Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Πρόσθεσε  στα  ανωτέρω τα  άπληστος και  ταληροφονιάς  και  έχεις  την πλήρη  εικόνα .

Γκολντ  πηγαίναμε  με  κάποιους  φίλους  σταθερά  κάποτε  για  κανένα εξάμηνο . Χαλάγαμε  αρκετά  χρήματα ( όχι όσα χαλάγαμε  αλλού , αλλά κάναμε  καλούς  λογαριασμούς ) .

Το σέρβις  ήταν πάντοτε  το ίδιο .
Ποτά  δεν κερνάγανε
Είσοδο  μας  πέρνανε  πάντοτε , ακόμη  και αν  πηγαίναμε  Σάββατο και Παρασκευή  είχε  αφήσει η  παρέα  άνω  του χιλιάρικου , κ.λπ.
Μια  προσπάθεια να μας  βάλουνε  σε  κανένα  καλύτερο τραπέζι , ή  σε καναπέ  ποτέ  δεν  έγινε , αν  και πάντα  αφήναμε  και το κάτιτίς στο μαγαζί .
Οι κυρίες  την  είχαν  δει  αστέρια  του Χόλυγουντ .
Η  εργοδοσία  δεν τις  μάζευε

Κρίμα  όμως  γιατί κάποτε  ήταν πολύ  ωραίο μαγαζί .
Δεν ξέρω  αν όντως  έκλεισε , αλλά  το καλοκαίρι που  είχα  κάνει ένα  περασματάκι  ήταν  , εν  σχέσει με  το παρελθόν χάλια μαύρα .
Αναρωτιόμουν  αν  είχα  μπει  στο ίδιο μαγαζί .

Κρατώ  ωραίες  στιγμές  που  πέρασα  στο μαγαζί αυτό .
Ελπίζω  οι λοιποί  επιχειρηματίες  του  χώρου  να  παραδειγματιστούν .
Πανε αυτά αδερφέ!Ας κάτσουνε με τις πουτάνες μόνοι τους τωρα..Και να μελαγχολούνε ενθυμούμενοι τις μαλακίες που κάναμε κάποτε....
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Παραμονή 25ης Μαρτίου ήμουν εκεί. Αν και ξημέρωνε αργία, το μαγαζί δεν ήταν στα πάνω του. Μείναμε κανα σαραντάλεπτο με το ζόρι. Φαινόταν ότι το πλοίο "βούλιαζε".
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον..Επειδη παντα ειμασταν δικαοι - και ετσι πρεπει να παραμεινουμε - εκανα ελεγχο και σας παραθετω ολη την αληθεια..

-Το μαγαζι ειναι ακομα ανοικτο..

-Οι πελατες λιγοι εως πολυ λιγοι..

-Η μουσικη και οι γυναικες του ειναι απο αδιαφορες εως πολυ αδιαφορες..

Αυτα.
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
-Το μαγαζι ειναι ακομα ανοικτο..

-Οι πελατες λιγοι εως πολυ λιγοι..

-Η μουσικη και οι γυναικες του ειναι απο αδιαφορες εως πολυ αδιαφορες..

Γ.Τ.Π δηλαδη ως συνηθως..Η κατρακυλα συνεχιζεται.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Γ.Τ.Π δηλαδη ως συνηθως..Η κατρακυλα συνεχιζεται.

Πάντως  μια  μέρα  να  μαζευτούμε  να  πάμε .
Έτσι  σαν έρανο , σαν ψυχικό , σαν  φιλανθρωπία  να  πούμε .
Να  αφήσουμε  το  κατιτίς  μας  και μετά  πουλόπουλος για  αλλού !
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
η Μαρια με τη Μαγδα ακομα παιζουν μπαλα για ολες τις αλλες?

τελευταια φορα ειχα παει πριν την καταταξη, περυσι απριλιο, ειχε ενα ωραιο μελαχρινουλη με απιστευτα φυσικα βυζια, μονο αυτο θυμαμαι χεχεχε, ηταν αυτη, η Μαρια και οι υπολοιπες.
Με τις Σευλα, Μοντεστα κτλ δεν ειχα και ποτε εμπειρια εστω χορου. Ωραιες κοπελες, αλλα προτιμουσα να τα δινω σε Κατριν, Μαρινα, Ντενιζ, Παολα. Δεν εχω χαλασει και ποτε πανω απο 60Ε κι αυτο σπανια. Οποτε τα επενδυα σε ο,τι μου αρεσε περισσοτερο.

Παλιες καλες εποχες...χεχεχε
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
βεβαια τα περισσοτερα τα ειχα σκασει σε αυτη τη μουρλη και στην Κατριν

απιστευτη καυλαρα η μουρλεγκο
 

Συνημμένα

  • 203106_100002205406366_5863748_n.jpg
    203106_100002205406366_5863748_n.jpg
    13,3 KB · Εμφανίσεις: 62

τσολιας

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
πρωτα περασα απο το Lido,πολυς κοσμος πολλες κοπελες.ολες το κανουν ολα ομως πανω στο πριβε ζητανε και δευτερο και φευγουν πολλα ευρω :s&m_3:εφυγα λοιπον και μπηκα στο baby gold.ελαχιστοι πελατες ελαχιστες κοπελες.μια ρουμανα μου εδοσε τηλεφ. για να φυγουμε το πρωι μαζι.καλη ειναι αλλα με βαζει σε σκεψεις οτι θελει σπιτι μου η σπιτι της οχι χοτελ.εχει κανεις παρομοια εμπειρια να συμβουλευσει? :fuck1:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
πρωτα περασα απο το Lido,πολυς κοσμος πολλες κοπελες.ολες το κανουν ολα ομως πανω στο πριβε ζητανε και δευτερο και φευγουν πολλα ευρω :s&m_3:εφυγα λοιπον και μπηκα στο baby gold.ελαχιστοι πελατες ελαχιστες κοπελες.μια ρουμανα μου εδοσε τηλεφ. για να φυγουμε το πρωι μαζι.καλη ειναι αλλα με βαζει σε σκεψεις οτι θελει σπιτι μου η σπιτι της οχι χοτελ.εχει κανεις παρομοια εμπειρια να συμβουλευσει? :fuck1:
Moνο σε ξενοδοχειο !!!
Στο σπιτι σου εαν την πας, θα γινει στοχος για κλοπη !!!
Στο σπιτι της εαν θα πας, μπορει να σου την πεσουν και δεν ξερω τι μπορει να γινει !!!
Η επιλογη ειναι δικη σου !!!
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.181
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
θα συμφωνησω με τον προλαλησαντα...σε ξενοδοχειο φιλε μου για να εισαι σιγουροσ...σου μιλαω εκ πειρας...
 
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
258
Like
1
Πόντοι
1
πρωτα περασα απο το Lido,πολυς κοσμος πολλες κοπελες.ολες το κανουν ολα ομως πανω στο πριβε ζητανε και δευτερο και φευγουν πολλα ευρω :s&m_3:εφυγα λοιπον και μπηκα στο baby gold.ελαχιστοι πελατες ελαχιστες κοπελες.μια ρουμανα μου εδοσε τηλεφ. για να φυγουμε το πρωι μαζι.καλη ειναι αλλα με βαζει σε σκεψεις οτι θελει σπιτι μου η σπιτι της οχι χοτελ.εχει κανεις παρομοια εμπειρια να συμβουλευσει? :fuck1:

ποσα σου ζητησε ?μαζι με ποτα κ χοτελ φτανεις 200αρι?  :P
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.974
Like
30.411
Πόντοι
5.006
Πλεον οι τζούδες με ογδόντα σου κανουν και χίλιους τεμενάδες ..........
Αλλάξανε οι εποχές
Αλλάξανε και τα κόζια λέμε
 

τσολιας

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω για τις συμβουλες.η κοπελα δε μου ζητησε λεφτα.να σπιτωθει ψαχνει γιατι μου ελεγε να μου μαγειρευει και τα ρεστα :s&m_3:μενει στο νοικι στην πατησιων για οσους την ξερουν καλα.εννοειτε πως την πηγα σε χοτελ.αγρια γκομενα fun του πρωκτικου.οποιος της ταξει σπιτωμα θα γαμησει τζαμπα!
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16

επίσκεψη χθες στο κατάστημα...ζήτημα να υπήρχαν 15 άτομα σε όλο το μαγαζί...μου ήρθε η Έλενα ένας μούναρος από Ρωσία, ξανθιά με ωραίο κώλο και μου είπε να πάμε για χορό..της είπα ΟΚ πάμε πριβέ.... :headbang: :headbang: :headbang: ακόμα το κλαίω το πενηντάρικο :headbang: η γκόμενα μου έκανε έναν ξενέρωτο χορό και ούτε λόγος για φραπέ! :headbang: μου είπε εγώ δεν κάνω τέτοιο πρόγραμμα, φοβάμαι την :police: και κάτι τέτοια! :- :- :-
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.810
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
παιδια μια Ιβα ειναι ακομη εκει ξερει κανεις?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
η καύλα η εμμανουέλλα η ρουμάνα πότε επιστρέφει άραγε? άμα τον έπαιζε αυτή θα χε γίνει χρυσοχέρα...αλλά πού?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom