Νέα

BBW για μασάζ (σε χώρο της ή κατ' οίκον)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikolakis2112
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 407
  • Εμφανίσεις 164K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Σωστά φίλε όντως δεν απαντάει αλλά όχι όμως τέτοια συμπεριφορά. Και μετά από ένα print screen τον κατάλογο που αναφέρθηκε . Πάλι το έπαιξε ειρωνεία. Και καλά κάτι "χαιρετίσματα στα παιδιά από εμένα. " Και άρχισε τα τηλέφωνα με απόκρυψη οπότε μάγκες μεγάλη προσοχή η συγκεκριμένη .
Καλά ρε αφού σε πήραν με απόκρυψη πως ξέρεις ότι είναι η μικρή η κοπελίτσα ? Αλλά τώρα που το είπες θα ξέρει ποιος είναι πίσω απτό προφίλ σου χαχαχα σε βλέπω να σε δείνει εδώ μέσα μετά απτό κράξιμο που έδωσες χαχαψα .θα της στείλω να ρωτήσω τι κάνει τώρα να δω χασχαχα
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Καλά ρε αφού σε πήραν με απόκρυψη πως ξέρεις ότι είναι η μικρή η κοπελίτσα ? Αλλά τώρα που το είπες θα ξέρει ποιος είναι πίσω απτό προφίλ σου χαχαχα σε βλέπω να σε δείνει εδώ μέσα μετά απτό κράξιμο που έδωσες χαχαψα .θα της στείλω να ρωτήσω τι κάνει τώρα να δω χασχαχα

Καλά ρε αφού σε πήραν με απόκρυψη πως ξέρεις ότι είναι η μικρή η κοπελίτσα ? Αλλά τώρα που το είπες θα ξέρει ποιος είναι πίσω απτό προφίλ σου χαχαχα σε βλέπω να σε δείνει εδώ μέσα μετά απτό κράξιμο που έδωσες χαχαψα .θα της στείλω να ρωτήσω τι κάνει τώρα να δω χασχαχα
Φίλε γιατί το λες αυτο "να με δείνει ....? " Που δλδ . ...? Υπάρχει εδώ μέσα εκφοβισμός..?
Πρέπει να φοβόμαστε να μην μιλάμε να μην λέμε τις απόψεις μας ..? Εσένα σου ακούγεται οκ όλο αυτό...?
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Φίλε γιατί το λες αυτο "να με δείνει ....? " Που δλδ . ...? Υπάρχει εδώ μέσα εκφοβισμός..?
Πρέπει να φοβόμαστε να μην μιλάμε να μην λέμε τις απόψεις μας ..? Εσένα σου ακούγεται οκ όλο αυτό...?
Κοίτα φίλε μου δεν με ενδιαφέρει κιόλας. Αλλά όπως μπαίνεις Εσυ να κάνεις αρνητική κρητική για κοπέλες , έτσι μπορούν να μπουν κ αυτές. Και επειδή είπες ότι σε έπαιρνε με απόκρυψη , που μπορεί να ισχύει μπορεί και όχι ( πιστεύω όχι με αυτό που έχω γνωρίσει ) μπορεί η κάθε μία να σε βγάλει στην φορα όταν λες να φύγουν μακριά. Βγάζεις εμπάθεια και θα λάβεις εμπάθεια. Ειδικά όταν μόνος σου κσρφωνεσαι. Ξέρεις πόσα αρνητικά έχω τύχει και δεν γράφω για να μην καρφωθω? Ουυυυυυυ ιστορία ολόκληρη. Ευτυχώς δεν νομίζω ότι όλα αυτά που λες στέκουν 100% και με την προσωπική μου συνάντηση που ξέρω καταλαβαίνω ότι κάπου στραβωσατε
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Κοίτα φίλε μου δεν με ενδιαφέρει κιόλας. Αλλά όπως μπαίνεις Εσυ να κάνεις αρνητική κρητική για κοπέλες , έτσι μπορούν να μπουν κ αυτές. Και επειδή είπες ότι σε έπαιρνε με απόκρυψη , που μπορεί να ισχύει μπορεί και όχι ( πιστεύω όχι με αυτό που έχω γνωρίσει ) μπορεί η κάθε μία να σε βγάλει στην φορα όταν λες να φύγουν μακριά. Βγάζεις εμπάθεια και θα λάβεις εμπάθεια. Ειδικά όταν μόνος σου κσρφωνεσαι. Ξέρεις πόσα αρνητικά έχω τύχει και δεν γράφω για να μην καρφωθω? Ουυυυυυυ ιστορία ολόκληρη.
Κοίτα σαφώς έχεις δίκιο . Αλλά η γνώμη είναι του κάθε ένα ξεχωριστά . Όπως άλλος λέει ότι κοίτα εμένα αυτή δεν μου αρέσει για διάφορους λόγους. Η για το μασάζ ότι χαϊδεύει ή για τα λεφτά που είναι πολλά . Άλλος έχει και άλλος δεν έχει.
Έτσι λοιπόν ο κάθε ένας έχει τα γούστα στου και την παράξενια του .
Αλλά όχι να φοβόμαστε να λέμε και αυτό που συμβαίνει.
Δλδ αν ήταν ένας παντρεμένος και χτυπούσε το τηλέφωνο και άκουγε αυτά που άκουγε από την κάθε κοπέλα που στραβωσε με έναν από εδώ μέσα τι θα γίνει .? Να τα κάψουμε όλα δλδ ..?
Τόσα και τόσα κορίτσια τι να πουν εδώ μέσα δλδ που ακούνε και διαβάζουν δλδ .
Τέλος πάντων αυτήν την εμπειρία είχα εγώ .
Καλή συνέχεια στους υπόλοιπους
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Κοίτα σαφώς έχεις δίκιο . Αλλά η γνώμη είναι του κάθε ένα ξεχωριστά . Όπως άλλος λέει ότι κοίτα εμένα αυτή δεν μου αρέσει για διάφορους λόγους. Η για το μασάζ ότι χαϊδεύει ή για τα λεφτά που είναι πολλά . Άλλος έχει και άλλος δεν έχει.
Έτσι λοιπόν ο κάθε ένας έχει τα γούστα στου και την παράξενια του .
Αλλά όχι να φοβόμαστε να λέμε και αυτό που συμβαίνει.
Δλδ αν ήταν ένας παντρεμένος και χτυπούσε το τηλέφωνο και άκουγε αυτά που άκουγε από την κάθε κοπέλα που στραβωσε με έναν από εδώ μέσα τι θα γίνει .? Να τα κάψουμε όλα δλδ ..?
Τόσα και τόσα κορίτσια τι να πουν εδώ μέσα δλδ που ακούνε και διαβάζουν δλδ .
Τέλος πάντων αυτήν την εμπειρία είχα εγώ .
Καλή συνέχεια στους υπόλοιπους
Όχι να μην φοβόμαστε να λένε αυτό που συμβαίνει. Όμως πριν κάψουμε μια νέα κοπέλα , καλό είναι να δούμε και εμείς απτήν μεριά μας τι κάνουμε , αλλά και να είμαστε βέβαιοι για τις κατηγορίες μας , γιατί αυτη η κατηγορία είναι σοβαρή και δεν μου ταιριάζει στο προφίλ της. Εμένα μου έβγαλε κάτι πολύ καλό και ευγενικό. Εσένα κάτι άλλο όπως λες , Όλες οι γνώμες δέκτες , δεν μπορώ όμως να μην απορώ .... Επίσης λάθος που της έμαθες το μπου. Τώρα θα ενημερώνεται.
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Επικοινωνία μαζί της . Ξεκινάει όπως λέτε με μνμ την αγγελία.
Ρωτάω να δω τι παίζει αν και ξέρω από εσάς . Και βγάζει μια αγένεια η τύπισσα . "Καλά δεν υποφερεστε" και η αγγελία μιλάει για μασάζ καιρό ψάχνετε δεν σας καταλαβαίνω "
Στα δεν λοιπόν λόγο συμπεριφορά

Όχι να μην φοβόμαστε να λένε αυτό που συμβαίνει. Όμως πριν κάψουμε μια νέα κοπέλα , καλό είναι να δούμε και εμείς απτήν μεριά μας τι κάνουμε , αλλά και να είμαστε βέβαιοι για τις κατηγορίες μας , γιατί αυτη η κατηγορία είναι σοβαρή και δεν μου ταιριάζει στο προφίλ της. Εμένα μου έβγαλε κάτι πολύ καλό και ευγενικό. Εσένα κάτι άλλο όπως λες , Όλες οι γνώμες δέκτες , δεν μπορώ όμως να μην απορώ .... Επίσης λάθος που της έμαθες το μπου. Τώρα θα ενημερώνεται.
Έγινε φίλε καλός . Και εγώ είπα την γνώμη μου για την συμπεριφορά στο πρόσωπο μου. Και μόνο. Η κοπέλα στις υπηρεσίες της αν και δεν την έχω δοκιμάσει μπορεί να είναι άψογη. Και όντως έχεις δίκιο η απόκρυψη να μην είναι από αυτήν. .
Τέλος έληξε το θέμα μην το τραβάμε άλλο .
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Έγινε φίλε καλός . Και εγώ είπα την γνώμη μου για την συμπεριφορά στο πρόσωπο μου. Και μόνο. Η κοπέλα στις υπηρεσίες της αν και δεν την έχω δοκιμάσει μπορεί να είναι άψογη. Και όντως έχεις δίκιο η απόκρυψη να μην είναι από αυτήν. .
Τέλος έληξε το θέμα μην το τραβάμε άλλο .
Από δημοκρατικός και ανοικτός να λέμε την γνώμη μας χωρίς φόβο ,να που το γυρνάς σιγά σιγά. Καλά αδερφέ δεν το τραβάμε άλλο
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Από δημοκρατικός και ανοικτός να λέμε την γνώμη μας χωρίς φόβο ,να που το γυρνάς σιγά σιγά. Καλά αδερφέ δεν το τραβάμε άλλο
Φιλαράκι μου μια χαρά τα γράφω λέω να λέμε την άποψη μας . Και συμφωνώ να μην καίμε κοπέλες που δεν ξέρουμε . Αλλά όπως έχεις δει εδώ πολλές φορές τις καίμε καταλάθος από την επικοινωνία και μόνο γιατί μίλησε άσχημα γιατί το ένα και το άλλο.
Δεν σου έχει τύχει.. ?
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Φιλαράκι μου μια χαρά τα γράφω λέω να λέμε την άποψη μας . Και συμφωνώ να μην καίμε κοπέλες που δεν ξέρουμε . Αλλά όπως έχεις δει εδώ πολλές φορές τις καίμε καταλάθος από την επικοινωνία και μόνο γιατί μίλησε άσχημα γιατί το ένα και το άλλο.
Δεν σου έχει τύχει.. ?
Από μια κακή δική μου επικοινωνία δεν έχω γράψει όχι. Ούτε κατηγορίες και προτροπή μαυρίσματος σαν να την ξέρω και να έχω εμπάθεια . Εδώ δεν θέλω να γράψω κακές απο κοντά εμπειρίες Τέλος πάντων ο κάθε ένας κάνει ότι νομίζει σωστό για τον εαυτό του και τον κάνει να νιώθει ότι συνεισφέρει κάπως εδώ μέσα.
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
820
Κριτικές
4
Like
1.223
Πόντοι
206
Επικοινωνία μαζί της . Ξεκινάει όπως λέτε με μνμ την αγγελία.
Ρωτάω να δω τι παίζει αν και ξέρω από εσάς . Και βγάζει μια αγένεια η τύπισσα . "Καλά δεν υποφερεστε" και η αγγελία μιλάει για μασάζ καιρό ψάχνετε δεν σας καταλαβαίνω "
Στα δεν λοιπόν λόγο συμπεριφορά
Μια από τα ίδια και σε εμένα. Τελείως αγενέστατη στο θέμα συμπεριφοράς, μόνο που δεν με έβρισε αν και την αντιμετώπισα με μεγάλη ευγένεια
 

Drogo95

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
10
Like
17
Πόντοι
0
Μακριά μάγκες πολύ περίεργο υφάκι η τύπισσα
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Τελικά όλοι οι ευγενικοί σε αυτήν πέσατε , και αυτή ως τρελή ήταν αγενής. Μου φαίνεται περίεργο
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.530
Πόντοι
206
αμα 3-4 λένε οτι είναι μυστήρια τότε θα είναι. Αλλα και να μήν ήταν, αν ισχυουν οι τιμές που διαβάσαμε πιο πίσω, με το 1/3 αυτων που ζηταέι κάνεις 3 εως 5 συνεδρίες αλλού.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
572
Κριτικές
20
Like
2.380
Πόντοι
1.196
Ελληνίδα χυμώδες αισθητικός - Car.gr

Την συνάντησα και εγώ. Δεν πρέπει να ήταν αυτή που συνάντησε ο φίλος πιο πάνω γιατί μου πήρε +30 για πίπα και ήταν με μπουτακια και κάτι βυζάρες 5 αρι καθαρό , οπότε σίγουρα θα είχε γραφτεί αυτό . Προτείνετε αν γουστάρετε πολύ καλό μασάζ και πίπα στο τέλος από μελαχρινή νταρντανα. Μια ώρα γεμάτη . Το κακό είναι ότι δεν συνεννοείται απτό τηλ τι γίνεται αφού είναι ανεξάρτητη, σου λέει τα λένε από κοντά. Αλλά αφού παίζει παραπάνω κομπλέ
Για πιο ολοκληρωμένη εικόνα, μπορούμε να έχουμε μια ιδέα για το ύψος/κιλά της κοπέλας αυτής;
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Για πιο ολοκληρωμένη εικόνα, μπορούμε να έχουμε μια ιδέα για το ύψος/κιλά της κοπέλας αυτής;
Αυτή που πήγα εγώ δεν είναι bbw ,είναι πολυ πιο κάτω στα κιλά. Ίσως 90, 1.67 , Έχει καλή κατανομή , μεγάλα 5 αρια βυζιά , κωλος απίστευτος , και μεγάλα μπούτια. Γυμνή είναι πολύ δυνατή . Η άλλη η φίλη της όπως μου είπε για διπλό είναι μάλλον η κοπέλα που πήγε ο φίλος πιο πάνω. Μου είπε ότι είναι πιο αδύνατη από αυτήν απλά και πολύ προχωρημένη. Αυτά . Προτείνεται μόνο για όσους γουστάρουν τέτοιες γυναίκες bbw , χυμώδες, μεγάλα βυζιά κώλους κλπ. Για αυτούς που δεν θέλουν τέτοια μην μπαίνετε στην διαδικασία, θα κλαίτε.
 

LEBRON(2)

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2020
Μηνύματα
24
Like
12
Πόντοι
0
Αυτή που πήγα εγώ δεν είναι bbw ,είναι πολυ πιο κάτω στα κιλά. Ίσως 90, 1.67 , Έχει καλή κατανομή , μεγάλα 5 αρια βυζιά , κωλος απίστευτος , και μεγάλα μπούτια. Γυμνή είναι πολύ δυνατή . Η άλλη η φίλη της όπως μου είπε για διπλό είναι μάλλον η κοπέλα που πήγε ο φίλος πιο πάνω. Μου είπε ότι είναι πιο αδύνατη από αυτήν απλά και πολύ προχωρημένη. Αυτά . Προτείνεται μόνο για όσους γουστάρουν τέτοιες γυναίκες bbw , χυμώδες, μεγάλα βυζιά κώλους κλπ. Για αυτούς που δεν θέλουν τέτοια μην μπαίνετε στην διαδικασία, θα κλαίτε.
απο υπερεσιες ???
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Πολύ καλό και δυνατό μασάζ , όντως πρέπει να είναι αισθητικός όπως γράφει , και μετά από μπροστά το γυρνάει σε αισθησιακό. Με φραπεδιασε και τον πήρε στομα με συν 30
 

theScientist

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2016
Μηνύματα
271
Κριτικές
1
Like
222
Πόντοι
1
Αυτή που πήγα εγώ δεν είναι bbw ,είναι πολυ πιο κάτω στα κιλά. Ίσως 90, 1.67 , Έχει καλή κατανομή , μεγάλα 5 αρια βυζιά , κωλος απίστευτος , και μεγάλα μπούτια. Γυμνή είναι πολύ δυνατή . Η άλλη η φίλη της όπως μου είπε για διπλό είναι μάλλον η κοπέλα που πήγε ο φίλος πιο πάνω. Μου είπε ότι είναι πιο αδύνατη από αυτήν απλά και πολύ προχωρημένη. Αυτά . Προτείνεται μόνο για όσους γουστάρουν τέτοιες γυναίκες bbw , χυμώδες, μεγάλα βυζιά κώλους κλπ. Για αυτούς που δεν θέλουν τέτοια μην μπαίνετε στην διαδικασία, θα κλαίτε.
Παίζουμε ζάρια δηλαδή με το ποια από τις 3 θα συναντήσουμε ;
 

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
220
Like
334
Πόντοι
21
Κατι ψιλο στανταρ ρε μαγκες μου υπαρχει..να παμε να γουσταρουμε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom