Νέα

BBW για μασάζ (σε χώρο της ή κατ' οίκον)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikolakis2112
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 405
  • Εμφανίσεις 162K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

panos191

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σας.
Επίσκεψη στο Βύρωνα στην Χαρούλα, 57 ετών , εύσωμη με φανταστικά βυζιά με μεγάλες ρώγες. Μασάζ όχι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά στο δεύτερο μέρος, τρομερή πίπα και καλά γούστα......
Για τηλεφωνάκι, στείλτε μήνυμα
Καλημέρα φιλε. Ειναι καταππληκτική η περιγραφή σου. Μήπως μπορείς να μου στείλεις κάποιο λινκ ή το τηλέφωνο της Χαρούλας? Σε ευχαριστώ
 

gian4764

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Οποιος έχει την καλοσύνη και σε μένα το τηλέφωνο της Χαρούλας στο Βύρωνα. Ευχαριστω.
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
6
Like
308
Πόντοι
21
Φίλε θα μας στείλεις επαφή ?

Χαρουλα...Επικοινωνιακη τυπισσα...Ευχαριστη...Ο χωρος καλος αλλα με δυσκολο παρκινγκ....Εχει διαθεση...Συνισταται σε μερακληδες..
εχεις το τηλ.φιλε μου?
 

tasosan7

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2021
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Καλημέρα σας.
Επίσκεψη στο Βύρωνα στην Χαρούλα, 57 ετών , εύσωμη με φανταστικά βυζιά με μεγάλες ρώγες. Μασάζ όχι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά στο δεύτερο μέρος, τρομερή πίπα και καλά γούστα......
Για τηλεφωνάκι, στείλτε μήνυμα
ένα τηλέφωνο αμα μπορεις???
 

gian4764

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Δεν θελω να γίνομαι κουραστικός , αλλά ένα τηλέφωνο της Χαρούλας στον Βύρωνα έχει κάποιος η έστω το link με την αγγελία? και πάλι ευχαριστώ.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
357
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Εμπειρία κάνεις που να έχει πάει με τη Χαρούλα; Τόσοι ζητάνε το τηλέφωνο.
 

SkywalkerRho

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
19
Like
20
Πόντοι
0
Ενα τηλεφωνο της Χαρουλας και σε μένα συναγωνιστές και αν υπάρχει καποιο λινκ της αγγελίας της ευχαριστώ
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Παιδιά έχει κάποιος να δώσει πληροφορίες για την κοπέλα στον Βύρωνα Αττικής? Κάποιος έχει πάει μπορεί να μας πει εντυπώσεις, πρόγραμμα και κοστος ραντεβου
Μήπως έχει αγγελία στα μασαζ kanesex ? Συνήθως εκεί βρίσκονται
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
203
Like
136
Πόντοι
1
Καλημέρα σας.
Επίσκεψη στο Βύρωνα στην Χαρούλα, 57 ετών , εύσωμη με φανταστικά βυζιά με μεγάλες ρώγες. Μασάζ όχι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά στο δεύτερο μέρος, τρομερή πίπα και καλά γούστα......
Για τηλεφωνάκι, στείλτε μήνυμα
Επιβεβαιώνω τον φίλο με μια μικρή διευκρίνιση ότι τα βυζιά της έχουν πάρει την κατηφόρα!!πέρασα καλά!
 
  • Like
Αντιδράσεις: p133

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
318
Like
359
Πόντοι
21
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!
Μια Ρένα από Νίκαια που έχει χώρο δικό της και κάνει μασαζ και προσφέρει φραπέ και γαμησι... Δεν βρίσκω την αγγελία της (στο kanesex την ειχε) , έχει αναφερθεί ότι πολύ χάλια και για πολύ μερακλήδες...
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΗΓΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΣΕΞ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΤΑ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΚΑΤΕΥΘΕΊΑΝ.. ΤΟ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΚΑΙ ΉΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥΩΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΈΦΤΗΚΕ... ΟΠΌΤΕ ΦΑΝΤΑΣΤΕΊΤΕ ΤΙ ΓΊΝΕΤΑΙ... ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΓΚΕΣ !
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.141
Πόντοι
446
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!
Μια Ρένα από Νίκαια που έχει χώρο δικό της και κάνει μασαζ και προσφέρει φραπέ και γαμησι... Δεν βρίσκω την αγγελία της (στο kanesex την ειχε) , έχει αναφερθεί ότι πολύ χάλια και για πολύ μερακλήδες...
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΗΓΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΣΕΞ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΤΑ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΚΑΤΕΥΘΕΊΑΝ.. ΤΟ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΚΑΙ ΉΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥΩΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΈΦΤΗΚΕ... ΟΠΌΤΕ ΦΑΝΤΑΣΤΕΊΤΕ ΤΙ ΓΊΝΕΤΑΙ... ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΓΚΕΣ !

ενταξει ρε μαν, γαμηση χωρις καποτα του προσεφερε...δεν τον εχεσε και στην μουρη
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
318
Like
359
Πόντοι
21
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!
Μια Ρένα από Νίκαια που έχει χώρο δικό της και κάνει μασαζ και προσφέρει φραπέ και γαμησι... Δεν βρίσκω την αγγελία της (στο kanesex την ειχε) , έχει αναφερθεί ότι πολύ χάλια και για πολύ μερακλήδες...
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΗΓΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΣΕΞ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΤΑ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΚΑΤΕΥΘΕΊΑΝ.. ΤΟ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΚΑΙ ΉΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥΩΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΈΦΤΗΚΕ... ΟΠΌΤΕ ΦΑΝΤΑΣΤΕΊΤΕ ΤΙ ΓΊΝΕΤΑΙ... ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΓΚΕΣ !
Η αγγελία της είναι αυτή
 

KoitaMe

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
23
Like
11
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom