αυτά...
Κάποιοι γεννιούνται στο σωστό δρόμο και κάποιοι είναι μονίμως στο χαντάκι......
απλά πράματα. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

την καλύτερη στρίπερ της Αθήνας δεν την εχεις δει/γνωρίσει ακόμα. ;)
Οταν γίνει αυτό θα κάψεις πολλές αντιστάσεις .... :woldman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom