Νέα

Αυταρχικό σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 180
  • Εμφανίσεις 90K
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Οι κριτικες του Γκουινο δεν ειναι μονο απολαυστικες αλλα αποκαλυπτουν πολλα για την προσωπικοτητα και των επαγγελματισμο των ιεροδουλων. Οταν τις διαβαζω νιωθω σαν να κρυφοκοιταω μεσα απο ενα παραθυρακι στο καμαρακι της ιεροδουλης εκει που ειναι ο εαυτος της.

Μεγαλη μαλακια η καθυστερηση της αναρτησης τους. Περιμενα να τις διαβασω και δεν τις εβρισκα. Δυστυχως δεν ξερω αν μπορει να διορθωθει αυτο γιατι ανεβαινουν πολλες πληρωμενες κριτικες που πρεπει να παραμενουν ψηλα...
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
Οι κριτικες του Γκουινο δεν ειναι μονο απολαυστικες αλλα αποκαλυπτουν πολλα για την προσωπικοτητα και των επαγγελματισμο των ιεροδουλων. Οταν τις διαβαζω νιωθω σαν να κρυφοκοιταω μεσα απο ενα παραθυρακι στο καμαρακι της ιεροδουλης εκει που ειναι ο εαυτος της.
Συμφωνώ και εγώ.
 

kinky_boy

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
Οι κριτικες του Γκουινο δεν ειναι μονο απολαυστικες αλλα αποκαλυπτουν πολλα για την προσωπικοτητα και των επαγγελματισμο των ιεροδουλων. Οταν τις διαβαζω νιωθω σαν να κρυφοκοιταω μεσα απο ενα παραθυρακι στο καμαρακι της ιεροδουλης εκει που ειναι ο εαυτος της.

Μεγαλη μαλακια η καθυστερηση της αναρτησης τους. Περιμενα να τις διαβασω και δεν τις εβρισκα. Δυστυχως δεν ξερω αν μπορει να διορθωθει αυτο γιατι ανεβαινουν πολλες πληρωμενες κριτικες που πρεπει να παραμενουν ψηλα...
Η αλήθεια είναι ότι μάλλον προτιμώνται κριτικές από κοπέλες των πρακτορείων ή των studios για τις πρώτες θέσεις. Λογικό ως ένα βαθμό, λόγω των διαφημίσεων. Από την άλλη, εάν δεν σέβεσαι τα μέλη και δη τα τακτικά, που αποτελούν την δύναμη του site (για να αποκομίζεις τα όποια οφέλη τόσο εσύ όσο και οι διαφημιζόμενοι) δεν κερδίζεις πόντους.
Θα μπορούσε ίσως να "σπάσουν" τις κριτικές σε 2 κατηγορίες: σε αυτές των city tours/πρακτορείων και σε αυτές των ανεξάρτητων και των μπουρδέλων ώστε να μην αδικείται κανείς....
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Σε ολες τις κατηγοριες υπαρχουν πληρωμενες.
 

kinky_boy

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
Σε ολες τις κατηγοριες υπαρχουν πληρωμενες.
στις ανεξάρτητες φαντάζομαι ότι δεν υπάρχει.
Τέσπα, μια ιδέα έδωσα, αν υπάρχει θέληση (δεν φαίνεται κάτι τέτοιο βέβαια από τα λεγόμενα του Guino), λύση βρίσκεται....
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.241
Κριτικές
81
Like
8.008
Πόντοι
7.865
Γουστάρουμε Guino.Σίγουρα δεν αρέσει σε όλους μας το αυταρχικό.Αλλά πρέπει να πούμε ότι ο Guino είναι μια κατηγορία απο μόνος του,καθώς όχι μόνο το γουστάρει και καλά κάνει,αλλά ακομπλεξάριστα ενημερώνει τους λάτρες του είδους.Το γεγονός ότι καθυστερούν οι κριτικές ή δεν ανεβαίνουν καθόλου είναι άκρως ύποπτο.Ανέβασα 10 κριτικές για τσόντες του Σειρηνάκη και ανέβηκαν 2-3.Δεν είναι τυχαίο ότι ανέβηκαν αυτές για τις οποίες έγραψα καλα λόγια.Οι άλλες δεν ανέβηκαν και δε θα ανέβουν ποτέ.Μου φαίνεται ότι γλυκάθηκαν στα λεφτά και μαλακίζονται οι διαχειριστές.Στην τελική αυτή η σελίδα είναι για ενημέρωση και δεν μπορεί να είναι όλα θετικά,καλά και όμορφα.Κατα τα άλλα μπράβο.
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
καλησπερα νεος και εγω στο σαιτ,αυτο με τις εγκρισεις των μυνηματων δεν το καταλαβαινω απο την στιγμη που τα μυνηματα ειναι σεμνα και εκτος αυτου πως θα μπορουμε να κανουμε και δημοσιο διαλογο οταν ο αλλος θα δει και αν το δει το μημυμα μου μετα απο δεν ξερω και εγω ποσο καιρο
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
Παίζει κανένα σπιτάκι που να έχει αυταρχικό πρόγραμμα με strapon κατά Μετάξι ή Φυλής μεριά εκτός τα γνωστά και μη εξαιρετεα Ιάσωνος 36 Ιάσωνος 2Β και Κολοκυνθους.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
Λείπουν πολλύ οι κριτικες του συναγωνιστή Γκουινο!!!
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
]βαση των εμπειριων μου καλο αυταρχικο κανει η μπετυ φιλης 104 45αρα και βαλε με πολύ πειρα στον τομεα αυτό όπως επισης μεγ.αλεξανδρου 28 βερονικα εχω δοκιμασει και θα παω να δοκιμασω και την αδερφη της τη παολα.bbw κορίτσια και τα 2 και  :knockinb: δυνατα χωρις ελεος.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Η Μπέττυ στο Φ. 104 είναι σε στούντιο όχι μπου.
Για το δίδυμο στη Μ. Αλεξανδρου που αναφέρεις έχει γράψει αναλυτικές λεπτομέρειες ο Quino
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
]βαση των εμπειριων μου καλο αυταρχικο κανει η μπετυ φιλης 104 45αρα και βαλε με πολύ πειρα στον τομεα αυτό όπως επισης μεγ.αλεξανδρου 28 βερονικα εχω δοκιμασει και θα παω να δοκιμασω και την αδερφη της τη παολα.bbw κορίτσια και τα 2 και  :knockinb: δυνατα χωρις ελεος.

Μιά καλή πρόταση για αυταρχικό σε σπιτάκι είναι και η Μόνικα στο Παιωνίου 47.Καλή και τροφαντούλα στο 20e.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
Η Μπέττυ στο Φ. 104 είναι σε στούντιο όχι μπου.
Για το δίδυμο στη Μ. Αλεξανδρου που αναφέρεις έχει γράψει αναλυτικές λεπτομέρειες ο Quino
[
Η Μπέττυ στο Φ. 104 είναι σε στούντιο όχι μπου.
Για το δίδυμο στη Μ. Αλεξανδρου που αναφέρεις έχει γράψει αναλυτικές λεπτομέρειες ο Quino
Η αλήθεια είναι πως οι κριτικές του Quino ήταν ένας καλός οδηγός στο θέμα του αυταρχικού.Ελπίζω να δούμε σύντομα κριτικές του.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
επισης η μονικα είναι καλη  :s&m_2: που δουλευει στο de paris και στην υπολοιπη αλυσιδα
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
και στη πατρα το καλυτερο αυταρχικο το κανει η ναντια σαχτουρη 1  :s&m_1:
 

Haris_Ka96

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχουμε κάτι πρόσφατο ποιες κανουν αυταρχικό σε στούντιο-μπουρδέλο στη θεσσαλονίκη;
 

ypo-taktikos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Προτιμω τις πιο πριβε καταστασεις και να εχω ανεση χρονου.
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Απαντηστε ρε παιδια για Θεσσαλονικη κανενα καλο μερος για αυταρχικο να χαρουμε και εμεις λιγο..
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Απαντηστε ρε παιδια για Θεσσαλονικη κανενα καλο μερος για αυταρχικο να χαρουμε και εμεις λιγο..

Ψαξε στο FB Αριαδνη Κυριαρχη μονο αυτη λεει εκεί πανω οι άλλες ειναι για να τρωνε κλωτσιες οχι να ριχνουν
 

kinkypersonn

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Για τους φαν του στραπον προτεινω την Μαρια. Δουλευει διπλα στο σπιτι της κατερινας στην κολωνου, σε αυτο που ανεβαινεις εναν οροφο και εχει πορτα με κουδουνι για να μπεις. Κοντουλα με σιλικονατο βυζι, παλια δουλευε στην Φυλης 15 ευρω το δωρακι.Την πετυχα απογευματινη βαρδυα. Δεν εχει δικο της στραπ (αρα πηγαινετε με το δικο σας αν ντε και καλα θελετε στραπ φαση), μονο δονητες. Δοκιμαστε και δεν θα χασετε  :respect:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom