Νέα

Αστυνομικό Δελτίο - Αύξηση Εγκληματικότητας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Η "μπίσνα με τις πουτάνες στο κέντρο" δεν ενοχλεί κανέναν, δεν καταλαμβάνει πεζοδρόμιο, δεν αυξάνει την εγκληματικότητα, δεν τροφοδοτεί το δουλεμπόριο και αν δεν μας έτρωγε ο ψευδοπουριτανισμός, το κράτος θα μπορούσε να έχει έσοδα από αυτή τη μορφή πορνείας.
Ασε που ενα σωρο καθως πρεπει κοσμος παιρνει και αυτος το κατι τις του...
Η εγκληματικότητα της καθημερινόνητας που γίνεται στα πεζοδρόμια υποβαθμίζει την ποιότητα ζωής των πολιτών, όχι η πουτάνα υπερπολυτελείας.
Ακομη και αν αυτοι μενουν στο εξωτερικο και ερχονται μια στις τοσες για μπιζνες?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
σουπερμαουσ ο κατοικος του κεντρου εχει πολυ πιο σημαντικα προβληματα,προβληματα επιβιωσης θα τολμουσα να πω,
απο τις τανες του ζουζουνα...
ισα ισα που απο αυτη την ακριβη μορφη της πορνειας το κρατος θα μπορουσε να αποκομισει σημαντικα κερδη,
αν ητανν στοιχειωδως οργανωμενο!
 

trustworth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.848
Like
0
Πόντοι
16
Η πρέζα δεν είναι πρόβλημα βρωμιάρη αριστερέ ανθέλληνα!!!!!

Άλλωστε, ως γνωστόν, οι έλληνες δεν ετρυπιώσανται. Οι ξένοι, οι κωλόφαρες την έφεραν στην Ελλάδα μας. Αυτοί θέλουν κρέμασμα.

Η κόκα είν'άλλο πράμα. Ένας γιος πλουσίου πρέπει να έχει κι ένα πιο εξτρίμ χόμπυ βρε παιδί μου, πως θα το κάνουμε............

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

mεγαααααλο δίκιο ....
 

Επισκέπτης
Η λαϊκή βία που γίνεται προς αποτροπή/αντιμετώπιση ΕΝΝΟΜΗΣ πράξης και εκτός των πλαισίων τπυ νόμου, συνιστά παράνομη πράξη...
Τοτε αρχιζουν και οι μεγαλοστομες πιπες και τα τσιτατα περι"καταδικης της βιας απ'οπου και αν προερχεται..."


 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Αρα δεν ειναι βια και αρα δεν την καταδικαζεις"απο οπου και αν προερχεται".

Ορθόν...
Εσύ ας πούμε δεν καταδικάζεις την επαναστατική βία, εγώ τη βία που είναι απαραίτητη και εντός πλαισίων για την αντιμετώπιση της εγκληματικότητας...
Όπως είπε και συναγωνιστής, δες τις περιπτώσεις φούντα και γρηγορόπουλου.

Η λαϊκή βία που γίνεται προς αποτροπή/αντιμετώπιση ΕΝΝΟΜΗΣ πράξης και εκτός των πλαισίων τπυ νόμου, συνιστά παράνομη πράξη...
Εκτός αν υπονοείς ότι είναι εφικτό να σταματήσεις έναν άοπλο υπουργό με το "έλα ρε φίλε"...

Σόρυ μεγάλε αλλά "λαϊκή βία" παραπέμπει σε ομάδες ερυθροφρουρών ή φράικορπς που λυντσάρουν αστούς, οβραίους, αντιφρονούντες και λογαριασμό δε δίνουν, όποτε δεν θα πάρω.
Στην τελιή στις κακές αστικές δημοκρατίες μπαίνουν και τσέοι και στο εξωτερικό και υπουργοί στις φυλακές.
 

Επισκέπτης
Je suis Athenienne mon ami ....
Πολλοι ειναι δημοτες αλλα μενουν αλλου...Μερικοι και εκτος Ελλαδας οπως η αφεντια σου.

Εγω και δημοτης ειμαι,και Αθηνα μενω,και καθε μερα ειμαι κεντρο.

Επιτρεψε μου(το εγραψα σωστα αυτη τη φορα)να ξερω καλυτερα τι παιζει και που παει το πραμα λοιπον.
 

trustworth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.848
Like
0
Πόντοι
16
Ασε που ενα σωρο καθως πρεπει κοσμος παιρνει και αυτος το κατι τις του...Ακομη και αν αυτοι μενουν στο εξωτερικο και ερχονται μια στις τοσες για μπιζνες?

ρε μαλάκα .. αν δεν υπάρξουν αυτές οι μπίζνες θα ψωμολυσάξει αυτο το μπουρδε΄λο η χώρα ?

ποιός θα σε πληρωσει ? ο μπατίρης κράτος ? η οι χρεωκοπημένοι πολίτες του ?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Σόρυ μεγάλε αλλά "λαϊκή βία" παραπέμπει σε ομάδες ερυθροφρουρών ή φράικορπς που λυντσάρουν αστούς, οβραίους, αντιφρονούντες και λογαριασμό δε δίνουν, όποτε δεν θα πάρω.
Στην τελιή στις κακές αστικές δημοκρατίες μπαίνουν και τσέοι και στο εξωτερικό και υπουργοί στις φυλακές.
ποσο μαλλον οταν η "λαικη βια" γινεται μπιζνα και αυτοσκοπος συγκεκριμενων σαλταδορων της πολιτικης...
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Η πρέζα δεν είναι πρόβλημα βρωμιάρη αριστερέ ανθέλληνα!!!!!

Άλλωστε, ως γνωστόν, οι έλληνες δεν ετρυπιώσανται. Οι ξένοι, οι κωλόφαρες την έφεραν στην Ελλάδα μας. Αυτοί θέλουν κρέμασμα.

Η κόκα είν'άλλο πράμα. Ένας γιος πλουσίου πρέπει να έχει κι ένα πιο εξτρίμ χόμπυ βρε παιδί μου, πως θα το κάνουμε............

Υπονοείς κάτι για τα κολεγιομωραϊόπαιδα;

Πολλοι ειναι δημοτες αλλα μενουν αλλου...Μερικοι και εκτος Ελλαδας οπως η αφεντια σου.

Εγω και δημοτης ειμαι,και Αθηνα μενω,και καθε μερα ειμαι κεντρο.

Επιτρεψε μου(το εγραψα σωστα αυτη τη φορα)να ξερω καλυτερα τι παιζει και που παει το πραμα λοιπον.


Και γω το ίδιο αν και δεν είμαι δημότης Αθηναίων...
Και κυκλοφορώντας και δουλεύοντας στο κέντρο από μικρό παιδί σε όλες σχεδόν τις περιοχές, έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι το βασικότερο πρόβλημα ασφαλείας, δεν είναι οι τάνες του ζουζούνα.
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Τοτε αρχιζουν και οι μεγαλοστομες πιπες και τα τσιτατα περι"καταδικης της βιας απ'οπου και αν προερχεται..."

Ναι ρε συ αλλά περνάνε μικρά γραμματάκια κάτω κάτω στην οθόνη (με την ταχύτητα του φωτός γι'αυτό δεν τα βλέπεις) που λένε "εκτός αν προέρχεται από: μπάτσους, ασφαλΗτες, βολευτές, μπλα μπλα μπλα....."

Όπως με τις τράπεζες ένα πράμα. "Έλα έχω καλό δάνειο πάρε πάρε πάρε!!! Με πληρώνεις άμα θυμηθείς κι όταν σου περισσεύουν βρε αδερφέ δεν τρέχει τίποτα!!!!" κι από κάτω τα γραμματάκια [size=5pt]"διαφημιστική αηδία οι παραπάνω δηλώσεις. κατά 99% θα καταλήξεις άστεγος μαλάκα! ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!"[/size]
 

trustworth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.848
Like
0
Πόντοι
16
Πολλοι ειναι δημοτες αλλα μενουν αλλου...Μερικοι και εκτος Ελλαδας οπως η αφεντια σου.

Εγω και δημοτης ειμαι,και Αθηνα μενω,και καθε μερα ειμαι κεντρο.

Επιτρεψε μου(το εγραψα σωστα αυτη τη φορα)να ξερω καλυτερα τι παιζει και που παει το πραμα λοιπον.

κάθε μέρα κέντρο ?

γιατι ? δουλευεις ?  

κι εγω γεννηθηκα αθηανα κέντρο και έχω ακομα ακκίνητα εκει

γνωρίζω την αθηνα σαν την παλάμη μου .... χαρτης ....
 

Επισκέπτης
Η πρέζα δεν είναι πρόβλημα βρωμιάρη αριστερέ ανθέλληνα!!!!!

Άλλωστε, ως γνωστόν, οι έλληνες δεν ετρυπιώσανται. Οι ξένοι, οι κωλόφαρες την έφεραν στην Ελλάδα μας. Αυτοί θέλουν κρέμασμα.

Η κόκα είν'άλλο πράμα. Ένας γιος πλουσίου πρέπει να έχει κι ένα πιο εξτρίμ χόμπυ βρε παιδί μου, πως θα το κάνουμε............
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

mεγαααααλο δίκιο ....
Τι να πει κανεις ρε συ lucky striker?

Δεκσα λιγδα λεμε...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ναι ρε συ αλλά περνάνε μικρά γραμματάκια κάτω κάτω στην οθόνη (με την ταχύτητα του φωτός γι'αυτό δεν τα βλέπεις) που λένε "εκτός αν προέρχεται από: μπάτσους, ασφαλΗτες, βολευτές, μπλα μπλα μπλα....."

Τα συντεταγμένα όργανα του κράτους και άλλα νομικά κατοχυρωμένα δηλαδή :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
κάθε μέρα κέντρο ?

γιατι ? δουλευεις ?
Ακριβως.  
κι εγω γεννηθηκα αθηανα κέντρο και έχω ακομα ακκίνητα εκει
Ο καημος της ιδιοκτησιας φαινεται...
γνωρίζω την αθηνα σαν την παλάμη μου .... χαρτης ....
Χαρτες σου βρισκω και στο ιντερνετ...
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Σόρυ μεγάλε αλλά "λαϊκή βία" παραπέμπει σε ομάδες ερυθροφρουρών ή φράικορπς που λυντσάρουν αστούς, οβραίους, αντιφρονούντες και λογαριασμό δε δίνουν, όποτε δεν θα πάρω.
Στην τελιή στις κακές αστικές δημοκρατίες μπαίνουν και τσέοι και στο εξωτερικό και υπουργοί στις φυλακές.

Ε αφού μπαίνουν στις φυλακές ησύχασα.

Άντε με το καλό να έλθουν οι επόμενοι, οι καλοί!

Υπονοείς κάτι για τα κολεγιομωραϊόπαιδα;

Στα παπάρια που σπούδασε ο καθένας ή τι επιλογές έκανε στα 12-18 του αυτός. Με το γονέα τα έχω.

Όπως και τα έχω με το κράτος κι όχι με τον πολίτη.

Αλλά τα έχουμε ξαναπεί αυτά και κουράζει η ιστορία.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Πολλοι ειναι δημοτες αλλα μενουν αλλου...Μερικοι και εκτος Ελλαδας οπως η αφεντια σου.

Εγω και δημοτης ειμαι,και Αθηνα μενω,και καθε μερα ειμαι κεντρο.

Επιτρεψε μου(το εγραψα σωστα αυτη τη φορα)να ξερω καλυτερα τι παιζει και που παει το πραμα λοιπον.

μενεις σε γειτονια με πακια? ζουν στη πολυκατοικια σου πακια? εχεις παιδι μικρο που θα κανει παρεα και θα γκομενισει ενδεχομενως με αλβανοπακια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom