Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πολύ καθαρά ποτά έχει τελευταία...πολύ περίεργο...:P :cheesy: :)
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
Σαββατο ημουν στο μαγαζι. Κατσαμε 5 ατομα πρωτο τραπεζι αφου πηραμε μπουκαλι πρωτα (τιμη λογικη 100€). Εντυπωση μου εκανε οτι κατσαμε εκει γιατι δεν ειχαμε κλεισει τραπεζι κ ηταν 2 το βραδυ...

Εμενα μου αρεσε μια Λαρίσα απο Ρουμανια (ετσι μου ειπε δηλ). Ξανθουλα, λεπτη κ σχετικα μικρη.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Σαββατο ημουν στο μαγαζι. Κατσαμε 5 ατομα πρωτο τραπεζι αφου πηραμε μπουκαλι πρωτα (τιμη λογικη 100€). Εντυπωση μου εκανε οτι κατσαμε εκει γιατι δεν ειχαμε κλεισει τραπεζι κ ηταν 2 το βραδυ...

Εμενα μου αρεσε μια Λαρίσα απο Ρουμανια (ετσι μου ειπε δηλ). Ξανθουλα, λεπτη κ σχετικα μικρη.

κόσμο είχε?
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
δεν μπορω να πω οτι ειχε πολυ κοσμο... Βεβαια δεν με ξενερωσε αυτο τοσο πολυ αλλά το γεγονος οτι ο χορος δεν κραταει ουτε 3 λεπτακια.. Εγω θυμαμε οτι ενας χορος διαρκουσε πανω απο 1 τραγουδι...

Οσοι γουσταρουν ΜΙΛΦ (το 99% δηλ) ειχε μια μαυρομαλλα με μπλε ματακια ΓΆΜΑΤΑ.. για πολλες  :jerking:
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
1 απλός χορός = (θεωρητικά) 1 τραγούδι 3λεπτο/4λεπτο μαξ...

McLein σου λεω δεν τελειωνε το τραγουδι κ σταματαγανε... Μαλακια αυτο.

Δεν ρωτησα για να στον παιξουνε ποσο παει, αλλα πριν 5 χρονακια ητανε 3 καρτες επιπλεον
 

Επισκέπτης
McLein σου λεω δεν τελειωνε το τραγουδι κ σταματαγανε... Μαλακια αυτο.

Δεν ρωτησα για να στον παιξουνε ποσο παει, αλλα πριν 5 χρονακια ητανε 3 καρτες επιπλεον

Κατάλαβα..απλά απάντησα θεωρητικά...συνήθως δεν τιμώ τους χορούς...γιατί απ'το πουτανο-άρωμα-πατσουλί βρωμίζουν τα ρούχα...κ στο σπίτι πονάει η παντόφλα....άσε που αυτό που λένε για το κρύο (οτι τεντώνει το δερμα) ειναι μαλακία...(ρώτα κι εμένα που κοιμήθηκα μερικές φορές στο μπαλκόνι....)

Όσο για παίξιμο....είναι ανάλογα τα κέφια μας...κ πόσο καλός είσαι στα παζάρια...

Αλλά αφού γαμάς με 100-150-200 με τα ζόρια...μαλακία δεν είναι να την παίζεις με 50 ?
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
μαλακια ειναι γενικα να πηγαινεις εκει.. για μενα δεν εχει νοημα καθολου, απλα συζηταμε τωρα.

Καλο μουνακι (κατ εμε) ητανε μια Λαρίσα απο Ρουμανια
 

Επισκέπτης
Νομίζω ελάχιστα strip clubs αξίζουν επίσκεψη πλέον για τους παλαιούς λόγους...

Πλέον αξίζει η φάση...να πηγαίνεις να πίνεις 1-2 ποτάκια...σα να πήγαινες σε κάποιο άλλο κλαμπ...

...βλέπεις 2-3-5 καλά μουνάκια...με τα κωλαράκια τους ακάλυπτα...κ είσαι οκ...

(έχεις γαμήσει απο πριν...ότι σε βολεύει...κ είσαι ακόμη πιο ΟΚ )!!!

Υ.Γ - χαλάς κ 20€ με 30€...για πάρτη σου...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Άρχισα  να  τρέχω  σήμερα  το  πρωΐ .
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom