Νέα

Αστυνομικό Δελτίο - Αύξηση Εγκληματικότητας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

trustworth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.848
Like
0
Πόντοι
16
Οτι μας χαλαει τη μοστρα στο πυρ το εξωτερο...

Ολα κι ολα,ειμεθα σοβαρα ατομα εμεις οι ελληνες και πολυ καθως πρεπει κυριοι...Αμα υπαρχει μπαγιοκο βεβαιως,βεβαιως...

Εισαι πακι και πουλας ομπρελες?Σε γαμησα πουστη...

Εισαι μαυρος και πουλας τσαντικα?Ψοφα...

Κυριε ζουζανα μου και κυρια απο τετοια μου ομως...

μηδενική ανοχή ξέρεις τι σημαίνει ?

στο NY πηγαν μέσα μέχρι γερουσιαστές και παιδιά τους .... εδω τι έγινε ?  ένα μεγάλο τίποτα ...
 

Επισκέπτης
Αλλωστε ΕΣΥ χαρακτηρισες minor problem τους σωματεμπορους με τις βιζιτουδες πολυτελειας.
 

trustworth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.848
Like
0
Πόντοι
16
Σημαινει σκηνικα σαν αυτο που σου περιεγραψα.

Και στα τετοια μου τι εγινε στην Αμερικη-ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ.

να μάθεις ρε απο την εμπειρία και τα αποτελέσματα που έφεραν !!!

απο ποιόν θα μάθεις ? απο τα λαμόγια τους έλληνες ?

δε βλέπεις πως εχει καταντήσει η αθήνα ? απο τη μια κλαίγεσαι απο την άλλη αρνείσαι ...

κλασικός νεοέλληνας ....
 

Επισκέπτης
Η φούντα και η πρέζα πάλι................................. :rolleyes: :rolleyes:
Η πρεζα ειναι ΣΙΓΟΥΡΑ προβλημα και τα ζακια τα θεωρω τα τελειωμενα των τελειωμενων.

Απο εκει μεχρι τα καουμποιλικια με τους νεκρους απο την αστυνομια,της οποιας η βια δεν θα καταδικαστει"απ'οπου και αν προερχεται",υπαρχει αποσταση.

Παιζει επισης ΠΟΛΥ σοβαρα τα ατομα που διαμαρτυρονται για"ανυπαρκτη"αστυνομια και το λουρι της μανας να μην πατανε κεντρο ουτε μια φορα το μηνα.
 

Επισκέπτης
δε βλέπεις πως εχει καταντήσει η αθήνα ? απο τη μια κλαίγεσαι απο την άλλη αρνείσαι ...
Τα πουστικα τα γραπτα μενουν...
Γιαυτό και προσωπικά την έχω κανει απο Ελλάδα και επανέρχομαι οταν υπάρχει οικονομικό αντικέιμενο ....
 

trustworth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.848
Like
0
Πόντοι
16
Αλλωστε ΕΣΥ χαρακτηρισες minor problem τους σωματεμπορους με τις βιζιτουδες πολυτελειας.

τα CG αποτελλούν μια όμορφη απόλαυση για όλους μας .... δηλαδή εσυ τι ψάχνεις εδω ?  υπεράσπιση στα πακια και στα αλβανάκια ?

ΟΥΣΤ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ   :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

trustworth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.848
Like
0
Πόντοι
16
Η πρεζα ειναι ΣΙΓΟΥΡΑ προβλημα και τα ζακια τα θεωρω τα τελειωμενα των τελειωμενων.

Απο εκει μεχρι τα καουμποιλικια με τους νεκρους απο την αστυνομια,της οποιας η βια δεν θα καταδικαστει"απ'οπου και αν προερχεται",υπαρχει αποσταση.

Παιζει επισης ΠΟΛΥ σοβαρα τα ατομα που διαμαρτυρονται για"ανυπαρκτη"αστυνομια και το λουρι της μανας να μην πατανε κεντρο ουτε μια φορα το μηνα.

ρε πανηλίθιε !!!  ο κάθε έλληνας πολίτης έχει δικαίωμα να διαμαρτύρεται !!!

εσυ θα του το κόψεις ? 

εμμ.... με τέτοια μυαλά να τη χαίρεστε την αθηνα όπως την καταντήσατε .....

τι κλαίγεστε ?
 

trustworth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.848
Like
0
Πόντοι
16
Ναι,αλλα ειναι ΜΑΥΡΗ οικονομια...μαφιοζικη οικονομια.

πφφφφφ.... αναγκαίο ... κακό και ελεγχόμενο απο την αστυνομία/////

έχεις δει εσυ μεγαλούπολη σε ανατολή και δύση χωρίς cg ?  εγω όχι αν και έχω γυρίσει όλο τον κόσμο
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Παει ΠΕΡΙΠΑΤΟ λοιπον το τσιτατο του ΚΩΛΟΥ...η αριστεροαμπλαουμπλα καραμελα της πενταρας....

Εδω δεν παιζει καταδικη της βιας"απ'οπου και αν προερχεται"...για την ακριβεια δεν χρησιμοποιησες καν την λεξη βια...

Η αστυνομική βία που γίνεται προς αποτροπή/ αντιμετώπιση παράνομης πράξης και εντός των πλαισίων τπυ νόμου, δεν συνιστά παράνομη πράξη...
Εκτός αν υπονοείς ότι είναι εφικτό να σταματήσεις έναν οπλισμένο ληστή με το "έλα ρε φίλε" ...
 

Επισκέπτης
πφφφφφ.... αναγκαίο ... κακό και ελεγχόμενο απο την αστυνομία/////
Ελεγχομενο απο την αστυνομια...ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ...εχουν εξοδα οι σπουδες των παιδιων.
έχεις δει εσυ μεγαλούπολη σε ανατολή και δύση χωρίς cg ?  εγω όχι αν και έχω γυρίσει όλο τον κόσμο
Και την Αθηνα?
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Η πρεζα ειναι ΣΙΓΟΥΡΑ προβλημα και τα ζακια τα θεωρω τα τελειωμενα των τελειωμενων.

Απο εκει μεχρι τα καουμποιλικια με τους νεκρους απο την αστυνομια,της οποιας η βια δεν θα καταδικαστει"απ'οπου και αν προερχεται",υπαρχει αποσταση.

Παιζει επισης ΠΟΛΥ σοβαρα τα ατομα που διαμαρτυρονται για"ανυπαρκτη"αστυνομια και το λουρι της μανας να μην πατανε κεντρο ουτε μια φορα το μηνα.

Η πρέζα δεν είναι πρόβλημα βρωμιάρη αριστερέ ανθέλληνα!!!!!

Άλλωστε, ως γνωστόν, οι έλληνες δεν ετρυπιώσανται. Οι ξένοι, οι κωλόφαρες την έφεραν στην Ελλάδα μας. Αυτοί θέλουν κρέμασμα.

Η κόκα είν'άλλο πράμα. Ένας γιος πλουσίου πρέπει να έχει κι ένα πιο εξτρίμ χόμπυ βρε παιδί μου, πως θα το κάνουμε............
 

Επισκέπτης
Η αστυνομική βία που γίνεται προς αποτροπή/ αντιμετώπιση παράνομης πράξης και εντός των πλαισίων τπυ νόμου, δεν συνιστά παράνομη πράξη...
Αρα δεν ειναι βια και αρα δεν την καταδικαζεις"απο οπου και αν προερχεται".
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
E,ναι...υπαρχει ενα προβλημα μοστρας τωρα...

Το να εχει στηθει μπιζνα με πουτανες υπερπολυτελειας στο κεντρο δεν ειναι"προβλημα"...Ουτε ειναι υποκρισια ο ιδιος ξενοδοχος που τακιμιαζει με σωματεμπορους,να κλαιγεται στους μπατσους για τα πακια με τις ομπρελες,τα πρεζακια και τις τανες των 25-30 ευρω...

Στο φιναλε τρωει ψωμι τοσος καθως πρεπει κοσμος...μπατσοι,ξενοδοχοι,μαφιοζοι...

Η "μπίσνα με τις πουτάνες στο κέντρο" δεν ενοχλεί κανέναν, δεν καταλαμβάνει πεζοδρόμιο, δεν αυξάνει την εγκληματικότητα, δεν τροφοδοτεί το δουλεμπόριο και αν δεν μας έτρωγε ο ψευδοπουριτανισμός, το κράτος θα μπορούσε να έχει έσοδα από αυτή τη μορφή πορνείας.

Η εγκληματικότητα της καθημερινόνητας που γίνεται στα πεζοδρόμια υποβαθμίζει την ποιότητα ζωής των πολιτών, όχι η πουτάνα υπερπολυτελείας.

 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Η αστυνομική βία που γίνεται προς αποτροπή/ αντιμετώπιση παράνομης πράξης και εντός των πλαισίων τπυ νόμου, δεν συνιστά παράνομη πράξη...
Εκτός αν υπονοείς ότι είναι εφικτό να σταματήσεις έναν οπλισμένο ληστή με το "έλα ρε φίλε" ...

Η λαϊκή βία που γίνεται προς αποτροπή/αντιμετώπιση ΕΝΝΟΜΗΣ πράξης και εκτός των πλαισίων τπυ νόμου, συνιστά παράνομη πράξη...
Εκτός αν υπονοείς ότι είναι εφικτό να σταματήσεις έναν άοπλο υπουργό με το "έλα ρε φίλε"...
 

trustworth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.848
Like
0
Πόντοι
16
Η αστυνομική βία που γίνεται προς αποτροπή/ αντιμετώπιση παράνομης πράξης και εντός των πλαισίων τπυ νόμου, δεν συνιστά παράνομη πράξη...
Εκτός αν υπονοείς ότι είναι εφικτό να σταματήσεις έναν οπλισμένο ληστή με το "έλα ρε φίλε" ...

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

δυστυχώς όμως τα προφανή δείχνουν αφανή σε κάποιους κουφιοκεφαλάκηδες νεοέλληνες ... ενίοτε ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom