Νέα

Αξυρισιά........ΕΛΕΟΣ!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 917
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
1ον.... O λασοπουλος ειναι μπαι    :birdman: :birdman:


2ον.... η μοδα της αξυρισιας εχει γινει συγκεκριμενα στην ελλαδα επιδημια....

αμα πας σε κανα νησι το καλοκαιρι κανενας τουριστας απο καθε εθνηκοττα δεν ειναι αξυριστος....

.....

δεν ξερω το αξυριστο 2-4 ημερων το βρισκω ομορφο, αλλα η αξυρισια 1-2 μηνες δεν υπάρχει ειδικα στους νεους....

...........



υ.γ δλδ νιτσα εγω που ειμαι αξυριστος ειμαι γκει?  :birdman: :birdman: :birdman:

οχι απαραιτητα :grin:
απλα δε μου αρεσει το μπειμπι φεις ξυρισμενο γλυκο προσωπακι με το γλυμμενο μαλλακι...μου βγαζει μια θηλυπρεπεια τι να κανω? σε αλλες κυριες αρεσει :P
γενικα ολες αυτες οι τασεις ειναι υποκινουμενες σιγουρα οχι απο το τι αρεσει στις γυναικες...ουτε καν απο τις ιδιεις....ιφ γιου νοου γουοτ αι μιν :)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
βρηκες 2 εξαιρεσεις τωρα και συ... :P ολα αυτα τα Boy bands που κατα καιρους μας εχουν ζαλισει τα @@ τι ειναι? ολο αυτο το μετροσεξουαλ λαιφσταιλ που θελει αυτο που ειπα πριν clear cut baby face τι ειναι? τωρα τελευταιως εχει ξεκινησει η επιστροφη στα παραδοσιακα αρσενικα :rockon:

μπραβο ρε μουναρε.... μας φτιαχνεις.

ΕΙμαστε οι παλιοι καλοι παραδοσιακοι τυποι... μαλλι χωρις τζελ

ισα ισα λουσμενο.... αξυρισια 5-6 μερες.... κοντο μαλλακι

απλο τζινακι και ενα πουκαμισακι και φυγαμε να ριξουμε καυλια.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
1ον.... O λασοπουλος ειναι μπαι    :birdman: :birdman:


2ον.... η μοδα της αξυρισιας εχει γινει συγκεκριμενα στην ελλαδα επιδημια....

αμα πας σε κανα νησι το καλοκαιρι κανενας τουριστας απο καθε εθνηκοττα δεν ειναι αξυριστος....

.....

δεν ξερω το αξυριστο 2-4 ημερων το βρισκω ομορφο, αλλα η αξυρισια 1-2 μηνες δεν υπάρχει ειδικα στους νεους....

...........



υ.γ δλδ νιτσα εγω που ειμαι αξυριστος ειμαι γκει?  :birdman: :birdman: :birdman:
εγω ειμαι ξυρισμενος :birdman:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
γουστα...

σεβαστα....

ολα καλα...   :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



υ.γ


μονο γκει μην με λετε...     :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
βρηκες 2 εξαιρεσεις τωρα και συ... :P ολα αυτα τα Boy bands που κατα καιρους μας εχουν ζαλισει τα @@ τι ειναι? ολο αυτο το μετροσεξουαλ λαιφσταιλ που θελει αυτο που ειπα πριν clear cut baby face τι ειναι? τωρα τελευταιως εχει ξεκινησει η επιστροφη στα παραδοσιακα αρσενικα :rockon:
Τ μποι μπαντς ηταν πριν καμια 15ετια πριν...τωρα εχουν αλαξει,και ο πλεον μετροσεξουαλ της εποχης μπεκαμ αξυριστος ειναι....και δεν βρηκα μονο δυο.....δυο εγραψα...οσους γκευ ξερω αξουριστοι ειναι..
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
μπραβο ρε μουναρε.... μας φτιαχνεις.

ΕΙμαστε οι παλιοι καλοι παραδοσιακοι τυποι... μαλλι χωρις τζελ

ισα ισα λουσμενο.... αξυρισια 5-6 μερες.... κοντο μαλλακι

απλο τζινακι και ενα πουκαμισακι και φυγαμε να ριξουμε καυλια.

τα ορια σε αυτο που περιγραφεις και τον ορισμο του λετσου ειναι λεπτα...να το θυμασαι αυτο :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τα ορια σε αυτο που περιγραφεις και τον ορισμο του λετσου ειναι λεπτα...να το θυμασαι αυτο :grin:

Ολες εχετε φαντασιωθει να σας πηδαει ενας λετσος

οποτε δεν με νοιαζει  :rockon: :rockon: :rockon:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τ μποι μπαντς ηταν πριν καμια 15ετια πριν...τωρα εχουν αλαξει,και ο πλεον μετροσεξουαλ της εποχης μπεκαμ αξυριστος ειναι....και δεν βρηκα μονο δυο.....δυο εγραψα...οσους γκευ ξερω αξουριστοι ειναι..

δεν ειπα οτι οποιος ξυριζεται ειναι γκει....ειπα και πριν οτι αυτο το λαιφσταιλ βγαζει μια γκει θηλυπρεπεια...εννοωντας και τους στρειτ και τους γκει που το ασπαζονται...σε μενα που ειμαι γυναικα τουλαχιστον....σε σας που ειστε βαρβατα σερνικα μπορει να μην την βγαζει τι να σου πω :)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
δεν ειπα οτι οποιος ξυριζεται ειναι γκει....ειπα και πριν οτι αυτο το λαιφσταιλ βγαζει μια γκει θηλυπρεπεια...εννοωντας και τους στρειτ και τους γκει που το ασπαζονται...σε μενα που ειμαι γυναικα τουλαχιστον....σε σας που ειστε βαρβατα σερνικα μπορει να μην την βγαζει τι να σου πω :)


Τι βγαζει λεει????????Δεν εχω προβλημα με τουs αξυριστουs , αλλα οχι κι ετσι
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ΕΓω βαζω και στοιχημα πως αν με εβλεπες και δεν σου ελεγε κανεις οτι ειμαι ο Μπολ απο εδω μεσα
θα εβγαινες μαζι μου. Ανετα.

Βαζω 100 ευρω στοιχημα.
τα βαζω και εγω τα 100 στοιχημα :sunglasses:
τι αποδοση δινεις :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τα βαζω και εγω τα 100 στοιχημα :sunglasses:
τι αποδοση δινεις :2funny:

Για μενα η για σενα τα βαζεις????  :grin:

Ετσι οπως τα περιγραφει ειμαι ο τυπος της

οποτε δινω αποδοση ποσο? 3,25 ? (ε μην δωσω και 1.05)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Και ξυρισμένος και αξύριστος μια χαρά είναι.Ανάλογα και τη διάθεση ή και τι θες να φορέσεις.Μερικά χρώματα ρούχων δε "γράφουν " καλά με αξυρισιές.Τριμάρισμα με την ηλεκτρική κάθε μέρα αν βαριέμαι να ξυριστώ και κανονικό ξύρισμα κάθε 4-5 μέρες μπορεί και παραπάνω.Γενικός κανόνας δεν υπάρχει.Ξυριζόμαστε όποτε νοιώθουμε πως το "χρειαζόμαστε".
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ΕΓω βαζω και στοιχημα πως αν με εβλεπες και δεν σου ελεγε κανεις οτι ειμαι ο Μπολ απο εδω μεσα
θα εβγαινες μαζι μου. Ανετα.

Βαζω 100 ευρω στοιχημα.

βαλτο να το χασεις :grin:
ηλικιακα και μονο το χεις ηδη χασει :cheesy: εκτος αν μοιαζεις με 35 και ανω :grin:

επισης οφειλω να σου πω οτι σε καιρους οπου το αλκοολ και αλλα πραγματα επηρρεαζαν την κριση μου εχω κανει πολλα πραγματα για τα οποια δεν ειμαι περηφανη :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom