Νέα

Άξια Ανδρεαδάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thodoris66
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.178
Like
34.489
Πόντοι
9.931
Και εγω στο Hilton την είχα πετύχει τέτοια εποχή πριν 3 η 4 χρόνια.
Υπάρχει περίπτωση να τις κανει εκει τις βιζιτες;; Η απλως παει για να χτυπήσει πελάτες;;;
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Και εγω στο Hilton την είχα πετύχει τέτοια εποχή πριν 3 η 4 χρόνια.
Υπάρχει περίπτωση να τις κανει εκει τις βιζιτες;; Η απλως παει για να χτυπήσει πελάτες;;;
Πιθανότατα και τα 2
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Και εγω στο Hilton την είχα πετύχει τέτοια εποχή πριν 3 η 4 χρόνια.
Υπάρχει περίπτωση να τις κανει εκει τις βιζιτες;; Η απλως παει για να χτυπήσει πελάτες;;;

ελληναρα κατα μεγαλο ποσοστο δεν θα δωσει σημασια , ειναι εκει για αμερικανους/αραβες με δωματιο εκει ,που θα τους τα παρει χοντρα . Μην ξεχνας οτι πρεπει να δωσει και κατι στη reception . Κατα προτιμηση θα παει σε μεσηλικες που θα σκασουν μυτη με κουστούμι και θα παρουν κανενα μπουκαλι κρασι μπροστα τους. Ετσι γινεται στο εξωτερικο σε ολα τα μπαρ καλων ξενοδοχειων , εκει ψωνιζουν οι μαγκες που ερχονται για business αλλα τα σκανε χοντρα , οποτε συνδυάζουν business/pleasure   :happy:
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
17
Like
686
Πόντοι
326
την ειχα παρει οταν πρωτοξεκινησε στο γραφειο
την ωρα που την ειχα στα 4 και την επαιρνα με ρωταγε τι ζωδιο ειμαι και τι δουλεια κανω  :idiot: :idiot: :idiot: :think: :think: :think: :grin: :grin: :grin:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
την ειχα παρει οταν πρωτοξεκινησε στο γραφειο
την ωρα που την ειχα στα 4 και την επαιρνα με ρωταγε τι ζωδιο ειμαι και τι δουλεια κανω  :idiot: :idiot: :idiot: :think: :think: :think: :grin: :grin: :grin:

τοχει καψει απο την κοκα ... :idiot: :S
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
ρε τυπε, ήμαρτον.Εσυιατοριο μπαρ στην ταράτσα του χιλτον.
τι στο χιλτον.μαγαζι ειναι ρε?τι ειδος,αιθουσα ειναι?τι στο διαολο?να χωθω μπορω?οποιος ξερει να πει.
[/quoteΡουφ γκαρντεν μπαρ στο Χιλτον,εχει ξαι εστιατοριο,ισως το καλυτερο μπαρ της Αθηνας,μπες φορτωμενος ομως γιατι το φτηνοτερο ποτο εχει κανα δεκαευρο.Μαζευει αναλογων κυβικων βιζιτες αλλα και μπολικες μπατιροελεεινιδες που βασανιζουν ενα ποτο κανα τριωρο ψαχνωντας να ψαρεψουν κανα πλουσιο γαμπρο!
πρωτα- πρωτα ευχαριστω για τις απαντησεις.ρε συ φιλε,γιατι ημαρτον?και γιατι να το ξερω αυτο εκει αφου δεν με εχει βγαλει ο δρομος μου?και γιατι  μηπως ειναι κακο να μην γνωριζουμε κατι?το κακο και το λαθος ειναι να νομιζουμε οτι τα ξερουμε ολα.εγω ενα ξερω.οτι τιποτα δεν ξερω.και οτι γηρασκω αει διδασκομενος.καταλαβες ΤΥΠΕ.τωρα επηδει κουβεντα να γινεται και εδω και σε αλλα νηματα,που λεει ελληνιδες διασημες,δεν μπορουμε να βρουμε μια ακρη να γαμισουμε,οσοι θελουμε τετοιο προιον,ποιος ξερει και θελει να μου δωσει τροπο επικοινωνιας και τηλεφωνο για καποια απο δαυτες,να μου γραψει π.μ.θα στειλω και εγω σε κανα δυο που βλεπω να ξερουν.
 

Επισκέπτης
την ειχα παρει οταν πρωτοξεκινησε στο γραφειο
την ωρα που την ειχα στα 4 και την επαιρνα με ρωταγε τι ζωδιο ειμαι και τι δουλεια κανω  :idiot: :idiot: :idiot: :think: :think: :think: :grin: :grin: :grin:

Μακάρι να προλάβαινα να την πάρω στις δόξες τις. Γυναικάρα. Τώρα όμως όχι.
 

parpar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
6
Like
363
Πόντοι
281
την ειχα παρει οταν πρωτοξεκινησε στο γραφειο
την ωρα που την ειχα στα 4 και την επαιρνα με ρωταγε τι ζωδιο ειμαι και τι δουλεια κανω  :idiot: :idiot: :idiot: :think: :think: :think: :grin: :grin: :grin:
Σε πιο γραφείο είναι ρε φίλε να την πάρουμε;
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
τωρα,σεεμενα οχι τετοια.χαλαρος ειμαι παντα.αλλοι δεν ειναι χαλαροι και γραφουν οτι ναναι,σε αυτα εδω τα θρεντ των ελληνιδων διασημων ,λεει.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
την ειχα παρει οταν πρωτοξεκινησε στο γραφειο
την ωρα που την ειχα στα 4 και την επαιρνα με ρωταγε τι ζωδιο ειμαι και τι δουλεια κανω  :idiot: :idiot: :idiot: :think: :think: :think: :grin: :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και εμενα. και μου ελεγε εαν παρει ο γκομενος της να του πω πως ειναι σε φωτογραφιση αχχααχχχαχαχααχα.

Της λεω λες να με πιστεψει? Εεεε τι εννοεις γιατι οχι?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

LADIKO

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
195
Like
117
Πόντοι
1
Κάτι έχασε από κιλά φέτος τον Αύγουστο του 2019 ... :-
Κάτι έχασε από κιλά φέτος τον Αύγουστο του 2019 ... :-
Συγνώμη για το ξενέρωμα, μα στην πρώτη φώτο της, το άσπρο εσώρουχο της που είναι πεταμένο στην άκρη πάνω στην τσάντα της, δεν είναι λερωμένο καφετί, ολάκερο...???
 

Συνημμένα

  • ax1.jpg
    ax1.jpg
    45,8 KB · Εμφανίσεις: 641

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Κριτικές
35
Like
1.529
Πόντοι
4.392
Σε ποιο γραφείο την κλεινουμε παιχτες?
 

V-Slag

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2019
Μηνύματα
97
Like
233
Πόντοι
20
Παιδιά ξέρει κάποιος που μπορούμε να την βρούμε ;
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Συγνώμη για το ξενέρωμα, μα στην πρώτη φώτο της, το άσπρο εσώρουχο της που είναι πεταμένο στην άκρη πάνω στην τσάντα της, δεν είναι λερωμένο καφετί, ολάκερο...???
Τοσο κωλογαμησι που χει φαει δεν ειναι φυσικο να χεζεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom