Νέα

Athens Erotica 2010

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
με φακο 2,8 σταθερο θα βγι λεσ τιποτα τισ προκοπισ πανο σε full frame εργαλιο?αλλα αφλασεσ....τι λεσ καυλιαρι?

Με 2,8;Ούτε να το σκέφτεσαι.Πολύ φλου θα βγει.Θέλει τουλάχιστον F/4 και 400iso και στην κεντρική σκηνή 800iso.
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
γεια σου καυλιαρι imagina!εισαι δινατοσ ρεπορτερ! 
ευγε!
ιθελα να σε ροτισο...εχι αρκετο φοτισμο ι εκθεσι?βαριεμε να κουβαλαο το φλασ μου...
με φακο 2,8 σταθερο θα βγι λεσ τιποτα τισ προκοπισ πανο σε full frame εργαλιο?αλλα αφλασεσ....τι λεσ καυλιαρι?

Eξαρταται καρδιναλιε μου ποιο εργαλειο εχεις :)))Εαν μιλαμε για d700 η d3x d3s εαν ανεβασεις iso θα χεις καλο αποτελεσμα....Αλλα παντα για το κεντρικο στειτζ...

Και γω τον Nikkor 70-200 2.8 τραβαω αλλα το φλας μου εινια απαραιτητο :)


Oριστε μια αφλαση με διαφραγμα 2.8

 

Συνημμένα

  • DSC_1600.JPG
    DSC_1600.JPG
    141 KB · Εμφανίσεις: 29

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
Eξαρταται καρδιναλιε μου ποιο εργαλειο εχεις :)))Εαν μιλαμε για d700 η d3x d3s εαν ανεβασεις iso θα χεις καλο αποτελεσμα....Αλλα παντα για το κεντρικο στειτζ...

Και γω τον Nikkor 70-200 2.8 τραβαω αλλα το φλας μου εινια απαραιτητο :)


Oριστε μια αφλαση με διαφραγμα 2.8

μια χαρα ειναι κιετσι!!
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
στα 800  iso ειναι οκ πιστευω κιεγω!!! ετσι κι αλλοιως δε θα τις πατε για τυπωμα!
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Απογοήτευση παληκάρια... Ακόμα κλαίω τα 15€ που πλήρωσα είσοδο και την βενζίνα που έκαψα για να πάω εκεί. Όχι μόνο δεν είχε την γκλαμουριά της περσινής έκθεσης, αλλά τσιγκουνεύτηκαν να ανάψουν και τα φώτα.
Δεν χρειάζεται να πω περισσότερα. Τα εχουν πει όλα οι προλαλήσαντες.  Θα σας πρότεινα να μην πάτε καθόλου. Αυτά
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Απογοήτευση παληκάρια... Ακόμα κλαίω τα 15€ που πλήρωσα είσοδο και την βενζίνα που έκαψα για να πάω εκεί. Όχι μόνο δεν είχε την γκλαμουριά της περσινής έκθεσης, αλλά τσιγκουνεύτηκαν να ανάψουν και τα φώτα.
Δεν χρειάζεται να πω περισσότερα. Τα εχουν πει όλα οι προλαλήσαντες.  Θα σας πρότεινα να μην πάτε καθόλου. Αυτά
ελα ρε που ησουν και μ εφαγε η βροχη..
 

Επισκέπτης
http://[URL unfurl="true"]www.imaginas.gr/gallery/pictures/DSC001650.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.imaginas.gr/gallery/pictures/DSC00246.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.imaginas.gr/gallery/pictures/DSC00364.jpg[/img[/URL]]
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
:2funny: :2funny: :boobies:
 

Συνημμένα

  • IMG_3868.jpg
    IMG_3868.jpg
    77,9 KB · Εμφανίσεις: 24

Επισκέπτης
Eξαρταται καρδιναλιε μου ποιο εργαλειο εχεις :)))Εαν μιλαμε για d700 η d3x d3s εαν ανεβασεις iso θα χεις καλο αποτελεσμα....Αλλα παντα για το κεντρικο στειτζ...

Και γω τον Nikkor 70-200 2.8 τραβαω αλλα το φλας μου εινια απαραιτητο :)


Oριστε μια αφλαση με διαφραγμα 2.8

Είσαι σίγουρος ότι είναι άφλαση;Το Exif άλλα λέει....
 

meryl

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Μιλάμε για μέγιστη σαχλαμάρα. Η κρίση κτύπησε για τα καλά. Σε λίγα τετραγωνικά, με ελάχιστα περίπτερα και χιλιάδες να συνωστίζονται ματαίως. Οσοι πήγαν με την προσδοκία ότι η έκθεση θα ήταν ανάλογη των προηγούμενων ετών απογοητεύτηκαν.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αδελφια συναγωνιστες..... εχω θεσει τον εαυτο μου σε σεξουαλικη επιχειρησιακη ετοιμοτητα της μιας ωρας που το απογευμα θα γινει της μισης και στις οκτω θα  ειναι στην απολυτη ετοιμοτητα της αμεσης απογειωσης των δυο λεπτων...αν και με εχει παισει η μεση μου απο ψυξη που επαθα χτες...δεν το βαζω κατω και ετοιμαζομαι για να παω σημερα και αυριο τουλαχιστον που θα εχει το μεγαλο πανηγυρι....σημερα θα παω για ψωνια και να φωτογραφηθω με ολα τα  μπαζα της Εκθεσης και....αυριο θα κατσω πολλες ωρες για καφε και κλαρινο...Ισως το βραδυ μπω και σας γραψω τις πρωτες εντυπωσεις μου και τι θα εχω μαθει στην εκθεση μεσα, για αυριο...φυσικα θα σας κανω και αναλυση για το D.V.D της Ντουβλης που θα αγορασω απο το περιπτερο της Εκθεσης...... και θα φροντισω να το δω πριν ξαναμπω και γραψω!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Xτες νομιζα οτι δεν ημουν σε ΕΚΘΕΣΗ..φτωχα πραγματα σε σχεση με περυσι....εκανα την μαλακια :jerking: και πηρα εισητηριο ενιαιο και για σημερα :headbang:..οποτε θα παω σημερα παλι...να δω μπας και βελτιωθει το κλιμα σημερα!!!! :rockon:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Xτες νομιζα οτι δεν ημουν σε ΕΚΘΕΣΗ..φτωχα πραγματα σε σχεση με περυσι....εκανα την μαλακια :jerking: και πηρα εισητηριο ενιαιο και για σημερα :headbang:..οποτε θα παω σημερα παλι...να δω μπας και βελτιωθει το κλιμα σημερα!!!! :rockon:
ρε παιχτουρα αν μπορεις ενημερωσε μας οσο πιο συντομα γινεται μην ανεβουμε τσαμπα το βραδυ
 

betatzis69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2010
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά επιδή παίρνω στις πληροφορίες και δεν απαντάνε μήπως ξέρεις κανένας αν σήμερα έχει από Ομόνοια πουλμανάκι επειδή μένω μακριά μην ανεβαίνω Ομόνοια τσάμπα.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ρε παιχτουρα αν μπορεις ενημερωσε μας οσο πιο συντομα γινεται μην ανεβουμε τσαμπα το βραδυ
Σας καλυπτουν τα παιδια που εχουν γραψει πριν απο μενα....μετα χτες δεν καθησα πολυ...γιατι οπως σας εγραψα ειχα προβλημα με την μεση μου και δεν εμεινα πολυ...σημερα θα κατσω καμποσο,που νοιωθω καλυτερα...σε λιγο φευγω...για να προλαβω τα δυο μεσημεριατικα θεαματα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Ρε παιδιά επιδή παίρνω στις πληροφορίες και δεν απαντάνε μήπως ξέρεις κανένας αν σήμερα έχει από Ομόνοια πουλμανάκι επειδή μένω μακριά μην ανεβαίνω Ομόνοια τσάμπα.
Λογικα πρεπει να εχει καθε δυο ωρες....αλλα πας και με το Α9...και Β9!!!! :rockon: :rockon: :rockon:.......Το Α9 ξεκινα απο Χαλκοκονδυλη!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

ganger

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Eίχα πάει και στις δύο προηγούμενες εκθέσεις και είχα δει κάποια πολύ καλά shows.
Μ'αυτά που διαβάζω για το τι γίνεται φέτος, λέω τα 15€ να τα κάνω σουβλάκια και μπύρες..thanx guys για την ενημέρωση.
 

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
400
Κριτικές
1
Like
1.807
Πόντοι
201
Τριτοκοσμικό το show φέτος ..
Στο ΤΖΙΜΠΟΥΤΙ θα ήταν καλύτερη η διοργάνωση.
Απουσιάζουν αξιόλογα strip-club..
Δεν μπορείς να διοργανώνεις έκθεση erotica και να έχεις μόνο ένα club (lido) και το θυγατρικό (ανατολή) και να σου παρουσιάζουν show σε πίστα χωρίς φωτισμό και αξεσουάρ μια καρέκλα!!!
Το τρελό της υπόθεσης είναι ότι φέτος ξύπνησε ο κόσμος και έχει τρελή προσέλευση…. Με αποτέλεσμα να μην μπορείς να πλησιάσεις ούτε καν στην αυτοσχέδια πίστα των clubs..  
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: α) ελλιπείς διοργάνωση
           β) ακριβή είσοδος (για τα δεδομένα τέτοιας έκθεσης)
           γ) πολύ μεγάλη πείνα από την μεριά του κόσμου!!!
 

ΧΧΧ-Man

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.248
Κριτικές
46
Like
3.840
Πόντοι
5.595
Yσχυει οτι αμα πας με γκομενακι.. μπαινει τσαμπα?  (Οπως περυσι δηλαδι..)
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom