Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
η κατριν εχει κανει μεγαλες αλλαγες στην εμφανιση της.Δουλευε πριν ερθει στο γκολντ στο athens number one και τη σεζον 2006-2007 εμφανιζοταν στις αυπνιες της πανιας μαζι με την αννα(σβετλανα),την αντα την πολωνεζα και 4 μπαζακια ακομη...εχει τρελλο πατο,απομακρη δεν ειναι,απλα το παιζει πολυ Pool moor :2funny:Αλλα για μενα αν ερχοταν στο μαγαζι ο ντορσελ ή ο david perry ας πουμε θα την διαλεγαν οπωσδηποτε για τις παραγωγες τους...
Η Μαρίνα μου φάνηκε ξηγημένη κοπέλα και είναι και καρακουκλάρα
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Kε Βασο..το Νο 25 νομιζω οτι ειναι στο Αλκατραζ.

Για το Νο 19 την Σαμπινα, νομιζω τα ειπαμε πιο παλια οτι σταματησε.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Kε Βασο..το Νο 25 νομιζω οτι ειναι στο Αλκατραζ.

Για το Νο 19 την Σαμπινα, νομιζω τα ειπαμε πιο παλια οτι σταματησε.

α,ναι για την σαμπινα το ειχα ξεχασει....παντως την λιζα δεν την εχω δει στο αλκατραζ...στελνω και ανταποκριτες εκει,αλλα αυτοι δεν μου μοιαζουν ρε νοκια...ουτε ενα ονομα δεν θυμουνται!τί να κανω?να διακτινιζομαι σε ολα τα μαγαζια?
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
καυλιαριδες πηγα χτες Baby Gold,πηρα την μουναρα με τα γυαλακια για 2 χορους 20 ευρω....στους οποιους μου τον ειχε βγαλει τον πουτσο και τραβαγε μεχρι που εβγαλα τοσο γαλα που στην εξοδο με κοιταγαν γελωντας!
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
αυτές οι 2 κοπέλες που κάνανε το λεσβιακό με τα strap on (1 μελαμψή και 1 ξανθιά) ποιες ήταν? φοβερό show, και ιδίως η ξανθια  και φοβερό μουνί
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
αυτές οι 2 κοπέλες που κάνανε το λεσβιακό με τα strap on (1 μελαμψή και 1 ξανθιά) ποιες ήταν? φοβερό show, και ιδίως η ξανθια  και φοβερό μουνί


οι γνωστες η σαρα και η μαρα εκ ουκρανιας ορμομενες. ;) ;)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
thanks Vaso, πάλι μας έδωσες τα φώτα σου,κατρίν είναι η ξανθιά??? για χορό ή κέρασμα τι λεει?? μήπως το παιζει τουπέ?

ναι η ξανθια,πρωην athens number one ως κατερινα,ειναι πολυ καυλιαρα...μονο αυτο σου λεω....παρε και δεν θα χασεις...παρα μονο τα ευρω σου. :grin:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Δεν εχει και αδικο στην κριτικη του ο jigg74..

Αν αφησεις τις καρτομαζωχτρες ελευθερες, θα σου σου παιρνουν την καρτα για να σου λενε μονο καλησπερα..
 

Επισκέπτης
καυλιαριδες πηγα χτες Baby Gold,πηρα την μουναρα με τα γυαλακια για 2 χορους 20 ευρω....στους οποιους μου τον ειχε βγαλει τον πουτσο και τραβαγε μεχρι που εβγαλα τοσο γαλα που στην εξοδο με κοιταγαν γελωντας!

Νομίζω πρέπει να λέγεται Ελβίρα ή Ελίνα
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Έφυγα για BG!!!! Όχι τώρα αλλά μόλις νυχτώσει...Αίγλη I'm coming (to forget my problems)!!!!! ;) :grin:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Έφυγα για BG!!!! Όχι τώρα αλλά μόλις νυχτώσει...Αίγλη I'm coming (to forget my problems)!!!!! ;) :grin:

Που πας βρε αδελφε..Ακομα δεν εχουν παει ουτε οι - κατα Βασον - βοθρατζης και οι γεροι του Μαπετ σοου.. :2funny:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Κοπάνα από το χωριό για 1 βράδυ ... πριν γυρίσω μόνιμα Αθήνα ...

Απόψε θα δηλώσω και εγώ παρών γιατί έχω πάρει πολλές απουσίες τελευταία ...
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Και εγω εχω να παω πανω απο 2 μηνες. Θα ηθελα να ξεκινησω με την Μαρτα, Μαρινα και να τελειωσω στα γυαλακια της Αιγλης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom