Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
το νο.2 νομίζω δεν ισχύει.. :think:  :think:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
το νο.2 νομίζω δεν ισχύει.. :think:  :think:

νομιζω ηταν σιροκο για λιγο κ νομιζω οτι τωρα ειναι στο οπερα.

Υ.Γ πηρε κανα κιλο? την τελευταια φορα που την ειδα ειχε μεινει μιση του ηδη μισου

Υ.Υ.Γ δωστε ρε σεις κανα ροστερακι
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
νομιζω ηταν σιροκο για λιγο κ νομιζω οτι τωρα ειναι στο οπερα.

Υ.Γ πηρε κανα κιλο? την τελευταια φορα που την ειδα ειχε μεινει μιση του ηδη μισου

Υ.Υ.Γ δωστε ρε σεις κανα ροστερακι
βρίσκεται κίνκυ και λόλα! ναι,έχει πάρει κάμποσα κιλάκια!
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
μετα απο 6 μηνες αποτοξινωση περασα μια βολτα απο το ιδρυμα. Ηταν σχετικα αδειο για Παρασκευη βραδυ για τον πανικο που γινοταν καποτε, τα τραπεζια ηταν σχεδον γεματα παντως, ειδα την Κατεριναρα μου, την ελιωσα στο χουφτωμα, εμαλαζα κ εμαλαζα, ισα με 20 μυζηθρες πρεπει να επειξα.

μινι ροστερακι οτι θυμαμαι

1.Η Κατεριναρα
2. Η Κατριν γνωστη κ ως Κατεριναρα
3. Η Εκατερινα ακα Κατριν ακα Κατεριναρα με την κωλαρα της
4. Η Εκατερινα ακα κατριν ακα Κατεριναρα με την κωλαρα, τις βυζαρες, τις ποδαρες της κ τη μυρωδατη τη μουναρα της
5. Ηταν κ η Κατριν σας τοπα
6. Η Μαρια ακα σκυλι του πολεμου  ;)
7. Νικη ακα ο κοντορεβυθουλης με το στρινγκ
8. Κλεοπατρα ακα εχω τον κουμπαρα στη φορα
9. Η Σευλα ακα η του Admiral
10.Η ψηλη μελαχρινη (δε τη θυμαμαι ποτε πως τη λενε)που τα παιρνει στους γιγαντιαιους κ πεσμενους μαλακους της βυζους, αυτη
11. Μια ξανθια με κοτσιδια που εκανε σοου με εναν παραγιο κ της τον σφυριξε
12. Ο παραγιος Χρησταρας (εχει μεγαλωσει η πλατη του κ αλλο ρε τον πουστη, τα ποδια ιδια παντως, μαλλον δεν παιζει ποδια, μλκς!) (κατι γυναικοπαρεες τον τραβαγαν απο εδω κ τον τραβαγαν απο εκει τον ξεχηλωσαν τον Χρησταρα)
13.Πρεπει να πηρε το ματι μου κ τη γλυκουλα αδυνατουλα με τα γυαλακια, πως τη λενε ρε φιλε, αλτσχαιμερ ρε τρελε.
14.Η ξανθια αδυνατη με το ωραιο μινιον κωλαρακι που εχει ενα ντιβα υφος, μπορει να κανω κ λαθος γιατι δε της εχω μιλησει κ ποτε (μην τα παρει κανας αγαπουλης)
15.Ηταν κ η μισσ κωλος γνωστη κ ως Κατριν μη το ξεχασω!
16. Τι κωλος ειναι αυτος ρε φιλε, ναι για την Κατριν λεω!



Αυτα...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
μετα απο 6 μηνες αποτοξινωση περασα μια βολτα απο το ιδρυμα. Ηταν σχετικα αδειο για Παρασκευη βραδυ για τον πανικο που γινοταν καποτε, τα τραπεζια ηταν σχεδον γεματα παντως, ειδα την Κατεριναρα μου, την ελιωσα στο χουφτωμα, εμαλαζα κ εμαλαζα, ισα με 20 μυζηθρες πρεπει να επειξα.

μινι ροστερακι οτι θυμαμαι

1.Η Κατεριναρα
2. Η Κατριν γνωστη κ ως Κατεριναρα
3. Η Εκατερινα ακα Κατριν ακα Κατεριναρα με την κωλαρα της
4. Η Εκατερινα ακα κατριν ακα Κατεριναρα με την κωλαρα, τις βυζαρες, τις ποδαρες της κ τη μυρωδατη τη μουναρα της
5. Ηταν κ η Κατριν σας τοπα
6. Η Μαρια ακα σκυλι του πολεμου  ;)
7. Νικη ακα ο κοντορεβυθουλης με το στρινγκ
8. Κλεοπατρα ακα εχω τον κουμπαρα στη φορα
9. [size=12pt]Η Σευλα ακα η του Admiral[/size]
10.Η ψηλη μελαχρινη (δε τη θυμαμαι ποτε πως τη λενε)που τα παιρνει στους γιγαντιαιους κ πεσμενους μαλακους της βυζους, αυτη
11. Μια ξανθια με κοτσιδια που εκανε σοου με εναν παραγιο κ της τον σφυριξε
12. Ο παραγιος Χρησταρας (εχει μεγαλωσει η πλατη του κ αλλο ρε τον πουστη, τα ποδια ιδια παντως, μαλλον δεν παιζει ποδια, μλκς!) (κατι γυναικοπαρεες τον τραβαγαν απο εδω κ τον τραβαγαν απο εκει τον ξεχηλωσαν τον Χρησταρα)
13.Πρεπει να πηρε το ματι μου κ τη γλυκουλα αδυνατουλα με τα γυαλακια, πως τη λενε ρε φιλε, αλτσχαιμερ ρε τρελε.
14.Η ξανθια αδυνατη με το ωραιο μινιον κωλαρακι που εχει ενα ντιβα υφος, μπορει να κανω κ λαθος γιατι δε της εχω μιλησει κ ποτε (μην τα παρει κανας αγαπουλης)
15.Ηταν κ η μισσ κωλος γνωστη κ ως Κατριν μη το ξεχασω!
16. Τι κωλος ειναι αυτος ρε φιλε, ναι για την Κατριν λεω!



Αυτα...
Ποια SHEYLA τώρα.....ΚΛΑΡΑ-ΡΟΜΠΕΡΤΑ-ΠΑΟΛΑ-ΜΙΚΑ δίπλα μας...Στο Βερολίνο!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
@ patir Gomenie..

Καλο το ροστερ σου, αλλα μηπως πηρε το ματι σου και μια που λεγεται Κατριν ? Την εχω αποθημενο ρε γμτη μου.. :2funny:

Αυτα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
@ patir Gomenie..

Καλο το ροστερ σου, αλλα μηπως πηρε το ματι σου και μια που λεγεται Κατριν ? Την εχω αποθημενο ρε γμτη μου.. :2funny:

Αυτα.
απωθημενα εσυ θειε ????  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

μου γκρεμιζεις τον κοσμο..  :)
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
εμ...τσάμπα σε πήγαινα τόσο καιρό....αφού δε θυμάσαι αυτόν τον κώλο τί να σου πώ? :s&m_3:

Αγαπητε Κε Rosterman, υπαρχει περιπτωση να μας κανετε μια ενημερωσουλα ? :2funny:

Ο Παπαγιωργης ειπε οτι παλι η Ενυ αλλαξε μαγαζι..Που ειναι τωρα αυτο το καλο παιδι ? :think:

Αυτα..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ναι ρε γμτη μου..Θυμαμαι οτι ο πατος της ηταν τριφασικος.. :rockon:

Αυτα..

όχι τριφασικός,απλά φανταστικός!
URL]]
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Αγαπητε Κε Rosterman, υπαρχει περιπτωση να μας κανετε μια ενημερωσουλα ? :2funny:

Ο Παπαγιωργης ειπε οτι παλι η Ενυ αλλαξε μαγαζι..Που ειναι τωρα αυτο το καλο παιδι ? :think:

Αυτα..

δεν έχει ενημερωσούλα.Σταμάτησα το stripping Οριστικά.Δυστυχώς με έχει παγώσει η όλη συμπεριφορά που υπάρχει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom