Νέα

Best avatar / nickname

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AssFiller
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 363
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Το δικό μου avatar έχει κίνηση όμως όταν το επισυνάπτω δεν κουνιέται.. Και είναι μορφή .gif .  Αν κάποιος μπορεί να με ενημερώσει τότε θα γελάσετε ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ πολύ...
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ανεβασέ το σε κανένα imagehost . αυτό ίσως λειτουργήσει
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6
Το δικό μου avatar έχει κίνηση όμως όταν το επισυνάπτω δεν κουνιέται.. Και είναι μορφή .gif .  Αν κάποιος μπορεί να με ενημερώσει τότε θα γελάσετε ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ πολύ...

Φιλε  παρε  πληροφορειες  απο εδω.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Δυστυχώς το avatar μου ενώ έχω προσπαθήσει πολύ να το κάνω να κινείται δεν μπορώ.. Όμως δείτε στον ακόλουθω σύνδεσμό και πείτε μου αν αξίζει τουλάχιστον την 4η-5η θέση!

:2funny: :2funny: :2funny:

Στο λινκ που έβαλες κάνε δεξί κλικ πάνω στο άβαταρ, μετά "Αντιγραφή τοποθεσίας εικόνας" και μετά στις ρυθμίσεις του προφίλ σου, κάνε επικόλληση στο 2ο κουτάκι που λέει "Έχω δική μου φωτογραφία:".
Λογικά θα δουλέψει.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Ψηφίζω δαγκωτό το avatar του Απόλυτου Αρσενικού!!!!!
Προτιμούσα πάντως όταν έγραφε από κάτω "Πίνω όζον και παίζω PRO"!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
  Θερμή παράκληση!

Παρακαλούνται οι κ. συναθλητές, μέλη του site, να μην βάζουν ΚΑΥΛΩΤΙΚΕΣ ΚΩΛΑΡΕΣ για avatar γιατί μας δημιουργούν ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ πρόβλημα στέρησης:  :bigdick:
Σε περίπτωση μη συμμόρφωσης :knuppel:, ο παραβάτης επιβάλεται να γνωστοποιεί στους ενδιαφερόμενους αν υπάρχει "πρόσβαση"  :fuck1: στο avatar και σε θετική περίπτωση να κοινοποιήσει τα σχετικά "στοιχεία"

Ευχαριστώ,
---
S
;)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Έχει δίκιο ο παίχτης από πάνω μου, τους κώλους να τους βάζετε στις συλλογές γιατί στα avatar δε φαίνονται καλά :grin:
 

Knight Rider

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
  Θερμή παράκληση!

Παρακαλούνται οι κ. συναθλητές, μέλη του site, να μην βάζουν ΚΑΥΛΩΤΙΚΕΣ ΚΩΛΑΡΕΣ για avatar γιατί μας δημιουργούν ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ πρόβλημα στέρησης:  :bigdick:
Σε περίπτωση μη συμμόρφωσης :knuppel:, ο παραβάτης επιβάλεται να γνωστοποιεί στους ενδιαφερόμενους αν υπάρχει "πρόσβαση"  :fuck1: στο avatar και σε θετική περίπτωση να κοινοποιήσει τα σχετικά "στοιχεία"

Ευχαριστώ,
---
S
;)

χαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαα σωστοτατος !!!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Οι άλλοι 3 ποιοί είναι ? Ο Ντράζεν , ο Ράτζα και ο Ντίβατς  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom