Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ μη  σε  ακούσει ο Μποργκ μαλάκα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ακούει ... αλλά δεν ανταποκρίνεται ... είναι σε νιρβάνα μάλον ....


Μπορώ να είναι στη κριτική επιτροπή..... :humpleg:

Θεά...Vitsi πρέπει να γίνεις Θεά για να μπεις στην επιτροπή ...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ακούει ... αλλά δεν ανταποκρίνεται ... είναι σε νιρβάνα μάλον ....


Θεά...Vitsi πρέπει να γίνεις Θεά για να μπεις στην επιτροπή ...

Θα τα  πουμε  μόλις  σταματήσεις  τη γιογκα
 

tzinos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
να ζητήσω μια χάρη: θα κατέβω Αθήνα και μιας και από ότι κατάλαβα από διάβασμα στα threads πρόκειται για το καλύτερο στριπτιτζαδικο, θα είχε κάποιος την ευγενή καλοσύνη να προτείνει τις καλύτερες για χορό; δεν ενδιαφέρομαι ιδιαίτερα για φραπεδιά, απλά να με καυλώσει full!! :fuck1:
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
να ζητήσω μια χάρη: θα κατέβω Αθήνα και μιας και από ότι κατάλαβα από διάβασμα στα threads πρόκειται για το καλύτερο στριπτιτζαδικο, θα είχε κάποιος την ευγενή καλοσύνη να προτείνει τις καλύτερες για χορό; δεν ενδιαφέρομαι ιδιαίτερα για φραπεδιά, απλά να με καυλώσει full!! :fuck1:


όλες σχεδόν  :grin:
 

tzinos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
kai κάτι ακόμη μιας και δεν έχω πάει πολλές φορές σε Αθήνα: το gold θεωρείτε το καλύτερο εσείς οι γνώστες ή κάποιο άλλο; ευχαριστώ και πάλι
 

Επισκέπτης
να ζητήσω μια χάρη: θα κατέβω Αθήνα και μιας και από ότι κατάλαβα από διάβασμα στα threads πρόκειται για το καλύτερο στριπτιτζαδικο, θα είχε κάποιος την ευγενή καλοσύνη να προτείνει τις καλύτερες για χορό; δεν ενδιαφέρομαι ιδιαίτερα για φραπεδιά, απλά να με καυλώσει full!! :fuck1:

Grace...και τα μυαλά στο πορτοφόλι...
 

Επισκέπτης
kai κάτι ακόμη μιας και δεν έχω πάει πολλές φορές σε Αθήνα: το gold θεωρείτε το καλύτερο εσείς οι γνώστες ή κάποιο άλλο; ευχαριστώ και πάλι

Αλκατράζ + Γκολντ είναι τα καλύτερα στον τομέα ομορφιά...Γκολντ για υπηρεσίες..αλλά και Λίντο αν είσαι του εξωτερικού...;)
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
535
Like
0
Πόντοι
6
να ζητήσω μια χάρη: θα κατέβω Αθήνα και μιας και από ότι κατάλαβα από διάβασμα στα threads πρόκειται για το καλύτερο στριπτιτζαδικο, θα είχε κάποιος την ευγενή καλοσύνη να προτείνει τις καλύτερες για χορό; δεν ενδιαφέρομαι ιδιαίτερα για φραπεδιά, απλά να με καυλώσει full!! :fuck1:

Aν θέλεις να δεις πραγματικά όμορφες κοπέλες να πας στο Gold και στο Alcatraz. Ανάμεσα από αυτά τα δύο σίγουρα θα περάσεις καλύτερα στο πρώτο διότι στο Alcatraz είναι πιο της ξεπέτας στο χωρό. Πάντως στο prive το Lido κερδίζει στα σημεία. Επίσης πολύ καλό ίδρυμα και θα περάσεις καλά είναι το BabyO στη Πειραιώς. Αν και κατώτερο από τα προϋγούμενα σίγουρα θα περάσεις πολύ καλά και εκεί. Αυτά
 

repos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
χθες πρωτη φορά στο bg αρκετός κόσμος λίγες κοπέλες μεν καλές δε  (αλλα τι να το κανείς ουτε σε ουρά σε εφορία δεν περιμένεις τόσο) θα ξαναπάω άλλη μέρα .
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.195
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Τελικα το μαγαζακι αξιζει καθημερινες ή ειναι πολυ ψοφια τα πραγματα οπως λεει ο απο πανω? (Δευτερα-Πεμπτη)
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
το αν αξίζει εξαρτάται τι ψάχνει ο καθένας στα στριπ...

Δεν ψάχνουν όλοι το ίδιο πράγμα  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Τελικα το μαγαζακι αξιζει καθημερινες ή ειναι πολυ ψοφια τα πραγματα οπως λεει ο απο πανω? (Δευτερα-Πεμπτη)

Όλες τις μέρες τα ίδια προσφέρει...άκρως επαγγελματικό μαγαζί...κατά την ταπεινή μου άποψη...απ'τις λίγες φορές που έχω περάσει...(καθώς δεν είμαι φαν του ψεκάστε-σκουπίστε-τελειώσατε,ούτε κ της πολυκοσμίας)!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Όλες τις μέρες τα ίδια προσφέρει...άκρως επαγγελματικό μαγαζί...κατά την ταπεινή μου άποψη...απ'τις λίγες φορές που έχω περάσει...(καθώς δεν είμαι φαν του ψεκάστε-σκουπίστε-τελειώσατε,ούτε κ της πολυκοσμίας)!

Ιδίως καλοκαίρι !
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Όλες τις μέρες τα ίδια προσφέρει...άκρως επαγγελματικό μαγαζί...κατά την ταπεινή μου άποψη...απ'τις λίγες φορές που έχω περάσει...(καθώς δεν είμαι φαν του ψεκάστε-σκουπίστε-τελειώσατε,ούτε κ της πολυκοσμίας)!

εσύ από φα-νάτικ στριπκλάμπερ έχεις καταντήσει νι-φαν Τενκάτε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom